Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

ko i protiv partizana ugasio sam tv nakon 12 minuta..

nema sta, vidi se da crni gavra zna posao, vidi se da je gist bio problem, sledecu treba izostaviti jednkinsa i lorenza, te retardovu minutazu  sa 20 minuta povecati na 30 minuta, minimum..

sto se tice zalgirisa ako izdrzim do 6-og minuta da ne ugasim tv, bice dobro.. sve u svemu sledi jos jedno karanja iz kategorije ruzno..

 

sve u svemu, zelim da pozelim filipu, nebojsi i gavrilovicu puno zdravlja i da ih bolesni konj onako svu trojicu odjednom nabije na kurac!

  • Like 6
  • Thanks 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Mrzi me da pogledam, ali cini mi se da smo po minutazi dobili novog prvog pleja. Lorenzo postade back up. Sramotno. Cela ekipa nikako da se trgne. Stvarno smo zreli za remont. 

Danas mi jedino Odzo pokazao da ima srce. Ovo ostalo bedno. Sve je teze gledati nas. Ali izgleda da sam mazohista i da verujem u cuda.

Link to comment
Share on other sites

Da odgovorim nebojsi cov... nesi ilicu...

Prestani vise da mases statistikom nabijenom u 3 utakmice odigrane u atmosferi totalnog linca, gde su se protivnicki igraci maltene sklanjali nasim igracima.

A uzgred 8 poena i nije neka impresivna statistika za nekog preko koga se primi bar 28 poena.

No, zivi ti u svojim iluzijama da si ti jedini pametan a mi svi ostali ludi i slepi kod ociju.

I iskreno se nadam da ovo radis iz uverenja, ja se ovako ne bi brukao ni za kakve pare.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chucky said:

Mrzi me da pogledam, ali cini mi se da smo po minutazi dobili novog prvog pleja. Lorenzo postade back up. Sramotno. Cela ekipa nikako da se trgne. Stvarno smo zreli za remont. 

Danas mi jedino Odzo pokazao da ima srce. Ovo ostalo bedno. Sve je teze gledati nas. Ali izgleda da sam mazohista i da verujem u cuda.

A kako ekipa da se trgne ako je predvodi Filipvicius nas?

Link to comment
Share on other sites

Prosto ne mogu da verujem koliko nemaju sramote. Pre svega taj Filip Covic, onda tata Nebojsa i na kraju Gavrilovic. Ne mogu da verujem da se provukla prica da mama Vesna misli da je Filip igrac za Zvezdu. Pa jbt. da li je rec o retardiranom decacicu. Mama i tata kazu da je on za Zvezdu i on ide u Zvezdu. Mama i tata kazu ovo on uradi ovo, kazu ono on uradi ono. Izgleda da je zaista rec o finom i vaspitanom momku koji slusa mamu i tatu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Milan33 said:

A kako ekipa da se trgne ako je predvodi Filipvicius nas?

Zna se, promeniti trenera. Riba smrdi od glave. Ovde je iskusan trener sa jakim karakterom potreban makar tri igraca zbog Toga dobila otkaz. Grobari nazalost cini mi se da mnogo bolje shvataju neke osnovne stvari od nas. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...