Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

5 minutes ago, Mile1 said:

Inace maksimalan respect za Djenku,Zoa i Fajea bas su izvukli ovu utakmicu svako na svoj nacin.Dajte gif kada Mo napusava gmaza

Nije ga napusavao. Nije se cak ni njemu obracao vec Kuzmicu. I ja sam to pomislio ali se u nastavku videlo da prica sa Kuzmicem. Filip rak rana ove ekipe. Covek je uzeo pokusaja za tri vise nego jedan Bili Beron. U odbrani ne postoji. Nekoliko otvorenih suteva su promasili, sto oni inace retko rade. Sa jos jednim pristojnim plejem i kakvim takvim trenerom mozemo biti prava fajterska ekipa.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kankkunen said:

:smiley58:

a vi kako vam volja ...

 

kakva im je volja rekli su pre meca. da izgubimo sa sto vecom razlikom.

ne moze covek ni da se obraduje, al ajde bar je vepar bio najgori. bar neka uteha.

 

sto se tice vepra, pricao sam vec. ne moze bre tako da se ide iz opanaka. jeste uzeo 3 suta na isteku, ali da ti uzmes 7 trojki a vidis da ne mozes vola da ubodes, ne ide. on kad je na terenu treba sto vise da kreira i hrani centre. mozda gresim ali mislim da mi veceras nismo odigrali nijedan jedini pnr sa centrom. nijedan. 

vepar 10tak min, moze da se prezivi. ako ne ide dalje od opanaka kao veceras i ne jede govna sa ispucavanjem. 

 

mnogo bitna pobeda za samopouzdanje. znam da nije za harperov post, ali sta da se radi... da je bili dao onu trojku na zna se ciji asist bar na 4-6... i kao sto rekoh imacemo 15+ pobeda... pozz :default_coffee:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

stvarno smo bednici od ljudi i nije ni cudo da nam se desava sve sto nam se desava i da zivimo u okolnostima i atmosferi u kojoj zivimo, da se Lorenzo ili neki random americki bek ovako raspada, sprda i uziva u tome kao Filip bio bi izvucen iz hale od strane navijaca usred tekme i pregazen onim tenkom ali posto se radi o Covarinom malom moze da se trpi

  • Like 26
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...