Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

2 hours ago, red_white said:

Dobro bre ljudi sacekajte neki mec pa onda mracite. Valjao vam je Alimpikevic valjao vam je Tomic a ne mozete da sacekate Sakotu koji je jedini nesto osvajao i radio prije Zvezde. Covjek ke uzeo fibinu LS sa AEKOM, uzeo je i kup Grcke sa AEKOM. To su mu zadnji rezultati, dakle nije posenilio, sigirno nesto zna inace sa AEKOM bi uzeo onu stvar da ne zna. Daj da vidimo na djelu kakav je. Svi ga se secate iz mracnog perioda Zvezde, sa tom Zvezdom ni Kari Pesic trofej nije uzimao. Sa ovom i pocetnici tipa Topic i Tomic uzese titule. 

Podrsja Sakoti, rezultati neka ti sude! 

Nije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Tamburinjo said:

 

O ovome sam i ja razmisljao, Laki je pisao kako cesto ide u ZG i gledao je Cedevita Zvezda vise puta, klipove Guzonjin sin je stavlja osoba na youtube pod imenom Laki, u komentarima se 

spominje Laki, i aj da kazes usao Covic na forum sracunao dva i dva i sad malo proziva na KZS i plasi ljude .... i onda kaze i njegov kompanjon i Krusevca. I tu se zavrsi iluzija da je slucajno dosao do podataka. 

 

Potpuno neverovatno evo posle 3 sata ne mogu da verujem da je predsednik kluba targetirao navijaca koji je eto zamisli prozivao njegovog sina. Inace jako je bitno to sto je spomenuo da je u parteru, i da je on gledao prema tom delu. Ako to nije crtanje mete onda ne znam sta je.  

Siguran sam da ima samo površne info, voli da blefira.

Link to comment
Share on other sites

Ovom prilikom se javno izvinjavam Lakiju, jer nisam verovao da je on taj licno koji je "vredjao" Filipa, i da ga je zaista vredjao. Nisam mogao zamisliti da se cela situacija moze odvijati na ovakav nacin, i ovakve pretnje Nebojse su za svaku osudu. 

FILIPE MARS IZ ZVEZDE. 

NEBOJSA MARS IZ ZVEZDE.

  • Like 32
Link to comment
Share on other sites

 
Poznajući Lakija ovako forumski, cenim da se debeovac gadno zajebao što je pomislio da će javnom prozivkom da ga zaplaši ili ućutka.
 
Ali da i dalje, kao i ti, ne mogu da se opasuljim čemu prisustvujem, to stoji.
Ja ga poznajem i van foruma, išli smo na utakmice zajedno, percepirao sam ga kao pravdoljubivog čoveka koji voli Zvezdu, sa izgrađenim sistemom vrednosti i koji ne bira reči da izrazi tu svoju ljubav i taj sistem vrednosti.[emoji23]
Ali, ovo danas što smo čuli i pogotovo od koga smo čuli... postavlja se pitanje dokle je spremno da se ide i da li smo svi svesni ko je na drugoj strani?
Čović će otići tek nakon promene sistema, ne promene vlasti, i kada se klubovi ustroje na potpuno drugačiji način.
Izvinjavam se svima što ne verujem da besomučno pisanje po forumima može nešto da promeni ili klipovi po Jutjubu.
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Tamburinjo said:

Au jepte se nisam vam ja Brezovac :classic_biggrin:  Navucete me da gledam Parove jer ste vi iznad toga pa mi onda trazite da vam prepricavam :classic_biggrin:

 

Dakle iz glave posto sam poprilicno sokiran onim sto sam cuo. 

Nebojsa Covic na KZS je rekao da su novinari i portali lagali kako su Filipa prozivale Delije i navijaci, nije tacno da su navijaci

u pitanju je jedan Laki navijac (ovo Laki je ponovio barem 21 put) koga je on identifikovao i kakve veze ima ako je ljutito gledao ka parteru a sto da ne gleda. 

Pored Lakija tu je jos jedan njegov sto gricka semenke iz Krusevca. 

 

Zapretio je novinarima da ako se nastavi onakvo pisanje ima fioku o njihovim urednicima i njihovim poslovima. 

 

Pored toga ironija je da je izgovorio i jednu istinu a to je da se napada Filip iz jednog razloga a to je da bi on napustio Zvezdu. Odmah je dodao da se to nece desiti.

 

Na pitanje novinara da li Zvezdi treba jos jedan plejmejker Sakota je glumio dokrota Stefanovica, samo sam cekao kad ce da spomene Djilasa i 500 miliona sto je ukrao. 

 

Gist se nije tukao niti Lorenco. Gist je zakasnio na aerodrom i morao je da pise izvestaj zasto. Dobio je javnu pomenu i osudu. 

 

Dotakao se i svoje omiljene teme komsija samo par crtica. Parahoski ili kako se vec cita je imao 580 hiljada Gist 500. Ostoja je ulickani saban koji zvace zvaku i tako redovno prozivanje

 

Ovo je ako ne za lecenje, a ono za krivicno gonjenje ako nista drugo

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Ali kako prozva ostale igrace, kao jeste Filip pogresio protiv Partizana ali i neki drugi su protiv Asvela, ovo je bas ono dno.

NIje problem sto je Filip pogresio protiv Partizana. Problem je sto je on generalno nedrastao nivou takmicenja koje igramo. Filip nije EL kvalitet, nije cak ni EC kvalitet, a nije ni na nivou potrebnom za ABA ligu ove godine. ABA je mnogo teza ove godine nego prosle i za uspeh ce nam trebati mnogo bolji plej od njega. Dve klase je ispod onog sto Zvezdi treba i to nema veze sa tim ciji je sin, vec sa tim kako i koliko dobro ili lose igra kosarku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I onda se mi pitamo što je Tomic otisao....i alal vera Radonji koga je on trpio godinama zbog viših ciljeva. 

 

Boli me kurac sta cemo da uradimo, ali ovaj bolesnik mora da napusti klub. Metastazirao je kao Dule i vreme je da ide. 

Edited by propolis
  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Laki treba da shvati da je ipak sam. Sva ova podrska na forumu je go k. Prilicno sam siguran da u ponedeljak pored njega nece stojati ni tri coveka, a kamoli desetine. Pa ovo je ko zna koja utakmica, a jedino se secam da se Filipu zvizdalo tokom najave sa Fenerom. I to samo par zvizduka i rastrkanih po masi.

Edited by kokodakalo
  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, kokodakalo said:

NIje problem sto je Filip pogresio protiv Partizana. Problem je sto je on generalno nedrastao nivou takmicenja koje igramo. Filip nije EL kvalitet, nije cak ni EC kvalitet, a nije ni na nivou potrebnom za ABA ligu ove godine. ABA je mnogo teza ove godine nego prosle i za uspeh ce nam trebati mnogo bolji plej od njega. Dve klase je ispod onog sto Zvezdi treba i to nema veze sa tim ciji je sin, vec sa tim kako i koliko dobro ili lose igra kosarku.

 

To što uopšte ima priliku da igra profesionalnu košarku pa još u Zvezdi (njegov nivo je možda Dinamik ili Smederevo) ima i te kako veze sa time čiji je sin. Da nije tatin sin, maltretiralo bi ga društvo na basketu zbog nikakvih fizikalija. Ozbiljnijem klubu ni primirisao ne bi.

 

Senior je pogubio svaki kompas i postaje polako slučaj za stručno posmatranje u zatvorenoj ustanovi. ČOVIĆI I PRIREPCI MARŠ IZ ZVEZDE!

 

 

Edited by Akiro
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, kokodakalo said:

Laki treba da shvati da je ipak sam. Sva ova podrska na forumu je go k. Prilicno sam siguran da u ponedeljak pored njega nece stojati ni tri coveka, a kamoli desetine. Pa ovo je ko zna koja utakmica, a jedino se secam da se Filipu zvizdalo tokom najave sa Fenerom. I to samo par zvizduka i rastrkanih po masi.

nazalost da, zvizduci za retarda i teranje od prve do poslednje sekunde svake utakmice je trebalo biti jos pre godinu dana, a od toga nema nista ni u najavi..

naravno sada vise nije prioritet prozivanje samo malog retarda, vec i ovog velikog retarda koji je utripovao da je zvezda njegov klub?

sta je on to napravio, koliko je para uluzio iz svog dzepa? ni dinar, eto koliko.

kad su rezultati bili pravljeni, pravio ih je radonja(koji ni nije isplacen), a kad su se placani igraci, nisu se placali iz njegovog dzepa, niti je on doveo i jednog sponzora..

 

filipe odlazi, uprava napolje!!!

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

Kako je nistarija koja je danas drzala konferenciju za stampu lepo objasnila da je ovo njegov klub, ja sam sa njegovom zvezdom zavrsio dokle god je njegova.

Filipe, obzirom da me zabole za politicku korektnost, zelim ti sve najgore i u profesionalnom i privatnom zivotu jer si zajedno sa svojim ocem uspeo da mi iz srca otrgnes nesto sto sam toliko voleo.

Teraj se u tri picke materine i ti i tvoj otac.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mozda bolesnik blefira, mozda ne.

Ono sto se moze iz takve vrste obracanja videti je ogromna nervoza i ocigledan strah da je kraj blizu.

Zna on sta jedino moze da ga skine, kao i njegovog ucitelja kome je okrenuo ledja 20-tak godina  ranije .... zato tako i preti.

To sto njega muci se zove KRITICNA MASA ... a to u Pioniru  predstavlja par hiljada ljudi.

Ako to nismo u stanju da uradimo onda i treba da pisa po nama.

Ja bih rekao da je on nanjusio da se vecina doziva pameti  .... e tad je najopasniji. 

Zato Laki druze, malo se skloni iz prvih redova

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Imao sam tu čast da prisustvujem jednom sastanku sa gazda nebojsom u vreme kad je radonja odlazio iz zvezde. I tad je znao ko i sa kim pije kafu, peva po kafanama ili ko šta pise na forumima. Nekima ja to bilo simpatično a meni se povracalo. Sve to dodavali su mu vujcin i šunturlic sa puno elana. Ne iznenađuje me njegova reakcija ali sam razočaran reakcijom ljudi koji kao vole KKCZ. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...