Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

2 hours ago, Cavani said:

Covic ne da nije EL igrac nego nije ni Aba liga igrac vise, koja je kvalitetnija nego inace. Fmp deluje pet puta zdravije bez njega.

 

Pa eto i taj FMP je odlican primer, gde su bili kad je tamo igrao a gde su sad kad su se spasili stetocine

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Cavani said:

Dokle je Nebojsa doveo klub kad sa budzetom od 8 milki mora da naredi filijali koja je konacno proigrala da se skloni da bi imao sansu za plej of. Na pomolu je najveci neuspeh u istoriji Aba lige i ne mogu reci da mi je krivo.

Sa tim se necemo igrati, hahaha.

Treba samo jos jace zajebavati Nebojsu.

 

 

2 hours ago, Zizu said:

Zamisljam tuzna lica mladih igraca FMP-a dok im neko govori da ne zapinju za vikend i da ne smeju pobediti ni pod tackom razno, a filipovi cuvari da se klizaju po parketu, sklanjaju u stranu... Uzas!

 

Mhm, da, rece i Covic da liga ima problema sa regularnoscu:

 

Quote

- Ја ћу, као и председник једног другог клуба, да кажем... Извините, не могу и нећу о томе да причам, с обзиром да нас кажњавају, али ћу да вам кажем да остајем при свему ономе што сам причао у последње две године. Па из свега тога можете да закључите комплетну анализу. Да би се АБА лига очувала, мора степен регуларности да се подигне на много, много виши ниво. Ако нам АБА лига уопште треба...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Stvarno je uzaludno komentarisati igru, pojedince, trenere, formu, protivnike, EL, ABA itd.

Onog dana kad i ako opet budemo profesionalna ekipa onda moze o tome.

Jos nesto, NC je uspeo da mnogima bude drazi raspad 2011. nego ovaj nepotizam.

Rekao sam u oktobru, Tomic bira izmedju svoje i karijere FC3 od 30 godina, sada kazem NC bira izmedju svoje fotelje i karije FC3 od 30 godina.

 

Edited by Hej Pavkov
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tomic nije imao mogucnost da bira da li hoce ili ne filipa u ekipi, valjda je to jasno nakon silnih konferencija. Da bi postao trener u Zvezdi uslov je da filip igra.

Tomic je pogresio u selekciji drugih igraca. Mislio je da ce kvalitetom drugih pokriti filipove nedostatke na terenu, pa kada je video da se zajebao u selekciji, pobegao je, da ne bi jos vise ukaljao svoje  potencijalno trenersko ime. Video je da ga cekaju razapinjanja zbog filipa, a nije imao mogucnost da ga odstrani iz tima, kao sto nije imao ni Gavrilovic, a ni sad Sakota!

Edited by Zizu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ovo sa Gistom, Derikom pa evo i Perperom prilično nalikuje onom vicu kada ciganče kaže:

''dik tato...izašo Golf šes' da se kupi...ka'će mi to da vozamo...?''

''evo čim izbacu dvanajsku... ima ga uzemo bam-badava za iljadarku''.

 

sad stoji da nisu baš badava...al daj zupčasti, daj generalku...🛠️

...terano to po džombama vazda.

 

 

Edited by Wingwalker
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, goldberg said:

Dokle je Nebojsa doveo klub kad sa budzetom od 8 milki mora da naredi filijali koja je konacno proigrala da se skloni da bi imao sansu za plej of. Na pomolu je najveci neuspeh u istoriji Aba lige i ne mogu reci da mi je krivo.

Sa tim se necemo igrati, hahaha.

Treba samo jos jace zajebavati Nebojsu.

Ima li jos nekoga osim Lakija ko ume da pravi epizode ...Mislim da bi nastavak serije pomogao tati da se prizove kosarci ....ipak to vide mnogi a i ostaje zauvek 

PS uspeh je zagarantovan 🙂 

Edited by DownUnder
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Tamburinjo said:

Tacno se secam kao juce da je bilo, debeli Sofo nece da se vrati u odbranu Pionir zvizdi a Nebojsa ustaje i zalece se prema navijacima uz povike "I Sofo je moje dete", 

rispekt za doslednost.

 

I apropo pevanja za gospodju mamu... kad smo onomad izdali saopstenje gde smo se izvinjavali jer je gospodin punilac naseg budzeta pogresno cuo da su ga nazivali Turcinom, jeste zaboravio Nebojsa da spomene i onog drugog igraca koga su nazivali ustasom al opet rispekt za doslednost.

 

p.s. 1000 dindzi da aplaudiram Filipu... Nebojsa ako citate ovo dodajte jos jednu nulu i licno lociram i vezujem Lakija i njegovog carapana za ogradu, gadjam semenkama koje zajedno jedu i pride sve snimam telefonom niske rezolucije od istog tog Lakija koji mu trajno otudjujem da vise ne moze da salje sifrovane poruke. Moze na ruke posle tekme a moze i preko racuna. 

Kao da te je tesko naci:lol_2:

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DownUnder said:

Ima li jos nekoga osim Lakija ko ume da pravi epizode ...Mislim da bi nastavak serije pomogao tati da se prizove kosarci ....ipak to vide mnogi a i ostaje zauvek 

PS uspeh je zagarantovan 🙂 

Na terenu dominira sumski patuljak a na klupi starac Fočo od stotinu ljeta.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam jel vi mislite da je Lakiju zanimljivo da pravi te klipove? Ja mislim da nije, nego covek verovatno ne veruje da smo toliko slepi da ne vidimo govno u nasim redovima, pa valjda od muke uzeo da napravi nekoliko klipova. Nije covek mazohista.

 

Svako kome je srce uz Zvezdu nema ni najmanjeg uzivanja u tome da vredja bilo koga. Ovo su potezi ocajnika. Uzasno je kada gledas i vidis sta se zbiva a nemas mogucnosti da to ispravis. Ne da ti se. Kao neizleciva i spora bolest koja polako izjeda.

 

Nije mi zanimljivo vise ni da vredjam tog decka. Sinoc sam posle utakmice pitao je li dozvoljeno vredjanje, a onda nisam imao volju da ga vredjam. Zasto bih? Taj kancer nam je vec pojeo sezonu.

 

Ljudi pisali i pisali o najegzaktnijim statistickim parametrima koji jasno pokazuju da je Filip RUPA i da se svi, bukvalno svi nasladjuju kada on igra odbranu. To je nenadoknadiva prednost za protivnika.

 

Jave se onda neki i pisu o tome kako ni drugi nisu u formi. Pa nisu, zahvatila gangrena i njih. Ubila im koncepciju, ubila im volju;. Videli ljudi kakvo je stanje i umesto da umru od brige, oni odlucili da iskuliraju. Pa nisu oni Zvezdasi pa da se brinu.

 

Ja sam izuzetno skeptican po pitanju ove sezone. Kakvo je stanje, ja cu biti zadovoljan samo plej ofom i ucescem u Evrokupu sledece sezone.

 

Sto se tice pevanja pesama, tako ce i biti, dokurcice ljudima konacno, pocece i nasi da pevaju Vesni, nemam nikakve sumnje u to. Posle Nebojse doci ce isti takav ili jos gori. Nema ovo poente, nema nikakve nade. Nas sport je truo.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Sector said:

 

Samo zvezdine utakmice ili uopste nece biti EL na SK? 

Ideja je da sve najgledanije i najatraktivniji ide na tu Novu Sport. Znači, što se EL tiče, Zvezda i vjerovatno još ponešto ako bude termina. Trebalo bi na SK da idu reprize Zvezdinih utakmica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kopiracu post sa jednog drugog foruma(posto i oni kopiraju moje postove - sto mi uopste ne smeta tu smo da se informisemo):

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Čovićeva statistika:
Protiv Olimpije
Na parketu: 23-39(-16) za 15 minuta
Na klupi: 41-36(+5) za 25 minuta

9 EL utakmica:
Na parketu: 131min, Zvezdin skor 208-272 (-64), prosek na 40 minuta: 63-83(-20); skor Zvezde dok je na parketu 0x vodila - 1x nerešeno - 8x gubila
Na klupi: 234min, Zvezdin skor 453-416 (+37), prosek na 40 minuta: 78-71(+7); skor Zvezde dok je na klupi: 7x vodila - 2x gubila
Statistika po meču: 15 MIN / 2.0 PTS / 1.0 SK / 2.4 AST / 0.1 UL / 1.6 IL / šut iz igre 18% (2P: 0-7, 3P: 5-21)

8 ABA utakmica:
Na parketu: 156min, Zvezdin skor 320-340 (-20), prosek na 40 minuta: 82-87(-5); skor Zvezde dok je na parketu 4x vodila - 4x gubila
Na klupi: 164min, Zvezdin skor 343-266 (+77), prosek na 40 minuta: 84-65(+19); skor Zvezde dok je na parketu 7x vodila - 1x gubila
Statistika po meču: 19 MIN / 7.0 PTS / 1.8 SK / 4.1 AST / 0.3 UL / 2.4 IL / šut iz igre 47% (2P: 6-12, 3P: 11-24)

9 EL + 8 ABA utakmice:
Na parketu: 287min, Zvezdin skor 528-612 (-84), prosek na 40 minuta: 73-85(-12); skor Zvezde dok je na parketu 4x vodila - 1x nerešeno - 12x gubila
Na klupi: 398min, Zvezdin skor 796-682 (+114), prosek na 40 minuta: 80-69(+11); skor Zvezde dok je na parketu 14x vodila - 0x nerešeno - 3x gubila
Statistika po meču: 17 MIN / 4.4 PTS / 1.4 SK / 3.2 AST / 0.2 UL / 1.9 IL / šut iz igre 34% (2P: 6-19, 3P: 16-45)

U 17 odigranih utakmica, samo u dve je Zvezda imala bolji rezultat sa Čovićem na parketu nego sa Čovićem na klupi (protiv Mege i protiv Albe).

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

N E V E R O V A T N O

  • Like 19
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, John Terry said:

Ne znam jel vi mislite da je Lakiju zanimljivo da pravi te klipove? Ja mislim da nije, nego covek verovatno ne veruje da smo toliko slepi da ne vidimo govno u nasim redovima, pa valjda od muke uzeo da napravi nekoliko klipova. Nije covek mazohista.

 

Svako kome je srce uz Zvezdu nema ni najmanjeg uzivanja u tome da vredja bilo koga. Ovo su potezi ocajnika. Uzasno je kada gledas i vidis sta se zbiva a nemas mogucnosti da to ispravis. Ne da ti se. Kao neizleciva i spora bolest koja polako izjeda.

 

Nije mi zanimljivo vise ni da vredjam tog decka. Sinoc sam posle utakmice pitao je li dozvoljeno vredjanje, a onda nisam imao volju da ga vredjam. Zasto bih? Taj kancer nam je vec pojeo sezonu.

 

Ljudi pisali i pisali o najegzaktnijim statistickim parametrima koji jasno pokazuju da je Filip RUPA i da se svi, bukvalno svi nasladjuju kada on igra odbranu. To je nenadoknadiva prednost za protivnika.

 

Jave se onda neki i pisu o tome kako ni drugi nisu u formi. Pa nisu, zahvatila gangrena i njih. Ubila im koncepciju, ubila im volju;. Videli ljudi kakvo je stanje i umesto da umru od brige, oni odlucili da iskuliraju. Pa nisu oni Zvezdasi pa da se brinu.

 

Ja sam izuzetno skeptican po pitanju ove sezone. Kakvo je stanje, ja cu biti zadovoljan samo plej ofom i ucescem u Evrokupu sledece sezone.

 

Sto se tice pevanja pesama, tako ce i biti, dokurcice ljudima konacno, pocece i nasi da pevaju Vesni, nemam nikakve sumnje u to. Posle Nebojse doci ce isti takav ili jos gori. Nema ovo poente, nema nikakve nade. Nas sport je truo.

 

Ma vide svi kakvo govno nam obitava u timu i bez lakijevih klipova. Pa samo pogledas koliko komentara ima po netu 

Svi znamo da nema kvalitet za Zvezdu ali... 

 

Samo neki ljudi tapsu za 1000 dindzi a neki jer vide gazdu kao sveca bogaoca bez koga bismo igrali beton ligu. Mada mislim da ce i takvima uskoro dokurciti... 

Link to comment
Share on other sites

Kažu da se Nebojša juče u Ljubljani svađao s nekim navijačima koji su tražili da Filip izađe iz igre.

 

Inače, ako niste znali, navijači su krivi što Filip igra loše (by RSB):

 

Quote

Kolicina antagonizma prema Filipu Covicu je veca i od prvog njegovog mandata, a i od prosle sezone ...
Tolika je, da izgleda na terenu losije nego sto zaista moze i zna ..
Oseca on to itekako na svojoj kozi

 

Laki, Laki, šta uradi momku.

  • Like 3
  • Ha-ha 8
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...