Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

34 minutes ago, Mairosu said:


Recimo sad da to Nebojša vidi - recimo.

Ja mislim da ne vidi. I ne samo to. Mislim da je Čović sasvim posvađan sa stvarnošću i to je, možda i više od inata i sujete, razlog problema koje imamo, i posebno onih koje ćemo tek imati.

Ne znam da li se toliko okružio poltronima koji mu lažu i govore šta misle da želi da čuje ili je jednostavno omatorio i posenilio, tek, mislim da nam se ne piše dobro. Šta god ko mislio o tome, ja se, pravo da vam kažem, nadam da će nam Stranka poslati nekog našeg Ostoju limara.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Mairosu said:


Pa, ovo nije vest od prekjuče, i nema previše veze sa Čovićem.

Realno, juna kreće sve da se ruši. Imao sam informaciju da nam EL spušta roletnu još prošlog maja posle svih sranja u ABA finalu, koje definitivno nije dobro uticalo ni na odnose sa EL (koliko se god to trudili da sakriju), ni na neke buduće potpise (imam lične ispovesti od barem dva igrača visoke reputacije koji su odbili angažmane u ABA baš zbog toga). Kada je Đordi ukinuo licence po ligama, sutradan se javilo pet predstavnika liga da kaže da je "njima obećano da imaju preče prvenstvo". Imaju kurac. U tri wildcarda biće Virtus, neki Rusi i neki bogatuni iz tipa Španije-Turske. Postoji vrlo realna šansa da dogodine Beograd i region ostanu bez EL, osim u slučaju da Partizan ne izboksuje nešto preko EC.

OK, dakle, to se desilo. Ako se to desilo, odmah ćemo da povučemo pitanje i ABA lige, jer ta liga funkcioniše po tome što se svi međusobno trpe zbog EL licence. Sad EL licence nema. Hrvati i Slovenci će se prvi zapitaju koji će im to kurac najednom. Ako savezi uspeju nešto da nagode sa EL kancelarijom, neka EC mesta za prvake, ABA liga prestaje dok kažeš keks. Samim time uprošćavaju se budžeti. Ide hard reset, i to vrlo hard reset. Neće biti para za strance, neće biti para za trenere, neće biti para nizašta, svi će budu kao Mega i OKK. Dolazi mračno doba.

Recimo sad da to Nebojša vidi - recimo. U toj atmosferi, kojeg stranca ćeš dovodiš na garanciju 4 meseca EL i onda ćao vidimo se. Ide se na zicer, dovodi se lik koji će možda da izgura sezonu, možda neće, štagod. Okreni obrni, ako se desi najtmer sinario odozgo, on ima čiste papire da resetuje kako se njemu svidi i da se pređe u ful FMP mod. Možda i sa Filipom. 😄

Eto, tako ja to vidim. Bože zdravlja pa grešim, ali gut feeling je da ne grešim.

Zanimljivo viđenje situacije i deluje kao prilično realan scenario. Meni ipak jedna stvar ne štima u celoj priči. Siguran sam da je Čović od svih ljudi koje zanima sudbina košarke u ovom regionu možda i najbolje obavešten o onome što sledi i ako je tako kao što si ti napisao zašto bi napravio najskuplji tim Zvezde sa najvećim projektovanim budžetom do sada? 

 

Iskreno, ja ne mogu ni da pretpostavim razvoj događaja, ali mislim da ovo sa Šakotom i Filipom nema veze sa tim.

Link to comment
Share on other sites

kao što ni sekundu nisam poverovao u onaj info da je Paskval odseo u Plazi jer to jednostavno ne liči na Čovića kao što ni Papa ne sere u šumi,

tako sam ubeđen da sa ligom koja već duže transparentno puca po šavovima i sa cirkusom iz PO ni jedan ABA klub neće biti u razmatranju za Đordijev WC.

 

posebno KKCZ za čije će se dalje rapidno srozavanje rejtinga u nastavku sezone svojski pobrinuti Nebojša Ludi Konj Čović koji upravo u ovom trenutku oštri tomahavk za prvog narednog bezobraznog novinara i ćeraće se tako sve do svog Little Big Horn stratišta.

vidim i novinari se ubiše od zvanične osude onih bezočnih i veoma jasnih pretnji ili je to bafer zbog neradnog dana.

 

uželeće se ovi parketi gostovanje Reala, Barselone i ostalih divova...kao što ih nikad dosanjali nisu almost famous Tofaši, Arisi i resto ''boranije'' koji su nakon dodele licenci bogatunima ostali trajna druga liga Evrope.

 

imali smo donekle šansu da se ogrebemo za još neku sezonu dokazivanja sa najboljima ili u krajnjem slučaju da se bar ovoj oproštajnoj pokažemo u pravom svetlu ali sve će to ostati zabeleženo kao žrtva prineta za rad loptanja jazavca po Evropama.

 

nažalost i svaki naredni Kalinić i Dangubić odlaziće znatno ranije sa ovih prostora i za simbolične sume.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Malo smo se mi pogubili ovde. Nama smeta filip, zasto sad nebojsu tjerate. 

Za filipa ima alternativa koliko hices, ali za nebojsu bas i nema, kad saberemo sve.

Sakota, ok, aj neka ide zivot, nije moglo neko bolji pa nije moglo, aj da to progutamo. Mozda bude ok. Al opet kazem nisu nebojsa i sakota problem, nas problem je filip.

 

Malo moramo spustiti loptu.

Link to comment
Share on other sites

Krenula je spin masinerija na sve strane, sto smo jelte i ocekivali. Prvo su cutali mesec dana, sto je lose, ali bolje i da cute nego ovako da lazu i mazu. Moju podrsku su imali, a sada sam u ratu sa upravom i nece prestati dok im ne vidim ledja. Moze sad da dovede Fil Dzeksona i Irvinga na mestu pleja, to me uopste ne zanima. Nece vise od nas praviti ovce. 

Link to comment
Share on other sites

Lako je smjeniti upravu, ali ko ce da je zamjeni. Nadjite mi bar jednog sposobnijeg od nebojse. Zalosno, nemojte me pogresno shvatiti. 

 

A ovo sto pisete to je nas klub, ok jeste svojatamo ga i volimo ga do neba, al ce nas biti tek kad budemo akcionari tog istog kluba. Ovako smo nazalost samo simpatizeri.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, PERICA!!! said:

Lako je smjeniti upravu, ali ko ce da je zamjeni. Nadjite mi bar jednog sposobnijeg od nebojse. Zalosno, nemojte me pogresno shvatiti. 

 

A ovo sto pisete to je nas klub, ok jeste svojatamo ga i volimo ga do neba, al ce nas biti tek kad budemo akcionari tog istog kluba. Ovako smo nazalost samo simpatizeri.

Naš je, jer se finansira od naših para. I on dobija naše pare za to. To "a ko drugi", može bilo koji uspešni rukovodilac, to što su to kod nas ljudi koji moraju da imaju veze u kriminalu i da su u sprezi sa vlašću, nije normalno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...