Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

3 minutes ago, McLeod said:

Malo crnog humora, palo mi na pamet - moze i gore.

 

dobro je da Sakotin sin nije plej.

 

Zamislite da igra u paru sa Covicem.

 

Izaci cu sam 😄

 

Nego, sta kazes - ne zanima Covica sta se pise na tamo nekom forumu od par stotina clanova? :classic_biggrin:

Edited by kalistenika u rutini
  • Like 5
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kalistenika u rutini said:

 

Nego, sta kazes - ne zanima Covica sta se pise na tamo nekom forumu od par stotina clanova? :classic_biggrin:

 

Potcenjujem ono najgore u ljudima, takav sam jbg.

 

Inace, ove javne pretnje random liku sa foruma zbog smesnih klipova su neverovatne.

 

Vucic level otprilike.

Link to comment
Share on other sites

А како је летос било лепо, градимо зид, стављамо циглице оне.... а види сад ово. Какво отрежњење јебем ти све.
Jbga...dok se gradio zid izgleda da se zaboravilo na visak (zidarska alatka prim.aut), e sad kad je kriv zid izidan, jedino sto moze je da se sruši... da se ispravi ne može [emoji6]

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, John Terry said:

 

Mozda de jure klub nije njegov, ali de facto jeste.

 

On to tako vidi, i ako treba u pakao, oterace klub u pakao.

 

inace, nisam pratio konferenciju, sta je pricao, ima li neceg normalnog? Novi plej? Sta je Sakota pricao?

 

 

"Napravite svoj klub pa dovodite plejeve".

 

Kraj citata.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, McLeod said:

Malo crnog humora, palo mi na pamet - moze i gore.

 

dobro je da Sakotin sin nije plej.

 

Zamislite da igra u paru sa Covicem.

 

Izaci cu sam 😄

 

Mogao bi stvarno da izadjes posto si ti jedan od onih koji idu i pisu kako nije nista strasno, imate gore probleme od Filipa, Lorenco treba da bude bolji, paranoja uzela vam dusu... a jos nisam zaboravio tvoj performans pod nazivom Nebojsu boli kurac za minoran forum i ljude na njemu, njega zanimaju samo portali.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Ono što će Nebojša na kraju uspeti, to je da nakon što je većini navijača ogađen FK, da se isto to desi i sa košarkaškim klubom. 

 

PS

 

I da ne bude zabune, ne zbog rezultata, rezultati mogu biti bolji ili lošiji, već zbog istrajavanja na ovim gadostima.

Edited by Laki21
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Arsenije Pesic said:

 

Moguće je da je Čović samo iskoristio informacije koje je mogao da dobije sa foruma i da je to sve što ima, ali da sam u Lakijevoj koži ne bih bio previše uveren u to.

 

 

O ovome sam i ja razmisljao, Laki je pisao kako cesto ide u ZG i gledao je Cedevita Zvezda vise puta, klipove Guzonjin sin je stavlja osoba na youtube pod imenom Laki, u komentarima se 

spominje Laki, i aj da kazes usao Covic na forum sracunao dva i dva i sad malo proziva na KZS i plasi ljude .... i onda kaze i njegov kompanjon i Krusevca. I tu se zavrsi iluzija da je slucajno dosao do podataka. 

 

Potpuno neverovatno evo posle 3 sata ne mogu da verujem da je predsednik kluba targetirao navijaca koji je eto zamisli prozivao njegovog sina. Inace jako je bitno to sto je spomenuo da je u parteru, i da je on gledao prema tom delu. Ako to nije crtanje mete onda ne znam sta je.  

  • Like 15
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Mogao bi stvarno da izadjes posto si ti jedan od onih koji idu i pisu kako nije nista strasno, imate gore probleme od Filipa, Lorenco treba da bude bolji, paranoja uzela vam dusu... a jos nisam zaboravio tvoj performans pod nazivom Nebojsu boli kurac za minoran forum i ljude na njemu, njega zanimaju samo portali.

 

A ti bi mogao da malo spustis loptu jer to sto sam ja pogresio u proceni koliko je Covic salty zbog ovoga ne znaci da ti i mnogi drugi ovde niste isto toliko salty i zaslepljeni jer mu sin igra u vasem voljenom klubu pa ocigledne stvari ne zelite da vidite.

 

Ja sa tim nemam nista.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Probudim se danas oko pola 3, radio treću sinoć, i ćera zove kaže skuvala sam kafu mami, tebi i meni. Otključam telefon i vidim notifikaciju sa instagrama, sin mi poslao objavu kk-a, Šakota novi trener. Reko ćero daj i rakiju uz kafu...

 

A za ove pretnje Lakiju od strane Čovića mogu samo da kažem pušite ga gospodine Nebojša, ničija do zore nije gorela pa neće ni vaša.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

NČ je samo AV za siromasne.

Steta sto mu sin nije ni CP3 za beskucnike.

 

Posto se (as per inside info) dovodi kec, gotovo je sigruno da ce se minutaza FC3a rapidno redukovati.

Ali, prozivanje NAJVECIH NAVIJACA Zvezde je nedopustivo. Pricamo o navijacima Zvezde koji su uvek tu...i kad je Uvalin sezona, ne o organizovanoj navijackoj grupi Delije koja bojkotuje ABA, ali joj ne smeta da uziva u plodovima osvajanja ABA kroz EL.

 

Paljenje sezonskih i kacenje na drustvene mreze bi bio dobar pocetak. Mogu ja prvi ako napravimo konsenzus...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dosta puta apostrofirano, i diskutovano o tome, ali u kakvom kanalu su ovi novinari? Da li je moguće da se svi isto pitaju, a da ni jedan ne može to da sroči u rečenicu? Tiranija, potpuno ludilo,jednoumlje.
 

zapravo danas je bilo sasvim konkretnih pitanja
prilicno neuobicajeno i rekao bih da su i pojedini novinari zajahali ovaj talas nezadovoljstva i pustili muda
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Tamburinjo said:

 

O ovome sam i ja razmisljao, Laki je pisao kako cesto ide u ZG i gledao je Cedevita Zvezda vise puta, klipove Guzonjin sin je stavlja osoba na youtube pod imenom Laki, u komentarima se 

spominje Laki, i aj da kazes usao Covic na forum sracunao dva i dva i sad malo proziva na KZS i plasi ljude .... i onda kaze i njegov kompanjon i Krusevca. I tu se zavrsi iluzija da je slucajno dosao do podataka. 

 

Potpuno neverovatno evo posle 3 sata ne mogu da verujem da je predsednik kluba targetirao navijaca koji je eto zamisli prozivao njegovog sina. Inace jako je bitno to sto je spomenuo da je u parteru, i da je on gledao prema tom delu. Ako to nije crtanje mete onda ne znam sta je.  

 

Poznajući Lakija ovako forumski, cenim da se debeovac gadno zajebao što je pomislio da će javnom prozivkom da ga zaplaši ili ućutka.

 

Ali da i dalje, kao i ti, ne mogu da se opasuljim čemu prisustvujem, to stoji.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...