Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

mislim da ona prica nije cova glup, preovladace razum vise definitivno ne pije vodu

i danas je, pored ionako ocajne agende, propustio lepu priliku da cuti na temu nepotizma

bukvalno je bilo "ja sam sebi napravio klub i doveo sina, vi kad napravite svoj dovodite koga hocete"

 

to jednostavno nece proci i gnev je ogroman...bar iz onog uzorka koji ja imam prilku da vidim

bastion podrske i botovanja RSB je van kontrole, i tamo sve kipti od besa

ovu pricu ce podrzati samo oni direktno ukljuceni u ceo cirkus i familija

 

mnogo mi je krivo sto ne mogu da stignem u ponedeljak, ali nadam se ce pionir zagrmeti

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Mada nam je kriterijum toliko opao, da bih se više obradovao Alimpiju ili Zdovcu, treba podržati trenera! Šta je, tu je, a mislim da može sve i dobro da ispadne!

 

A što se tiče Filipa, matori je izgubio kompas totalno! Lično ću se maksimalno potruditi da u ponedeljak budem u hali i izrazim mišljenje! Mada iz nekog razloga verujem da Filip neće biti u protokolu u ponedeljak!

 

P.S. Mada mi je opet žao što ćemo propustiti potencijalnu scenu gde Zdovc u nekom ludilu hvata Fiću za gušu i diže ga u vazduh...

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li ste vi ljudi svesni da je Nebojsa Covic na KZS javno i otvoreno pretio Lakiju i jos jednom forumasu?

Neverovatno.  

 

Jel tu postoje neki elementi krivcnog dela? 

 

Nisam kupio sezonsku zbog Filipa i posle vise od 10 godina ne idem na utakmice ali ako se bude pravila neka akcija podrske forumasima koje ona spodoba 

moralna proziva javn da me turite u prve redove. Ono je necuveno.

Edited by Tamburinjo
  • Like 33
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Tamburinjo said:

Ne znam da li ste vi ljudi svesni da je Nebojsa Covic na KZS javno i otvoreno pretio Lakiju i jos jednom forumasu?

verovatno 

 

Jel tu postoje neki elementi krivcnog dela? 

 

Nisam kupio sezonsku zbog Filipa i posle vise od 10 godina ne idem na utakmice ali ako se bude pravila neka akcija podrske forumasima koje ona spodoba 

moralna proziva javn da me turite u prve redove. Ono je necuveno.

 

 

Sta je rekao za tog drugog,nisam cuo?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Plantation said:

Jedino pozitivno u ovom sranju je sto je novi trener iskusna osoba koja mozda i proba da ispegla ovo  sa navijacima 

Sve ce se videti po minutazi onog nesretnika .... 

zajebavas se jel?

pa iskusna osoba je odmah rekla da ekipa ima 2 pleja i da se ne planiraju promene

Edited by Swift Pancakez
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...