Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

9 minutes ago, Bobby Axelrod said:

Jel istina da od naredbe sezone ABA liga nece davati prohodnost u EL?

Strictly speaking, ne daje ABA ni ove sezone prohodnost za EL, nego je rečeno da ABA ima prioritet za dobijanje WC.

Tako će biti dok Đordi ne ispuni svoj san i potpuno zatvori EL, a onda će se u EL moći ući još samo preko EC.

Koliko će klubovi u ABA tada imati ambicija, vidjeće se.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

 

 

Apsolutno se slazem, ali bojim se da bi to bio kraj te lige. Ja svakako volim aba ligu. 

 

E a onda ide pitanje:  Koji je interes EL da u svojim redovima ima prošlogodišnju Budućnost ili ovogodišnju CZV, sa sve zviždanjem himni EL u Beogradu, a i na strani...

evidentno je da se košarka u Evropi menja, a da mi želimo da živimo i dalje u eri dinosaurusa, a ne kontamo da će nas lagano ledeno doba pregaziti i da će o nama jednog dana čitati iz istorijskih udžbenika, kao što mi čitamo danas o nekoj Jugoplastici, Bosni i ostalim Šibenkama i Radničkima sa Crvenog Krsta.

 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

mi mozemo da izgubimo 5 razlike samo ako nas bas bas bude krenuo sut, tako da sumnjam.

 

meni je stvarno zao igraca, jer oni nikako ovo nisu zsluzili, posebno oni momci koji su dali sve od sebe u proslom plejofu I koji su igrali u onim nenormalnim uslovima.

 

verujem da su mnogi ostali zbog izazova EL, jer su verovali da I tamo mogu da urade nesto veliko.

 

sto se tice igraca koji su dosli, I oni nisu zasluzili ovu smejuriju, da ih vodi ova neznalica.

 

onaj intervju Dobrica i Nenadica zapravo govori sve, da jednog Filipa zovu Doca brate mili. tacno se tada videlo kod tih klinaca kako moraju da mu se ulaguju jer je gazdin sin, I kako im je sve to postalo normalno. ja ih razumem, jer sam i ja nekad imala 20es godina.

 

sve ovo sto se desava je sramno on so meni levels, da ja nemam reci.

 

 

 

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stondisha said:

 

E a onda ide pitanje:  Koji je interes EL da u svojim redovima ima prošlogodišnju Budućnost ili ovogodišnju CZV, sa sve zviždanjem himni EL u Beogradu, a i na strani...

evidentno je da se košarka u Evropi menja, a da mi želimo da živimo i dalje u eri dinosaurusa, a ne kontamo da će nas lagano ledeno doba pregaziti i da će o nama jednog dana čitati iz istorijskih udžbenika, kao što mi čitamo danas o nekoj Jugoplastici, Bosni i ostalim Šibenkama i Radničkima sa Crvenog Krsta.

 

 

Nikakav interes. Kod nas se valjda ljudi loze da je nekom zanimljivo da neko psuje i vredja svoje i tudje igrace, da ne postuje i skandira nekakvoj mafiji, da napusuje sudije i sta ti ja znam sve.

 

Legitimno pitanje.

 

Ono, i Turci su stoka kao i mi, od njih smo i naucili stocno ponasanje, ali Turci bar imaju lovu, pa Djordi ovlazi.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Plantation said:

Ovo oko stranih igraca je bas proseravanje i sluzi da se sakrije nesposobnost i nestruka.

Pa sta da kazu u CSKA svih ovih godina ... slicno je u vecini vrhunskih klubova.

Jbt, jos ce nam ono malo djubre biti jedini play .... ako u ponedeljak ne dobiju svoje sa tribina, najebali smo. To je jedino sto moze nesto da promeni

 

Ja sam ubedjen da kada bi to djubre bilo van tima i igracima stavljeno do znanja da samo kvalitet odlucuje ko igra, nama trener skoro da ne bi ni trebao

Mislio sam da je bilo jasno ko nam je u Berlinu prenosio ove informacije i na koga se aludiralo.

 

Sektor zna koja osoba drzi u timu nedonosce.

Edited by losmi17
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Stondisha said:

 

E a onda ide pitanje:  Koji je interes EL da u svojim redovima ima prošlogodišnju Budućnost ili ovogodišnju CZV, sa sve zviždanjem himni EL u Beogradu, a i na strani...

evidentno je da se košarka u Evropi menja, a da mi želimo da živimo i dalje u eri dinosaurusa, a ne kontamo da će nas lagano ledeno doba pregaziti i da će o nama jednog dana čitati iz istorijskih udžbenika, kao što mi čitamo danas o nekoj Jugoplastici, Bosni i ostalim Šibenkama i Radničkima sa Crvenog Krsta.

 

Iskljucivo politicka. Niti bi mu Djilas sklonio dugove, niti bi mu psihopata davao 6m po sezoni a ove i celih 8.3+.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, profaarmor said:

Za razliku od poraza od 15+ razlika koji...odrzava status quo😡

 

Ubjedljiv poraz odrzava vatru koja se rasplamcala. To nam je neophodno u ovom momentu, borba sa zlom koje nas je zajahalo tek predstoji. Ovo sve je predigra. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, Bobby Axelrod said:

Jel istina da od naredbe sezone ABA liga nece davati prohodnost u EL?

1 hour ago, Kankkunen said:

jeste

Znaci za dve sedmice ce se videti sta je gazda mislio, kad je zadnjoj KZS govorio kako ga za ABA mesto u EL boli uvo jer on zna sta zna, a ne sme jos da kaze. Sve sa pokvarenim kezom preko celog lica.

2 hours ago, Zizu said:

Ocekujem da Saras zapne vceras i da bude bar +25. Sto veca razlika- to bolje!

Mi smo se poodavno dokazali kao odlican protivnik ekipama u provaliji. Preko nas je i onomad Unics u 7. kolu EL uzeo prvu pobedu. I Albu smo lepo vratili u utorak. Sad je red na Sarasa i drustvo.

1 hour ago, John Terry said:

 

Trenutno kako stvari stoje nije GARANTOVANO mesto pobedniku aba lige, ali je Djordi izjavio da ce aba liga sigurno imati predstavnike za sledece dve sezone. U prevodu, ako na primer Partizan bude sampion, on ce opet nas da zove. Hipoteticki.

 

Nakon toga, nista se ne zna. Ja mislim da smo mi posle dve godine gotovi sa Evroligom, a time i sa aba ligom.

??? Zasto nas? Pa, valjda komsije...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, drakon1 said:

 

Znaci za dve sedmice ce se videti sta je gazda mislio, kad je zadnjoj KZS govorio kako ga za ABA mesto u EL boli uvo jer on zna sta zna, a ne sme jos da kaze. Sve sa pokvarenim kezom preko celog lica.

Obećao mu Jordi WC za narednu sezonu ... to je sigurno kao vrbov klin.:classic_smile:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gudura said:

Meni ove godine tazbina resila da zbog poslovnih obaveza ne proslavi slavu kako dolikuje...i sta sad ja da radim?!😎

Da narihtam protocni bojler, masinu, peglu i zenin trenazer odjednom i da molim Boga da iskoci osigurac, ili da natocim pola kile rakije, otmem deci poslednje zalihe cvaraka od upravo obavljenog svinjokolja, upokojim mozak i sve posmatram kao humoristicki program, gde glavni glumac mase prsticem i protura loptu kroz noge frekvencijom od 15 obrtaja u 24 sekunde?😎😂

Možeš da radiš šta hoćeš, džabe, nerviranje ti ne gine. Probao ja zadnje dve utakmice sa rakijom i šunkom, nema čvaraka još uvek, i umalo nisam polomio staklo na stolu. Danas radim drugu smenu tako da ću, možda, prvo poluvreme gledati na streamu a drugo većinom provesti u kolima na putu do tazbine koja takođe slavi, kao i tvoja. Najveći problem vidim u tome kako da iskuliram grobare koji dolaze tamo na slavu. Do sada su se pokazali kao da su ih Tegeltija i Pantić zajedno kovali u provalijama Mordora. Samo je šurakov paša normalan čovek pa obično sednem sa njim ali vole ovi da dođu da nazdrave da ga jbeš. Prošli put sam ih tovario kako im je Vučić sve dao i kako je namešteno da Partizan bude šampion, iznosio neke argumente, ne znam ni sam odakle sam ih izmišljao :classic_biggrin: Umesto živeli govorio im Vučiću pederu :classic_biggrin: Popizdeli i rekli šuraku kako lupetam celo veče i da sam nesnosan.

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, drakon1 said:

 

Znaci za dve sedmice ce se videti sta je gazda mislio, kad je zadnjoj KZS govorio kako ga za ABA mesto u EL boli uvo jer on zna sta zna, a ne sme jos da kaze. Sve sa pokvarenim kezom preko celog lica.

 

Njegov TM, a u stvari bi hteo svoja muda da izjede kako mu je Tomic (njegov odlazak je bio povod za konferenciju) "uvalio do grla". Pa je opet bio "zagonetan" u smislu sve je pod kontrolom a zna i sam koliko nas onaj sto mu cestitiasmo rodjendan preko Twitter-a onomad "voli" i jedva ceka da nas nagradi licencom za EL (mislim "voli" on isto toliko i Partizan, Buducnost i ostale iz ABA).

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, profaarmor said:

Za razliku od poraza od 15+ razlika koji...odrzava status quo😡

Ma, i na -35 ce se naci razlog zasto je ovo dobro sto nam se dogadja i zasto ne treba da se reaguje. Moc spinovanja je neogranicena. Nece meni Strahinjica Bana....i tako to...

Link to comment
Share on other sites

@drakon1

ABA liga ima obecanje da ce imati predstavnika sledece dve sezone, ali ABA liga vise nema garancija da sampion ima mesto u Evroligi. Drugim recima, zvace nekog iz ABA lige ali to ne mora nuzno da bude sampion.

 

Inace, mi i da izgubimo 50 razlike, odgovor ce biti "mora jace da se trenira i bice sve ok".

Edited by John Terry
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...