Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Ako je zaista tacno da je Gist javno zamerio Gavrilovicu sto pojedinci imaju vecu minutazu nego sto zasluzuju, a sigurno je Filip jedan od njih, ako ne i jedini na koje je mislio. Ako zna da mu ljudi zvizde na predstavljanju, da mu dobacuju sa tribina da odlazi, da po drustvenim mrezama i forumima mole boga da ode, a on i dalje ne odlazi, vec sta vise uzima za sebe sve vecu i vecu ulogu u ekipi. Onda je ocigledno rec o jednom jako, jako besramnom coveku. Rec je o osobi bez nekih velikih, pa cak i skromnih moralnih nacela. Toliko o dobrom momku, koji samo slusa mama Vesnine zelje.

4 minutes ago, John Terry said:

 

Ovo mi deluje vrlo verovatno. Dovoljno je videti kako se kod nas deli minutaza. Bukvalno kao ministarska mesta u politici. Dakle Filipu sleduje ovoliko minuta, Lorencu ovoliko, Beronu onoliko... i nema blage veze kako igra i sta igra, on dobija te minute. 

 

Kao da je Gavrilu neko dao sablon po kom treba da funkcionise.

 

Inace, pre neki dan, nakon Asvela, isle su neverovatne price kako je Filip sam usao nakon trece Licne Lorenca, to jest da ga trener uopste nije ni zvao. Ako je to tacno, ja nemam reci.

 

To nije moguce jer on nije ni igrao protiv Asvela. Tada je glumio povredu, da bi izbegao agresivne bekove Reala i Asvela i da bi se pokazalo kako je on nuzan ovoj ekipi.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ovaj problem sto Zvezda ima se resava bukvalno za dva dana. Nema tu cenjkanja sa trenerima i spustanja cene kad ti nemas trenera evo mesec dana. Takodje ima dovoljan broj PG koji cekaju aganzman. Mislim da Nebojsha nije dobio mig da ce dobiti pare i za ovu zajebanciju pa da je tu problem. Njegove licne pare nece da da i sad je neka pat pozicija. 

 

Secam se pre 3-4 godine da je Covic izjavio da je FMP dao 1m evra kao sponzorstvo, ako se neko seca toga? Zasto se to sad ne desi?  Voli Zvezdu, ima para, sta ga sad koci da da svojih pola milke 🙂 Tako uspesan predsednik i menadzer..sta je za njega 500k 😁

1 minute ago, mmajstor said:

Pre bih rekao da mu smeta sto je povratkom Kuzmica njemu smanjena minutaza. 

 

To su sve repovi selekcije Milana Tomica. 4 centra svi gladni minuta sem mozda Jovanovica. Zato je Gist verovatno i sebican. 

Odzo ili Jovanovic ne bi ostali da Kuzmic nije imao saobracajnu nesrecu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kokodakalo said:

Ako je zaista tacno da je Gist javno zamerio Gavrilovicu sto pojedinci imaju vecu minutazu nego sto zasluzuju, a sigurno je Filip jedan od njih, ako ne i jedini na koje je mislio. Ako zna da mu ljudi zvizde na predstavljanju, da mu dobacuju sa tribina da odlazi, da po drustvenim mrezama i forumima mole boga da ode, a on i dalje ne odlazi, vec sta vise uzima za sebe sve vecu i vecu ulogu u ekipi. Onda je ocigledno rec o jednom jako, jako besramnom coveku. Rec je o osobi bez nekih velikih, pa cak i skromnih moralnih nacela. Toliko o dobrom momku, koji samo slusa mama Vesnine zelje.

To nije moguce jer on nije ni igrao protiv Asvela. Tada je glumio povredu, da bi izbegao agresivne bekove Reala i Asvela i da bi se pokazalo kako je on nuzan ovoj ekipi.

 

On je definivno postao 'gazda' tima, pogledajte kako samo nesto objasnjava igracima.

Videli su oni odavno sa kakvim dunsterom imaju posla, kao sto svako od nas moze to da prepozna na svom poslu.

E jos kad najgori postane glavni, tu 'leba nema .... sledi totalni raspad.

Napisao sam vec, to je tesko djubre od coveka i veliki kompleksas .... sve vreme krijuci se iza maske 'dobrog decka'

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Među Zvezdašima u mom krugu prijatelja je počela da kola priča da se vrši veliki pritisak na Čovića starijeg da klub preda Andreju Vučiću, tj. nekom fikusu koji će da glumi predsednika kluba umesto njega, da baš ne bude očigledno. Čović zna da taj pritisak ne može dugo da izdrži i zato sada survava klub u što veće blato da bi ostavio "nasledniku" što je moguće veću kosku i trošak. Koliko istine ima u tome, ne znam.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stiletto said:

Među Zvezdašima u mom krugu prijatelja je počela da kola priča da se vrši veliki pritisak na Čovića starijeg da klub preda Andreju Vučiću, tj. nekom fikusu koji će da glumi predsednika kluba umesto njega, da baš ne bude očigledno. Čović zna da taj pritisak ne može dugo da izdrži i zato sada survava klub u što veće blato da bi ostavio "nasledniku" što je moguće veću kosku i trošak. Koliko istine ima u tome, ne znam.

Nisam fan teorija zavere, ali ni ovo mi nije nemoguce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Stiletto said:

Među Zvezdašima u mom krugu prijatelja je počela da kola priča da se vrši veliki pritisak na Čovića starijeg da klub preda Andreju Vučiću, tj. nekom fikusu koji će da glumi predsednika kluba umesto njega, da baš ne bude očigledno. Čović zna da taj pritisak ne može dugo da izdrži i zato sada survava klub u što veće blato da bi ostavio "nasledniku" što je moguće veću kosku i trošak. Koliko istine ima u tome, ne znam.

I sve tok dok uredno gostuje na Pinku kad god hoće.

Mi jesmo SNS klub, a Andrej je verovatno i dalje tu samo se ne eksponira, nikad oni nisu bili u zavadi, takva je samo slika napravljena da bi se moglo i dalje kukati kako država ne da pare.

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Pavaroti said:

Secam se pre 3-4 godine da je Covic izjavio da je FMP dao 1m evra kao sponzorstvo, ako se neko seca toga? Zasto se to sad ne desi?  Voli Zvezdu, ima para, sta ga sad koci da da svojih pola milke 🙂 Tako uspesan predsednik i menadzer..sta je za njega 500k 😁

To je rekao 2011. kad je preuzeo klub, zapravo, rekao je da će FMP svake godine sponzorisati sa 1m€ ... to se naravno nikad nije desilo niti će.

Čak ni za KK FMP ne daje ni dinar. On je zbog toga i došao u Zvezdu, da ne troši svoje pare ... plus je imao i ozbiljne poslovne promašaje kao "prima produkt"

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ako ta priča oko Andreja i preuzimanja kluba i postoji...postoji zato što je Čović lično plasira kao univerzalni džoker iz rukava kada kola krenu nizbrdo pa da ubedi vaskoliko zvezdaštvo da bira manje zlo, tj. njega. Tako da ono, nemojmo po stoti put u istu priču.

 

Plus, pored svih Krušika, namenskih industrija, azotara, petrohemija, autoputeva koje grade kao da su preko HImalaja a ne kroz ravnicu i ostalih firmi gde imaju svoje apartčike i gde zgrću milione, zvezdin budžet mu dođe kao peanut money pa i nije previše zanimljiv a istovremeno donosi ogroman negativan publicitet i nemogućnost da se ostane ispod radara kao u većini ostalih slučajeva. 

  • Like 9
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dulematic said:

I sve tok dok uredno gostuje na Pinku kad god hoće.

Mi jesmo SNS klub, a Andrej je verovatno i dalje tu samo se ne eksponira, nikad oni nisu bili u zavadi, takva je samo slika napravljena da bi se moglo i dalje kukati kako država ne da pare.

 

da, smejurija. ta prica kako covke brani klub od brace vucic ide vec nekih 6 godina.

mora da je sam namakao ovoliki budzet svojim menadzerskim sposobnostima, sve vreme braneci klub od podzemnih udara.

Edited by Haggard
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

@NMX

Apsolutno se slazem, sto ne znaci da takvih ambicija nema, naravno opet iz senke.

Sad si me zaintrigirao, nije tema, ali koliki li onda tek KKP ima budzet kad pored svih lopova u upravi on ima onako skupog i trenera i nimalo jeftin (ne kazem najskuplji) roster. Jer je opste poznato da nasi lopovi ne kradu na sitno. To se drpa ohoho

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, goldberg said:

 

Mislim da cast da ponese ovaj naziv treba da pripadne Milanu Tomicu.

 

8 hours ago, Laki21 said:

 

Izvini, Tomić nosi šnjur kao najveće govno koje je selo na klupu ikada.

 

Jašar je samo jadan.

 


Ma kada sam kvalifikovao Jasara Ahmedovskog kao najvecu fekaliju na mestu trenera u istoriji kluba uzeo sam u obzir sve aspekte, a kao jedan od najbitnijih i trenersko tj kosarkasko znanje. E tu kolikogod Tomic bio tanak od ove trenutne maskote je miljama ispred, Jasar bas ni jedan segment trenerskog posla nije pokazao. A da je Tomic bezobrazniji, i najveca seljacina koja je zakoracila na Mali Kalemegdan, to nema dileme. Samo kad se sve sabere Gavrilovic je uspeo da mi bude odvratniji.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, dulematic said:

I sve tok dok uredno gostuje na Pinku kad god hoće.

Mi jesmo SNS klub, a Andrej je verovatno i dalje tu samo se ne eksponira, nikad oni nisu bili u zavadi, takva je samo slika napravljena da bi se moglo i dalje kukati kako država ne da pare.

Isto kao sto je letos (lazno) plasirao price oko toga kako je Teodosic nikad blize... 
Lepo je iskoristio situaciju i skrenuo paznju sa problema plejmejkera ekipe, navukao gnev navijaca na Tea a pritom se stvorilo opravdanje za ostanak naslednika (mnogo smo vremena izgubili na cekanje Teodosica pa sad nema pravih resenja i najbolje je da cufta iznese ulogu)

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ridji said:

Isto kao sto je letos (lazno) plasirao price oko toga kako je Teodosic nikad blize... 
Lepo je iskoristio situaciju i skrenuo paznju sa problema plejmejkera ekipe, navukao gnev navijaca na Tea a pritom se stvorilo opravdanje za ostanak naslednika (mnogo smo vremena izgubili na cekanje Teodosica pa sad nema pravih resenja i najbolje je da cufta iznese ulogu)

Isto kao što je i Tomić selektirao ekipu pa pobegao kad je broj počeo da tone. bar po meni.

Čović je tu jasno stavio do znanja da njegov mali mora da igra, Tomić je to uspeo da ishendla u ABA ali kad je shvatio da to u EL neće da može, otišao je i to verovatno na svoju štetu, neće dobiti pare do kraja ugovora. 

Dosta je tu prošle godine pomoglo i to što je mali igrao sa pola ekipe u FMP pa je prekopirano nekoliko akcija odatle a pomoglo je i to što odbrana nije bila fokusirana na njega pa je on to iskoristio. 

Sad na EL nivou se vidi koliko mali jednostavno nije dorastao, ali Čovići to prvo sebi treba da priznaju a to je jako teško.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Stiletto said:

Među Zvezdašima u mom krugu prijatelja je počela da kola priča da se vrši veliki pritisak na Čovića starijeg da klub preda Andreju Vučiću, tj. nekom fikusu koji će da glumi predsednika kluba umesto njega, da baš ne bude očigledno. Čović zna da taj pritisak ne može dugo da izdrži i zato sada survava klub u što veće blato da bi ostavio "nasledniku" što je moguće veću kosku i trošak. Koliko istine ima u tome, ne znam.

 

Sine, moramo da ostavimo scorched-earth pre nego sto odemo... Say no more papa. 

 

26 minutes ago, Kankkunen said:

To je rekao 2011. kad je preuzeo klub, zapravo, rekao je da će FMP svake godine sponzorisati sa 1m€ ... to se naravno nikad nije desilo niti će.

Čak ni za KK FMP ne daje ni dinar. On je zbog toga i došao u Zvezdu, da ne troši svoje pare ... plus je imao i ozbiljne poslovne promašaje kao "prima produkt"

 

 

Ozbiljno je fulao tu, jos je prima zaduzena prema FMPu, a te pare nikako nece moci da izvuce, s tim da kako sam cuo jos negde u oktobru 2016., deo masina iz prime je odneo u FMP. 

 

18 minutes ago, Ridji said:

 

 


Ma kada sam kvalifikovao Jasara Ahmedovskog kao najvecu fekaliju na mestu trenera u istoriji kluba uzeo sam u obzir sve aspekte, a kao jedan od najbitnijih i trenersko tj kosarkasko znanje. E tu kolikogod Tomic bio tanak od ove trenutne maskote je miljama ispred, Jasar bas ni jedan segment trenerskog posla nije pokazao. A da je Tomic bezobrazniji, i najveca seljacina koja je zakoracila na Mali Kalemegdan, to nema dileme. Samo kad se sve sabere Gavrilovic je uspeo da mi bude odvratniji.

 

JeR smo vam rekli da je los covek cim je udario Bodirogu. 😄

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja Gavrilovicu ne zameram bas nista.

On je dosao kao pomocnik i visih aspiracija nije ni imao.

Nije nas ostavio na cedilu kad je Tomic otisao.

Fakt je da je on odlican pomocni i nikakav prvi trener .

Voleo bih da ostane i u strucnom stabu nekog....Ćavija Paskvala, Barcokasa, Zdovca...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne treba ici ni u ekstreme. Nebojsa Covic je jadan od najuspesnijih ako ne i najuspesniji direktor KKCZ. Direktorski posao je i ove godine savrseno odradio. Nakamcio je 8,3, projektovana miliona za budzet, sto je za srpske uslove fantasticna suma. Problem nastaje onda kada on izadje iz te direktorske uloge i pocne da radi poslove koji nisu njegovi. Problem je nastao i kada je isforsirao svog sincica da igra u KKCZ. Taj problem je bio vidljiv i prosle godine a ove je eksplodirao. Ovo sa Gavrilovicem mu ne zameram jer sam siguran da je jako tesko naci kvalitetnog a finansijski dostunog trenera sada.

Zivo me interesuje sta je bilo sa Tomicem. Prvo smo imali suskanje da je on svojevoljno otisao jer je bio ljut sto ga nisu pustili u Oly, a sad se prica da je hteo doselekciju i da je nije dobio. 

Sta znaci doselekcija. Da li je trazio zamenu za Filipa ili nije bio zadovoljnan nekim drugim igracima. Moj stav o njegovom postupku uveliko zavisi od toga. Ako je trazio zamenu za Filipa i nije je dobio onda coveka potpuno razumem i ne mislim da je imao drugog izbora.Jeste pristao jos prosle sezone na njega kao drugog pleja ali rezultati su pokazali da je znao sta radi. Ove godine je vec na samom pocetku uvideo da nece moci tako i trazio je promenu. Nije je dobio i covek nije video smisao ostanka. Ako je zeleo promene na drugim pozicijama onda ga nikako ne razumem. On je apsolutno sve igrace iz tima doveo ili produzio saradnju sa njima. Na svim pozicijamam  sem na pleju ima po tri igraca i to nimalo losa i beg je kukavicki

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...