Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

barcokas nam treba. neko ko ce zavesti autoritet i neko ko je dovoljno lud.
idealan za trenutno raspustenu bandu.
sikma index 32, jbt te bog. unistio dedu i derika. derik par puta okleva da uzme sut. ali gavrilo koji gleda kako sikma nastavlja da puni dedu i ne preduzima nista par napada za redom.
sta reci za nnoka, covek lagano ubacio jedno tri horoga karim stajl bukvalno. i to uz odlicnu odbranu odza i kuza sva tri puta. 
 
alba je odlicna ekipa i poraz nije nikakav skandal.
fali nam stratos. ali pre svega trener. 
potez meca laza-derik. skrivena kamera.
 
 
 
 
E jbg Alba odlična ekipa, šta je onda sa onih drugih 16 ekipa. Nije skandal.. Možemo onda slobodno da napustimo EL.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Covic ako nastavi ovako, vrlo brzo ce da izgubi podrsku onih bez cije podrske ne moze. I u aktivnom i u pasivnom smislu. 

 

S obzirom na to da se pravi bekap sa FMP-om i da su svi igraci koje tamo "imamo" pod ugovorom s njima (osim Lazarevica, Radanova i Djordjevica), ne bih se uopste iznenadio da i on po uzoru na ljigavca Tomica ode i to u sred sezone.

 

Izmedju ovog pisanja u facu i to na nacin koji unistava ovu drzavu u svim drugim sferama i gledanje rekreativnog kls basketa, biram ovo drugo, ali zaista. 

 

Videcemo sta ce da bude, al nece ovo trajati jos dugo. Ja sam sad poprilicno siguran da nas Jovanovic preuzima od petka i da ce da recimo vrate Radanova, a skartiraju jos nekog stranca- uz pricu, hocemo mlade igrace, imamo mladog trenera, nismo mi bogati kao neki itd. 

 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

Videcemo sta ce da bude, al nece ovo trajati jos dugo. Ja sam sad poprilicno siguran da nas Jovanovic preuzima od petka i da ce da recimo vrate Radanova, a skartiraju jos nekog stranca- uz pricu, hocemo mlade igrace, imamo mladog trenera, nismo mi bogati kao neki itd. 

 

 

Odlicna prica, ali hocemo zajedno sa tim i mladu upravu. Gde su te legende Zvezde da budu opozicija pa da ulete kada bude potrebno? 

 

Sta rade Zlatko Bolic, Jovo Stanojevic... jedino znamo sta Kuzma radi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

samo da napomenem da od ovih osam meceva samo protiv asvela smo bili favoriti.

meni je ovo i dalje uzasan raspored. ni protiv zalgirisa necemo biti. plus smo dve izgubili posle produzetka.

sledece must win tekme su valencia i baskonia. i puno bolji nam je zreb za drugi deo sezone. a i jbg svi su jaki, bukvalno par ekipa kao malo losijih. asvel, zenit, zalgiris i alba. to je neki nas nivo. 

sto pre dovesti ozbiljnog trenera i idemo na 15+ pobeda. mmw.

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, vepar said:

Svaka cast pojedinim forumasima (ili cak vecini) koji su od starta sezone govorili sta ce se dogoditi i da je Filip kancer koji ce polako da izjede ceo tim

 

Sto se tice trenera... pa ne volim one fore "vidi mu se po faci da je to i to" ali Milanu Tomicu se po faci vidi da je govedo jedno usrano... ovog jadnika od Gavrila da i ne komentarisem, nije covek ni za pomocnog trenera, bukvalno nisam siguran da on cak i poznaje osnovna kosarkaska pravila

U javnosti, a bogami i na forumu bila je ogromna euforija, poredio sam situaciju sa onom koja je bila pred put repke u Kinu, ispalo je da nemam pojma. 

FC je veliki problem, jos veci je cela koncepcija i nemanje trenera. 

Kada je selekcija losa i kad nema pravog trenera koji je dorastao zadatku i kada nema jasno podeljenih uloga jasno je da ce rezultat biti bulja bez obzira na pojedinacni kvalitet. Tako bilo reprezentaciji, tako je i Zvezdi.

Mi sezonu mozemo da okrenemo samo sa trenerom i sa nekim igracem koji ce da uradi ono sto je uradio Kvinsi Miler.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bez obzira na Filipove minute i krizu u kojoj se nalazimo...šokiran sam koliko Andrija Virtus-Unikaha-Himki Gavrilović nema trunku osećaja za intervenciju...:krstipd4:

Osamnaest godina pomoćni za sve pare.

 

i da ne zaboravim: Tomiću pacovčino jedna...sram te bilo i jednako ti se vratilo.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Znaci:

- naci trenera

- razgraditi sav sistem igre jer se moraju iskorijeniti lose navike i stare zasluge

- izvrsiti neophodne korekcije u rosteru

- poceti sve iznova kao sa pocetka priprema

To je jedini put.

 

Sve i da idealno odradimo opcije jedan i tri trebace bar dva mjeseca da se uspostavi takmicarska forma, a mnogo duze naprave li se neke greske. Sto znaci da je ucinak 2-12 ili 3-15 u EL veoma moguc scenario sve i da budemo izabrali pravi put.

 

Moglo se bez toga, bolje reci moralo se bez toga da se nakon razlaza sa Tomicem odreagovalo razumno i na vrijeme. Sada je svaki dan duze cekanja vec 2-3 dana duze rada da se dodje do zeljenog nivoa.

Odavno vec sto se mene tice igraci na terenu nisu figure koje ovde mogu zaustaviti pad. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wingwalker said:

Bez obzira na Filipove minute i krizu u kojoj se nalazimo...šokiran sam koliko Andrija Virtus-Unikaha-Himki Gavrilović nema trunku osećaja za intervenciju...:krstipd4:

Osamnaest godina pomoćni za sve pare.

 

i da ne zaboravim: Tomiću pacovčino jedna...sram te bilo i jednako ti se vratilo.

 

Moze Gavrilo i da zna cak nesto, ali dzabe kad ga igraci ne jebu 2 posto, sto je i sam priznao na kzs. Ne vredi, nije svaki pomocni rodjen da bude prvi trener, nit je cesto da pomocnik preuzme funkciju i dovede ekipu u red- sa razlogom. 

 

Opet kazem, vrlo sam siguran u scenario gde nas Jovanovic preuzima u petak. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Wingwalker said:

Bez obzira na Filipove minute i krizu u kojoj se nalazimo...šokiran sam koliko Andrija Virtus-Unikaha-Himki Gavrilović nema trunku osećaja za intervenciju...:krstipd4:

Osamnaest godina pomoćni za sve pare.

 

i da ne zaboravim: Tomiću pacovčino jedna...sram te bilo i jednako ti se vratilo.

Sta je trener kriv? Covek dao otkaz i otisao, nije ni prvi ni poslednji koji je otisao. Hteo je doselekciju, nije dobio i otisao. Desava se, sto je duzan da verovatno trpi neke stvari ako ne mora? 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Duh koji lebdi said:

 

Jes vala, dobra je i ta, ali ova ima i nenadjebiv naslov - Pigs: three different ones. Tata, sin i trener 🙂

 

7 minutes ago, pepe sancez said:

Znaci:

- naci trenera

- razgraditi sav sistem igre jer se moraju iskorijeniti lose navike i stare zasluge

- izvrsiti neophodne korekcije u rosteru

- poceti sve iznova kao sa pocetka priprema

To je jedini put.

 

Sve i da idealno odradimo opcije jedan i tri trebace bar dva mjeseca da se uspostavi takmicarska forma, a mnogo duze naprave li se neke greske. Sto znaci da je ucinak 2-12 ili 3-15 u EL veoma moguc scenario sve i da budemo izabrali pravi put.

 

Moglo se bez toga, bolje reci moralo se bez toga da se nakon razlaza sa Tomicem odreagovalo razumno i na vrijeme. Sada je svaki dan duze cekanja vec 2-3 dana duze rada da se dodje do zeljenog nivoa.

Odavno vec sto se mene tice igraci na terenu nisu figure koje ovde mogu zaustaviti pad. 

zavrsena je EL za nas, jedino sto je sada bitno (posle mesec dana basketa) je PO ABA, a da ovakvu matoru, grogiranu i letargicnu ekipu spremis adekvatno za taj playoff kroz beskrajna samaranja po evropskim dvoranama treba ti trenerska komisija koju cine prajm Zeljko, prajm Fil Dzekson i prajm ludi Srbin

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SunZero said:

 

zavrsena je EL za nas, jedino sto je sada bitno (posle mesec dana basketa) je PO ABA, a da ovakvu matoru, grogiranu i letargicnu ekipu spremis adekvatno za taj playoff kroz beskrajna samaranja po evropskim dvoranama treba ti trenerska komisija koju cine prajm Zeljko, prajm Fil Dzekson i prajm ludi Srbin

Ne naprave li se promjene uskoro i plej of ce biti upitan. Igra se u ponedjeljak protiv Mornara, lako mi je zamisliti scenario da se bas nekome od njih zapali ruka. Ekipa danas ne moze garantovati nikakav kontinuitet igre.

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...