Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Obraza bez!!!!

#FILIPEODLAZI

 

Gledam utakmicu, mislim da smo ekipa sa najviše driblinga u celoj Evroligi...

 

Mora mnogo više da se trči... 

 

Sa aspekta timskog duha, razbijena banda bez lidera, kako na klupi tako i na terenu...

 

Gavrilović nema kapacitet da se nosi sa trenutnom situacijom.

 

Sve u svemu CRVENI METEOALARM!!!

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mmajstor said:

 

Boldovani je ipak objasnio o kolicini naftalina iz kojeg je izvucen. Gavra se bije za ostale medalje. 

Lazić je isto bio odličan pomoćni trener, al to nije dovoljno za prvog ... i za to je potreban talenat, poseban karakter i t.d.

Džaba znanje, možeš biti savršen za salu (trening) al za vođenje utakmice mora još mnogo toga.

Link to comment
Share on other sites

Sto bi rekao @ИEsA IlIC, sve smo ovo zasluzili.

 

Nakon najava da se nece dovoditi plej jer se nema para i nece se dovesti sedmi stranac ... pa se dovede KC Rivers na prenatrpane pozicije 2 i 3.

Nakon izjave trenera da mu se pokaze koji domaci plej je bolji od F.Covica ... a na 4 se Simanicu ukidaju minuti i tu ne vazi zabrana zaposljavanja stranaca.

 

Cak nisu ni otvoreno najavili da se ulazi u sezonu sa F.Covicem. Nego sve zaobilazno, prvo popunjava broj na treningu, pa je tu da pomogne dok ne pronadje inostrani angazman, pa se trazi plej, ali nikako da se nadje.

 

Pa je tu, ali ce biti treci plej, pa se nece dovoditi drugi plej, ali je tu Jenkins da odmeni Browna. Pa onda odigra 22 minuta u derbiju lige i resava mec trojkom sa 8,5 metara.

 

E sad, zamislite sta bi bilo da je Teo dosao. Imali bi Tea koji nije onaj stari i rupa je u odbrani, a menjao bi ga F.Covic koji je takodje rupa u odbrani, ali je onaj stari u napadu - i dalje nema vrti srednje promene i baca lopte protivnicima u ruke.

 

Cim su oni insistirali da se dovede plej i da se ne zali novac za njega znaci da su se nadali da ce taj plej da stvara dovoljnu razliku i da ce pola meceva u EL liciti na mec sa Khimkijem - povedemo dvadeset i na kraju slavimo sa deset razlike.

 

Nebojsa Covic je jedan bolesno sujetan covek, covek koji je tim koji se zvao Radnicki Basket preimenovao u FMP jer je i dalje hteo da bude na celu necega sto se zove FMP, covek koji insistira da taj FMP i dalje bude rezultatski konkurentan u regionalnoj ligi, covek koji od Zvezde pravi svoju privatnu prciju i radi ono sto je radio u FMP kada je gurnuo svog sina od 20 godina da bude prvi plej, da bi to sada radio i sa Zvezdom.

 

On tek sad nece odustati od minutaze za Filipa i bolje je da se privikavamo na to da ce ovaj ostati makar do kraja ove sezone.

  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Zvezda iz 2011.mi deluje daleko privlačnije nego ova kurčina sada, začinjena zlim kepecima u fotelji i na terenu. Matorog Čovića sam teškom mukom uspevao da svarim sve ove godine najviše zahvaljujući onome što je Radonja napravio u one 4 godine, ali sada kada je zaigrao u tandemu sa svojim retardiranim sinom- postaje nepodnošljivo.

Rsb stvarno gori, najavljuju neke akcije, nisam mogao očima da poverujem. Da li im je došlo iz dupeta u glavu, ili kasne neke uplate, ostaje da se vidi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ridji said:

Trenutno imamo:
- najvećeg bolesnika na mestu predsednika kluba u istoriji
- najveće govno na mestu trenera kluba u istoriji
- najveće smece na mestu plejmejkera u istoriji

Treba to podneti, dobro/cudo da još uvek imamo ostatak rostera

 

Izvini, Tomić nosi šnjur kao najveće govno koje je selo na klupu ikada.

 

Jašar je samo jadan.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, ИEsA IlIC said:

samo da napomenem da od ovih osam meceva samo protiv asvela smo bili favoriti.

meni je ovo i dalje uzasan raspored. ni protiv zalgirisa necemo biti. plus smo dve izgubili posle produzetka.

sledece must win tekme su valencia i baskonia. i puno bolji nam je zreb za drugi deo sezone. a i jbg svi su jaki, bukvalno par ekipa kao malo losijih. asvel, zenit, zalgiris i alba. to je neki nas nivo. 

sto pre dovesti ozbiljnog trenera i idemo na 15+ pobeda. mmw.

 

 

Brate... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I protiv Albe smo bili favoriti. Po imenima, apsolutni favoriti. E sad, oni uigrani, mi raspad sistema i desi se ovo.

 

Mi Fener ne bismo dobili da i oni nisu raspad sistema.

 

U timskom sportu dobra uigranost i kada svako zna svoju ulogu i drzi se toga sto zna mnogo znaci. Eno Primorska... oni imaju kvalitet za deveto mesto aba lige, slabije timove imaju samo Cibona, Zadar i Krka.

 

Derik Braun se trudio, ali se vidi da to nije to. Nema vise brzinu, cak ni kada licem napada vise igrace. U sutu je plasljiv, premislja se. Sa ostalim timom je neuigran ali to je vec generalni problem.

Edited by John Terry
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, VukVule1988 said:

Ponedeljak je dan D. Mogu vam reci da i RSB gori. I tamo se najavljuje pobuna u ponedeljak. Bice zanimljivo. 

 

Srediće plaćenici to, ne brini. 

 

8 hours ago, BojanaCZV said:

Je l Nebojsa bese od 2011 godine u klubu?

Za to vreme promenili smo 7 trenera, a Dejo je bio skoro 3 sezone tu.

 

Bojana, Bojana....

 

April 2013- Jul 2017

 

4 pune sezone plus ono malo u sezoni 12/13

 

Jbt, dve i kusur godine Radonja nije kod nas...shmrc...mada osećam baš veliku dozu zadovoljstva kada ga vidim kako mlati velikane u EL sa malim Bajernom. I pritom, šta ti je Nemačka i Nemac. Plata redovna, pustio stomačinu od paulanera i bratwursta, stres nula. Nema više da pizdi pored klupe, sve je manje i onih plesova, grimasa i ostalih stvari kojima nas je uveseljavao....a mi se mučimo sa kvazi trenerima, nastavnicima fizičkog i ispušenim novinarima. 

 

Neko je skoro okačio na tviter čini mi se, klip gde Radonju pitaju kako vidite predstojeći duel sa Partizanom...Radonja se 2-3 sekunde meškolji u stolici, onda se nagne ka mikrofonu...što se tiče utakmice sa Partizanom, mi ćemo tu utakmicu da dobijemo :Hail: edit...evo ga klip

 

a ova govna sad....

 

 

Edited by NMX
  • Like 19
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, BojanaCZV said:

Sve pet.

 

I svima je jasno, da nakon ovih poteza, ovo je poslednja sezona Covica u Zvezdi.

Na leto, sledi razlaz.

 

 

 

Jedino što je dobro uradio za vreme svog mandata je bilo tolerisanje Radonjića i na kraju što ga je pustio da radi sam. 

Vrv na kraju kada je video da ce ceo kolač slave i popularnosti pokupiti Radonja rešio je da mu se umeša u posao, kao i svakom treneru od kada se bavi kosarkom, i tada je pukla saradnja. 

 

U principu ovo sto radi Nebojsa ne bi trebalo da čudi, bilo je samo pitanje vremena. 

Pitanje je samo da li ćemo mi navijači uspeti da izvršimo pritisak i da ga nateramo da promeni nesto. Ovo serendanje po forumu sigurno neće. 

 

Mozda se neko seca, ali odavde smo napravili proteste na Kalisu pre 10 godina. Doduše od nas tad 30tak mislim da nas je ostalo dvoje ili troje. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Opet se vracamo na tu pricu ko zna koliko on ima udela u ovome sto se sada zove Zvezdin sistem. Plasim se da nema da ostane kamen na kamenu kad Nebojsa ode.

 

I to je nesto, idemo "Jovo nanovo..."

 

Necemo mi  propasti kao sto nece ni KKP nikad propasti, ali ovo mucenje nam je zagarantovano. U nasem drustvu ne postoje normalni principi postojanja bilo cega pa tako ni sportskog kolektiva. Zvezda nije na zdravim nogama, kao ni KKP. Bese nesto probao Cukaricki u fudbalu...

 

Ne znam. Nebojsa je, de facto, privatizovao klub i on sada vedri i oblaci, ali nije glavni problem to, vec kako osigurati da posle Tita ne dodje opet Tito sa drugim imenom. Neki veliki spasitelj kome cemo se prvo 5 godina klanjati a onda shvatiti da je lud.

Link to comment
Share on other sites

Pitanje svih pitanja je, kao sto neko vec rece,  koliko je Nebojsa uracunljiv.

Nikada nije imao manji manevarski prostor i ako podhitno detetu ne pronadje drugu igracku, moze da se desi da leti pre nego sto je mogao da zamisli.

NIje on glup i zna ( barem je nekad znao ) kada je vreme da se skloni sa vetrometine.

Pamtim ga jos iz vremena gradonacelnika,  kada se distancirao od  onog diktatora.  Znaci znao je da prepozna trenutak.

E sad, 20-tak godina kasnije .... sta je ostalo u toj tintari, 'bem li ga

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Plantation said:

Pitanje svih pitanja je, kao sto neko vec rece,  koliko je Nebojsa uracunljiv.

Nikada nije imao manji manevarski prostor i ako podhitno detetu ne pronadje drugu igracku, moze da se desi da leti pre nego sto je mogao da zamisli.

NIje on glup i zna ( barem je nekad znao ) kada je vreme da se skloni sa vetrometine.

Pamtim ga jos iz vremena gradonacelnika,  kada se distancirao od  onog diktatora.  Znaci znao je da prepozna trenutak.

E sad, 20-tak godina kasnije .... sta je ostalo u toj tintari, 'bem li ga

Mnogo, ali mnogo manevarskog prostora ima. Pitanje je samo da li zeli da resi problem ili ne.

Prema informeru Gist je okrivio Gavrilovica za seriju poraza i to javno pred svima i zamerio mu sto pojedini igraci imaju vecu minutazu nego sto zasluzuju. Sve je jasno, igracima je pun kofer. Nikakve suspenzije tu ne pomazu.

https://www.sportske.net/vest/kosarka/ovo-nije-smeo-da-uradi-otkriveno-zasto-gist-nije-otputovao-sa-zvezdom-da-li-preti-raskid-ugovora-393159.html

Edited by kokodakalo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kokodakalo said:

Mnogo, ali mnogo manevarskog prostora ima. Pitanje je samo da li zeli da resi problem ili ne.

Prema informeru Gist je okrivio Gavrilovica za seriju poraza i to javno pred svima i zamerio mu sto pojedini igraci imaju vecu minutazu nego sto zasluzuju. Sve je jasno, igracima je pun kofer. Nikakve suspenzije tu ne pomazu.

 

Ovo mi deluje vrlo verovatno. Dovoljno je videti kako se kod nas deli minutaza. Bukvalno kao ministarska mesta u politici. Dakle Filipu sleduje ovoliko minuta, Lorencu ovoliko, Beronu onoliko... i nema blage veze kako igra i sta igra, on dobija te minute. 

 

Kao da je Gavrilu neko dao sablon po kom treba da funkcionise.

 

Inace, pre neki dan, nakon Asvela, isle su neverovatne price kako je Filip sam usao nakon trece Licne Lorenca, to jest da ga trener uopste nije ni zvao. Ako je to tacno, ja nemam reci.

 

Link to comment
Share on other sites

Svim igracima je pun kufer Gnoma, samo sto je Gist ocekivano prvi pukao. Neko je to i predvidjao na pocetku, mislim Laki da je pisao sta ce se desiti. 

 

Steta sto nemamo vise takvih glava u rosteru, mozda jos jedino Derik mada njega kosarka trenutno zanima koliko i mene kriket.  😄

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...