Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 hour ago, Pavaroti said:

 Odzo ili Jovanovic ne bi ostali da Kuzmic nije imao saobracajnu nesrecu. 

 

Kuzmic igra uveliko vec 3 nedelje pa vidimo kako ne ostaju.....

3 minutes ago, kokodakalo said:

Sta znaci doselekcija. 

 

To znaci da nisi uradio posao kako treba i hoces da se ispravis novim igracima koji naravno kostaju. Doselekcija znaci da je lose uradjena selekcija. 

Link to comment
Share on other sites

Spominju se Cavi paskval, Barcokas, ali mene zivo zanima koliko treba okvirno izdvojiti za njih. Ja nekako mislim da se oni krecu od 800k do milion, a to je stvarno za nas neverovatan novac i mi to skoro necemo moci izdvojiti. Takodje sam siguran da takvi treneri ne potpisuju ugovor na godinu dana ili do kraja sezone. Insistiraju na najmanje dve godine ugovora. A to je ogromno opterecenje i za sledecu sezonu. Citao sam da se o Paskvalu pisalo kao o nekom sa kim se ozbiljno razgovaralo, pa ako moze neko da nam da smernice o kolikom novcu priblizno se radi kada su treneri njegovog ranga u pitanju. Ja sam prilicno siguran da mi ne mozemo izdvojiti vise od 400k po sezoni, pogotovo za dve ili vise sezona.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mmajstor said:

 

Kuzmic igra uveliko vec 3 nedelje pa vidimo kako ne ostaju.....

 

Pa verovatno zato sto ne bi imali pravo nastupa za FMP. Mozda ih prebaci nakon prvog dela sezone, sad nema poente to raditi.

Taman Ojo u FMP, Jovanovic treci centar, za bolje i nije, oporavljeni Kuzmic i nadam se jos postojeci Gist. Umesto Oja na mesto stranca dovesti pleja, juniora obuci u maskotu da skace na trampolini tokom pauza i svi srecni.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mmajstor said:

 

Kuzmic igra uveliko vec 3 nedelje pa vidimo kako ne ostaju.....

 

To znaci da nisi uradio posao kako treba i hoces da se ispravis novim igracima koji naravno kostaju. Doselekcija znaci da je lose uradjena selekcija. 

Znam sta znaci doselekcija, ali ne znam sta znaci kada smo mi u pitanju. Na koga se tacno mislilo kada je spominjana doselekcija

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kokodakalo said:

Znam sta znaci doselekcija, ali ne znam sta znaci kada smo mi u pitanju. Na koga se tacno mislilo kada je spominjana doselekcija

 

Ma jok. Nije im to uopste bilo u planu... abrovi

2 minutes ago, John Terry said:

 

Pa verovatno zato sto ne bi imali pravo nastupa za FMP. Mozda ih prebaci nakon prvog dela sezone, sad nema poente to raditi.

Taman Ojo u FMP, Jovanovic treci centar, za bolje i nije, oporavljeni Kuzmic i nadam se jos postojeci Gist. Umesto Oja na mesto stranca dovesti pleja, juniora obuci u maskotu da skace na trampolini tokom pauza i svi srecni.

 

Nije bilo potrebe imati 3 centra ovih par meseci dok se ne vrati Kuzmic... cak i ako bi se vratio u januaru. Sta ce ti 3 centra? Pa mi smo celu EL kada smo bili deveti izgurali sa jednim klasicnim centrom Kuzmicem i jednim koji ga je glumio - Bjelica. 

 

Sad i kad se vratio Kuzma videli smo da su sva cetvorica dobijali neke minutaze, doduse Jovanovic najmanje. To ti je strategija jebe lud zbunjenog, i ja pretpostavljam da se Gist zbog toga pobunio. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

To se vec slazem, za 4 centra, debilna strategija kao naseg selektora u Kini. Njegova je jos gluplja recimo, jer Raduljica tu nije imao sta da trazi pored tri ubedljivo najbolja evropska centra.

 

Ali to je trebalo uraditi odmah. Ono sto je tu zajebano je sto je procena bila da pre Ojo moze biti drugi centar nego Jovanovic (u situaciji kada je Kuzmic van) a Jovanovic je ok kao treci kad se Kuzma vrati. I tu sad lezi dilema. Verujem da je upravo zbog te dileme nastao hrkljus. Uz to, procena uopste nije bila da ce Kuzmic vec pocetkom novembra biti u pogonu. Covek se nestvarno brzo oporavio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

koliko god sada onaj pas Lazića ka Deriku izgledao smešno,

to je ipak bio mačorski asist nakon lažnjaka šuta za tri koji je nažalost slagao i nesnađenog Brauna,

a on dodatno svojim fokusiranim zevanjem u tablu od toga napravio top gif zabavnog karaktera.

 

jebeš ga...kada je klub izašao na veliku scenu sa ovakvim neodrživim konceptom i raspadom u najavi već u novembru...i jesmo za sprdnju.

 

dajte nek neko javi komšijama da nas ne čekaju već da gledaju šta će sa Serafanom i onim Overkill Patrikom...

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Borko said:

Je l se zna do kad nece igrati Perperoglu? Da nije i njega Nebojsa.. Pardon, da nije i njega suspendovao trener Jašar Ahmedovski?

Zar ne djeluje suspektno da su van stroja igraci sa najvecom reputacijom, a koji se mogu okarakterisati kao Milanovi ljudi.

 

Takodje, interesanto je da je u isto vrijeme zaboljelo koljeno i Perpera i Filipa. Perper ima hronicnih problema zbog kojih nije odmarao nijednom prosle godine i jos je na hladjenju, a Filip se oporavio od nekog nategnuca istog. Moguce je da je i tako, ali eto cudne koincidencije.

 

 

Edited by pepe sancez
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, leki bg said:

Ja Gavrilovicu ne zameram bas nista.

On je dosao kao pomocnik i visih aspiracija nije ni imao.

 

 

 

Odem ti ja tako u bolnicu da posetim druga kad kazu meni e Tamburinjo mora hitno operacija slepog creva a nema ni jedan hirurg na vidiku. I ja sta cu... jes mi umro prvi pacijent al posle su isto umrla tri, cetiri...u moju odbranu nikada nisam imao aspiracija da postanem hirurg. 

 

Salzem se da kao prvi pomocnik preuzme ekipu ali da mesec dana sedi dok se tim bukvalno raspada, izvini molim te sto cu ga nazvati poltronom. 

Edited by Tamburinjo
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Tamburinjo said:

 

 

Odem ti ja tako u bolnicu da posetim druga kad kazu meni e Tamburinjo mora hitno operacija slepog creva a nema ni jedan hirurg na vidiku. I ja sta cu... jes mi umro prvi pacijent al posle 

su isto umrla tri, cetiri...u moju odbranu nikada nisam imao aspiracija da postanem hirurg. 

 

Salzem se da kao prvi pomocnik preuzme ekipu ali da mesec dana sedi dok se tim bukvalno raspada, izvini molim te sto cu ga nazvati poltronom. 

spacer.png

  • Ha-ha 7
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Definitivno ova situacija nije održiva, ja ne vidim kako Gavrilović može da ostane trener posle vikenda. Pre ovog mini ciklusa od 5 utakmica, realno je bilo da mi jurimo 4-1 a da se zadovoljimo sa 3-2. Izgubili smo Asvel i Partizan koji nisu igrali, blago rečeno, baš ništa specijalno. Alba nas je otkinula. Žalgiris tamo u ovakvom stanju ne možemo da dobijemo, dakle ostaje Mornar i eventualnih 1-4.

 

Loša selekcija stoji i to jeste problematično ali najveći problem je što novi trener nije doveden odmah posle tomićeve ostavke ma koliko para da je tražio paskval ili ko god drugi. mi smo sada faktički van ikakve takmičarske ambicije u EL što je ranije nego u Alimpije sezoni a to je katastrofa. Sa krštenim trenerom bismo sigurno dobili i Asvel i KKP (ne zaboraviti da će oni dovesti sigurno 1 a verovatno i 2 igrača) a možda i još nekoga.

 

Sve u svemu sa Gavrom i Filipom u timu, ali bez ikakvog zezanja ili preterane dramaturgije, mi smo ekipa koja se bori za plej of ABA lige i koja je autsajder u duelima sa CED/BUD/KKP.

 

Ako to Čović ne vidi ja stvarno ne znam. Ne želim da verujem da je on toliko odlepio da je faktički postao bombaš samoubica koji je u fazonu ili ja&sin ili niko.

Link to comment
Share on other sites

Ја бих само да умолим да једну певачку легенду као што је Јале Ахмедовски, који поштено зарађује свој хлеб, доказано је име у својој бранши, није нам ништа нажао учинио и не спрда се са клубом који волимо, не стављамо у исту реченицу са овим полтронским скупом црева, костију и коже који се одазива на име Андрија Гавриловић. Наставник физичког сигурно није једини и највећи кривац за све што се дешава, али је један од оних који прогресивно раде на томе да нам свима огаде вољени клуб. Ја сам после Асвела престао да гледам утакмице и тако ће и остати док се двојац (сви знамо који) не уклони, само хтедох да укажем да Јашар ничим не завређује било какво изједначавање са несрећним Гавром.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Tamburinjo said:

 

 

Odem ti ja tako u bolnicu da posetim druga kad kazu meni e Tamburinjo mora hitno operacija slepog creva a nema ni jedan hirurg na vidiku. I ja sta cu... jes mi umro prvi pacijent al posle su isto umrla tri, cetiri...u moju odbranu nikada nisam imao aspiracija da postanem hirurg. 

 

Salzem se da kao prvi pomocnik preuzme ekipu ali da mesec dana sedi dok se tim bukvalno raspada, izvini molim te sto cu ga nazvati poltronom. 

A šta bi ti uradio na njegovom mestu? Da ostanu Topić i Neša Ilić da treniraju igrače?

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, filip83 said:

Pre ovog mini ciklusa od 5 utakmica, realno je bilo da mi jurimo 4-1 a da se zadovoljimo sa 3-2. Izgubili smo Asvel i Partizan koji nisu igrali, blago rečeno, baš ništa specijalno. Alba nas je otkinula. Žalgiris tamo u ovakvom stanju ne možemo da dobijemo, dakle ostaje Mornar i eventualnih 1-4.

Žalgiris nema ni teoretske šanse da dobijemo a sve više me muči neki osećaj da će i Mornar da nas nabije. Imaju tim pun ludačkih šutera i njihov problem je nedisciplina u igri i loša odbrana što može da se popravi dobrom motivacijom. Utakmica protiv Zvezde je sigurno dobar motiv da se potrude. Kako smo do sada igrali odbranu od pika već vidim nekoliko atraktivnih zakucavanja Lukovića posle nabacivanja Nidama i Pulena. O njima dvojici ne treba trošiti reči što se tiče napada, obojica mogu lagano da bam utrpaju po 20-25 poena. Nidam igra i dobru odbranu dok je Pulen do sada većinom lelemudao. Već smo pokazali da jako loše branimo post četvorke, poslednji primer je Novica a pre njega Livio iz Asvela, a Bjelica to dobro radi, pride ima bolji šut sa distance. Tu su još Voler i Rejli Ros koji se baš trude na obe strane terena. Voler je odličan šuter iz svih pozicija. Markota ćoškari i čeka loptu na liniji za 3 poena. Begić i Luković su rupe u odbrani, lako se izvlače i pretrčavaju i dok je Luković u napadu prisutan na skoku Begić je stara izanđala kanta. Ostali igraju epizodne uloge, počev od Vranješa.

 

Ako Mornar malo angažovanije odigra odbranu dobiće nas bez problema. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...