Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

U odnosu zviždača/tapšača/apstinenata tačno se može povući korelacija sa brojem glasača SNS-a.
 
Forumi bruje, ljudi na glasačkim mestima zaokružuju Vučića.
Rizikujem ovim komentarom ali zar ne misliš da malo izlaziš iz teme?

Dobar deo ljudi u hali savršeno zaboli za nekakve forume, čak mislim da i nemaju pojma da tako šta postoji.

Ljudi dolaze zbog ljubavi prema Zvezdi i svakome je na volju da aplaudira /zviždi/apstinira

Ne razumem tu potrebu za političkom konotacijom... ovo je samo ljubav prema klubu a to ne spada u racionalno.

Tako I ti kvalifikuješ svoju ljubav prema kkcz u onom obraćanju NČ ... btw , većinu stvari mogu da potpišem ali dozvoli mi da ne želim da zviždim igraču kkcz, makar to bio i tatin sin.

Nikad to nisam radio, pa neću ni sada , što nikako ne znači da podržavam Filipovo igranje u kkcz... Naprotiv.










Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, red_white said:

Filip Covic nije bas takav amater kakvim ga predstavljate. Voleo bi i ka da ga zamjenimo nekim Stefanom Markovicem ali ne moze. 

Opet kazem nakon derbija trebao je ici na "hladjenje", ne sme on da resava i onako se ponasa. Isto tako malo je bljutavo da ljudi stranice i stranice posu samo o tome hoce li i na koji nacin da se zvizdi Covicu i da se tera iz kluba. Cak i veceras kada je imao 12 poena i 7 asistencija bez promasaja iz igre. Nekima postaje jedini motiv da dolaze na utakmice to da njemu zvizde a to nike zdrava prica. Sta sutra, Nebojsa Covic ode iz kluba, pokupi sve talente iz FMP i ko zna sta sve jos, sta ce onda da radi Laki i ekipa? Jel toliko vredno teranje Filipa covica iz kluba? Bez njega garantovano osvajamo sve? 

Njemu minutaza u EL treba da se smanji, vjerujem da ce Sakota to znati da uradi, i da pritisak malo splasne jer kad ti svoji navijaci zvizde i vredjaju te i bolji igraci bi se raspali. 

Voleo bi da cujem plan Lakija i ekipe sta bi radili u slucaju da se Covic povuce i da gomila talenata iz FMP ostane iznad naseg radara? Previse usko glediste pojedinici imaju, fazon teraj Covice a sta poslije ko ga jb. 

 

goat

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, 12Laki said:

Najveca prevara i promasaj u istoriji kluba je Filip Covic!

 

 

Vid ovako batice, ne znam da li si još uvek tinejdžer i otkad pratiš ovaj klub itd. ali znam za sebe da ga pratim podugo(doduše ne kao pojedinci odavde, kojima uvek skidam kapu), i da dobro pamtim sve, što komšije vole zapevati, a znaju pojedini koliko to pamćenje slona daleko doseže.

Pamtim čak pomalo i u 90-te, iako sam bio baš klinac, ali tad je bilo ludo i brzo pratiti klub(a Mash Veronu ću pamtiti dok sam živ) a tih godina sam se ludo zaljubio u košarku, i to traje do dan danas, jbg.

 

Između ostalog, pamtim gomilu imena, koje je i Google verovatno zaboravio, u gomili promašaja koju je ovaj klub ispucao za tih 20-ak godina otkako ga gledam.

 

Od stranaca poput Pavela Gromika i Emre Bajeva, pa sve do veselog Lipovija kod Radonje, a o domaćim bolje i da ne počinjem.

 

I evo smem svu svoju reputaciju (ono što je ostalo, kod ljudi koji se ne obaziru na lične konflikte, već su ovde i na B92 dolazili da diskutuj(emo) o košarci), da apsolutno niti jedan igrač nije ni blizu nivoa prevare i štetočine poput tog gmaza, kojem i ime izbegavam da pomenem, a evo prošlo je pune 4 godine od tada.

Znači jebani Luka Drča i Darko Balabn su pojam korisnosti za tu vezaru.

 

"Legit NBA igrač i MVP Izraelske lige" moš' misliti. :puke:

 

A taj isti Filip Čović, tatin isprdak, Gnom i kako se već sve ovde naziva, je samo onom 3. četvrtinom u 1/2 ABA protiv komšija proletos, doprineo jedno 50 puta više, nego što su ovaj gorepomenuti nesrećnik + na ovog da dodamo i poslednjeg domaćeg pleja, NBA level talenat, Nikolu Radičevića, i to zajedno - za CELE SEZONE koje su proveli u klubu.

 

Tako da mani me ovih priča, očiju ti.

 

Svako ko drži do sebe, ne dozvoljava si da pominje ime tog šarlatana i besramnika u bilo kakvom kontekstu sa KKCZ.

Edited by Noćna mora B92 fantazera
  • Like 3
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ov o sto radi Covic mi je neverovatno, sprcas tolike pare u tim i onda zbog rupetine na jednoj od pozicija dovodis bukvalno sve u pitanje, nesto ga krijes kao na nekim utakmicama, koliko mogu da vidim ovde preovaldava stav da Filip sakupi neku minuticu u ABA protiv slabijih i kada rezulatat ne trpi i svi srecni, ovako pucas am sebi u nogu, ako krene ozboljna pljuvacina a sve upucuje na to prestace i ona kohabitacija izmedju AV i njega, sledece godine ne mali broj navijaca ce apstinirati od sezonskih u kljucujuci mene mada nije ni bilo realno da gledam ni pola utakmica pa cak ni u EL ali to je bio neki moj doprinos klubu, kad se setim da sam se zanosio mislju da svaki mesec uplacujem neku kintu ili da im obezbedim neki carter bas kad je neka pripizdina u pitanju da se ne bi lomatali i spavali po aerodromima kao ono iz neke Ruske vukojebine ako se dobro secam a mator covek sam :smiley26:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

 

Vid ovako batice, ne znam da li si još uvek tinejdžer i otkad pratiš ovaj klub itd. ali znam za sebe da ga pratim podugo(doduše ne kao pojedinci odavde, kojima uvek skidam kapu), i da dobro pamtim sve, što komšije vole zapevati, a znaju pojedini koliko to pamćenje slona daleko doseže.

Pamtim čak pomalo i u 90-te, iako sam bio baš klinac, ali tad je bilo ludo i brzo pratiti klub, a tih godina sam se ludo zaljubio u košarku, i to traje do dan danas, jbg.

 

Između ostalog, pamtim gomilu imena, koje je i Google verovatno zaboravio, u gomili promašaja koju je ovaj klub ispucao za tih 20-ak godina otkako ga gledam.

 

Od stranaca poput Pavela Gromika i Emre Bajeva, pa sve do veselog Lipovija kod Radonje, a o domaćim bolje i da ne počinjem.

 

I evo smem svu svoju reputaciju (ono što je ostalo, kod ljudi koji se ne obaziru na lične konflikte, već su ovde i na B92 dolazili da diskutuj(emo) o košarci), da apsolutno niti jedan igrač nije ni blizu nivoa prevare i štetočine poput tog gmaza, kojem i ime izbegavam da pomenem, a evo prošlo je pune 4 godine od tada.

Znači jebani Luka Drča i Darko Balabn su pojam korisnosti za tu vezaru.

 

"Legit NBA igrač i MVP Izraelske lige" moš' misliti. :puke:

 

A taj isti Filip Čović, tatin isprdak, Gnom i kako se već sve ovde naziva, je samo onom 3. četvrtinom u 1/2 ABA protiv komšija proletos, doprineo jedno 50 puta više, nego što su ovaj gorepomenuti nesrećnik + na ovog da dodamo i poslednjeg domaćeg pleja, NBA level talenat, Nikolu Radičevića, i to zajedno - za CELE SEZONE koje su proveli u klubu.

 

Tako da mani me ovih priča, očiju ti.

 

Svako ko drži do sebe, ne dozvoljava si da pominje ime tog šarlatana i besramnika u bilo kakvom kontekstu sa KKCZ.

Haha opet dolazimo do tog famoznog plej ofa.

 

Ne znam  ti poredis tatinog sina sa profesiolanim kosarkasem.

 

Btw to NBA iskustvo ma kakvo god bilo Filip Covic moze da sanja,

 

I jeste Mekel bio promasaj boze moj nije snasao i sta sad.Mozda bi u drugom vremenu i proigrao boze moj dok Filip...

 

 

Edited by 12Laki
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, dulematic said:

Za početak bi bar bilo dobro da Lorenzo dobije više minuta od Filipa, večeras je opet glumio prvog pleja mališa.

Pa vidjecemo protiv Valensije. Vjerujem da ce Braun igrati bar 25 minuta ako ne udje u probleme sa licnim. Veceras je Covic pola minutaze uzeo u 4/4 kada se igralo rekreativno maltene. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, red_white said:

Filip Covic nije bas takav amater kakvim ga predstavljate. Voleo bi i ka da ga zamjenimo nekim Stefanom Markovicem ali ne moze. 

Opet kazem nakon derbija trebao je ici na "hladjenje", ne sme on da resava i onako se ponasa. Isto tako malo je bljutavo da ljudi stranice i stranice posu samo o tome hoce li i na koji nacin da se zvizdi Covicu i da se tera iz kluba. Cak i veceras kada je imao 12 poena i 7 asistencija bez promasaja iz igre. Nekima postaje jedini motiv da dolaze na utakmice to da njemu zvizde a to nike zdrava prica. Sta sutra, Nebojsa Covic ode iz kluba, pokupi sve talente iz FMP i ko zna sta sve jos, sta ce onda da radi Laki i ekipa? Jel toliko vredno teranje Filipa covica iz kluba? Bez njega garantovano osvajamo sve? 

Njemu minutaza u EL treba da se smanji, vjerujem da ce Sakota to znati da uradi, i da pritisak malo splasne jer kad ti svoji navijaci zvizde i vredjaju te i bolji igraci bi se raspali. 

Voleo bi da cujem plan Lakija i ekipe sta bi radili u slucaju da se Covic povuce i da gomila talenata iz FMP ostane iznad naseg radara? Previse usko glediste pojedinici imaju, fazon teraj Covice a sta poslije ko ga jb. 

Kao prvo o tome je trebao da razmišlja Nebojša Čović kad je odlučio da malog po drugi put gurne u ekipu totalno nespremnog za ikakvu ozbiljnu košarku. 

Vi pojedini konstatno zapostavljate činjenicu da se Filipu zviždi zbog nepotizma pošto je to jeini razlog zašto mali igra u Zvezdi sa sprcanih 30 godina igranja u tatinom klubu osim kratke neslavne scene u Grčkoj.  I ne samo zbog toga, nego kap koja je prelila čašu je obraćanje tate pre neki dan kad je otvoreno targetirao navijača svog tima  u svom DB maniru i svojim rečima potvrdio taj nepotizam. I Filip se usudi da tapka loptu nakon toga. Pa treba da mu zviždi cela hala da smo normalno društvo. 

 

Drugi bold. Potpuno je nebitno da li osvajamo sve ili ne ako on ode, samo ćemo vratiti dostojanstvo koje su nam ukrali.

 

I na kraju jedan savet, budi svestan da tolerancija na tvoje relativizovanje rapidno opada i da si na tankom ledu. 

  • Like 14
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

Mekel je profi kosarkas sa svim svojim manama i ima sasvim pristojnu karijeru za razliku od gmaza koji se ne bi ni bavio kosarkom da mu tata nije tajkun koji se time zanima. Pikao bi KLS do 20 i neke godine, vidio da ne ide i upisao fakultet.

 

Uzgred taj Mekel je toliko malo proveo u Zvezdi da je ludilo uopste pisati o nekoj steti koju je nanio klubu. Osim sto je bezobraznik trazio kasnije svoje pare.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, 12Laki said:

Haha opet dolazimo do tog famoznog plej ofa.

 

Ne znam druzi ti poredis tatinog sina sa profesiolanim kosarkasem.

 

Btw to NBA iskustvo ma kakvo god bilo Filip Covic moze da sanja,

 

I jeste Mekel bio promasaj boze moj nije snasao i sta sad.Mozda bi u drugom vremenu i proigrao boze moj dok Filip...

 

 

 

O čemu ti pričaš, pobogu čoveče?

Edit: Isto važi za upis iznad ovog.

 

Da li je ovo KKCZ tema, ili sam zalutao na "Padavičari koji su igrom slučaja zalutali u NBA ligu"?

 

Zašto bi meni (i tebi, i bilo kom drugom navijaču ovog kluba, između ostalih), da prostiš - sevala paja, za to šta je ta baraba mogla i šta je uradila po bespućima Miškovih filijala?

Ja sam u Pionir onih 10-ak godina što sam išao, dolazio da bodrim momke u crveno -belom, (pa čak i taj Olimpijakos par puta) 😂 i savršeno me zabole šta je bilo koji igrač koji nije reprezentativac naše zemlje počinio mimo noseći taj isti dres.

 

A još jednom, eno ti 2 cele sezone, tj. onih meseci što su ta dvojica odigrala kod nas, pregledaj i pretresi svaki meč i podeli ovde pa da izmerimo samo sa tom pomenutom četvrtinom protiv KKP.

Ne mora dalje od toga da se gleda.

 

Sve će ti se samo kasti. 😉

Edited by Noćna mora B92 fantazera
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MetalHead said:

 

Na poluvremenu? Pitam posto sam video taj momenat ali takodje bila je cini mi se jos jedna pistaljka... 

 

 

Ako mislimo na istu pistaljku, ova je zvucala kao sve drugo osim sudijska 😄 

 

Elem, naslo se par "mozgova", uglavnom matoraca, koji su ti psovali i napusavali te najstrasnije da sam morao da im kazem da sednu dole i sta im koji k... smeta sto neko pisti. Kladim se da svi zajedno ne bi znali da objasne sta je indeks korisnosti igraca i kako se racuna. Zbirni IQ ispod 70... Naravno, moje "sedi dole" i "sta ti smeta pistanje" kao da nisu ni culi, lakse im je valjda da napusavaju nekoga na drugoj tribini.

 

Da, bukvalno posle 2/4 i izlaska igrača, momak sa KK CZ oko vrata mi je dovikivao nešto od dole, ja sam mu rekao da ga ne čujem i onda se on popeo gore do mene. C tribina iznad tunela, ono što se do skoro zvalo C1 ulaz, pa odmah levo, drugi red (ako Čovke ili neko od njegovih čita ovo, nije problem, mogu i sledeći put da sednem tu, da zadržimo tu bliskost).
Ja sam čuo za to pravilo za pištaljku, ali isto tako sam mislio ovo što reče MetalHead, da ona apsolutno nema ni blizu sličan zvuk kao sudijska. I koristio sam je protiv Budućnosti i Partizana nekoliko puta, @threepwood kome uši samo što ne prokrvariše mi je svedok. I eto, u polupraznoj sali, gde sam namerno seo na otvoreno i mesto blisko klubu, sam samcit, nekome iz kluba je to toliko smetalo da je morao da se penje preko cele VIP tribine da bi mi objasnio to pravilo. A isto tako na dva mesta od desno od mene je sedelo dete čijem sam se ocu iz obezbeđenja (oni siroti u žutim prslucima) izvinio ako glasan zvuk smeta njegovom sinu (da bi on to odobrio jer i njemu smeta FČ3 u timu), a dva mesta levo od mene je sedeo matorac koji je sve vreme pušio i ajde što je meni (uobičajeno za Pionir) nos bio pun dima, nego i tom detetu. Ali eto, to ne smeta nikom iz obezbeđenja KK CZ.

Međutim, to mi nije bilo najvažnije danas u hali. Najvažnija mi je naravno bila reakcija drugih gledalaca. Taj što puši i još 3-4 okolo su me samo mrko gledali (za šta me bole patka, što bi rekla ona genije baka), ali još gore, jedan je - kao kontra meni, valjda - oduševljeno aplaudirao i drao se "To, Fićo!" posle svakog koša ili asistencije "Fiće". A ono što me je najviše zabolelo je tapšanje u drugom poluvremenu i pogotovo tapšanje na samom kraju. Prvi put od kad dolazim u Pionir sam izašao bez da pozdravim igrače na kraju. Osećam se poraženim. Kao, eto, trudio sam se, pištao i drao se, ali neki drugi su pobedili. Tapšanjem.

Al ne lezi vraže, to ne znači da odustajem. Kao što sam i ranije napisao, treba biti uporan. Kao Laki. Da me neko ne shvati pogrešno, ne proglašavam Lakija Mesijom ili nekim svetim vođom, sasvim je moguće da se drao zbog svoje frustracije (kao što mislim da je i sam napisao), a da su klipovi sublimacija koja mu je pomagala da reši svoju traumu. Ali isto su njegovi klipovi (barem meni) bili kao lek od te iste traume. I zato samo treba nastaviti i boriti se.

P.S. Za komentare @red_white pogotovo sa live-a: KAKO BI TEBI BILO DA SIN ALEKSANDRA VUČIĆA OBUČE JEDNOG DANA DRES TOG KLUBA ZA KOJI NAVIJAŠ I ONDA ISTO NE ODIGRA "NIŠTA LOŠE", NEGO SE SAMO TAKO PROŠETA PO TERENU I JOŠ DA PO KOJI KOŠ KAD JE SAM? JEL BI ONDA ISTO TAKO BRANIO TOG ČOVEKA SAMO ZATO ŠTO JE DRESU TOG KLUBA?


 

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sector said:

Mekel je profi kosarkas sa svim svojim manama i ima sasvim pristojnu karijeru za razliku od gmaza koji se ne bi ni bavio kosarkom da mu tata nije tajkun koji se time zanima. Pikao bi KLS do 20 i neke godine, vidio da ne ide i upisao fakultet.

 

Uzgred taj Mekel je toliko malo proveo u Zvezdi da je ludilo uopste pisati o nekoj steti koju je nanio klubu. Osim sto je bezobraznik trazio kasnije svoje pare.

Nije ni Filip naneo stetu Zvezdi, barem ne jos uvek 😮

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

 

Vid ovako batice, ne znam da li si još uvek tinejdžer i otkad pratiš ovaj klub itd. ali znam za sebe da ga pratim podugo(doduše ne kao pojedinci odavde, kojima uvek skidam kapu), i da dobro pamtim sve, što komšije vole zapevati, a znaju pojedini koliko to pamćenje slona daleko doseže.

Pamtim čak pomalo i u 90-te, iako sam bio baš klinac, ali tad je bilo ludo i brzo pratiti klub(a Mash Veronu ću pamtiti dok sam živ) a tih godina sam se ludo zaljubio u košarku, i to traje do dan danas, jbg.

 

Između ostalog, pamtim gomilu imena, koje je i Google verovatno zaboravio, u gomili promašaja koju je ovaj klub ispucao za tih 20-ak godina otkako ga gledam.

 

Od stranaca poput Pavela Gromika i Emre Bajeva, pa sve do veselog Lipovija kod Radonje, a o domaćim bolje i da ne počinjem.

 

I evo smem svu svoju reputaciju (ono što je ostalo, kod ljudi koji se ne obaziru na lične konflikte, već su ovde i na B92 dolazili da diskutuj(emo) o košarci), da apsolutno niti jedan igrač nije ni blizu nivoa prevare i štetočine poput tog gmaza, kojem i ime izbegavam da pomenem, a evo prošlo je pune 4 godine od tada.

Znači jebani Luka Drča i Darko Balabn su pojam korisnosti za tu vezaru.

 

"Legit NBA igrač i MVP Izraelske lige" moš' misliti. :puke:

 

A taj isti Filip Čović, tatin isprdak, Gnom i kako se već sve ovde naziva, je samo onom 3. četvrtinom u 1/2 ABA protiv komšija proletos, doprineo jedno 50 puta više, nego što su ovaj gorepomenuti nesrećnik + na ovog da dodamo i poslednjeg domaćeg pleja, NBA level talenat, Nikolu Radičevića, i to zajedno - za CELE SEZONE koje su proveli u klubu.

 

Tako da mani me ovih priča, očiju ti.

 

Svako ko drži do sebe, ne dozvoljava si da pominje ime tog šarlatana i besramnika u bilo kakvom kontekstu sa KKCZ.

Nemoj da se ljutis,ovo je cista demagogija...

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, dulematic said:

Kao prvo o tome je trebao da razmišlja Nebojša Čović kad je odlučio da malog po drugi put gurne u ekipu totalno nespremnog za ikakvu ozbiljnu košarku. 

Vi pojedini konstatno zapostavljate činjenicu da se Filipu zviždi zbog nepotizma pošto je to jeini razlog zašto mali igra u Zvezdi sa sprcanih 30 godina igranja u tatinom klubu osim kratke neslavne scene u Grčkoj.  I ne samo zbog toga, nego kap koja je prelila čašu je obraćanje tate pre neki dan kad je otvoreno targetirao navijača svog tima  u svom DB maniru i svojim rečima potvrdio taj nepotizam. I Filip se usudi da tapka loptu nakon toga. Pa treba da mu zviždi cela hala da smo normalno društvo. 

 

Drugi bold. Potpuno je nebitno da li osvajamo sve ili ne ako on ode, samo ćemo vratiti dostojanstvo koje su nam ukrali.

 

I na kraju jedan savet, budi svestan da tolerancija na tvoje relativizovanje rapidno opada i da si na tankom ledu. 

Ma sve je to ok i slazem se ja sa time pa gotovo 100%. Ne slazem se sa zvizdanjem jer nike fer prema ostalim igracima i nike nacin da se pomogne klubu, bar po meni. Moze se staviti neki transparent i slicno? Nike ovo prvi mandat Filipa, zaboravio si prvi? A nakon prvog bio je transparent "Covicu legendo". Sada se zvizdi, malo neprincipijelno, jer nije ovo nepotizam od juce igrao je on i ranije. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

I evo smem svu svoju reputaciju (ono što je ostalo, kod ljudi koji se ne obaziru na lične konflikte, već su ovde i na B92 dolazili da diskutuj(emo) o košarci), da apsolutno niti jedan igrač nije ni blizu nivoa prevare i štetočine poput tog gmaza, kojem i ime izbegavam da pomenem, a evo prošlo je pune 4 godine od tada.

Znači jebani Luka Drča i Darko Balabn su pojam korisnosti za tu vezaru.

 

"Legit NBA igrač i MVP Izraelske lige" moš' misliti. :puke:

 

Nebojsa, ti li si? :classic_ohmy:

 

Quote

Što se tiče Gala Mekela, tu nismo imali sreće kod nekih drugih stvari, kod određenih brljotina... Njega pominjem jer mi je muka za svaki evro koji smo dali. Povraća mi se, možda je prostački da tako kažem, ali možda je bolje tako, da se razume", podvukao je Čović.

 

20 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

A taj isti Filip Čović, tatin isprdak, Gnom i kako se već sve ovde naziva, je samo onom 3. četvrtinom u 1/2 ABA protiv komšija proletos, doprineo jedno 50 puta više, nego što su ovaj gorepomenuti nesrećnik + na ovog da dodamo i poslednjeg domaćeg pleja, NBA level talenat, Nikolu Radičevića, i to zajedno - za CELE SEZONE koje su proveli u klubu.

 

Doprineo je jedino sebi jer sad moze da igra u evroligi, sto je mogao samo da sanja do prosle godine.

 

Steta sto Nebojsa nije milijarder pa da kupi i neki NBA klub.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, goldberg said:

 

Nebojsa, ti li si? :classic_ohmy:

 

 

 

Doprineo je jedino sebi jer sad moze da igra u evroligi, sto je mogao samo da sanja do prosle godine.

 

Steta sto Nebojsa nije milijarder pa da kupi i neki NBA klub.

Steta sto nije organizator mma borbi,pa da moze neko barem cestito da ga prebije za nasledno teranje inata.

Link to comment
Share on other sites

Gal Mekel najveci promasaj, a igrao sasvim dobro u ABA ligi. Preko 10 poena, preko 5 asistencija, trojke preko 40%, dvojke preko 50....na 9 utakmica. Igrao jako lose u EL i to ga karakterise u najveci promasaj i najvecu prevaru ikad? Znaci moze ABA, a ne moze EL? Hm, zvuci mi nesto poznato.

Covic losiji u ABA i katastrofalan u EL, ali...prva utakmica protiv Partizana u plejofu.

  • Like 24
Link to comment
Share on other sites

Je li ovo šala sa Mekelom? Jedan od nebitnijih likova u istoriji CZ. Doveden, nije pokazao ništa, najuren je i na njegovo mjesto je doveden bolji igrač. Jednostavno je taj potpis bio pogrešna odluka, on se nije snašao, nama trebao drugačiji tip igrača i tu priča završava. Daleko je on od najveće prevare ikad i sličnih epiteta. Greške se dešavaju.

 

Kako se može ovo tvrdoglavo bivstvovanje tatinog sinčića u klubu porediti sa nekim pogrešnim potpisima profesionalnih košarkaša? 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Mekel je bio prva opcija kao Lorenco. Igrao 20 min i davao 3.8 poena uz 2.8as.

To je Jovic isporucivao kao bekap u prvoj sezoni za 13min u igri uz dobru odbranu. 

Covic u EL igra 15 min i daje 2.3 p uz 2.8as. Mada statistika je tu bas kao bikini i ne pokazuje Filipove nedostatke u defanzivi zbog kojih 10min u EL bi trebalo da bude maksimum i to ako se dovede u red koliko toliko. Zvizduci sigurno nece pomoci. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
.
gazda nema nista u fiokama o urednicima sport kluba. 

Jbga na svakom komentaru protiv praseta duplo više negativnih reakcija, i obratno za one koji brane njega i tatka mu.
Sad možemo mi da pričamo o botovima, ali nije ovo politika/vlast i SNS pa da se toliko masovno organizuju.
Biće nažalost da ipak ima dosta, kako izgleda i većine, slepih i sa dvocifrenim koeficijentom IQ...
Ali kad već prethodno pomenuh politiku i ovde stvari bivaju identične, krstimo se i zgražavamo kako i odakle toliko zatupljenih. Neverujemo a na kraju nas realnost, u vidu nekih 50%, našamara
  • Like 3
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

 
WutFace
Otkud se sada taj padavičar pominje na temi?!
I zašto bi pobogu bio problem izviždati najveću prevaru (ujedno i promašaj) u prilično dugoj istoriji kluba? :smiley24:

Pored živog prinera i aktuelnog clana ekipe bilo kome drugom pripisivati takvu titulu je i više nego preterano. Svi ostali za promenu i razliku od cufte su (barem) profesionalni sportisti
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Apsolutno je netacno da mi ne trpimo stetu jer je Filip u timu. Gledate li vi koji to pisete utakmice?

 

Igrac manje u odbrani, a cesto i u napadu. Zapitate li se kakvi bi bili rezultati u EL i aba da nije nedonosceta?

Stvaranje timske odbrane, kohezija, i pre svega kreiranje tog timskog duha je nemoguce sa spodobom.

Za poslednjih 20 sekundi kataklizme protiv kkP je nagradjen sa 8 suteva za 3 u Kaunasu. Pa da je u pitanju neki stranac, linc bi vec bio spreman.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Bog ce nas kazniti ove sezone. Treba da se opustite i da se spremite za ono sto nam sledi. Izgubili smo od oba pretedenta za titulu, Covara je opet doveo deo porodice kao onda Alimpije. Gomila veterana i kurceviti kapiten. Deja vu nam se sprema.  Ovi sto su se pravili pametni za Alimpija, sad to rade za Filipa.

 

EL se igra rekreativno, ABA nas cekaju na ziheru. EL ne trebamo ovakvi, moguce da ce nas i skartirati. 

 

Nisam pesimista generalno, ali karma je kurva. U principu niko nece nimati nista od toga dal je bio u pravu. Nas familija iz Zeleznika jebucka, zamisljam tek kako penetrira ovaj iz Jajinaca 😂

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...