Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Neko je stvarno iznenadjen Covicevom konferencijom danas? Gde vi zivite?

 

Covek je bio osumnjicen za saucesnistvo u atentatu na premijera.

 

Sluzio je zlocinackom rezimu Slobodana Milosevica u njegovo najozloglasenije doba.

 

Bio pod istragom za organizovani kriminal i masovne pronevere.

 

Visedecenijski saradnik sluzbe.

 

Protezira sina u svetu kosarke vise od jedne decenije.

 

Osramotio nacionalnu selekciju namestanjem vazne utakmice mladjih kategorija.

 

Organizovao brojne svinjarije u domacoj kosarci.

 

I onda je neko iznenadjen sto je sproveo nezakonite mere nadzora nad obicnim gradjaninom.

 

Ili sto nema nameru da sina isutira iz kluba.

 

Ili sto Zvezdu tretira kao sopstveni klub, kao da je ikada tretirao drugacije od sedanja na njeno celo.

 

Ko god je iznenadjen je samo bio u dubokom snu. Ume on i moze neuporedivo gore od ovog danas.

 

Ali je lepo sto je makar vise ljudi pocelo da se nad njegovim delovanjem zgrazava.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Nebojsa mi nije jasan nikako. Znaci realno gledajuci ni sad nema niko bolji da ga zamjeni na poziciji presednika, niti bi kome palo to na pamet da ga mijenja, jer jako dobro pliva u ovom sistemu (mulju). Ali brate da na sebe navuces toliko ljudi da budu protiv tebe, samo zato da bi ti sin igrao to ne mogu da svarim. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kankkunen said:

Nego, reče li šta u vezi rezervnog pleja, oće li se dovoditi ... :classic_smile:

ne mogu da gledam kzš, nemam stomak za to.

 

1 minute ago, Vamos Laki said:

Nece. Nedvosmisleno je potvrdio da niko ne moze oterati to nedonosce.

 

A Sakota je rekao da su 2 pleja (gde nam je drugi?) dovoljna. Jedino ako se neko povredi ili razboli onda moze biti problem 😄

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, I, Ja Sam Laki said:

Ovom prilikom se javno izvinjavam Lakiju, jer nisam verovao da je on taj licno koji je "vredjao" Filipa, i da ga je zaista vredjao. Nisam mogao zamisliti da se cela situacija moze odvijati na ovakav nacin, i ovakve pretnje Nebojse su za svaku osudu. 

FILIPE MARS IZ ZVEZDE. 

NEBOJSA MARS IZ ZVEZDE.

VELIKI SI SLAVISA  :Hail:

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bio van svih dešavanja duže od pola dana, počeo u prolazu da čitam forum i izneverovao kad sam video šta se dešava. Posle shvatio ono što su ljudi već napisali, ovo je obrazac ponašanja koji je aktuelan u celoj državi, od Lučana, Krušika, doktorata... Oni samo na taj način znaju da se bore i ne biraju sredstva.

 

Nemam šta pametno da dodam niti moja virtuelna podrška znači nešto puno, samo želim da odam poštovanje kolegi.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, 1 od 8000 Lakija said:

Mislim da nece biti potrebe. Cak je i Sone utihnuo, kapiram da ga je sada sramota, bar se nadam

Ma, vazi sto ga je sramota. Takvi likovi ne znaju za sramotu. Primirio se malo dok ne prodje oluja, jer zna da bi odleteo u roku od odmah, da napise nesto u odbranu tate i njegovog pulena. Eto njega opet, cim se stisa oluja i mali  napuni kolonu protiv aba fenjerasa.

Link to comment
Share on other sites

Sada Filip sve i da poželi da napusti KKCZ teško da je to opcija. Što se tate tiče...ima da igra kao bela lala najmanje do isteka ugovora 2021, pa nek gori nebo.

Nakon očigledno višegodišnjih priprema za realizaciju životnog mu projekta:

,,Moj sin Filip - EL košarkaš'' i nakon što ga je stvarnost šutnula u jaja i srušila i zadnju kulu od karata, Nebojšu sada najmanje interesuje kada se vraća Stratos na teren ili koga to Budućnost dovodi kao pojačanje. 

Baja je završio sa formiranjem tima - zaključ katanac... budžet već projektovan a eto nam ga i jebeni trener.

''Kada napravite svoj klub, dovodite plejeve....'' tu su mu već ispali očnjaci najstrašnije...bale pušta, oči mu kurjačke.

Sad sledi kopanje rovova, razvlačenje bodljikave žice i prikupljanje informacija o pravim neprijateljima kojima je jedini cilj da eto naude njegovom Filipu samo zato što je trenutno najgori igrač EL, parodija košarkaša na tom nivou... kratak, debel i neiživljen.

Na kraju ako dotle dođe spreman je i dinamit...jer ako Nebojša mora da ide...nek ide i sve sa njim u majčinu.

 

Nebojšu Čovića će morati k'o govedo za uši da izvlače iz KKCZ kada bude odlazio iz kluba. Nema taj srama ni obraza...nikad imo.

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 5
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mile-r said:

Zataskano pesnicenje Andjusa

 

Veritas amara est - Istina je gorka

 

Andjus je odustao od gonjenja Nebojse i povukao je privatnu tuzbu i rekao da mu oprasta (mada je svojevremeno rekao da ce ga goniti makar mu to bilo poslednje)

Ne mogu sada tacno da se setim ali mislim da je povukao iskaz i nije hteo ponovo da svedoci, a drugih dokaza nije bilo. Tako da sudiji nije preostalo nista drugo nego da

oslobodi Covica, nazalost. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...