Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Javlajma se evo, zbog @Crni Bombarder 🙂

Nisam se video nisakim ovaj put, cak sam pogledom trazio da vidim gde je Nebojsa, nisam ga video.

Nisam uzivao u utakmici. Jos pre meca sam znao da gubimo. Nemam vise poverenja u ekipu.

Npr, video sam onu "brutalnu" odbranu Filipa kad je igrac Albe dao trojku 😁, nisam video dodavanje Lazica za Brauna.

Hteo sam napustiti halu pocetkom cetvrte cetvrtine.ali ipak sam ostao do kraja.

Bilo je par prekida, zbog sata, pa zbog povreda Albinih igraca, i na svako prekidu, Filip objasnjava nesto saigracima, Beronu, Jenkinsu, ... 

Bilo mi smesno kod one ideje kad je Jovanovic igrao 4, gledam ja sta je ovo kako je nenadic tako visok, skoro pa ko Ojo, a trener ga stavlja da igra pleja, tek sam posle skonto da je to Jovanovic. 😁

Sve u svemu ni malo lepa utakmica, podrska navijaca czv, ko da smo pobedili. 

i tako.

  • Like 9
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@Tamburinjo Vidi, naravno da ima istine u tome sto pricas. Licno sam uvek bio pod rucnom sto se tice Tomica i posle titula, bas zbog FC. Daleko da je neki vanserijski trener, i tu je pogresio zestoko. Amaterski potez, ali ipak je relativno brzo video da od njega nema nista, jos manje od Djenke, Berona ili Davidovca kao adekvatne pomoci. 

 

Branim Tomica, posto sam video da odredjeni bot twiter nalozi ga napadaju od kad je otisao. Kao on je kriv, ne znate vi sta je on uradio itd...Ne vidim problem da se uradi doselekcija bez obzira na potrosene ogromne pare i 15 igraca rotacije. Tu je onda veci problem Covic kome to ne pada na pamet. Naravno da je nasao zrtvenog jarca opet. 

 

Ovaj Sale je veliki navijac, cak ni za Alimpijevica ne bih ovako nesto napisao. Ma ne bih ovo napisao ni za Filipa, bar ne javno. To dovoljno govori o svemu. On je znao da je Tomic uverio Nebojshu? Pa ovo je komedija....Jasno orkestrirani napadi, ne kazem da nema krivice...ali ovo je jezivo ruzno.  Nebojsha je poprilicno psihicki bolestan covek, nesto slicno Vucicu. Da nema ledja AV, davno bi ovo bila prasina.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Trenutno imamo:
- najvećeg bolesnika na mestu predsednika kluba u istoriji
- najveće govno na mestu trenera kluba u istoriji
- najveće smece na mestu plejmejkera u istoriji

Treba to podneti, dobro/cudo da još uvek imamo ostatak rostera

  • Like 12
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Pavaroti said:

@Tamburinjo Vidi, naravno da ima istine u tome sto pricas. Licno sam uvek bio pod rucnom sto se tice Tomica i posle titula, bas zbog FC. Daleko da je neki vanserijski trener, i tu je pogresio zestoko. Amaterski potez, ali ipak je relativno brzo video da od njega nema nista, jos manje od Djenke, Berona ili Davidovca kao adekvatne pomoci. 

 

 

Da udjem u Milan Tomic mod i kazem ne da ima istine nego je sve istina. 

 

Ono gde se ja sporim sa tobom je ovo Daleko da je neki vanserijski trener, i tu je pogresio zestoko. Amaterski potez, ali ipak je relativno brzo video da od njega nema nista 

Ako je Milanu Tomicu trebalo mesec dana da vidi da Filip nije za EL a trenirao ga je godinu dana onda gospodin Milan Tomic neka pogleda na Infostudu oglase, sigurno ima nesto za ljude koji govore vise jezika. Nije bas placeno al prezivece. 

 

 

1 minute ago, Kankkunen said:

Znam za tu priču, Simon i Jaka, kako sam čuo ... nego, pitanje je ko ih je dogovorio.

 

Nebojsin test intiligencije. Ovo moze da rezi samo 2% ljudi na svetu.

Proverite da li ste vi u tih 2% 

 

Milan Tomic ima 1000% autonomiju u dovodjenju igraca

Milan Tomic odbija vec dogovorene igrace

Ko je dogovorio igrace i koliko procenata to spusta autonomiju Milana Tomica?

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tamburinjo said:

Nebojsin test intiligencije. Ovo moze da rezi samo 2% ljudi na svetu.

Proverite da li ste vi u tih 2% 

 

Milan Tomic ima 1000% autonomiju u dovodjenju igraca

Milan Tomic odbija vec dogovorene igrace

Ko je dogovorio igrace i koliko procenata to spusta autonomiju Milana Tomica?

 Upravo ...ne bih se začudio da je tu i puklo.

Link to comment
Share on other sites

Samo jos ovo i necu da privatizujem topik vise. Jedna logicka zavrzlama koju ja ne uspevam da resim a verujem da moze i manje od 2% ljudi na svetu. 

 

Imas na poziciji cetiri

Dzejmsa Gista (koji je nekada doduse bio 4 sada je 4/5)

Derika Brauna 

Borisu Simanica 

Moa Fajea

 

Tebi Nikola Jovanovic igra pola utakmice poziciju 4 :classic_wacko:

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Prva 5 minuta kada su Lorenco, DJenka i Lazic igrali spolja. Ali napad nije valjao, samo odbrana.

Krene ta petorka i to zalici na nešto, jeste da je napad opasno trokirao ali smo minimalno smanjili razliku, i sto je bitnije delovalo je da možemo ako se tako nastavi u nekom trenutku da uhvatimo egal.
I onda nakon 5 minuta buzdovan pored klupe izvuče celu spoljnu liniju (Braun, Dzenkins, Lazić), koja je igrala vrhunsku defanzivu, i prakticno do kraja ih ne vrati.
Ali bitno da su mu se cufta i Odzo izigrali.

Neverovatan čovek, neznalica od trenera i poltroncina... Sve u jednom
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Podseti me Slaviša..
Rekoh posle derbija gore ne može, dno dna.. Kad ono Jovanović na 4, Faye van tima.. Jbt, DD na Sikmu. Čovek nije trener ok, ali valjda neki skaut. Skautirao je poziciju krila i našu i njihovu kao Filip Višnjić.
Neverovatno.
Pošto je Nebojšina krivica i prosto mi neprijatno da ga komentarišem, osećam se kao da ismevam nekog mentalno zaostalog. Ali, bre čoveče...

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ceo post o 1000% autonomije meni izgleda vise kao frustracija nego kao realnost. Zasto bismo uopste pricali o ubedjivanju sina da je dovoljno dobar, a onda o odbijanju igraca na pozicijama koje sin i ne pokriva.

 

Nekome je samo puko kurac pa ne zna ni koga da okrivi.

 

Daj malo da ozbiljno razmislimo.

 

Sto se Simonovica tice, on mozda i jeste bio dogovoren ali nam realno ne treba. Mi smo bili popunjeni na svim pozicijama, samo je trebalo dovesti nekog kasvetnog pleja. Ni to nismo umeli. 

Link to comment
Share on other sites

Nema tog tima na svetu gde trener vrsi kompletnu selekciju tima. Sumnjam da je trazio neke igrace koji su dosli. Ima pravo kao trener i da nekog ne zeli. Ipak se mora napisati da je taj isti Tomic odigrao odlincu zavrsnicu lige. Secam se da ste ga prosle godine hvalili za Berona, Fayea..Perper je dosao u klub zbog njega.  Ne znate sta se desilo, ali zato pljujete coveka na keca. Tako je i Radonja pricao telefonom u romingu, nije se javljao i sve ostalo. 

 

On kad nije dobio doselekciju, jednostavno je otisao. Tako i Radonjic nije dobio igraca posle Silbovanja. Ne kazem da je sve Coviceva greska, ali ove price da je Tomic govno, su odvratne stvari i treba da bude sramota ljude koji to pisu.

 

Davidovac i Dzenkins igraju takodje bedno,nista nisu ni pomogli u kreaciji. Bilo je ljudi ovde koji su pisali zasto Davidovac ne igra jedinicu itd...Za lose igre, trener je bio savestan i podneo je otkaz. Jedino da se spali na lomaci...

Edited by Pavaroti
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gist ostao u Bg. Faye DNP. Simanić je odigrao kao mala sisa, samo nastavio niz od još pre derbija. D. Brownu prva utakmice posle ko zna koliko. Uguravaju nam igrače u reket. Poslovično slab skok i box out.

Zato se pokušalo sa Jovanovićem na 4.

Mada je taj detalj apsolutno irelevantan i za rezultat i za igru večeras.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Kankkunen said:

Znam za tu priču, Simon i Jaka, kako sam čuo ... nego, pitanje je ko ih je dogovorio.

 

1 minute ago, Kankkunen said:

Što ne paziš na času? 

 

Popilo se malo vise na zabavnom programu na tv-u pre skole.... 

 

Losa rec je upotrebljena. Da su dogovoreni potpisali bi ugovor. Ocigledno je da su vodjeni pregovori, da je postojao zajednicki jezik, i da su uslovi bili odgovarajuci za obe strane, a da je Tomic kada je trebalo definitivno da presece se ipak odlucio za drugog igraca. Njegovo ime je Derik Braun. 

Link to comment
Share on other sites

Gpsodine Nebojša, samo da Vas pzdravim i da cam kažem MARŠ U PIČKU MATERINU više i vi i Vaš Sin jebo Vas on zajedno sa nastavnikom fizičkog kome u jednom džepu stoji mikrofon a u drugom cedlju. Jbem mater...

Treba spamovati Twitter i Instagram profile KK ovakvim pozdravima :D
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast pojedinim forumasima (ili cak vecini) koji su od starta sezone govorili sta ce se dogoditi i da je Filip kancer koji ce polako da izjede ceo tim

Još pre završnice plejofa ABA lige prosle sezone je bilo jasno šta će se desiti i šta nam je sudbina, pisao sam tada, da nismo osvojili i izborili EL bilo bi “jbga nema se para za bolje, a domaćih plejeva ionako nema neki izbor”, a kad osvojimo “bio je deo tima, doprineo je i zaslužio da dobije šansu da bude deo EL tima”
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Ridji said:

Trenutno imamo:
- najvećeg bolesnika na mestu predsednika kluba u istoriji
- najveće govno na mestu trenera kluba u istoriji
- najveće smece na mestu plejmejkera u istoriji

Treba to podneti, dobro/cudo da još uvek imamo ostatak rostera

 

Mislim da cast da ponese ovaj naziv treba da pripadne Milanu Tomicu. Ipak je on dve sezone zaredom sklapao roster u kojem je F.Covic uvek imao zagarantovano mesto back up pleja i ipak je on taj koji je pobegao kada je video da se sprema repriza KK Buducnost iz prosle sezone.

 

Himki je izgubio sa skoro 30 razlike, primili 65 na poluvremenu. Samo da se utvrdi koliko je ozbiljan mec bio kada smo ih dobili dvadesetak razlike.

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Tamburinjo said:

Samo jos ovo i necu da privatizujem topik vise. Jedna logicka zavrzlama koju ja ne uspevam da resim a verujem da moze i manje od 2% ljudi na svetu. 

 :classic_wacko:

 

Kolaricu panicu pletemo se samicu, sami sebe zaplicemo, sami sebe preplicemo... 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...