Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

nikada u zivotu mi se nije desilo da mi neka pojava prvo izaziva potpunu egzaltaciju i obozavanje pa da to predje u totalnu indiferentnost pa i u blaze gadjenje kao sto je slucaj sa kk cz, dobro, jeste sa nekim ribama, al ribe su ribe, a basket je basket

ono sto sam zakljucio kada sam pogledao nasu situaciju hladne glave je da su grobari bili u pravu, ovo nije cz, ovo je fmp1 i to je gorka istina

 

jos jedna stvar mi je takodje kristalno jasna, sav taj palamud o sistemu i radu je go qrac, jedino sto je promenilo sliku o zvezdi i kratkotrajno je lansiralo tamo gde nam, po svemu sudeci, nije mesto, je slucajni incident u liku gospodina dejana radonjica

 

i da, ovaj nesa je kao jevrejin u aushvicu koji se prodao za 3 graske pasulja u prljavoj corbi (ili jos gore za nista) pa objasnjava ostalim logorasima kako su nacisti u pravu sto ih trpaju u pec

jedino sto me vise uzasava od ljudi koji su samo glupi su oni koji su uz to i istrajni u svojoj gluposti po cenu zivota a ovde imamo jedan takav primerak ljudske vrste

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, SunZero said:

cega je prvak Gavrilovic, Tomic ili Salo Djordjevic?

 

Svi to znamo, a treci takodje znamo da nikada nije bio trener zvezde niti ce biti.

 

Ne znam sto se cudite i sto se pravite da vam kao ja rusim sneska kad svi znamo da je tako... da je Radonjic imao neki znacajniji uspeh pre Zvezde Covic ga nikada ne bi zvao. Mora da se zna ko je najveci autoritet. 

Edited by mmajstor
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mmajstor said:

 

Svi to znamo, a treci takodje znamo da nikada nije bio trener zvezde niti ce biti.

 

Ne znam sto se cudite i sto se pravite da vam kao ja rusim sneska kad svi znamo da je tako... da je Radonjic imao neki znacajniji uspeh pre Zvezde Covic ga nikada ne bi zvao. Mora da se zna ko je najveci autoritet. 

 

znaci Coki je bio dobar trener od 2013. do 2017. a sada je propao?

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Kankkunen said:

U ovoj situaciji nama treba baš ozbiljan trener, kozmetika tu ne pomaže ... upali smo u živi pesak pa se još i koprcamo,

da brže potonemo. Bacili smo 20 dana u vetar, a koliko još to niko ne zna. Pokušao sam da nahvatam neki info, al mrka kapa.

 

Moze na to i Diante Garrett ako se oporavio od povrede.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posrao se gospodin dr preCednik na dosta dobrih stvari (u teoriji nazalost) koje su uradjene tokom leta, cekali su mnogi cigani sa nestrpljenjem ovu sezonu i momente da se posibamo sa el alama uz dominaciju u Abi...

Nekako usputno je prolazila prica o nepotizmu, kompleksu preCednika da mu dete bude deo el Zvezde, sto i nije cudno obzirom na ozbiljan hajp dok su na vreme dovodjenja odlicna pojacanja i igraci koji u pravom sistemu i kroz krvav rad daju mnogo ekipi.

Sve sto se sad desava je vrvtno i naplata nekih starih dugova, ali svakako ubija bilo kakvu volju za pracenjem Zvezde kako valja i dolikuje, sto mi je prosto nerealno, bar sa aspekta stepena mazohizma koji sam spreman da podnesem na ledjima zbog Zvezde...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, mister-no said:

Pročitah sva objašnjenja ali priznajem da ne kontam zašto nije izveo dva bacanja. Faul je bio u bonusu (pri tome i prilikom napada na koš/šuta). Šta su oni posle nasvirali i šta se poništavalo međusobno nema veze, prvi i osnovni faul ne sme/ ne može da se ospori.
Obično se kaže loše suđenje, na štetu oba tima i sl. Po meni je bilo tendeciozno, gledali su da nas iseku kad god se približimo. Tehničke Gistu i Odžu (obe peti faul), Davidovcu da su po istom kriterijumu svirali drugoj strani bilo bi ih deset, izmišljene tri sekunde Odžu (pa posle perfidno vraćaju kad je iscurila utakmica).

🙂

 

Zato sto nije dosudjen faul nego namerna jankovicu (2+posed). Upravo to sta su oni nadosvirali ima itekako veze (izmedju ostalog jos jednu "2+posed"-kaznu). Na kraju je ostala tehnicka Zagorcu da se izvede.

 

Pre mnogo godina su se sve kazne izvodile, pa kada se videlo da po 6 ili vise slobodnih bacanja na obe strane lici na cirkus, onda su to ukinuli i uveli ponistavanje.

 

Ovi primeri sto navodis me primoravaju da revidiram jos malo moj utisak o sudjenju prema dole... Mada, mi smo totalno (s pravom) fokusirani na ono sto mi (ne) isporucujemo s obzirom na  kvalitet tima na papiru i s obzirom na druge probleme koje imamo...Tako da je ovaj put sudjenje u drugom planu (mislim s pravom).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nebojsa je napravio dobru odstupnicu sigurno. Kada jednom bude otidso, a narocito ako bude nateran da ode zbog ovoga sto trenutno radi, napice nam se krvi. Ko zna sta je sve tu potpisano, smuljano, upetljano... Ono nosenje koseva ce biti sitnica sta ce on biti u stanju da nam uradi. Takav profil licnosti koji po svemu sudeci ima psihopatoloske zice, u stanju je da bude vrlo osvetoljubiv. 

Nadam se da do toga nece da dodje, ali ovo njegovo suicidno vodjenje kluba ne sluti na dobro uopste.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, estranged said:

Kad smo kod sudjenja ja se ne secam da sam gledao da je neko dobio namernu nakon faula nad njim kao u onoj situaciji sa Ojom? Da je sudjen onaj lakat Novice pa da bude kompenzacija, ovako je samo jasna tendencija.

Za sve ima prvi put... 🙂

Edited by drakon1
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I meni je palo na pamet da bi brakorazvodna parnica sa Nebojsom mogla biti vrlo skupa i komplikovana.

U drugim vestima..Ruznal pise da je veceras prednost Crvene zvezde u cinjenici da Alba nastupa bez klasicnog pleja. :smiley33:

Edited by Crni Bombarder
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Posted 30 January 2019 - 00:08

Ali bukvalno je neverovatno koliko je Covic (tata, ne ovaj celavi bilmez) sposoban da stalno pravi iste greske, da na isti nacin i iz istih razloga sjebava nesto u cijem stvaranju je i sam ucestvovao. Mi smo trenutno bukvalno FMP u fazi nakon odlaska Rashe Radovanovica kad je iskompleksirano govedo pomislio da se razume u kosarku i unistilo ono sto je Rasha stvorio, samo sto se sada klub drugacije zove a ulogu Radovanovica je imao Radonjic. Citav taj dupli sunovrat je poceo da se desava onda kad je junosha porastao dovoljno da moze da se igra kosarke s profesionalcima, posto je porodica Covic potpuno posvecena tome da sve sjebe kako bi isterala sumanutu ideju da to malo umisljeno govance moze da igra profesionalnu kosarku. Covek gleda sve to i ne moze da se ne zapita do koje mere ide taj kompleks nize vrednosti. Mislim, razumem ja te porodicne odnose, potrebu da se pogura sin, roditeljsku neobjektivnost, ali toliko slepilo je jednostavno bolesno.

 

Ko god se bavio kolektivnim sportom jako dobro zna kakav efekat na citav igracki pogon ima ocigledan primer protekcije i nepotizma. Vrlo malo ljudi uspe da se iskljuci i posveti svojoj karijeri bez obzira na sve, ogromna vecina kad treba najvise da zapne jednostavno ima u glavi tu misao da koliko god oni da zapinju i da se trude postoji i ta trula jabuka koja ce uvek da ima prioritet bez obzira na to kako igra, koliko zna i koliko se trudi. To, naravno, nikada ne dodje prvog trenutka jer ima dosta novih igraca koji i ne znaju te odnose, nisu naviknuti na to da se takve stvari desavaju u profesionalnom sportu i treba im vremena da skapiraju kako stvari stoje. Kad jednom skapiraju, jedino sto mogu da zakljuce je da gazdu kluba rezultat ne zanima ako je u stanju da zrtvuje tim da bi mu sin igrao kosarku i onda se cimaju onoliko koliko moraju da bi opravdali ugovor, odigrali za sebe i svoju statistiku zbog sledeceg ugovora. A sto se tice kluba, jebi ga, ako vlasnika kluba ne zanima rezultat zasto bi zanimao igrace.

 

Najavio sam ja vec pre nekoliko godina, dok je jos sve islo kao po koncu, da Covic ima tu naviku i potrebu i da ce pre ili kasnije to izbiti iz njega. Cini mi se da je pocelo vec prosle godine da se desava s onim kurvinskim podmetanjem Slaninice u tim za KLS a ove godine je eskaliralo zato sto je vecina navijaca bila zabavljena dobrim startom i nekako je bez ozbiljne reakcije prosao taj prvi udarac kad smo shvatili da ce nama debeli rekreativac igrati na poziciji rezervnog pleja, bez javnog objavljivanja ugovora i sa zvanicnim objasnjenjem da je on tu dok se ne kompletira tim kako bi pomogao oko treninga. Sad je to vec postalo pitanje nadbuljivanja drveta jer Covic sve dok nema ozbiljne reakcije sa tribina nece uraditi nista da budalu skloni iz tima i pokusa da spasi ovu sezonu. Pitanje je sta njega vise i zanima u ovom trenutku, da spasava sezonu ili da istera svoje po svaku cenu.

 

U svakom slucaju, ljudi koji ne vole nepotizam i protekcionizam ne bi trebalo ni previse da se nerviraju zbog toga sta ce se desavati sa klubom. Klub koji sluzi da se istera licni kompleks manje vrednosti nije zasluzio da se bilo ko nervira zbog njega, jer ovo nije Crvena Zvezda vec igracka porodice Covic.

 

Abraham reče u nekom trenutku :thumbsup:

  • Like 24
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...