Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Нажалост све очекивано. Све се пренијело на екипу тотално расуло а од Јашара Цедуљовског нико ништа и не очекује. Вјероватно лаган пораз и у Виљнусу а онда би требало да се напуни Пионир против Морнара и пошаље порука Човићима. Нажалост не очекујем да ће се то и десити.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne treba krivi Tomica. On je mislio da moze sa ovim timom, kada je video da ne moze, onda je trazio doselekciju, ali to nije dobio.  Tako da nije on samo pobegao, vec ima tu nesto i do Nebojshe iz Zeleznika.

 

Mi ne licimo na tim, Alba je sve ono sto cini jedan tim tim. Nisu to neka imena, dosta mladih Nemaca kao Snajder i Matisek. Doveli igraca uglavnomiz osrednjih timova, jako dobar skauting i odlican trener za njihove uslove.

 

Mi smo jedna banda, koja sve vise lici na statisticare nego na tim. 

 

Oba pleja nisu za Zvezdu. Kuzmic nije takodje posto nas je poprilicno zajebao sa  onom nesrecom.. Mi smo najtanji na mestu jedan i pet. Gavrilovica niko ne sme da spominje, nije on glavni trener. Jedini krivac je Nebojsha iz Zeleznika.

 

U Litvaniju idemo da prodamo sto skuplje dupe, bolece, ali to nam je sto nam je...Cetiri poraza u nizu...alal vera..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

barcokas nam treba. neko ko ce zavesti autoritet i neko ko je dovoljno lud.

idealan za trenutno raspustenu bandu.

sikma index 32, jbt te bog. unistio dedu i derika. derik par puta okleva da uzme sut. ali gavrilo koji gleda kako sikma nastavlja da puni dedu i ne preduzima nista par napada za redom.

sta reci za nnoka, covek lagano ubacio jedno tri horoga karim stajl bukvalno. i to uz odlicnu odbranu odza i kuza sva tri puta. 

 

alba je odlicna ekipa i poraz nije nikakav skandal.

fali nam stratos. ali pre svega trener. 

potez meca laza-derik. skrivena kamera.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, drakon1 said:

Pa zasto sada? Evo kritikuje za medalju. Losa igra, losa selekcija....

Ja sam ga oterao u P.M. kada je prikenjivao Odzu sto nije preleteo i cuvao 2 beka odjednom dok Filip razmislja o tajnama univerzuma bar 7m od svog igraca.

Nadam se da me je poltron cuo.

Okacila je Bojana taj gif.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...