Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

3 minutes ago, placebo said:

 

Napusen plodi:

https://youtu.be/I-mhZ-YSOhg

 

 

mwill je otac i majka ove since 2011 crvene zvezde, ovakvi madafakeri su magnet za publiku i teraju te da verujes u nemoguce, mnogo igraca iz te ekipe ukljucujuci i radonjica puno duguju geniju sa klupice

 

nadam se da ce u skorijoj buducnosti splet nesrecnih okolnosti i losih odluka ponovo dovesti nekog ovakvog umetnika u ovaj klub

  • Like 14
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SunZero said:

 

mwill je otac i majka ove since 2011 crvene zvezde, ovakvi madafakeri su magnet za publiku i teraju te da verujes u nemoguce, mnogo igraca iz te ekipe ukljucujuci i radonjica puno duguju geniju sa klupice

 

nadam se da ce u skorijoj buducnosti splet nesrecnih okolnosti i losih odluka ponovo dovesti nekog ovakvog umetnika u ovaj klub

KOSARKASKI PIKSI...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, profaarmor said:

Ako je meni jasno kako smo uspeli da pobedimo Zalgiris jebem mu misa, pa mi igramo sve gore i gore.

Kolko su tek oni losi a generalno taj neki kostur ekipe jos imaju

 

Bila bi nepravda prema kosarci da pobedi ekipa u onakvim dresovima.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Šarac said:

Ne zelim da delim bilo kakvu informaciju dok je FC3 na terenu, obecao sam da necu ni pisati, ali eto morao smo mom drugu @Bogi  da odgovorim da se ne sekira sto se tice ulaza.

Ne ide se u Arenu zbog Colinog koncerta i hvala mu na tome.

Znam o novom treneru kao i svi ostali, prica se vec danima da za vikend dobiijamo novog trenera.

Eto toliko.

 

 

xavi.jpg

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, losmi17 said:

Ja se uopste ne bih slozio sa ovim iznad. Markus je kosarkaski umetnik, al nije najzasluzniji za ono sto se dogadjalo.

Lepo ga je bilo gledati, ali vrlo cesto je to bila i samo sminka, a ucinkovitost dosta slaba.

Zato sad radi ravnoteze u svemiru imamo pleja kojeg nije bas lepo gledati ali je ono bas ucinkovit;)

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kada se vec pominje otac i majka kosarke Markus Vilijams,evo da se podsetimo kako treba da izgleda jedan kreativan plej kojeg od njegovog odlaska Zvezda vise nema.

 

Svi plejevi posle njega Mekel,Volters,Micic i Braun ovakve asistencije ne mogu da podele ni u video igrici.Kako bi bratina jos igrao  da nije bio navaren.

 

 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

U nedelju dan D. 

2 minutes ago, Markoss said:

Ciganima nisu valjali Volters i Micic koji bi nam sad bili glavni igraci i to u ovom skupom timu. Jos jedan dokaz koliko nemamo strpljenja i nauk da ne otpisujemo neke buduce strance ili igrace koji izlaze iz povreda, itd. 

 

Ja mislim kad bi Vasa sada došao da bi se opet raspao. Nije on igrac koji lako nosi pritisak igranja u CZ. Inace njega je bukvalno oterao Radonjic.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

A onda da ostalima vrati 60 posto za sva kanalisanja u evroligi, suteve preko ruke i kurcobolju u odbrani. 🙂

 

Ako vec postoji potreba za kucamo na vrata nezaboravljenim asovima prioritet bi uvek trebalo da ima Stefan Jovic. Nismo izbacili takvog pleja od Sase Obradovica. 

Edited by mmajstor
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...