Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Veceras sam iscimao jos tri drugara, dakle podrska timu a ne Covicu,ovo nije privatni klub! Filip nema kvalitet prosto tl je razlog a ne sto je Nebojsin sin. Borili smo se za opstanak, gazeni i ponizavani 40 razlike ali smo ustajali i vratili se, tacno i uz pomoc Covica ali to nije razlog da sve unisti njegova sujeta, a mi jesmo trenutno u teskom kanalu i rezultatskom i psihickom. Napred Zvezda , dole nepotizam!.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nisam bio tu za vikend, pa vidim svasta se izdesavalo.

 

Laki, slazem se sa svime sto si rekao Nebojsi i nemoj da ides na utakmice da ti nameste nekog mandrilonija.

Pa lik nije prezao da ode licno da bije Andjusa, koji koliko god da je debil, ipak je javna licnost koja ima pristup medijima i moze sve da isprica, toliko Nebojsu nije strah.

 

Ozbiljno je Nebojsa skrenuo s uma, svojim izjavama se popisao na sve istinske navijace Zvezde.

 

Bukvalno ceo klub mora da bude talac zbog toga sto je Vesna u jednom momentu procenila da je Filip dovoljno dobar za Zvezdu. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Ja mogu, i naravno hocu, da pruzim Lakiju podrsku, ali sa ove udaljenosti nema prevelike koristi od nje. Zbog toga mu pre svega upucujem ogromno postovanje i zahvalnost za sve sto je ucinio od kad je krenuo ovaj svinjac u reziji porodice Covic.

Uz nadu da ce, kao sto je rekao u obracanju, svoju porodicu i sebe staviti daleko ispred nego Crvenu zvezdu, posebno jer poslednjih sezonu, dve nije ni zasluzila vise

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, CLakiSH said:

Ako je neko pratio, nemam vremena da trazim po netu, kako se izjasnjavaju:

-RSB

-Parter B

 

 

 

Nisam nešto mnogo čitao, ali koliko vidim većinski su protiv ove Čovićeve svinjarije iako ima botova koji su tu sa pričom kako je sve ovo specijalni rat protiv Nebojše.  Nevezano za temu ali počelo je da me trigeruje kad čujem "zvezdaška javnost" ili "specijalni rat". Petparačka verzija spina. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, CLakiSH said:

Ako je neko pratio, nemam vremena da trazim po netu, kako se izjasnjavaju:

-RSB

-Parter B

 

 

Preneo sam ja ono pisanje jednog clana i sad bi bilo posteno da napisem da to nikako nije vecinsko misljenje na forumu. Prilicno su me iznenadili jer su administratori stavili KKCZ iznad svega. Uostalom prenet je ovde onaj poslednji post administratora sa kojim se apsolutno slazem. Inace onaj clan sto je pretio je banovan. Tako da je Covic uspeo da ujedini sve najvijace KKCZ.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 https://www.interbasket.net/forums/showthread.php?59060-Euroleague-Club-Competition-2019-20-Signings-amp-Rumours-vol-I/page11

 

Zadnje vreme doslo kad su cak i navijaci stranih klubova poceli da nas sazaljevaju...😣

 

Mnogo se pisalo ovde poslednjih dana, mnogo tapsanja i "bravo Laki" poklica, pa sam se pogubio....jel se ide danas u Pionir i zvizdi malom i tatku u znak protesta zbog prisvajanja naseg kluba ili cemo ostati ovde i iz udobnosti fotelje pruzati podrsku Lakiju i precutno dozvoliti kidnapovanje?

Edited by Gudura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Gudura said:

 https://www.interbasket.net/forums/showthread.php?59060-Euroleague-Club-Competition-2019-20-Signings-amp-Rumours-vol-I/page11

 

Zadnje vreme doslo kad su cak i navijaci stranih klubova poceli da nas sazaljevaju...😣

 

Mnogo se pisalo ovde poslednjih dana, mnogo tapsanja i "bravo Laki" poklica, pa sam se pogubio....jel se ide danas u Pionir i zvizdi malom i tatku u znak protesta zbog prisvajanja naseg kluba ili cemo ostati ovde i iz udobnosti fotelje pruzati podrsku Lakiju i precutno dozvoliti kidnapovanje?

 

I couldn't help but laugh a Filip Covic's "defensive" efforts. Worse than Harden's. biggrin.png

Poor Zvezda..you'r so screwed with father and son.

Red Star has been a team which has won games based on defensive efforts since they lack the $$$ to sign quality offensive players, That defensive "chain" is broken when Covic plays. You can't afford weak links when you need to win games around the 65-70 mark. After all CZ has the 2nd worst offense in the EL.

 

Mislim da ovo samo tata Čo ne vidi. Za njega su svi odbrambeni sinovi i čine lanac. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ulicni basketas Laki said:

Zvezda nije privatni klub, mi nismo plaćeni navijači, Laki je jedini imao cojones da ide i kaže ono što mnogi misle. Od mene dobija ogromno poštovanje i podršku. 

 

Potpisujem. Strasno mi je zao sto veceras, zbog posla, ne mogu do Pionira ali svako ko moze bi trebalo da ode i propisno izvizdi vepra i tatka mu. I ne mislim da ce biti nekoga u hali ko bi ih nesto branio, prosto je ovaj poslednji ispad Covica za vecinu bila kap koja je prelila casu.

Edited by Spooky
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ulicni basketas Laki said:

 

I couldn't help but laugh a Filip Covic's "defensive" efforts. Worse than Harden's. biggrin.png

Poor Zvezda..you'r so screwed with father and son.

Red Star has been a team which has won games based on defensive efforts since they lack the $$$ to sign quality offensive players, That defensive "chain" is broken when Covic plays. You can't afford weak links when you need to win games around the 65-70 mark. After all CZ has the 2nd worst offense in the EL.

 

Mislim da ovo samo tata Čo ne vidi. Za njega su svi odbrambeni sinovi i čine lanac. 

 

 

 

Boli strance pacetina za nas. Ovo su sve nasi, samo pisu na inostranom forumu pa je na engleskom :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ko god bude mogao treba da se pojavi u hali. Nebojsa je Slobin kadar i proci ce na kraju kao on. I njemu je zena srozala ugled fordiranjem onog ofarbanog retardiranog sina, Nebojsu isto ceka. Takvi kao on se kurce i sile najvise kada osete da im je kraj. Dovoljna im je mala pukotina i sve se lancano rusi. A tu pukotinu je otvorio Laki, sada svi moramo to da poguramo.

Ja sam do kraja mislio da ce Nebojsa da se unormali. Ovo su vec potezi bolesnog coveka i tu nema pomoci. Moze da nam bude zao sto se sve ovo desava ali prosto to nije vise isti covek. Njegov pragmatizam i racionalnost je nadjacala sujeta koja se pretvorila u bolest.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/24/2019 at 1:35 AM, Carl Johnson said:

Mogli bismo u ponedeljak da zajedno sednemo svi sa ovog foruma koji ce biti u hali, pa i ako treba da se ponabadamo sa bagrom, samo da istrajemo.

 

Drage kolege, kakvo je stanje? Da li se bojkotuje ili se ide da se pokaže stav nas navijača koji "nemaju sopstveni klub"? Ja sam stigao preksinoć u Beograd i bilo bi mi krivo da barem putem zvižduka ne iskažem svoj stav.

Potpuno podržavam ovo što je gore napisao kolega Johnson, ne nužno da "ponabadamo" pošto je ABA liga tekma i ne verujem da će biti mnogo onih koji bi i hteli nas da ponabadaju.
Dakle, slažem se i sa @marejosip, ako se svi okupimo na jednom mestu, bićemo glasniji i jasniji. Obavestite me plz ovde ili na PP.

Edited by Laki_Majak
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Na kojim drogama je superguta? Ne mogu da verujem šta piše čovek.

Sale vrlo racionalno kritikuje Nebojšin ispad, ali se vidi i da je svestan kako sve ovo samo šteti CZ.

Pretpostavljam to mu pravi zadršku ka nekoj većoj emotivnoj reakciji oko svega ovog.

 

Svi pravi Zvezdaši su zabezeknuti ovim napadom i dokle je NČ došao u branjenju neodbranjivog. Istina jeste bolna, kad ode opet nas čeka bolan period.

Ali to ne znači da smemo da gledamo u stranu i pravimo se blesavi.

 

Quote
 
 
Ja verujem u Šakotu i da ce biti sve puno bolje. To sto smo smo mi mastali o Paskualu je samo odraz nase nerealnosti. Covek je dobar i iskusan trener. Na kraju krajeva ne mogu da zamislim da moze gore nago za vreme Gavre. Jedino ne mozemo da ocekujemo cuda odmah na startu. #kkcz
 
Replying to
Nema nista od toga. Odlaze Covici na kraju sezone. Klub preuzima Bukumirovic iz partera b i uz Lakija sa tribine pravi mocni tim i napada f4. Trener je Radonja, a pojacanja se dovode na osnovu ishoda forumaskih anketa.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...