Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

6 hours ago, Cavani said:

Strasne stvari, mislio sam da se neko zajebava. Definitivno su ista skola, to slanje zena je Vucicev pasivno-agresivni nacin borbe.

Ono sto meni nije jasno je kako njega nije blam, ima 30 god a brane ga cale, keva, zena, Lazic..

Bez zezanja, možda ga i jeste blam ali ga niko u familiji ne jebe dva posto, otprilike kao Mirka u Maratoncima. Posmatrajući opus tata Nebojše a sad i mama Vesne, to liči na mnogo takvih priča na Balkanu i šire, u Mediteranu. Seti se Damira Dokića ili šta bi Srđan Đoković radio da nije Nole ipak van njegovog dometa.

 

Nije Nebojša neko ko trpi protivljenje oko svojih zamisli, makar to bilo i u vezi tuđih života. A keva je kao one iz mafijaških porodica iz filmova. Ne sažaljevam ga neko sad možda bolje razumem situaciju.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, uini said:

 

jel ima makar jedan takav quote da se nađe, ako je već često mišljenje? 

Mora li biti direktan kvot da bi se nesto dokazalo?

Ja recimo dijelim @krzna stav.

To sto meni smeta Covic junior i senior nepotizam ne stavlja me na bilo kakav pijadestal mudraca i kriticara drustvenih odnosa, sve da je rijec o istim motivima, jer je to uzasno simplifikovanje stvari.

 

Kad se na to doda da i svemu diskutuje 20-50 ljudi redovno se uskoci u atmosferu ja tebi serdare ti meni vojvodo, a svaki drugi stav postaje inferioran.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, laki pepe said:

Mora li biti direktan kvot da bi se nesto dokazalo?

Ja recimo dijelim @krzna stav.

To sto meni smeta Covic junior i senior nepotizam ne stavlja me na bilo kakav pijadestal mudraca i kriticara drustvenih odnosa, sve da je rijec o istim motivima, jer je to uzasno simplifikovanje stvari.

 

Kad se na to doda da i svemu diskutuje 20-50 ljudi redovno se uskoci u atmosferu ja tebi serdare ti meni vojvodo, a svaki drugi stav postaje inferioran.

Tako je, s tim sto nam je stav svima ovde glede vepra isti. Al sto smo pametni svi cudo jedno, eno onaj trazi kvot a 50+ takvih postova napisano u ova dva dana.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da su vecina ljudi koji pisu na ovom forumu na mnogo visem intektualnom nivou od prosecnog stanovnika ove zemlje.

To nije nikakvo uzdizanje foruma vec jednostavno cinjenica.

Mislim o cemu mi diskitujemo uopste kad 80 posto Srbije gleda Parove i Farmu, cita Informer i formira misljenje prema komentarima na Blicu.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, laki pepe said:

Mora li biti direktan kvot da bi se nesto dokazalo?

Ja recimo dijelim @krzna stav.

To sto meni smeta Covic junior i senior nepotizam ne stavlja me na bilo kakav pijadestal mudraca i kriticara drustvenih odnosa, sve da je rijec o istim motivima, jer je to uzasno simplifikovanje stvari.

 

Kad se na to doda da i svemu diskutuje 20-50 ljudi redovno se uskoci u atmosferu ja tebi serdare ti meni vojvodo, a svaki drugi stav postaje inferioran.

Strane reci

27 minutes ago, bosMan_jr said:

Iznad proseka nejednako elita

 

Zagonetke

 

 

U sta se pretvorio forum.

 

 

Filipe mars iz Zvezde. 

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

Ne znam za ostale ali ja iskreno i jesam ovde samo zbog tog prajsles osećaja pripadanja bar jednoj makro - elitnoj zajednici pa bila ona i kvazi snobovska.

Samo nikako da se izborim sa ovom forumskom difoltnom mistifikacijom mene kao fizičkog lica i usled toga frustracijom što sam ipak na kraju dana eto samo jebeni Wingwalker...nit slike, nit imena...nit đe izlazim. 

Bar da nas modovi razonode uvođenjem nekih novotarija...npr. ispod nika - tabela sa preferencijama u stvarnosti:

dokon slušam Zorna...

živnem uz Shellac... 

teram biciklo... 

im'o jebenu kartu za Bari...

mačke ne pipam...

čuvam vijetnamku iz devedesetih...

ne piem špricere al oću da smotam...

tendenciozno koristim preteran broj stranih izraza kao tizer za koštunjave.

 

...i da ne iskačem iz kolotečine:

'' Filipe ajde zadeni ga, soproštenjem ...dovoljno si prco '' 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 6
  • Ha-ha 16
Link to comment
Share on other sites

Da nije situacija kakva jeste niti prvi niti zadnji igrac koji nije ispunio ocekivanja, samo sto ovde cela situacija vodi tome da cak i kada nesto smisleno odigra kao protiv Mornara osecam se ne bas najbolje zato sto ce cela situacija da se iskoristi da bi se relativiziralo ono sto je usro' izvinite na izrazu.

Btw, dali je jos na nekoj utakmici ove godine ABA, EL imao + dok je bio na terenu+

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Tamburinjo said:

Javno upucujem poziv Nebojsi Covicu i sinu mu Filipu. Ako smete partiju basketa vas dvojca protiv mene?

Ako vi pobedite rec necu napisati protiv vas na forumu niti uci u halu da zvizdim, ako ja pobedim zadnja stanica Ivanjica, paljba koliko sutra.

Posle bi se pravdali "Njih dvojica a ja i babo sami"  :lol_2:

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Kako je meni gotivan ovaj Wingwalker. Bio jedan od retkih zabavnih na SK forumu, a ovde k'o da je procvetao 😁

 

Što se tiče "elite", odakle to? Skroz glup i neodgovarajući izraz za ovaj forum. Ali evo ja kao čitalac-čovićevac (negde od sezone 2012/13) da vam kažem - jeste uglavnom simpa grupa ludaka.

 

P.S. Sa poptuno suprotne strane,  jedno pitanje koje me davno muči - jel onaj Ieša ilic namerno tako stavio ime da bi ga ljudi teže stavljali na IL, ili je to neka fora koju ne kapiram? Namučih se i na pokojnom b92 i ovde da ga nađem i IL-ujem. I odakle vama snage/volje/dovoljno mazohizma da se s njim raspravljate? 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Tony said:

A realno bi bio isti k. Cak mislim da je Filip bolji asistent.

 

Kad je Cvetkovic igrao u timu su bili Jenkins, Nelson, Schilb, Jaka, Lazic, Simonovic i raspodela minutaze je otprilike bila ovakva:

 

Na 1 su se menjali Nelson i Djenka, na 2 Djenka, Jaka i Lazic i na 3 Blake i Simonovic (uz malo minuta Lazica).

 

Mi imamo 16 igraca i ne znam od koga je to Covic bolji kosarkas. On bi bukvalno morao da ceka da dvojica ili trojica ispred njega ne igraju pa da se nadje u 12. Te price da je on plej pa mora da igra, pa to je isto kao da je u sezoni 2016/17 dok Wolters nije dosao na 1 igrao Rebic.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...