Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 hour ago, Ridji said:

(I) protiv Partizana

 

Ali onda ih je uvukao jer je kos ponisten  :)

 

Elem, Jasikevičijus je i meni iritantan, iz istog razloga ko što je i Pablo Laso. Bukvalno ne može minut da prođe a da on nešto ne prigovori, stalno nešto gestikulira, dere se... Nije baš kao Laso jer je Laso ciničan u svojim protestima. Ovaj se otvoreno buni.

 

Doduše respekt za onu izjavu sa konferencije o tome šta je bitno u životu. Sećate se, kad je Augusto Lima dobio dete.

 

Toleriše mu se to.

 

Doduše pored katatoničnog Gavre svako bi izgledao kao Željko Lukajič.

Edited by John Terry
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, goldberg said:

Ruzna pobeda, ostvarena protiv ekipe koja je u ovom trenutku najgora u evroligi (mozda je Alba u gorem trenutku od njih).

 

Ljudi igraju sa rovitim Grigonisom, nemaju nijednog plejmejkera, muce se da ubace bilo koji sut koji nije ispod table. Ne treba se zavaravati, mi u ovakvom sastavu mozemo samo da se borimo da budemo ispred njih, ocajni smo, bedni i imamo F.Covica u ulozi pripaljivaca suteva sa 8 metara.

 

Ne znam zbog cega bi ova pobeda trebalo da ulije optimizam? Gista smo suspendovali, dva startera na 3 i 4 nam ne igraju zbog povreda (i ko zna kada ce se vratiti), imamo samo jednog plejmejkera, ekipa je u rasulu, nema trenera.

 

U ovakvom stanju mi mozemo da dobijemo samo ekipu koja je i sama u rasulu ili je dosla revijalno da samo odradi mec. To nije bio cilj kada su se ulagala ogromna sredstva i moze se reci vec sad da je sezona na pragu da bude neuspesna i pare bacene u bunar.

 

Steta, jer bi ekipa sa neki Qolomom ili Kalnietisom umesto nepotrebnog D.Browna stvarno imala potencijal da napravi dosta toga dobrog.

 

bilo bi idealno kada bismo mogli da se rastanemo sa covicem i odzom zbog nekvaliteta, ali i sa derikom i stratosom jer nisu vise u mogucnosti da igraju u ovom ritmu i na ovom nivou.

umesto njih cetvorice bilo bi dovoljno da dodju jedan plej, i jedan kalinoliki 3/4 igrac. i trener.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tamburinjo said:

 

E ziv nisam da cujem zasto je Jasikevicijus vjecito iritantan? Covek je sjajan trener, nikada nista protiv nas nije rekao, vodi svoj tim najbolje sto moze.

Meni je recimo Šaras jedan od retkih Litvanaca koje gotivim. Košarkaški umetnik kao igrač, a vrlo pristojan i srčan trener. 

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Haggard said:

 

bilo bi idealno kada bismo mogli da se rastanemo sa covicem i odzom zbog nekvaliteta, ali i sa derikom i stratosom jer nisu vise u mogucnosti da igraju u ovom ritmu i na ovom nivou.

umesto njih cetvorice bilo bi dovoljno da dodju jedan plej, i jedan kalinoliki 3/4 igrac. i trener.

 

 

za derika brauna mogu da te razumem, pošto ga uglavnom muče kolena i ne može da uđe u ritam ali za stratosa zaista ne kapiram, pa on je jedan od najvrednijih igrača i prošle i ove sezone. nije kao da je stalno povređen, sad je takva situacija ali lik isporučuje najstrašnije i to obično kada je neophodno.

Edited by uini
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kankkunen said:

Jel ovo Nebojša čeka Black Friday da potpiše trenera ... :classic_smile:  daj tog Paskvala pa šta košta.

 

 

Iskreno, mislim da će više problem biti koliko će igrača tražiti Paskval.

 

Ima i jedna odlična stvar što se Paskvala tiče, mislim ima ih više ali mi jedna pada na pamet, a to je da će skoro sigurno Gist ostati, imao je odličnu saradnju sa njim.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Plantation said:

 RSB napreduje, analiza stetocine u napadu  ...  za odbranu treba vise mesta

 

 

rsb_gnom.PNG

Solidna analiza, ovaj zadnji pasus mi se naročito svideo. Zaista je jebeno tako, samo bih dodao da za svu tu egzibiciju treba 15ak sekundi...

 

Paskval i Gist su već sarađivali i nema sumnje da bi brzo "kliknuli".

Link to comment
Share on other sites

Ma to za Cavija je naucna fantastika. Nije ovo igrica menadzer, pa da se dovodi 10 novih igraca u toku sezone. Ulozene su velike pare ljetos, dosla su neka zvucna imena. Bilo koji ozbiljan trener ima dovoljno materijala da napravi nesto od ove ekipe, kvaliteta ima. Moze se izaci novom treneru u susret ako zeli 1-2 pojacanja, ali dovoditi nesto vise od toga nema smisla, a realno ne znam ni odakle vise novca. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Ma to za Cavija je naucna fantastika. Nije ovo igrica menadzer, pa da se dovodi 10 novih igraca u toku sezone. Ulozene su velike pare ljetos, dosla su neka zvucna imena. Bilo koji ozbiljan trener ima dovoljno materijala da napravi nesto od ove ekipe, kvaliteta ima. Moze se izaci novom treneru u susret ako zeli 1-2 pojacanja, ali dovoditi nesto vise od toga nema smisla, a realno ne znam ni odakle vise novca. 

Nije tačno, ako postoji želja da se izvuče iz blata u koji nas je sam uvukao onda je to najbolje rešenje za sve ...

samo nisam siguran da je rešen da to uradi. Možda su za precednika neke stvari važnije ... ostaje da vidimo šta i kako dalje.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kankkunen said:

Nije tačno, ako postoji želja da se izvuče iz blata u koji nas je sam uvukao onda je to najbolje rešenje za sve ...

samo nisam siguran da je rešen da to uradi. Možda su za precednika neke stvari važnije ... ostaje da vidimo šta i kako dalje.

 

To moze u nekom imaginarnom svijetu. Dje cemo sad sa igracima kojima smo dali masne ugovore? Ocemo li ponovo da zaradjujemo? Kao sto rekoh 2 pojacanja su sasvim dovoljna da se isprave neke greske u selekciji. 

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Tamburinjo said:

 

E ziv nisam da cujem zasto je Jasikevicijus vjecito iritantan? Covek je sjajan trener, nikada nista protiv nas nije rekao, vodi svoj tim najbolje sto moze.

Iritantan mi je jer se i kao igrac i kao trener prenemaze na svaku odluku sudija. Izgleda mu to ponasanje kao ono kad neki klinac dodje prvi put na basket da igra sa big boyz pa place za svaki faul. Brate, ne budi sisica.

Neoprostivo za jednog od boljih kosarkasa, a sada za jednog vrlo ozbiljnog euro trenera.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Tamburinjo said:

 

Ili protiv bilo kog trenera/igraca/tima/publike koja se usudi da izvrsi bilo kakav vid pritiska i pomogne svojoj ekipi da dobije. 

Secam se histerije od prosle godine i lova na Marinkovica zbog klimanja glavom posle jedne trojke. Zamisli kako se usudio. 

 

Stalno mi imamo problem protiv vecito odvratnih Rudija/Ljulja/Novice a vecito odvratni Lazic je ok. 

Al stvarno nisi u pravu sada... Ok,razumem netrpeljivost prema Lazicu i nadam se da je to rezultat igara, al sigurno nije jedan od onih koji svojim ponasenjem na bilo koji nacin pokusava da ulazi u konflikt sa navijacima ili igracima suprotnih timova. Retko korektan i odmeren igrac, kako na terenu ponasanjem, tako i van njega.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

To moze u nekom imaginarnom svijetu. Dje cemo sad sa igracima kojima smo dali masne ugovore? Ocemo li ponovo da zaradjujemo? Kao sto rekoh 2 pojacanja su sasvim dovoljna da se isprave neke greske u selekciji. 

 

šta znači ovo, i ko traži 10 novih igrača?

Quote

Nije ovo igrica menadzer, pa da se dovodi 10 novih igraca u toku sezone.

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kankkunen said:

 

šta znači ovo, i ko traži 10 novih igrača?

 

Neko je napisao da bi Paskval trazio nove igrace i da bi pravio neku svoju selekciju. To jednostavno nije izvodljivo u ovom trenutku, u jeku sezone. Lupio sam 10, ali kao sto rekoh ne moze novi trener da ocekuje preko recimo 2 nova igraca. Jedan plej obavezno i jedan visoki igrac. Jedino ako opet ne zelimo da zaradjujemo starom metodom.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Shunsuke Nakamura said:

Neko je napisao da bi Paskval trazio nove igrace i da bi pravio neku svoju selekciju. To jednostavno nije izvodljivo u ovom trenutku, u jeku sezonue Lupio sam 10, ali kao sto rekoh ne moze novi trener da ocekuje preko recimo 2 nova igraca. Jedan plej obavezno i jedan visoki igrac. Jedino ako opet ne zelimo da zaradjujemo starom metodom.

OK, sad mi je sve jasno ... :thumbsup:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam napisao da se ne zna sta bi trazio Paskval i koliko novih igraca. On nije u poziciji da ciganci, covek ima svoje uslove, e sad da li mi to mozemo da platimo, jedino je pitanje.

 

Sigurno ne bi trazio 10, ali plejmejkera bi sigurno, a mozda i nekog jos. 

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Walt_Lemon_Jr.

 

Idu neke price o ovom liku. Nit ga znam niti sam ga ikad gledao... zna li neko?

Edited by John Terry
Link to comment
Share on other sites

Niko nece smeniti trenera i zameniti pola ekipe u toku sezone jer je neretko razlog smenjivanja trenera to sto je lakse zameniti njega jednog nego pola ekipe. Doduse to se ne uklapa u ovu nasu situaciju jer trenera nemamo.

Nasa ekipa je dobra, ima sa cime da se radi, ima sigurno i nedostataka, ali ne mozemo da znamo sta i koliko dok ne dodje trener.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

@Боги

Quote

Звезда ће утакмицу са прошлогодишњим освајачем Еврокупа одиграти у дворани „Александар Николић“ због заузетости „Штарк Арене“, а утакмици ће поред власника сезонских улазница бити омогућен улазак свим власницима пакета карата за утакмице Евролиге у „Штарк Арени“. Такође, у продају ће бити пуштен минималан број појединачних карата.

ТРИБИНА НИВО 400 ће бити на трибинама А и Б хале „Александар Николић“ и то ТРИБИНА НИВО 400 – СЕВЕР УЛАЗИ НА ТРИБИНУ Б, док НИВО 400 – ЈУГ УЛАЗИ НА ТРИБИНУ А. Власници сезонских карата за ниво 200 – ЛОЖА СЕВЕР НИВО 200 УЛАЗЕ НА ПАРТЕР 4, хале „Александар Николић“.

Eto 😄 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Del Piero said:

Niko nece smeniti trenera i zameniti pola ekipe u toku sezone jer je neretko razlog smenjivanja trenera to sto je lakse zameniti njega jednog nego pola ekipe. Doduse to se ne uklapa u ovu nasu situaciju jer trenera nemamo.

Nasa ekipa je dobra, ima sa cime da se radi, ima sigurno i nedostataka, ali ne mozemo da znamo sta i koliko dok ne dodje trener.

Naravno, niti bi bilo koji trener tražio tako nešto, a nije ni izvodljivo ...

I gde bi sad našao 10 novih igrača.

Link to comment
Share on other sites

Kaže mi drugar čija porodica saradjuje poslovno sa kk FMP da mu je malopre sekretar Nešovic rekao da se ozbiljno pregovara sa trenerom al nije hteo ili smeo da mu kaže ko je u pitanju. Zna li neko nesto ? Btw isti čovek mu je letos rekao da je Teo završen tako da 😁

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...