Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 hour ago, mmajstor said:

 

Ambicije CZV ce uvek biti na visoj lestvici, s obzirom da je prvenstvo Srbije zahtevnije od prvenstva Crne Gore. Tadasnja Buducnost nije imala nikakve specijalne ambicije u ABA dok Zvezda nakon restrukturiranja itekako jeste, i ambicija je bila uci u Evroligu sto je nosilo finale ABA lige.

Radonjic do dolaska u Zvezdu nikada nije igrao finale ABA lige.... za 6 sezona nijednom nije napravljen iskorak sa tim timom, i najvise dokle se stiglo jeste peto ili cetvrto mesto u ABA ligi. Tako da uzimajuci u obzir ambicije Zvezde sto je plasman u Evroligu i osvajanje prvenstva Srbije (smena Partizana), Radonjic u tom trenutku nije u svom rezimeu imao rezultat koji se poklapa sa ovim ambicijama. Zato nije mogao da sebe postavi kao autoritet veci od Covica i zato je bio idealan kandidat. 

 

Sta se sve desavalo posle ne bih u to da ulazim, jer se moj komentar odnosio na trenutak njegovog dolaska u klub. Cemu raspravljanje oko njegovog kvaliteta kao trenera, kad je tema ove diskusije selekcija trenera od strane Covica? 

Da li se ti secas kad je Vukoicic dobio zdravstvene probleme? U to vreme niko normalan ne bi preuzeo Zvezdu. Radonjic je preuzeo Zvezdu i ako je imao ugovor sa Buducnoscu. Mozes ti imati ambicije kakve hoces, ali sta je Zvezda uradila u sezonama pre Radonjica? Igrala neko finale, nesto uradila u Evropi? Imala koseve na Kalemegdanu, grb? Nije to FKCZ, vec kosarkaski klub koji je do tada u evropskim krugovima nije bio nikakav faktor a jos manje neki velik klub.

 

Sta vise, Buducnost je igrala dva F4 pre pocetka sezone kad je dosao Dr Radonjic i kakve je to ambcije imala Crvena Zvezda, jedno je sta su zeleli navijaci a drugacija je bila realnost.

 

Zvezda je uvek imala te ambcije za EL, pa i kad smo ispadali iz ABA lige, ali to nema veze sa realnoscu. Ti ocigledno nisi pratio Buducnost i video njegov autoritet. Zvezda je te iste sezone dala tonu para za Samardzinskog. Nelson, Skot, Katic, Subotic, Savovic, Elton Braun itd...Sve moj do moga 🙂 ''strasan'' tim, ali ipak na kraju drugi i tada su nas pokrali u Aleksandrovcu i to ozbiljna kradja je bila.

 

Dolazak je bio idealan, kraj sezone. Ko bi tad preuzeo Zvezdu? Ne mogu da se setim koji je mesec bio, verovatno Mart.  Ne mozes da dodjes i pises takve stvari. Znam da boli Bayern, sad so na ranu posipa drugar Danilovic sa Kokoskovim..ali to je zivot.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, propolis said:

Da se ne udaljavamo mnogo od teme, Gavrilovica govnjivom motkom oterati sa klupe pod hitno. To je prvi cilj. 

Drugi je da ne dodje opet neki poltron na tu klupu i onda možemo da pričamo o bilo čemu drugom. 

Velika greska je dovoditi trenera pre sklanjanja Filipa. Pa taj trener moze biti i Greg Popovic, ali nece moci da izgradi autoritet kod igraca ako mu Filip bude igrao. Kako da ubedis Stratosa, Gista, Djenku prekaljene EL igrace da imas stav i strucnost ako na parket posaljes pojavu sa kojom su se u svojoj karijeri prvi put susreli kod nas.

Ovo pojava zaista nije uvreda, vec mogu da zamislim sta bi ti ljudi prvo mogli da pomisle, a da ne znaju da mu je tata direktor kluba.

Takodje me bude malo sramota kad pomislim da svi klubovi u EL imaju pripremu pre utakmice sa nama. Zamislite samo Ljulja, De Koloa i druge igrace sa toliko EL, pa i NBA iskustva kad tokom pripreme za utakmicu vide sta Filip radi. Oni ne znaju ko je on. Mogu da zamislim samo sta misle o nasem klubu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Pavaroti said:

Da li se ti secas kad je Vukoicic dobio zdravstvene probleme? U to vreme niko normalan ne bi preuzeo Zvezdu. Radonjic je preuzeo Zvezdu i ako je imao ugovor sa Buducnoscu. Mozes ti imati ambicije kakve hoces, ali sta je Zvezda uradila u sezonama pre Radonjica? Igrala neko finale, nesto uradila u Evropi? 

.... 

 

Ne razumem koja je poenta tvog pisanja kada konstantno zaobilazis temu diskusije, a to je selekcija trenera Nebojse Covica. To sto se njegova zelja dovodjenja neafirmisanih trenera koje moze lako kontrolisati, ne poklapa sa tvojim sneskom o Dejanu Radonjicu...jebiga. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mmajstor said:

 

Ne razumem koja je poenta tvog pisanja kada konstantno zaobilazis temu diskusije, a to je selekcija trenera Nebojse Covica. To sto se njegova zelja dovodjenja neafirmisanih trenera koje moze lako kontrolisati, ne poklapa sa tvojim sneskom o Dejanu Radonjicu...jebiga. 

Svetislav Pesic? Bio je i on trener koliko se secam.  Radonjic je bio afirimisan, igrao je EC( 2x cetvrtfinale), bio u F4 ABA lige..Nesto sto Zvezda nije imala godinama unazad. Tako da ne razumem tvoj stav.

 

Radonjci nije bio EL format trener, ali sigurno nije bio neki anonimus kao Alimpijevic, Lazic, pa i Vukoicic.

Edited by Pavaroti
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, mmajstor said:

 

Ne razumem koja je poenta tvog pisanja kada konstantno zaobilazis temu diskusije, a to je selekcija trenera Nebojse Covica. To sto se njegova zelja dovodjenja neafirmisanih trenera koje moze lako kontrolisati, ne poklapa sa tvojim sneskom o Dejanu Radonjicu...jebiga. 

 

Nisu Radonjic i ostali treneri isto.

 

Tacno je da nisu imali podrsku navijaca kada su sedali na klupu KKCZ, ali je i tacno da jedino Radonjicu Covic nije mogao da uvali Filipa.

 

Sad smo zakucani sa F.Covicem i kompromisima koji se prave da bi ovaj ostao u ekipi, odustaje se od evrolige, rezu se troskovi, prima se mnogo vise poena nego sto bi trebalo da primamo, a F.Covic je i dalje tu. Samo da vam napomenem da Albert Oliver jos uvek igra kosarku, sto znaci da Filip moze da igra do cetrdesete:

 

image.thumb.png.60e0c7e52c7e9c16ac0871b40821daf0.png

 

Filip za jedno 4-5 godina. 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Pavaroti said:

Svetislav Pesic? Bio je i on trener koliko se secam.  Radonjic je bio afirimisan, igrao je EC( 2x cetvrtfinale), bio u F4 ABA lige..Nesto sto Zvezda nije imala godinama unazad. Tako da ne razumem tvoj stav.

 

Radonjci nije bio EL format trener, ali sigurno nije bio neki anonimus kao Alimpijevic, Lazic, pa i Vukoicic.

 

Svetislav Pesic je bio prvi i poslednji afirmisani trener kojeg je doveo Covic, a koji je verovatno trebalo da posluzi da se navijaci sto lakse identifikuju sa njegovim vodjenjem kluba nakon fuzije sa Fmp. Iako je potpisan visegodisnji ugovor sa velikim planovima, saradnja prestaje vec u prvoj godini jer takva 2 autoriteta tesko koegzistiraju zajedno. Od tada pa do danas, Covic dovodi trenere koji imaju nizi autoritet od njega i koje lako moze kontrolisati. Ne znam gde si video da ja izjednacavam trenersko umece Radonjica sa Alimpijem i Gavrom. Jedina stvar loja je njima zajednicka a koja se ispostavila kao sustinska za njihovo imenovanje je:

- u tom momentu nikada ne bi dobili ponudu koja je u rangu zvezdine ponude po pitanju velicine i vaznosti kluba kojeg treniraju

- imaju nizi autoritet od Covica, pa stoga mu se ne suprotstavljaju... a zbog prethodne crtice. 

 

Mozda tebi 2 cetvrtfinala EC predstavljaju afirmaciju, ali za Zvezdinog navijaca, kao i za struku koja puca na EL to nije dovoljno. Od 6 sezona, dva puta je ispadao u prvoj ligaskoj fazi, 2 puta u drugoj ligaskoj fazi i 2 puta odmah cim su pocele eliminacije. To je takmicenje znatno slabije od sadasnjeg EC. U Aba za 6 sezona samo dva F4 i odmah ispadanje. Da li su to rezultati koji zadovoljavaju Zvezdine ambicije? Ne, nikako. Ovo su sve rezultati Buducnosti koji su ocekivani, i nicim se nisu izdvojili iz proseka, niti je izvucen kvalitet vise. A da bi skrenuo paznju na sebe treba se necim izdvojiti iz proseka. Zvezda je vec tada obezbedila F4 jer je bila druga na tabeli, a Vukojicic je bio smenjen zbog serije od nekoliko poraza. Ako je smenjen zbog ocekivanog rezultata f4 koja je logika da dovedes trenera koji je dva puta ispadao odma u polufinalu? To nije bila nasa ambicija, vec da se dovede neko ko je pokazao da ume da napravi rezultat na f4. A ako nam taj rezultat nije bio bitan, pa bez problema je mogao da ostavi Vukoicica. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, drako said:

Za coveka ciji bi performans u odbrani nadmasio i slucajno izabran malo masivniji panj (bar bi se jednom u 2 utakmice neko od protivnickih igraca sapleo o njega - panj, ne Filipa, Filipa jednostavno pregaze) napadacki repertoar bi morao da bude u svakoj utakmici u znaku DD - sto u poenima, sto u asistencijama, ne bi li nekako nadomestio probleme koje stvara sopstvenoj odbrani. Umesto toga, dobijamo DD besmislenog tapkanja i suludog ispucavanja. Samo cekam trenutak kad ce neki protivnicki igrac da umre od smeha na terenu gledajuci njegove beskonacne zadnje promene i pasove ili jako i nikome ili direktno protivniku u ruke.

😫

 

derbi nisi gledao? mislim osim 20 sec na kraju. evo ja sam naveo primere kad je bio dobar u odbrani. eto naveo sam i u kupu prekrsaj renfroa zbog koga smo izgubili i pizdeli danima. mogu i ostale primere da navedem, kao kad je tri puta sacuvao kjurika protiv barse, ili iz aba po.

ovo sto ti navodis su generalizacije i jednostavno nije tacno to sto pises. 

 

18 hours ago, dulematic said:

 

Zaista treba imati obraza i pisati o Borišinom prestupu tokom utakmice u kojoj je Filip za 11s ispalio airball od skoro pola metra, 7s do kraja napada zatim napravio nesportsku na 5s do kraja utakmice, a nakon što nam je Partizan poklonio šansu za produžetke nagazio aut liniju pri prijemu lopte. Ja mislim da je to neki rekord. 

Jedan saigrač ga gleda i misli gledaj ovog ludaka, drugi saigrač se udara glavom u reklamu od muke što to mora da gleda sa klupe, treći koji se pobuni dobije nogobulj iz kluba, četvrtog ubacuju protiv Reala prvi put u sezoni da glumi pleja i predstavvi Čovića kao neophodnog člana tima a peti mora da ga brani od navijača i ruši sebi reputaciju koju je zasluženo stekao.

I ti opušteno kažeš da on nije zaslužio ovakav tretman.

 

Jedino što on nije zaslužio je da igra u KK Crvena Zvezda, to mu je poklonjeno.

 

19 hours ago, profaarmor said:

Borisa da zahvali Filipu sto glumi gromobran, sinocnja njegova igra je bila blago receno jeziva

 

evo pisu i drugi. 

nisi gledao tekmu sa asvelom i video sta je uradio lorenzo? pa cak ni sut nije uputio, driblao je 20 sec i isto kao i filip morao da pravi prekrsaj. 

partizan nam nije poklonio, odigrali smo dobru odbranu, cak i filip koji je bio na voldenu. 

kako ti znas sta beron misli? sto se tice lorencovog udaranja glavom, pogledaj kako reaguje na polaganje filipa za 73-72.

ko se pobunio? ko je dobio nogobulj iz kluba? ko to kaze? portali? hotsport? telegraf? 

naravno da ce da ga brani od navijaca koji su su npr. stavljali magarecu glavu radonjicu. jel si video zbog koga je deda dobio onu smesnu namernu? koga on to brani? koga brani odzo? 

 

18 hours ago, drako said:

I jos jedna stvar, nismo mi proslogodisnji po aba lige dobili zahvaljujuci nekakvoj izvanrednoj partiji Filipa bez odbrane Čovića, vec zahvaljujuci atmosferi linca koja je napravljena, sto apsolutno podrzavam, jer je vraceno podgoricanima istom merom, a sve u duhu "ne bacajte bisere pred svinje".

Te fantazmagorije o Filipovoj bozanskoj igri mogu da se prodaju za jedno 10-15 godina, jer ono sto je on u svim utakmicama po odigrao se kretalo od jadno (sto je njegov standard) pa do prosecno, tj ono sto bi odigralo pola playmakera ABA lige.

To sto smo svi ocekivali nista, a dobili nesto, ne znaci da je to nesto bilo ogromne vrednosti. Jednostavno, Filip je u delovima 2-3 utakmice po aba lige uspeo prilicno uspesno da imitira playmakera, a mi smo svi popadali na dupe kao da mu to nije u opisu posla - ne da imitira, nego bude playmaker.

 

 

presmesno.

 

filip je pokidao po, imao bolestan odnos ass/to, nesto 57/5 sto je perverzija za bilo kog igraca a ne za kancer celog kluba. to bi moglo da odigra pola plejmejkera aba lige? pa sto nisu odigrali ni renfro, ni ali, ni pejdz, ni gordic, ni kol? 

sEehxbO8_o.png

 

od jadno pa do prosecno. imitirao plejmejkera! 7ass i 0.8 to. i sta cemo sad? 

cenim da idemo na pricu da su to nikad jadniji i losiji par i bud.

 

18 hours ago, Kosjan Willavić said:

Bas to, odigrao je odlicno za svoje (pre)jadne standarde u nekim (ne svim) mecevima koje smo tad dobili, ali ti izrazito spusteni kriterijumi su posledica toga da nas je kanalio i unistavao cele godine, narociti u EK, sto njegov tatko, armija botova i likovi poput Nese odbijaju da shvate ili precutkuju, te je njegov bilo kakav pozitivan doprinos bio enormno iznenadjenje i stvorio ovu odvratnu i kancerogenu pricu o "junaku plej ofa", iako je bilo zasluznijih igraca od njega koji plus nisu bili tolika rupetina u odbrani kao doticni koji je u stanju da svojim ispadanjima ujebe koncepciju i najbolje def petorke koju imamo.

 

tu pricu kako nas je kanalio i unistavao u ec sam vec jednom demistifikovao konkretnim dokazima. cak sam i uporedio njegov i reglendov ucinak.

ali ne mari, relanost nije briga... 

evo ti statistike iznad, a inace imao je naveci index posle bilija. koji su to zasluzniji igraci? pa krece vadjenje i spin, naravno prica o odbrani. renfro mu dao 0 poena u majstorici. toliko nas je ujebalo njegovo prisustvo u odbrani da smo sve domace tekme dobili na poluvremenu, a protivnici davali po 60tak poena. 

 

17 hours ago, mister-no said:

Pročitah sva objašnjenja ali priznajem da ne kontam zašto nije izveo dva bacanja. Faul je bio u bonusu (pri tome i prilikom napada na koš/šuta). Šta su oni posle nasvirali i šta se poništavalo međusobno nema veze, prvi i osnovni faul ne sme/ ne može da se ospori.
Obično se kaže loše suđenje, na štetu oba tima i sl. Po meni je bilo tendeciozno, gledali su da nas iseku kad god se približimo. Tehničke Gistu i Odžu (obe peti faul), Davidovcu da su po istom kriterijumu svirali drugoj strani bilo bi ih deset, izmišljene tri sekunde Odžu (pa posle perfidno vraćaju kad je iscurila utakmica).

 

odzu nisu samo sudjene tri sec nego su nam oduzeta dva poena jer je on lagano realizovao zicer. mozli nije znao sta ce sa loptom, a i vise mi bilo glupo da sve sude kontra nas.

ja prvi put u zivotu vidim da prekrsaj u bonusu donese jedno bacanje, i to zato sto se nesto desilo posle toga. 

i pricamo o tekmi na jednu dve lopte.

 

17 hours ago, SunZero said:

i da, ovaj nesa je kao jevrejin u aushvicu koji se prodao za 3 graske pasulja u prljavoj corbi (ili jos gore za nista) pa objasnjava ostalim logorasima kako su nacisti u pravu sto ih trpaju u pec

jedino sto me vise uzasava od ljudi koji su samo glupi su oni koji su uz to i istrajni u svojoj gluposti po cenu zivota a ovde imamo jedan takav primerak ljudske vrste

 

kakvo djubre od posta, ovo je za ozbiljno hladjenje. ili ovako moze da se komunicira? 

ti nemas pojma ko sam ja, pokusavas da vredjas jer nemas kontra argumente u raspravi i to dovoljno govori o tome ko je glup. 

 

16 hours ago, SunZero said:

 

Radonjic nikako nije mogao biti niko i nista kada je dosao

 

ali je zato veoma brzo postao lemur magareca glava radonjic.

 

7 hours ago, NMX said:

 

Abraham reče u nekom trenutku :thumbsup:

 

odlican post. samo jedna stvar ga jebe, nista od toga sto je on predvideo se nije desilo, ali nista.

cak suprotno glavni problem je pokidao kad je bilo najpotrebnije i potpuno obesmislio ceo taj post. 

 

5 hours ago, Haggard said:

 

Problem je samo što Nebojša ima još deblju fasciklu o tom ko bi ga zvao da ga otera. Sećam se slike gde on ulazi u neku instutuciju, a pandur ispred mu salutira iako Nebojša već 15 godina nema nikakvu službenu funkciju. Ne treba sumnjati da je i on i dalje istaknuta figura "duboke države". S tim u vezi ne treba imati dilemu da će on nadživeti i aktuelnu vlast.

Možda će tek ona vlast koja razmontira službu doakati i Nebojši. A mislim da će Nebojša umreti prirodnom smrću pre nego što se to desi.

 

nebojsa je mason. 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nisu ostali treneri i Radonjić isto.

Radonja je ipak napravio tim i igru, kojom smo mogli bukvalno svakoga da iznenadimo a samim tim je gazdi podosta smanjio manevarski prostor za izgovore, da ga braunuje što mu nije igrao midžet.

Jednostavno je sačekao da Radonja zaključi svoj posao u CZ i nastavio svoj plan sa drugim trenerom.

Mislim da nije ni igra, ni rezultat, ni tim a ni publika ništa bitno gazdi, sve kao da je od početka napravio samo da se mali debeli igra pravog basketa sa velikima. Da familija grupno izleči neizlečivi kompleks. Samim tim i proizilazi, da imamo i u ovom momentu igrače, koji su u stanju da igraju pristojan basket ali.. ali u nekom pristojnom i normalnom, profesionalnom okruženju. A neka neko kompetentniji od mene izračuna koliko smo daleko od toga.

 

Link to comment
Share on other sites

@mmajstor Znaci po tebi mogli smo dovesti Dula Vujosevica ili nekog EL trenera. Zanimljivo razmisljas. 

 

Nesa Ilic nastavlja da plodi, moguce da je Tegeltija i da muje dosadno:) Neso,ajde ovako. Reci mi jednog goreg PG u istoriji EL  :))) od Filipa Covica i onda mozemo da zavrsimo ovu raspravu.. :))

 

To sto je on odigrao dobru partiju na domacem terenu u PO je pozitivna stvar i svi su to napisali. Ne razumem sta hoces da dokazes. Sumnjam da hoces da dokazes da si najpametniji, ne znam koji ti je motiv..ne citam, jesam jednom, ali precera ga. Mada svaka cast za zivce, trebace ti do kraja tvog boravka na forumu 🙂

Link to comment
Share on other sites

Iskreno  bih voleo da nas nabije Alba sa 20 i vise razlike. 

 

Slabo ovde pisem a razlog su Covici. Od prvog dana kako je krocila ta mafijaska ljigava njuska u kkczv znao sam da ce mi zgaditi sve vezano za klub koji navijam.

 

U pon treba sa tribina ceo mec traziti odlazak Covica, jer odlazak samo juniora nista se ne resava. 

 

Fudbal i kosarka i glavni funkcioneri: Vucetic, Vuletic, Vazura, Kokeza, Terzic, Toncev, Ostoja, Coki... da li je realno da se ovoliko sprdaju sa sirotinjom rajom, kod nas je uveliko sport umro kao i sve sto je vredelo u Drzavi.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

E a dal stvarno ne postoji neki argument, da se ovaj Neša ne oglašava više, jel može neko da mi objasni? Admini?

Jer stvarno vredja u zdrav mozak svakog iole normalnog čoveka svaki njegov upis.

 

...mogu i ostale primere da navedem, kao kad je tri puta sacuvao kjurika protiv barse, ili iz aba po...

...odigrali smo dobru odbranu, cak i filip koji je bio na voldenu...

...tu pricu kako nas je kanalio i unistavao u ec sam vec jednom demistifikovao konkretnim dokazima...

...filip je pokidao po, imao bolestan odnos ass/to...

 

Ajde dosta više, brate, samoisključi se, molim te baš.

Zar stvarno ne vidiš da te niko ne želi ovde, kome otvaraš oči.. u čemu samo pronalaziš zadovoljstvo pišući ovakve gluposti

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

I samo onako usput, može ta Alba večeras da se pobedi, nije ništa nemoguće.

Ali me prosto muka kad već vidim kako iskaču ovi iz društva za zaštitu malih ćelavih kvazi košarkaša "eto, jel je sad Čović problem.. jel se može i sa njim i bez Gista.." Jednostavno ne prestaje to nešto za šta dijagnozu ne poznajem.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Pavaroti said:

@mmajstor Znaci po tebi mogli smo dovesti Dula Vujosevica ili nekog EL trenera. Zanimljivo razmisljas. 

 

Nesa Ilic nastavlja da plodi, moguce da je Tegeltija i da muje dosadno:) Neso,ajde ovako. Reci mi jednog goreg PG u istoriji EL  :))) od Filipa Covica i onda mozemo da zavrsimo ovu raspravu.. :))

 

To sto je on odigrao dobru partiju na domacem terenu u PO je pozitivna stvar i svi su to napisali. Ne razumem sta hoces da dokazes. Sumnjam da hoces da dokazes da si najpametniji, ne znam koji ti je motiv..ne citam, jesam jednom, ali precera ga. Mada svaka cast za zivce, trebace ti do kraja tvog boravka na forumu 🙂

bila bi dobra fora da se vratimo u 1991. covic postavi duloa za trenera.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, piksi said:

Zar stvarno ne vidiš da te niko ne želi ovde, kome otvaraš oči.. u čemu samo pronalaziš zadovoljstvo pišući ovakve gluposti

 

Nalazi paznju, misli da ovde moze da dokazuje da je on jedini pametan, da se bolje razume u kosarku od bilo koga odavde, to ga hrani.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

 

Nisu Radonjic i ostali treneri isto.

 

Tacno je da nisu imali podrsku navijaca kada su sedali na klupu KKCZ, ali je i tacno da jedino Radonjicu Covic nije mogao da uvali Filipa.

 

Filip tada nije igrao zato sto mu se bilo smucilo od silnog prozivanja, pa nije to ni zeleo a ne zato sto ga je Radonjic stopirao. Ako ces primetiti Filip je napustio Zvezdu dok je jos bio kod Vukoicica.

 

Inace da je tada imao samopouzdanje i zelju da igra kao sto je imao pretprosle i prosle sezone, ne bi se tu pitali ni Vukoicic ni Radonjic. Dal je realno da neko misli da je Radonja imao tu slobodu da oduva Nebojsu za bilo sta? 🙂

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mmajstor said:

 

Filip tada nije igrao zato sto mu se bilo smucilo od silnog prozivanja, pa nije to ni zeleo a ne zato sto ga je Radonjic stopirao. Ako ces primetiti Filip je napustio Zvezdu dok je jos bio kod Vukoicica.

 

Inace da je tada imao samopouzdanje i zelju da igra kao sto je imao pretprosle i prosle sezone, ne bi se tu pitali ni Vukoicic ni Radonjic. Dal je realno da neko misli da je Radonja imao tu slobodu da oduva Nebojsu za bilo sta? 🙂

 

Radonjic je imao kosarkasku filozofiju u kojoj se nisu uklapali igraci koji su bili rupe u odbrani.

 

Cak i Schilb mu nije bio omiljen igrac zbog toga.

 

Zato bi bilo dobro da navedes primer igraca koji je igrao za Zvezdu kod Radonjica, a koji nije bio odlican u odbrani ili nosilac igre u napadu kao Marcus Williams ili Quincey Miller?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...