Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

3 minutes ago, Del Piero said:

Valjda sada necemo na delu videti jednu od najcescih osobina u Srba, a to je kratko pamcenje. Da se pomisli kako mozda nije sve tako lose, dobili smo Zalgiris u gostima, etcetera.

 

Utakmica nedostojna profesionalnom nivou takmicenja, mi sigurno igramo najruzniju kosarku u Evropi. I ne mislim najruzniju kao Partizan pod Vujosevicem, nego najneorganizovaniju. Sramota me je dok gledam.

E zato psujem onog smrada Tomica svaki put kad krenemo napred .... onakva bezidejnost sa vise manje kreativnim igarcima .... i to treba umeti

Ovaj ljigavac nista i ne moze da promeni ... on je jos gori od skracenog kompleksasa

Link to comment
Share on other sites

Pobjedu je veceras odnijela manje losija ekipa na terenu. Zalgiris je odigrao skandalozan mec. Mi nijesmo igrali nista bolje nego sto igramo u poslednje vrijeme, igre nema ni u naznakama. Mora se pohvaliti borbenost i visok nivo profesionalizma kod nekih igraca, ali problemi ostaju isti i nece se rijesiti bez promjene na klupi. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Učinak centarske linije večeras pokazuje jos jednu slabost ovog tima:

 

Kuzmić, 3Pts, 3Reb, 1To za 23min

Faje, 5Pts, 7Reb, 3To za 28min

Ojo, 4Pts, 5Reb, 2To za 16min

Simanić, 2Pts, 1Reb, 1To za 10min

 

Kao da su Gober i Tavares sa druge strane umesto Lendejla i Jankunasa, neverovatno.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Stondisha said:

 

E 'vako ćemo:

 

S damama strogo po bon-tonu, osim ako niste baš bliski drugari pa je zeza neka u pitanju.

 

Prvo i poslednje upozorenje ikad.

 

Comprende? 

 

slazem se malo sam preterao u tonu. nismo drugari, znam ko je iz price kad se sakupljala pomoc na b92 kad su bile poplave i zelim ovako javno da joj se izvinim.

 

25 minutes ago, SunZero said:

stvarno smo bednici od ljudi i nije ni cudo da nam se desava sve sto nam se desava i da zivimo u okolnostima i atmosferi u kojoj zivimo, da se Lorenzo ili neki random americki bek ovako raspada, sprda i uziva u tome kao Filip bio bi izvucen iz hale od strane navijaca usred tekme i pregazen onim tenkom ali posto se radi o Covarinom malom moze da se trpi

 

rajan tompson? gal mekel? zasto si ogranicio na americke bekove? sofo? vasa? zgazena pogacica? simon? stimac? proklet bio dan milko?


btw, filipa niko u ekipi ne mrzi, ma koliko vi to zeleli i izmisljali. 

filip se nije raspadao bas na svakoj utakmici, bio je odlican portiv makabija i albe.

veceras je bio uzasan, najgori od svih 8 tekmi. slabo je organizovao plus se ispucavao. sve suprotno od onoga sto treba da radi.

kakvom pritisku i polivanju govnima je izlozen, i ovo je dobro. 

mada ponavljam ova tekma je primer svega onoga sto ne treba da radi i mene isto izludjuje kad krene da se ispucava. 

 

ja sam za nebojsinu zvezdu, cak i po cenu filipa, vi kako hocete. 

i ok, prebrojali smo se. svako nek radi kako mu je volja, samo nemoj posle da bude ima i on dusu. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wesley Sneijder said:

Nikako nije sulud, mi na postavljenu odbranu imamo problema da sutnemo, ovako je video prednost i napao. 

 

Jeste, ali ostavljamo im 14 sekundi sto je dovoljno za organizovan napad koji se može zavrsiti trojkom, a ako pravis faul posle oba pogodjena bacanja i egal rezultata imas manje vremena za poslednji napad nego sto je braun imao u prethodnoj situaciji. 

Link to comment
Share on other sites

pa ne znam... meni je logicnije da 15 sekundi pred kraj iskoristis svojih 14 da zavrsis utakmicu, nego da ides na opciju da ti za taj poslednji napad ostane 6,7 sekundi sa rizikom da prethodno primis i trojku, i/ili da dosta zavisis od izvodjaca slobodnih bacanja. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mmajstor said:

pa ne znam... meni je logicnije da 15 sekundi pred kraj iskoristis svojih 14 da zavrsis utakmicu, nego da ides na opciju da ti za taj poslednji napad ostane 6,7 sekundi sa rizikom da prethodno primis i trojku, i/ili da dosta zavisis od izvodjaca slobodnih bacanja. 

Pa pazi moras gledati i kontekst meca.Citav mec se ekipe muce u sutu za 3.Mala veravatnoca da ce pogoditi(postoji ali opet) tako da ovo sto je Lorenco uradio je uredu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...