Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

To da li ce aba imati prohodnost u EL, moje misljenje je da hoce, ali stvarno nije momentum da se o tome razglaba na par strana. 

 

Meni se ovakva Zvezda ne gleda u EL niti u bilo kom drugom takmicenju. Nije sramota biti siromasniji od svih drugih ucesnika, to nam ne gine, ali kvo na sta mi licimo je samo brukanje i nista vise. Odron od kosarke gdje tatin Hobit profitira zato sto igramo gerbidz tajm utakmice. Nas je Alba runirala bez prvog pleja tako lagano da nisu pustili kap znoja. A bojim se da je to nista u odnosu na blamaze koje slijede. 

 

Iz ove perspektive Alimpije i njegova Zvezda djeluju kao san nedosanjani. Ono je stvarno bio avion u odnosu na danasnju Zvezdu. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Kankkunen said:

A Vučko će sve to da finansira ... aha, biće gaće samo ne znam ka´će :lol_2:

Ako tatko izvisi u CZ, oni će za par godina peglati KLS, pa i to jedva ...

onda mora da se zavuče ruka u džep, a to nije lako.

 

Mislim da si optimistican u pogledu Nebojse i duzine trajanja FMP-a na kosarkaskoj mapi kad se razdruzi sa Zvezdom. Voli on sina ali ne bas toliko da uludo baca novac (kog je sve manje kod njega) da bi Fica bio "profesionalac" i dalje.

Link to comment
Share on other sites

Sto neko napisa gore nije nemoguce da gazda Covke namerno ovo radi kako bi sin nabio statistiku da bi ovi iz FMP-a obratili paznju na njega i angazovali ga za sledecu sezonu.

Sin ode iz Zvezde uz obestecenje,nabio statse,igrao EL,tata ponosan,svi zadovoljni... :smiley33:

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

 

5 hours ago, BojanaCZV said:

onaj intervju Dobrica i Nenadica zapravo govori sve, da jednog Filipa zovu Doca brate mili. tacno se tada videlo kod tih klinaca kako moraju da mu se ulaguju jer je gazdin sin, I kako im je sve to postalo normalno. ja ih razumem, jer sam i ja nekad imala 20es godina.

sve ovo sto se desava je sramno on so meni levels, da ja nemam reci.

 

bojana, hoces da kacim sta si pisala pre pola godine? hoces da kacim cirbesove slike sa ig? jel i on mora da se ulaguje? ili stratos?

 

4 hours ago, Threekola said:

I veceras kao i u utorak stress na off u iscekivanju scenaria iz Moskve 15/16 ...

 

ko nas je tad trenirao? magareca glava mutavi lemur legenda? jel on?

kad pominjes tu sezonu kao juce da je bilo se secam da su kofama govana polivani redom radonjic, vasa, stimac, rebic i simon. nebojsa naravno pre svih sto je uopste i zadrzao tog magarcolemura.

edada, a da je jovic resio onaj napad u istoj toj moskvi...

no nebitno na greskama se ne uci i karma je kurva! 

gde je onaj harperov post? 

da bog da sto vise izgubili, isto tako se pricalo i pre te tekme sa himkijem. 

sta reci? kome? 

deja vu.  

 

 

 

Edited by ИEsA IlIC
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Himki i Real su te sezone bili pusteni mecevi. Otisli smo bukvalno bez nekih igraca i znalo se unapred sta nam sledi.  Mi vec mesec dana nemamo trener i glupo je prebacivati takve stvari na Tomica. On je dao otkaz i otisao/pobegao. Klub nije dao razlog zbog cega je to tako i tim potezom se vidi koliko postuju navijace. Moracemo cekati njihove trolove da nam objasne o cemu se radi.

 

Nemas trenera, nemas igru i to je ono sto boli. Sam Filip je razlog razjedinjenosti navijaca. Ako to godi Nebojsi, treneru i ostalima iz kluba, onda dobro. Nebojsha se posvadjao sa svima, pravi losu sliku od kluba godinama u EL. Da se ne vracam na neke stvari. Naravno da je zasluzan za titule i uspon kluba, ali je samo jedan deo te slagalice. Ako je stvarno klub primaran, on bi trebao da ili da se dozovepameti ili da izadje iz kluba. Mislim da cemo preziveti bez njega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, ИEsA IlIC said:

 

 

bojana, hoces da kacim sta si pisala pre pola godine? hoces da kacim cirbesove slike sa ig? jel i on mora da se ulaguje? ili stratos?

 

 

 

 

 

 

ovo na finjaka pretis Bojani?  Pusten si da vodiš "džihad" za Čoviće ali nemoj da preterujes 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Šone brt, ako ti je dosadno i hoćeš igru "1 vs. ostatak foruma" moraš kod Meka na časove. Ovo je dosta tanko. 

 

Ako pak ovo sve radiš jer si ozbiljan, u šta odbijam da poverujem, onda imaš ozbiljan problem sa realnošću. Grobarski fazon, realnost nije briga na koju se obazireš. Zabole te.

Edited by NMX
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, mister-no said:

Ali Šone koji je uspinovao Radonju u odbranu Filipa, legendarno.. Nije bitno što Fića u svom prajmu nije prismrdio blizu Zvezde za te 4+ godine..

Što je opet ništa u poređenju sa Šarcem koji je u odbranu Filipa upregao i Pižona.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, mister-no said:
53 minutes ago, pavijan2 said:
Što je opet ništa u poređenju sa Šarcem koji je u odbranu Filipa upregao i Pižona.

Ne slažem se. Šarac je druga priča i s njim se slažem u 95% stvari.

Naravno da je druga priča.

Samo, stavljanje Filipa i Pižona u istu rečenicu je nenormalno.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ИEsA IlIC said:

 

 

bojana, hoces da kacim sta si pisala pre pola godine? hoces da kacim cirbesove slike sa ig? jel i on mora da se ulaguje? ili stratos?

 

 

ko nas je tad trenirao? magareca glava mutavi lemur legenda? jel on?

kad pominjes tu sezonu kao juce da je bilo se secam da su kofama govana polivani redom radonjic, vasa, stimac, rebic i simon. nebojsa naravno pre svih sto je uopste i zadrzao tog magarcolemura.

edada, a da je jovic resio onaj napad u istoj toj moskvi...

no nebitno na greskama se ne uci i karma je kurva! 

gde je onaj harperov post? 

da bog da sto vise izgubili, isto tako se pricalo i pre te tekme sa himkijem. 

sta reci? kome? 

deja vu.  

 

 

 

Shone jel majonez polimark il' thomy ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...