Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

3 minutes ago, K.Dot said:

Da l' moguće da Šaras zapazio Zo-a? Je l' zna on da je to nama bekap plej, imamo mi i haubicu od metar i po ako planira da napadne f4. Naš debeljan samo završnice takmičenja igra, regularna sezona ga ne zanima.

Sutra će Fićka da vidi u punom sjaju ... pa, ko zna :lol_2:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Hajde jedna velika molba NMXu i svima ostalima koji odgovaraju Neši Iliću; NEMOJTE TO RADITI.

 

Jednostavno ga ignorišite. On nije tu zbog bilo kakve diskusije, jer ga argumenti bilo koje vrste ne zanimaju, on samo želi malo pažnje i ništa više.

 

NE HRANITE TROLA!!!

 

Hvala.

  • Like 14
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nebojsa vec sedam dana nije napisao ni jedno saopstenje. Ja sam mislio da ce malo bacati dimne bombe da se sinak manje vidi ali nista. Nit je napusio KSS, niti Limara, niti Strahinjica Bana, cak nije najavio ni zaradu na nekom skorom silbovanju. 
Ili sprema nesto zesce ili je u drasticnom padu forme.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nebojša se ne glasa jer ne zna gde je levo... zadnje dve nedelje je gledao da dobije na vremenu u stilu očajnika: ''možda se ipak nešto desi''...ali stvarnost ga ujeda krvnički za dupe jer je pacerski formirao nikad skuplji roster u kojem će sinak biti u svakoj rotaciji, sem kad mu se po potrebi ukrste ligamenti...razišao se sa mravojedom bez jasnog objašnjenja uz ono usiljeno i infantilno cerekanje na ''nikad redovnijoj konferenciji''...pomoćno osoblje mu glumata trenera EL tima više od mesec dana...

U ovom haosu tim je navežbao samo kurčeve akcije...i igra ih na istoj bazi...izvetrelo je i to malo energije iz veterana koji su svi do jednog na pogrešnim zadacima kao nosioci tima ali nisu veverice. Gist napušio...ovaj put, struku za sve pare. Čak se i Plavšić uzkurčio bez da trepne. Dovešće Gazda Nebojša trenera koji pristane na pleja i po da iznova bičuje mrtvog konja. 

 

Alba mi bila mera. Žalgiris će da mi oprosti.

Zato sutra idem na slavu da kao i sav normalan svet pripit prepričavam po stoti put doživljaje iz vojske, dok me žena gazi ispod stola da idemo više doma jer je mali zasp'o.

Edited by Wingwalker
  • Like 6
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Laki21 said:

Hajde jedna velika molba NMXu i svima ostalima koji odgovaraju Neši Iliću; NEMOJTE TO RADITI.

 

Jednostavno ga ignorišite. On nije tu zbog bilo kakve diskusije, jer ga argumenti bilo koje vrste ne zanimaju, on samo želi malo pažnje i ništa više.

 

NE HRANITE TROLA!!!

 

Hvala.

Ehh, kad sam ja to isto pisao ali džabe NE JEBU nas 5%...

 

Da, da @Kosjan Willavić na tebe mislim :smiley18:

 

 

 

 

 

 

 

😋

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, placebo said:

Ako u sukobu sa upravom dodje do slucaja (taxisti,zaduzeni u svajcarcima,ona luda novinarka.....)Te Vucic dodje da oregovara sa nama,za ulazak u mirne vode protesta predlazem da za pocetak trazimo Kori Higinsa...

 

Subvencije za sezonsku. I zabranu partizana. 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Friski aberi iz Berlina.

Trazi se trener, nije lako.

Gavrilovic hteo da ide kad i Tomic al pristao da bude v.d.

Tomic otisao jer nije mogao da kontrolise tim, i igrace koje je trazio.

Gist samo trenutno suspendovan.

Najsladje za kraj. Citiram- videli ste na kraju sezone kako smo bolje igrali bez Dzoa sa srpskim igracima. Jasna aluzija.

 

Ps- ovo je mozda i nezapamcen spektar odluka kluba na ovom nivou. Nikad mi se nije desilo da odustanem od sszone u novembru, a bilo je mnogo gorih vremena.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Normalno da se raspituju,mi smo raspad oni i Buducnost se dodatno pojacavaju vide sansu za titulom. Imaju sredstva,imaju tim i imaju trenera i sto ne bi jos jacali, samo smo mi jedinstveni po tome sto se dodatno slabimo a koliko vidim to se i nastavlja ako uzmu Gista a Litvanci Lorenca.

Edited by VLADIMIR PERIC VALTER
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko je samo bila bespotrebna i zaludna ona naša kuknjava da smo ispustili Trinkija na klupi Zvezde.

Ne samo on već ni jedan ozbiljan trener jednostavno nije bio ni blizu potpisa na duže staze sa tata Nebojšinim aršinima.

Sada već kada nam gori dupe, niko kršten neće da ženi sojku koju svi pendreče po žurkama. 

 

Čoki u rimejku: '' Kako sam sistematski uništen od mene idiota ''.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...