Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

2 minutes ago, Udomitelj said:

Kaže mi drugar čija porodica saradjuje poslovno sa kk FMP da mu je malopre sekretar Nešovic rekao da se ozbiljno pregovara sa trenerom al nije hteo ili smeo da mu kaže ko je u pitanju. Zna li neko nesto ? Btw isti čovek mu je letos rekao da je Teo završen tako da 😁

 

 

Ma i za Tea je covek znao, nego zli Tomic odbija ugovorene igrace! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, John Terry said:

 

 

Ma i za Tea je covek znao, nego zli Tomic odbija ugovorene igrace! 

Za Tea mi je delovalo kao da je klub namenski pustao te lazne price i abrove da bi se pospesila prodaja sezonskih,jer je covek bukvalno prilikom predaje kirija izjavio ,,sad mi javise da je potpisao Teo'',meni ovaj javlja ja u transu,kao to je to i onda surovo razocarenje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tony said:

Al stvarno nisi u pravu sada... Ok,razumem netrpeljivost prema Lazicu i nadam se da je to rezultat igara, al sigurno nije jedan od onih koji svojim ponasenjem na bilo koji nacin pokusava da ulazi u konflikt sa navijacima ili igracima suprotnih timova. Retko korektan i odmeren igrac, kako na terenu ponasanjem, tako i van njega.

 

 

 

Sve ovo stoji dok nije taj isti Lazic pozvao navijaca (citaj Lakija) na obracun ispred hale...

Alo ej,ko je Lazic da poziva nekoga da se nadju na parkingu da rasciste? Sta je on? Batinas?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Udomitelj said:

Za Tea mi je delovalo kao da je klub namenski pustao te lazne price i abrove da bi se pospesila prodaja sezonskih,jer je covek bukvalno prilikom predaje kirija izjavio ,,sad mi javise da je potpisao Teo'',meni ovaj javlja ja u transu,kao to je to i onda surovo razocarenje.

 

Salio sam se malo, na temu o Tomicu i 1000% odresenih ruku... ne zameri 🙂

 

Normalno je da bi svi voleli da imaju ekskluzivu, ali to nije tako lako. Klub je dosta bolji u skrivanju karata nego ranije.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kankkunen said:

Nije tačno, ako postoji želja da se izvuče iz blata u koji nas je sam uvukao onda je to najbolje rešenje za sve ...

samo nisam siguran da je rešen da to uradi. Možda su za precednika neke stvari važnije ... ostaje da vidimo šta i kako dalje.

 

Prilicno sam siguran da Cavi Paskval ne potpisuje ugovor do kraja sezone. Covek bi insistirao na dve godine najmanje, a neko ovde je napisao i tri. Isto sam tako siguran da ne bi potpisao za ispod 800k. To je 2,4 miliona za tri godine. Plus pomocnici koji bi sigurno isto prilicno kostali. Znaci ukupno najmanje 3 miliona za tri godine, sto je po meni novac koji mi ne mozemo da damo. Iz tog razloga sam siguran da ga necemo potpisati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Golijat said:

 

Sve ovo stoji dok nije taj isti Lazic pozvao navijaca (citaj Lakija) na obracun ispred hale...

Alo ej,ko je Lazic da poziva nekoga da se nadju na parkingu da rasciste? Sta je on? Batinas?

A dobro prijatelju, to se desilo jednom i sad ajde da ga razapnemo jbt, pa sve su to ljudi od krvi i mesa...Ali ni to ne moze pogazi cinjenicu da je Lazic sportista u pravom smislu te reci, i sta god se ovde napise mene ne moze da ubedi u suprotno.  Mozemo da komentarisemo o igrackim kvalitetima, ali ovde se pocele redovno da mu se dele bas onako neke gadne uvrede, stvarno nekako mislim da on to nije zasluzio. Ali isto znam da je za to kriv mali celavi ljigavac, toliko  su svi izrevoltirani njegovim prisustvom, da pocinjemo da pljujemo i one koji mu eto stanu u zastitu kao inda Lazic.

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je Jovanovic perspektivan trener. FMP stvarno dobro izgleda ove sezone, fino je raspodijelio minute i uloge igracima. Da li be se snasao u radu sa mnogo vecim imenima to je vec tesko reci.

 

Zdovc izgleda kao covjek koji ima autoritet i neko ko ce da uspostavi disciplinu. Ima dosta iskustva, vodio je Spartak par sezona, tu je bilo dosta jakih imena.  Sa Cedevitom je bio na korak od finala ABA lige, ali Ceri je prodao mec u PG. 

 

Filipovski ima pristojan CV, ali iskreno nijesam toliko ispratio njegovu karijeru da mogu da dam ocjenu.

Link to comment
Share on other sites

Meni kod Jovanovica jedino smeta sto ne bi mogao da izbaci gnoma iz ekipe. A bilo bi mi zao da ga potrosimo u slucaju neuspeha, jer radi zaista dobro sa FMPom i ima potencijala da bude vise nego dobar trener. A za razliku od Alimpija, izgleda kao sposoban lik da uoci i ispravi svoje greske. Kad bi postojala sansa da sedi Duda ili Boza pored njega na klupi, to bi bila idealna varijanta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Ja mislim da je Jovanovic perspektivan trener. FMP stvarno dobro izgleda ove sezone, fino je raspodijelio minute i uloge igracima. Da li be se snasao u radu sa mnogo vecim imenima to je vec tesko reci.

 

Zdovc izgleda kao covjek koji ima autoritet i neko ko ce da uspostavi disciplinu. Ima dosta iskustva, vodio je Spartak par sezona, tu je bilo dosta jakih imena.  Sa Cedevitom je bio na korak od finala ABA lige, ali Ceri je prodao mec u PG. 

 

Filipovski ima pristojan CV, ali iskreno nijesam toliko ispratio njegovu karijeru da mogu da dam ocjenu.

 

Ja imam utisak da Zdovc ima problema da uspostavi disciplinu i odnos sa igračima. 

U Aeku I Cedevita je dobio otkaz, a moguće jer je imao problema sa igračima, nisu hteli da igraju za njega. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, propolis said:

 

Ja imam utisak da Zdovc ima problema da uspostavi disciplinu i odnos sa igračima. 

U Aeku I Cedevita je dobio otkaz, a moguće jer je imao problema sa igračima, nisu hteli da igraju za njega. 

 

Moguce da je to tacno, ali meni je Cedevita izgledala dobro tada. Oni su bili bolji od Buducnosti u tom 1/2 finalu, ali kao sto rekoh ispali su zbog nekih nevjerovatnih gluposti, prije svega Cerija.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Tony said:

A dobro prijatelju, to se desilo jednom i sad ajde da ga razapnemo jbt, pa sve su to ljudi od krvi i mesa...Ali ni to ne moze pogazi cinjenicu da je Lazic sportista u pravom smislu te reci, i sta god se ovde napise mene ne moze da ubedi u suprotno.  Mozemo da komentarisemo o igrackim kvalitetima, ali ovde se pocele redovno da mu se dele bas onako neke gadne uvrede, stvarno nekako mislim da on to nije zasluzio. Ali isto znam da je za to kriv mali celavi ljigavac, toliko  su svi izrevoltirani njegovim prisustvom, da pocinjemo da pljujemo i one koji mu eto stanu u zastitu kao inda Lazic.

 

Meni je Laza mnogo pao u ocima posle onoga...

Jbg,to je samo moje misljenje...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Plantation said:

 RSB napreduje, analiza stetocine u napadu  ...  za odbranu treba vise mesta

 

 

rsb_gnom.PNG

 

 

I dalje je to preblago.

 

Pricamo o najvecoj stetocini u istoriji kosarke kao sporta. 

 

Ali da ima napretka, ima. Izgleda stvarno da ni teta Vesna ne moze vise da pravi toliko baklave.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

 

Moguce da je to tacno, ali meni je Cedevita izgledala dobro tada. Oni su bili bolji od Buducnosti u tom 1/2 finalu, ali kao sto rekoh ispali su zbog nekih nevjerovatnih gluposti, prije svega Cerija.

 

Kazem utisak neki. 

 

Sigurno da je najbolji slobodan trener sa ex-yu prostora i meni bolje rešenje od Filipovskog. Svidja mi se sto zahteva od ekipe čvrstu odbranu što naša ekipa može da isprati. 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Golijat said:

 

Meni je Laza mnogo pao u ocima posle onoga...

Jbg,to je samo moje misljenje...

Jbg ja ne mogu da zaboravim bacanje u reklame.glavom, skakanje u prve redove za loptom, koliko je puta samo svojom odbranom pogurao ekipu i davao joj motiv u momentima kad je islo lose, meni je mnogo teze da zaboravim to 🙂

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Tony said:

Jbg ja ne mogu da zaboravim bacanje u reklame.glavom, skakanje u prve redove za loptom, koliko je puta samo svojom odbranom pogurao ekipu i davao joj motiv u momentima kad je islo lose, meni je mnogo teze da zaboravim to 🙂

 

On je u ovom slucaju kao covek ispao smece...

Sto se njegovih igrackih kvaliteta i partija u klubu uglavnom za vreme Deja tice svakako nije zaboravljeno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...