Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

otislo je sve u ovoj drzavi u qrac, mafijasenje i kurcenje je vladajuca politika pa je i mafijaska pudlica odbacila sve maske

 

sada se treba odluciti izmedju pasivnog i aktivnog otpora, ili da se udje u otvoreni klinc sa cokijevim placenicima ili da se utakmice naseg otetog kluba potpuno bojkotuju tj da niko ko drzi do  sebe ne kroci u halu dok udbas ne abdicira

 

 

btw laki knjizevnik?

i ko je taj lakijev carapan?

 

Edited by SunZero
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stvarno nema boljeg resenja od Sakote za ovakvu Zvezdu. On najbolje razume Nebojsu kada se radi o forsiranju svog sina u kosarkaskom klubu. Cim se vratio u AEK 2014, doveo je svog sina Dusana i postavio ga za kapitena, a drugog sina postavio za svog pomocnika. Ocekujmo jos vecu minutazu za tzv. filipa covica i mozda jos nekog Sakotu u timu.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SunZero said:

otislo je sve u ovoj drzavi u qrac, mafijasenje i kurcenje je vladajuca politika pa je i mafijaska pudlica odbacila sve maske

 

sada se treba odluciti izmedju pasivnog i aktivnog otpora, ili da se udje u otvoreni klinc sa cokijevim placenicima ili da se utakmice naseg otetog kluba potpuno bojkotuju tj da niko ko drzi do  sebe ne kroci u halu dok udbas ne abdicira

 

 

Aktivni otpor bi bio da odete do blagajne kluba, vratite sezonske karte i trazite pare nazad zato sto je proizvod pokvaren.

  • Like 9
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

ovo mi je mnogo jako

 

Quote

 Ne razumem to, zaista! Nebojša nije selektirao tim, to je uradio Milan Tomić. A tek sa Filipom… On je odličan igrač, apsolutno nije krivac za nešto slabije rezultate i poraze. U Srbiji ljudi imaju kratko pamćenje, brzo se zaboravljaju njegove zasluge. Prošle sezone je bio ključni igrač u plej-ofu ABA lige što je donelo Zvezdi povratak u Evroligu. Ne razumem uvrede i kritike na njegov račun. Je l’ on igra sam protiv petorice, šta je sa ostalima

Quote

 Od stranaca sam očekivao više. Mislim da je Gist razočarao. On ne igra onako kako se od njega traži. U Panatinaikosu je energiju crpeo iz odbrane, ovde se baš u defanzivni ne ističe. Ima drugačiji ulogu nego što je imao u prethodnom klubu. Derik Braun je razoračanje. On ne postoji na terenu, tu je samo fizički. Lorenco Braun se diže. Čini mi se da će biti bolji kako sezone odmiče. Dženkins je neprepoznatljiv. Nije to onaj igrač koji je nekada bio. Ipak, mislim da ima prostora za napredak.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, begbie said:

Zar je iko sumnjao da se on nece oglasiti...Odlican igrac, a moralni pigmej i slihtara, fuj. Sto mu ovo treba, samo pokvareni, placeni ili neko koje kosarkaska neznalica ne kazu da je Filip kancer ovog tima

Edited by 1 od 8000 Lakija
Link to comment
Share on other sites

Е људи можда они виде нешто.што ми не видимо јбт....🤔. Страшно како као објашњавају да су и други лоши па онда овај мали и није толико лош, а избегавају суштину. Запиташ се јеботе јел овај човек некада играо кошарку уопште или бар баскет? Ово је тешко пљување по интелигенцији људи. Зато опет понављам у понедељак да им покажемо како се воли Звезда.

Link to comment
Share on other sites

au kako sam bio blagosloven jer nisam ulazio na topik od juče 

 

prvo sam se smejao nesrećnom sakoti pa kao huhuhu pomenuo lakija ali sada mi više ništa nije smešno 

 

pod A, zvanično sam nezainteresovan za zvezdu dok su čovići tu a verovatno i dok je vučić tu. dodatno, nisam verovao da bi mi ovo ikada palo na pamet ali iskreno želim da nas partizan dobije svaku tekmu u ovoj sezoni 

 

pod B

@Laki21

sve je to lepo, kao što nekolicina kaže, podrška online i ostalo ali budi pametniji i nemoj da dizvolis da se neka dileja na probnom radu i dokazivanju grupi, čoviću i kome sve treba dokazuje na tebi i napreduje u hijerarhiji. 

 

moj iskreni savet ti je da preskočis tekmu, naručis klopu i piće po izboru i pozoves neku tebi dragu osobu koju nisi video godinama ili od juče (:

 

ko im jebe mater 

  • Like 29
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

au kako sam bio blagosloven jer nisam ulazio na topik od juče 

 

 

 

pod B

@Laki21

sve je to lepo, kao što nekolicina kaže, podrška online i ostalo ali budi pametniji i nemoj da dizvolis da se neka dileja na probnom radu i dokazivanju grupi, čoviću i kome sve treba dokazuje na tebi i napreduje u hijerarhiji. 

 

moj iskreni savet ti je da preskočis tekmu, naručis klopu i piće po izboru i pozoves neku tebi dragu osobu koju nisi video godinama ili od juče 🙂

 

ko im jebe mater 

E bas to, dovoljno im je Laki uzdrmao kavez, glupo bi bilo da rizikuje da ga neki placenici prebiju ispred Pionira ili cak na tekmi

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dekkard said:

Treba reći i da ovo višegodišnje pevanje navijačke gamadi (da, ganadi!) posvećeno ženi Nebojše Čovića koje se tretira sve to vreme kao nešto normalno i prihvatljivo je najdalje suprotno od toga.

Kakav god da je Čović, privatnost porodice trebalo bi da je svetinja i to NIKO ne zaslužuje ma kakav da je.

Svaka kritika sportskog funkcionera - da, atmosfera linča porodice - ne!

 

 

 

Umesto da podržiš kolegu... ti ovako.

 

Nije zabranjeno, nego konstatujem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo je čin bezumlja. To samo govori da je Nebojša sumasišavši. Ovo nije snaga, ovo je slabost. Pogubio se načisto. Takvi ljudi su najopasniji. Zato brate Laki, ko što ti je već reko neko kolega gore, sedi neko vreme smiri se. Koliki su ludaci na sve su spremni. Ali neće ovo dugo. Ovo su potezi očajnika. Da je siguran u sebe, nebi se osvrtao šta se piše po forumima. Brod tone ali svi pacovi neće stići da pobegnu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...