Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Sve priče o dobrom dečku Filipu pale su u vodu, tip je klasičan primer tatinog sina i mamine maze a što se nas navijača Zvezde tiče najgore je što mu je glavna igračka KKCZ a roditelji su tu da mu iako ima punih 30 godina ispune tu želju za igrom. Na sve to još i suprugu šalje da ga brani valjda u nadi da će je neko udariti pa da krenu kao idol im AV da prozivaju na fašizam, silovanje i nasilje od strane navijača CZ.

Nebojša Čović je veliko govno a ovaj isprdak mu jedno malo ništavno govance!

  • Like 26
Link to comment
Share on other sites

Gde ste, kolege! Čemu defetizam i čista ogorčenost kod nekih od vas? Naša borba je, možda prekasno, ali tek počela. Što bi rekao Pešić kad je pre 7 i kusur godina vodio onu nakalemljenu Zvezdu i kad nas je Partizan još punio bez naznake nade: Gore glava! Neću da vidim glave dole!

 

Meni je krivo ako sam pištaljkom nešto oštetio svoj klub (tačnije, klub za koji navijam, izvini Čoviću, nisam mislio da je tvoj lični klub moj) u odnosu na pravila ABA lige. Ja prosto ne umem da glasno zvidžim, mogu samo da zviždućem ili urlam dok mi ne ode grlo. Iako sumnjam da je to zapravo bila ikakva finansijka ili šteta ugledu kluba - ništa strašno. Kupiću nekako vuvuzele, pa se ćeramo dalje 😎

 

30 minutes ago, Cavani said:

Strasne stvari, mislio sam da se neko zajebava. Definitivno su ista skola, to slanje zena je Vucicev pasivno-agresivni nacin borbe.

Ono sto meni nije jasno je kako njega nije blam, ima 30 god a brane ga cale, keva, zena, Lazic..

 

Odgovor za to ti je u prvom redu, drugoj rečenici. Prosto princip života bez stida, gde je važno isključivo biti novčano moćan, a u ovom slučaju i sujete, da ti se još i masa ljudi divi. Kako je došlo do toga manje je važno. Kako Malog (Sinišu, ne ovog našeg malog) nije blam za doktorat? Možda i jeste, ali neće da pokaže dok se ne istera da je on sve vreme u pravu. E, tu mi treba da iskočimo i ne dozvolimo.

Edited by Laki_Majak
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Partizan i Buducnost otpustaju i dovode igrace, nadogradjuju sve  sto im treba samo mi ne mozemo tog jednog pleja sa kojim bi bili favoriti u ligi. Elem, i u cervrtak ce biti grupa onih koji ce u ekstazi pozdravljati Filipa tako da ovo stanje tesko ce nas nekoliko nezadovoljnih promeniti nesto ali mozemo da nastavimo da pokusavamo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki_Majak said:

Gde ste, kolege! Čemu defetizam i čista ogorčenost kod nekih od vas? Naša borba je, možda prekasno, ali tek počela. Što bi rekao Pešić kad je pre 7 i kusur godina vodio onu nakalemljenu Zvezdu i kad nas je Partizan još punio bez naznake nade: Gore glava! Neću da vidim glave dole!

 

Meni je krivo ako sam pištaljkom nešto oštetio svoj klub (tačnije, klub za koji navijam, izvini Čoviću, nisam mislio da je tvoj lični klub moj) u odnosu na pravila ABA lige. Ja prosto ne umem da glasno zvidžim, mogu samo da zviždućem ili urlam dok mi ne ode grlo. Iako sumnjam da je to zapravo bila ikakva finansijka ili šteta ugledu kluba - ništa strašno. Kupiću nekako vuvuzele, pa se ćeramo dalje 😎

 

Odgovor za to ti je u prvom redu, drugoj rečenici. Prosto princip života bez stida, gde je važno isključivo biti novčano moćan, a u ovom slučaju i sujete, da ti se još i masa ljudi divi. Kako je došlo do toga manje je važno. Kako Malog (Sinišu, ne ovog našeg malog) nije blam za doktorat? Možda i jeste, ali neće da pokaže dok se ne istera da je on sve vreme u pravu. E, tu mi treba da iskočimo i ne dozvolimo.

 

Pesicu je Fica igrao pre Nedovica tada:classic_unsure:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Pesicu je Fica igrao pre Nedovica tada:classic_unsure:

 

Donekle sam to i mislio, ali pozitivno 🙂 Prvo je sam Pešić priznao da su ga navijači "podsetili" da ubacuje Nedovića, a ubrzo je, baš zbog reakcije navijača i sam Fićko otišao iz kluba. Pritom, tad je imao 22-23 godine i bio mali Fićko, pa kao ajd još i da se proba, a sada je očeličeni, "Moćna Zadnja Promena" 30-godišnji FČ#3. 

Link to comment
Share on other sites

Sve ovo liči na one loše SF filmove B produkcije gde se glavni junak budi u nekoj alternativnoj stvarnosti gde je sve pomalo izmenjeno i iščašeno, a on nikako da skapira gde je i kako stvari funkcionišu. Onda ide serija neubeljdljivih specijalnih efekata (ko mama i snajka ovde) on se nešto kurcobeca izbegava zamke, a tebi neprijatno što gledaš jer sve deluje toliko neubedljivo.

 

Jbt, počeću da pišem scenario.

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Laki21 said:

 

Gle, ovde se radi o bolesti društva. O teškoj bolesti društva. Čitavo naše društvo je skuvana žaba, u bukvalnom smilu. Da li bi nešto ovakvo (Filip u timu) moglo da prođe pre 5, 10, 20 ili 30 godina?

 

Da li bi ministar plagijator mogao da ostane na funkciji pre 5, 10, 20 ili 30 godina?

 

Ovakvo mogu do sutra, primera ima bukvalno nebrojeno.

 

Mic po mic, malim pomacima, stepen prihvatljivog je povišen do toga da bukvalno ne postoji radnja ili čin koje neko može da počini, a da ako je u milosti vlasti to prođe bez ikakvih sankcija ili potpuno neopaženo.

 

Bukvalno svakog dana nam se na SVIM NIVIOMA ŽIVOTA serviraju nepojmljive gadosti na koje NEMA NIKAKVE REAKCIJE. Ovo "nema nikakve reakcije" ne treba shvatiti bukvalno - ima, ali se ona svodi na krajnje mizeran procenat stanovništava ove kloake...što opet daje poruku vlasti da mogu da rade BUKVALNO šta žele, i da to neće biti sankcionisano ni na koji način.

 

Moral društva je u potpunosti izvitoperen i šizofren, zdrave moralne vrednosti i osnovna ljudska pristojnost ne samo što su netragom nestale, već se, sada već voljom većine, smatraju nepoželjnim, a oni koji ih zastupaju u najboljem slučaju preispoljnim budalama.

 

Znanje, obrazovanje, čestitost, altruizam, samilost...su vrednosti koje se vlast gnuša, a većinski deo društva prezire. Arogancija, agresivnost, laž, nemoral, prevrtljivost su osobine koje se cene jer su u današnjim uslovima probitačne.

 

Ovo društvo kao celina nalazi se u slobodnom padu, a ono što je najcrnje, ono ne samo da se ne trudi da se nekako zaustavi ili uspori pad, ono u tom poniranju otvoreno uživa.

 

Da ne dužim, misao koja ti se nije svidela vuče konotaciju iz ovog što sam sada napisao.

 

Potpisujem.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sto je najbednije kod ovih sendvicara je sto su se dohvatili uporedjivanja statistike sa jucerasnjeg meca. Pa da uporedimo:

F.Covic: 12 poena, 7 asistencija, 0 skokovi,2 izgubljene lopte, 19minuta na parketu, +/-  +7, Index 16, 4/4 iz igre
L.Brown: 10poena,7 asistencija, 5 skoka, 1 izgubljena lopta, 17 minuta na partkeu, +/-  +13, Index 16, 5/8 iz igre

I gde je ta "mnogo bolja" partija Covica u koju se sendvicari kunu?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Igor028 said:

Sto je najbednije kod ovih sendvicara je sto su se dohvatili uporedjivanja statistike sa jucerasnjeg meca. Pa da uporedimo:

F.Covic: 12 poena, 7 asistencija, 0 skokovi,2 izgubljene lopte, 19minuta na parketu, +/-  +7, Index 16, 4/4 iz igre
L.Brown: 10poena,7 asistencija, 5 skoka, 1 izgubljena lopta, 17 minuta na partkeu, +/-  +13, Index 16, 5/8 iz igre

I gde je ta "mnogo bolja" partija Covica u koju se sendvicari kunu?

 

jebiga, lorenzo je prva pretnja filipu

zvezda filip iznad svega!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Laki_Plant said:

Minuti Carlija na kecu u cetvrtak ce nam pokazati u kom pravcu idemo.

Ukoliko ih bude u iole normalnom broju mozda i posetimo damage control phase.

U suprotnom nam ne gine da posetimo apoteku

 

Pa pokazace nam da li da ocekujemo uskoro razlaz sa Lorenzom.
Jedino ako uopste ne skinu sincica za utakmicu zbog razloga kao protiv Reala i Asvela

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Laki21 said:

Sve ovo liči na one loše SF filmove B produkcije gde se glavni junak budi u nekoj alternativnoj stvarnosti gde je sve pomalo izmenjeno i iščašeno, a on nikako da skapira gde je i kako stvari funkcionišu. Onda ide serija neubeljdljivih specijalnih efekata (ko mama i snajka ovde) on se nešto kurcobeca izbegava zamke, a tebi neprijatno što gledaš jer sve deluje toliko neubedljivo.

 

Jbt, počeću da pišem scenario.

Kasnis, Laki, kasnis... - film o prasetu koje misli da je nesto drugo je vec snimljen.

 

https://www.imdb.com/title/tt0112431/

 

2 minutes ago, Del Piero said:

Jebes mi ako Nebojsa nije nasao ovu zenu vepru. 

Nije morao daleko da trazi - Zeleznik je cudan kraj.:smiley33:

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Laki_Plant said:

Minuti Carlija na kecu u cetvrtak ce nam pokazati u kom pravcu idemo.

Ukoliko ih bude u iole normalnom broju mozda i posetimo damage control phase.

U suprotnom nam ne gine da posetimo apoteku

ne idemo, vec smo tamo, tj u pm..

minuti govnaru ne da nece pasti, vec ce uskoro pocinjati kao starter.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Budi nas i Marinković. 

Мислим да су три главна играча Звезде у овом тренутку Били Берон, Лорензо Браун и Филип Човић. Били је „скорер“ и ако уђе у шут, то ће бити кобно по нас. Што се тиче Филипа, он одлично уме да чита игру и ако га потценимо, а нема разлога за то, може да нам направи велике компликације. Сјајан је играч, и људи заборављају шта је он урадио прошле сезоне и колико је добро играо и у завршници АБА лиге и против Партизана у КЛС. Практично је он био тај који је одвео Звезду у Евролигу. Али као и увек код нас, добре ствари се брзо заборављају.

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, propolis said:

Budi nas i Marinković. 

Мислим да су три главна играча Звезде у овом тренутку Били Берон, Лорензо Браун и Филип Човић. Били је „скорер“ и ако уђе у шут, то ће бити кобно по нас. Што се тиче Филипа, он одлично уме да чита игру и ако га потценимо, а нема разлога за то, може да нам направи велике компликације. Сјајан је играч, и људи заборављају шта је он урадио прошле сезоне и колико је добро играо и у завршници АБА лиге и против Партизана у КЛС. Практично је он био тај који је одвео Звезду у Евролигу. Али као и увек код нас, добре ствари се брзо заборављају.

 

Ili troluje ili ga hebe IQ

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Problem sa ovom akcijom je fudbalska publika koja je "vaspitana" da daje bezrezervnu podrsku, ako na to nakalemimo slabo poznavanje igre dobijemo likove koji ce podrzavati FC3.

Zato bih opet zamolio da ne budemo B strana istog ponasanja i da ne etiketiramo ljude apriori kao botove ili glupandere ili bilo sta slicno. Slazem se sa Chaosom da bi kulturan nacin komunikacije uz istrajnost u akciji bilo najbolje resenje.

Npr. ja mrzim Sakotu, ali mi ne pada na pamet da ga zovem ceduljasem samo zato sto je pristao da radi sa Covicem. Tako su nedavno prozivali Marinu Abramovic jer je za vreme Vucica pristala da organizuje izlozbu u Srbiji. Jedan od razloga sto se pametni ljudi klone svakog javnog delovanja je i taj sto moraju da prodju kroz salvu pljuvanja cak i kad urade nesto dobro. Uvek nekom smetas i sve je polarizovano ili si nas ili njihov i ako si njihov iskenjacemo ti se na sve sto uradis pa makar bilo i dobro.

  • Like 4
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki_Plant said:

 

Ili troluje ili ga hebe IQ

i jedno i drugo, ovde se pak radi o jos jednom spinu matorog konja u vezi sa vozdizanjem mu sina magarca, opet preko telegrafa jelte..

najtuznije je sto je 97,5% narodo glupo ko kurac, pa ovakvi spinovi koji nisu ni za osnovnu skolu, lagano prolaze

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, propolis said:

Budi nas i Marinković. 

Мислим да су три главна играча Звезде у овом тренутку Били Берон, Лорензо Браун и Филип Човић. Били је „скорер“ и ако уђе у шут, то ће бити кобно по нас. Што се тиче Филипа, он одлично уме да чита игру и ако га потценимо, а нема разлога за то, може да нам направи велике компликације. Сјајан је играч, и људи заборављају шта је он урадио прошле сезоне и колико је добро играо и у завршници АБА лиге и против Партизана у КЛС. Практично је он био тај који је одвео Звезду у Евролигу. Али као и увек код нас, добре ствари се брзо заборављају.

Pa.neka ga preporuci svom sadasnjem klubu. Moze i prethodnom. Jbt, sa Marakane ja trtljam o.Filipu.

Edited by berti
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...