Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

A zasto ne bi Ficko bio igrac trener?
2 muve jednim udarcem.
Usteda nezabelezena u kosarci.
I sportu uopste.
 
Pa koji bi trener rekao igraču da šutne onu trojku sa 9m, 7 sekundi do kraja.. Ili onomad u derbiju na +4, itd.
Nije dovoljno da si igrao košarku pa da budeš trener.
Mislim, znam da je zajebancija ali najbolje da ide u FMP na mesto onog tehnika.
Link to comment
Share on other sites

Trebalo bi da probamo sa dva trenera. Odvojena takmicenja, odvojeni treninzi. Gavra da nastavi EL i vodi u domacici, Alimpije tera kroz ABA i domaci kup. Nema nikakvog mesanja u struku, taman se odlicno ne zna ko sta radi. Naravno, igraci mogu neke finese koje nauce kod jednog da primene u takmicenjima kod drugog trenera. Tako ce Odzo ono iskakanje koje je Alimpije patentirao kod francuskog Ajnstajna moci da nauci, nadogradi i primeni iskakanjima sve do centra terena.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, K.Dot said:

Večeras sam na slavi kod prijatelja, možda udjem par puta da pogledam rezultat samo. Primetio sam da je takav način praćenja utakmice mnogo bolji za moje psihičko zdravlje.

 

ali onda ne možeš da igraš igru 

"kad ficja napravi zadnju promenu, eksiram rakijicu" 

  • Like 2
  • Ha-ha 8
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, losmi17 said:

Friski aberi iz Berlina.

Trazi se trener, nije lako.

Gavrilovic hteo da ide kad i Tomic al pristao da bude v.d.

Tomic otisao jer nije mogao da kontrolise tim, i igrace koje je trazio.

Gist samo trenutno suspendovan.

Najsladje za kraj. Citiram- videli ste na kraju sezone kako smo bolje igrali bez Dzoa sa srpskim igracima. Jasna aluzija.

 

Ps- ovo je mozda i nezapamcen spektar odluka kluba na ovom nivou. Nikad mi se nije desilo da odustanem od sszone u novembru, a bilo je mnogo gorih vremena.

Ovo oko stranih igraca je bas proseravanje i sluzi da se sakrije nesposobnost i nestruka.

Pa sta da kazu u CSKA svih ovih godina ... slicno je u vecini vrhunskih klubova.

Jbt, jos ce nam ono malo djubre biti jedini play .... ako u ponedeljak ne dobiju svoje sa tribina, najebali smo. To je jedino sto moze nesto da promeni

 

Ja sam ubedjen da kada bi to djubre bilo van tima i igracima stavljeno do znanja da samo kvalitet odlucuje ko igra, nama trener skoro da ne bi ni trebao

Edited by Plantation
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

kad se ficja zabije u blok, pojedem sarmu. mogućnosti je bezbroj 

 

kad Fića rukom pokaže da se njegov igrač preuzme u odbrani pojesti parče pršute, za svako stajanje u ćošku i izigravanje čunja pašče šunke...

pa da vidiš kad krene navijanje:

URADI JOŠ JEDAN ZADNJI DRIBLING FILIPEEEEEEEE FILIPEEEEEEEEE!!!!!!

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bobby Axelrod said:

Jel istina da od naredbe sezone ABA liga nece davati prohodnost u EL?

 

Trenutno kako stvari stoje nije GARANTOVANO mesto pobedniku aba lige, ali je Djordi izjavio da ce aba liga sigurno imati predstavnike za sledece dve sezone. U prevodu, ako na primer Partizan bude sampion, on ce opet nas da zove. Hipoteticki.

 

Nakon toga, nista se ne zna. Ja mislim da smo mi posle dve godine gotovi sa Evroligom, a time i sa aba ligom.

Link to comment
Share on other sites

http://www.zurnal.rs/kosarka/evroliga/88781/fener-losiji-od-zvezde-nova-katastrofa-obradovicevih-pulena-u-barseloni-video

Evo kako se umiruje ganferska javnost,da ne budem maliciozan stvarno Fener lici na nas.E sad Covic koji daje saopstenja za razne gluposti,za ovaj brodolom koji se desava od Barselone nema ni jedan info za armiju navijaca.Te verujem da se preko ovih burek novinara oglasava u stilu koliko oni kosraju ,a ne lice ni na sta.tj na nas

Link to comment
Share on other sites

Meni ove godine tazbina resila da zbog poslovnih obaveza ne proslavi slavu kako dolikuje...i sta sad ja da radim?!😎

Da narihtam protocni bojler, masinu, peglu i zenin trenazer odjednom i da molim Boga da iskoci osigurac, ili da natocim pola kile rakije, otmem deci poslednje zalihe cvaraka od upravo obavljenog svinjokolja, upokojim mozak i sve posmatram kao humoristicki program, gde glavni glumac mase prsticem i protura loptu kroz noge frekvencijom od 15 obrtaja u 24 sekunde?😎😂

Edited by Gudura
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bobby Axelrod said:

Jel istina da od naredbe sezone ABA liga nece davati prohodnost u EL?

Biće 3 WC umesto direktna mesta za šampione ABA, Nemačke, VTB i Španske lige. I umesto za šampiona EK, idu finalisti. A dvogodišnje licence imaju Bajern i Asvel, koje će verovatno biti produžene. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...