Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Ovoga sa komisijom se ni agencija Tonija Blera ne bi postidela.

Bukvalno ni jedan afirmativan post se nije pojavio ispod.

Sada mu je samo to i preostalo da se obraća targetovano samo onima koji su po difoltu na strani vlasti...da se i ta preostala verna armija ne polakomi na zdrav razum i ostavi taj tabor brojčano samo u okvirima kruga familije.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Knjizevnik_Laki said:

rekao bih da je mairosu u fazonu da se ne zamera nikome

 

Ne znam, ja ovo sve mnogo mirnije posmatram nego svi vi ostali nakon inicijalnog ispizda. Suštinski znao sam sve kako će se završi čak i kad smo lećeli visoko, tj. ajd' nisam znao nego sam očekivao, tako da sam uveliko spreman za FIBA EC i neke nove Drču, Šepu, Bajava i Gromika za 2-3 godine max. Dotle ću se ložim na miru.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MetalHead said:

Slogan za majicu za veceras:

Laki21 je malo nervozan - 

Nebojsa ga je prozvao,

pa ga je to potreslo!

 

I uradi se neki vizual Lakija Topalovica i Nebojse Covica... 

 

 

 


Biće pravi hit u Morači ovaj iskaz podrške.

(izlazi sam)

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Bek said:

Proslavljali godinu dana od Sakotinog poraza od Nigerije na SP?

 

Kolega, zasto ste maliciozni, pa nije to jedini Sakotin uspeh tih sezona dok je vodio drzavni tim i nas, treba pomenuti i osvajanje prestiznog Kupa Srbije, kao i plasman u cetvrtfinale jos prestiznijeg ULEB kupa. Posto nas predsednik voli da nas podseca sta je bilo 2011, verovatno se u snu vratio jos malo u proslost, setio odlicnih rezultata Sakotinih ekipa tih sezona, pa resio da to preslika i na ovu. U prevodu - ceka nas zestoka borba za Kup. Odlican izbor gospon Covica. Odlican, kao kad covek sam sebi puca u nogu.

Link to comment
Share on other sites

Da mi je samo znati sta se vrti u glavi NC, debelo se zabrazdilo, ne zna gde udara, svakim danom otvara sve vise frontova do momenta kad pocne da bude kontraproduktivan i samom AV, onda sleduje svileni gajtan nema druge.

Sprcas brate ne male pare u tim i onda razjebes sve to zbog toga da bi Filip igrao EL, vazi se i taj scenario al onda ostavi sve od prosle godine kako jeste cak sta vise necega se i resi pa dokle se stigne.

Generalno se zna da Djordija boli kita za ovaj region  obzirom na potencijal finansijski mislim ne sportski medjutim nije neka preporuka ovo sto Covke sada radi. 

Ko da gledam bitku na Neretvi, covek rusi sve mostove iza sebe

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Setite se 2011 said:

Ti baš uživaš u ovoj anti-čović žurci. Ok je podrška Lakiju sa mračne strane , ali ti baš uživaš i previše si aktivan za moj ukus.





Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
 

 

Gazda je pre svega jedan veliki gospodin i svaka ekipa bi ga poželela na žurci.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mairosu said:

 

Ne znam, ja ovo sve mnogo mirnije posmatram nego svi vi ostali nakon inicijalnog ispizda. Suštinski znao sam sve kako će se završi čak i kad smo lećeli visoko, tj. ajd' nisam znao nego sam očekivao, tako da sam uveliko spreman za FIBA EC i neke nove Drču, Šepu, Bajava i Gromika za 2-3 godine max. Dotle ću se ložim na miru.

Znaci posle covica potop i kraj EL i kosarke za Crvenu Zvezdu?

 

Covic je nacuo da se u ponedeljak sprema zvizdanje, ovo je odgovor na to. Boli njega patka za forume i pljuvacinu dok je Pionir miran.  Svakako i vecina je i dalje na njegovoj strani.

 

Po meni nece on Lakiju nista, ali psiholoske igre su u pitanju. Iskreno sumnjam da posle Nebojshe ide potop, ali dobra je to mantra da se navijaci useru. Kao i penzioneri kad im najave antentat na vucica, pa placu kako nece biti penzija.

 

Edited by Pavaroti
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Pavaroti said:

Znaci posle covica potop i kraj EL i kosarke za Crvenu Zvezdu?

 


Pa, ovo nije vest od prekjuče, i nema previše veze sa Čovićem.

Realno, juna kreće sve da se ruši. Imao sam informaciju da nam EL spušta roletnu još prošlog maja posle svih sranja u ABA finalu, koje definitivno nije dobro uticalo ni na odnose sa EL (koliko se god to trudili da sakriju), ni na neke buduće potpise (imam lične ispovesti od barem dva igrača visoke reputacije koji su odbili angažmane u ABA baš zbog toga). Kada je Đordi ukinuo licence po ligama, sutradan se javilo pet predstavnika liga da kaže da je "njima obećano da imaju preče prvenstvo". Imaju kurac. U tri wildcarda biće Virtus, neki Rusi i neki bogatuni iz tipa Španije-Turske. Postoji vrlo realna šansa da dogodine Beograd i region ostanu bez EL, osim u slučaju da Partizan ne izboksuje nešto preko EC.

OK, dakle, to se desilo. Ako se to desilo, odmah ćemo da povučemo pitanje i ABA lige, jer ta liga funkcioniše po tome što se svi međusobno trpe zbog EL licence. Sad EL licence nema. Hrvati i Slovenci će se prvi zapitaju koji će im to kurac najednom. Ako savezi uspeju nešto da nagode sa EL kancelarijom, neka EC mesta za prvake, ABA liga prestaje dok kažeš keks. Samim time uprošćavaju se budžeti. Ide hard reset, i to vrlo hard reset. Neće biti para za strance, neće biti para za trenere, neće biti para nizašta, svi će budu kao Mega i OKK. Dolazi mračno doba.

Recimo sad da to Nebojša vidi - recimo. U toj atmosferi, kojeg stranca ćeš dovodiš na garanciju 4 meseca EL i onda ćao vidimo se. Ide se na zicer, dovodi se lik koji će možda da izgura sezonu, možda neće, štagod. Okreni obrni, ako se desi najtmer sinario odozgo, on ima čiste papire da resetuje kako se njemu svidi i da se pređe u ful FMP mod. Možda i sa Filipom. :D 

Eto, tako ja to vidim. Bože zdravlja pa grešim, ali gut feeling je da ne grešim.

  • Like 8
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Najveca ironija svega je da je jedini izlaz iz ove situacije taj u kome bi Filip sam otisao iz Zvezde.

 

Sve ostalo vodi u samodestrukciju.

 

Dakle, covek ima priliku da povrati postovanje samo jedinom potezom. Aj da vidimo i to.

 

Evroliga spusta roletnu celom regionu. Svesce nas na Evrokup. Nakon toga treba razmotriti fibina takmicenja jer su sasvim ok finansijski. Mislim da treba odjebati Djordija.

Edited by John Terry
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Terry said:

Nakon toga treba razmotriti fibina takmicenja jer su sasvim ok finansijski. Mislim da treba odjebati Djordija.


Ovo je apsolutno poslednje alternativa, iskreno, prebitni smo mi globalno košarkaški da se zadovoljimo pikanjem basketa sa Ircima i Belgijancima. Al' ko zna šta nose meseci pred nama.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Mairosu said:


Ovo je apsolutno poslednje alternativa, iskreno, prebitni smo mi globalno košarkaški da se zadovoljimo pikanjem basketa sa Ircima i Belgijancima. Al' ko zna šta nose meseci pred nama.

 

Ja se slazem, ali uvek treba drzati opcije otvorenim. Ocigledno je da Djordi bas i ne postuje ovaj region. Zbog novca...ok, legitimno, ali ovaj region je ipak rasadnik kosarkasa mnogo vise nego li Rusija, Turska i Spanija zajedno. Njihove lige nisu gradili igraci njihove nacionalnosti. Ja mislim da je zesci bezobrazluk tako se ophoditi prema njima.

 

Ali prirodna karakteristika naroda sa ovih prostora, po pitanju nemognucnosti nalazenja zajednickog jezika i branjenja interesa regiona, rezultirace povoljno Djordiju. Svi smo mi samo sedeli i gledali kako sa dva i po predstavnika dolazimo na pola predstavnika, da se tako izrazim.

 

Ne molim lepo. Nema tog Djordija koji nema alternativu. FIBA vec sad nudi dobre finansije za ligu sampiona. Sve ok, ali ipak postoje i interesi manjih zemalja.

 

Da ne pisem novi upis @Pavaroti sve tacno od reci do reci. Previse je u nasem sportu mutnih radnji i sive ekonomije da bi Djordi tu gurao svoje marcipan rukice. Svedoci smo stvaranja elitizma u sportu, a mi smo u pogledu sportskog menadzmenta jos uvek druga liga zapad (izvinjavam se ).

Edited by John Terry
Uvreda nase braće crne nesvrstane
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Mairosu Pa mi smo to i dozvolili sa raznim sranjima sto su se desavala. Od Turske, papaka, zvizdanja himni, ubacivanja raznih sranja pa i problema sa Omicem, Milerom i ko zna koliko igraca jos.

 

Mi kao klub se nismo razvili, nemas svoju halu, nisi privatan i radis razne mahinacije. Opet to tvoje je jos na kratkom stapu, ali realno je da se desi.

 

Kad si napisao to za LS, nije zvucalo u ovom kontekstu.  Slika nase stvarnosti se vidi spolja, mi iznutra zivimo u nekoj bajci..

Edited by Pavaroti
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 
Gazda je pre svega jedan veliki gospodin i svaka ekipa bi ga poželela na žurci.
Sasvim je u redu i gospodski, ono što su uradili Arsenije i još nekoliko komšija... dali Lakiju podršku, osudili Čovićev nastup na kzn i pristojno se udaljili, jer ovo je naš problem i naš klub

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Pavaroti said:

@Mairosu Pa mi smo to i dozvolili sa raznim sranjima sto su se desavala. Od Turske, papaka, zvizdanja himni, ubacivanja raznih sranja pa i problema sa Omicem, Milerom i ko zna koliko igraca jos.

 

Mi kao klub se nismo razvili, nemas svoju halu, nisi privatan i radis razne mahinacije. Opet to tvoje je jos na kratkom stapu, ali realno je da se desi.

 

Kad si nspisao to za LS, nije zvucalo u ovom kontekstu.  Slika nase stvarnosti se vidi spolja, mi iznutra zivimo u nekoj bajci..

 

sve sam potpisao. 

 

ironija je da smo do nekog trenutka bili na pravoj liniji, onda je sve otišlo u 3k.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Gledam mali FC je prešo tridesetu. Verujem da je već dobio plavi koverat da je prebačen u rezervni sastav. Možda bi trebali da podsetimo vojsku da i on ima obavezu obuke. Na taj način bi dobili još dve nedelje bez njega. Samo malo da prodišemo..

 

Znam glupa ideja. Ali šta da se radi. Nada zadnje umire.

Edited by Triticum vulgare
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Duh koji lebdi said:

 

Kolega, zasto ste maliciozni, pa nije to jedini Sakotin uspeh tih sezona dok je vodio drzavni tim i nas, treba pomenuti i osvajanje prestiznog Kupa Srbije, kao i plasman u cetvrtfinale jos prestiznijeg ULEB kupa. Posto nas predsednik voli da nas podseca sta je bilo 2011, verovatno se u snu vratio jos malo u proslost, setio odlicnih rezultata Sakotinih ekipa tih sezona, pa resio da to preslika i na ovu. U prevodu - ceka nas zestoka borba za Kup. Odlican izbor gospon Covica. Odlican, kao kad covek sam sebi puca u nogu.

 

sakota je imao lose rezultate sa dosta dobrim budzetima u to vreme. 2006 u sarajevu ga je rasturio fmp sa pocetnikom vukoicicem, 2007 cak nije ni usao u plej of aba lige iako je gurovic igrao senzacionalno. stranci (tomas, burks, kibu) mu bezali u pola sezone, vrbica stefanov pobegao na pocetku sezonem, sa o'benonom promasio, itd. bas nesto niceg posebno dobrog ne mogu da se setim u to vreme, eto osvajanje tog kupa kada se pero posrao po dejanu milojevicu. ali u najvaznijim utakmicama protiv partizana bili smo nekonkurentni (cuveno mokracno kls finale 2006, kada u tri utakmice nijednom nismo ni poveli)

a sada je 15 godina stariji, u penziji, i ocigledno je pristao na kompromis spram filipa, tako da tek sada bas nista ne ocekujem od njega.

Edited by Haggard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...