Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 minute ago, Stondisha said:

 

 

ima  300.000 dobrih razloga da te ne poluša.

Da ti otac ima toliki love kao sto ima Filipov i da ti je buducnost sigurna, da li bi dozvolio da te toliko ljudi opravdano psuje i proklinje? Pa.makar i ostao bez tih para?

Link to comment
Share on other sites

Eskalacija sukoba na relaciji tata-sin i navijaca je neminovna,ne secam se da sam video ovoliko besa kod navijaca,pa verovatno ikada,i to bukvalno sa kim god pricam.Sinoc nisam imao srece,posto vec par nedelja ne gledam ekipu od kada su kao i svi ostali videli gde ovo vodi,upalim arenu i to u zadnja dva minuta tekme:smiley26:

 

Cenim da ce Edin imati poziv od tate za ono sinoc komentarisanje sina

Edited by Bobby Axelrod
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, realno *w said:

 

Po 2-3. put čitam ovu nebulozu. Ljudi odakle vam ideja da primena nekog pravila treba da zavisi od toga da li se igrač previše zaleteo, pa može da padne ili slično?  Baš komična tvrdnja.

Kako komentarises sto ste ispred Zvezde ? Jel vam i dalje trebaju dva igraca dok je Zvezda i dalje prvi favorit . Elem, to oko zakucavanja potpuno ispravno, ono oko nesportskih zesca tendencija sudija ali nije to uzrok poraza, Zvezda ce gubiti zato sto je jedina ekipa bez trenera i pleja.

Edited by VLADIMIR PERIC VALTER
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, berti said:

Da ti otac ima toliki love kao sto ima Filipov i da ti je buducnost sigurna, da li bi dozvolio da te toliko ljudi opravdano psuje i proklinje? Pa.makar i ostao bez tih para?

 

0,3 miliona na godišnjem nivou je 0,3 miliona... pa x broj godina... msm ono jbga...  nikad ne znaš kad će crni petak da naidje i da neka vlada donese i primeni taj famozni zakon o poreklu imovine.


@VLADIMIR PERIC VALTER

ma kako da ne...  igra basket iz ljubavi i fazona... ovo milonče što će da mu kapne... pa to je bezveze skroz...   on to neće ni da podigne sa blagajne... maltene ga mole u računovodstvu da primi platu.... :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Ljudi se odjavljuju iz hale, sa teme dok je sincic u timu, kao i u sferi stanja u drustvu, cutimo i u brk psujemo sns bagru, umesto da bas sada svi odemo na prvu tekmu koju igramo kuci i nagradimo redom: Covica dr. Nebojsu, trenera poltrona i sina( dobrog coveka) i stavimo im jasno do znanja da dalje nece moci, jer za razliku od njih mi volimo KKCZ.

Njima i odgovora da hala bude prazna i tiha kako bi opusteno nastavili kao da se nista ne desava.

  • Like 10
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da matori Covic stvarno izlazi iz vinkla, ne vidim drugo objasnjenje .... glup nije, pa i ta sujeta ima neku granicu .... jbt, nemam pojma 

A za malog smrada je valjda jasno ..... tesko djubre ... a bilo je kao ' fin neki decko'

 

Edited by Plantation
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zizu said:

Ljudi se odjavljuju iz hale, sa teme dok je sincic u timu, kao i u sferi stanja u drustvu, cutimo i u brk psujemo sns bagru, umesto da bas sada svi odemo na prvu tekmu koju igramo kuci i nagradimo redom: Covica dr. Nebojsu, trenera poltrona i sina( dobrog coveka) i stavimo im jasno do znanja da dalje nece moci, jer za razliku od njih mi volimo KKCZ.

Njima i odgovora da hala bude prazna i tiha kako bi opusteno nastavili kao da se nista ne desava.

 

+ 1000

Link to comment
Share on other sites

Dakle, reakcija na sve ovo sto se izdesavalo je da se najure Gist i LB. 

Meni ovaj bezobrazluk i ova drskost tako podsecaju na Sns bagru. Potpuno preslikano vodjenje drzave i bahatost na naa klub. Sistem "moze mi se", mediji koji cute Kuzmanovic i drugar mu kao Satrapa i onaj pljosnonosasti, novinari bezmudasi...

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Cavani said:

bili-beron-filip-covic-815x458.jpg.6673558ba7edf157266cbc6a91ef15a4.jpg

 

Cuvaj se Bili Laze kapitena, nema napusavanja dobrog momka.

Pomislio Felipe da ulazi sigurno lopta. On postaje heroj. Posle plejofa, njegovi fanovi bi imali jos jedan sah-mat u svakoj narednoj diskusiji. Jednostavno je osetio da je to to...

 

...ali zavrsilo se kao u random epizodi South parka ( :

  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam sta se cudite,jbt kao da ste zaboravili sezonu sa,Alimpijem?Ili lik i delo Nebojse Covica,lik nije glup,svestan je situacije,nego je zao,sujetan i podao.Spreman na sve,a posebno da tera inat ako mu ne ide kako je zamislio.

 

Vec vidim da rsb bagra preti da ce da bije u ponedeljak protiv Mornara ko bude vredjao sincica,a cenim i da ce sincic biti izostavljen zbog povrede.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, PERICA!!! said:

 

Sad da li je njemu pun kufer svega to je njegova stvar, on mora da bude profesionalac. Cim se malo stislo i snage zafalilo njega nema u prici. U poslednje dvije utakmice njega samo ko nije stigo nije ga ni zalijepio. Jos ono soliranje i ispucavanje...

 

Nemoj da me pogresno shvatis, al te njegove greske se ne primjecuju pored fička, al realno da nemamo taj problem, vjeruj da bi odavno pricali o Gistu i njegovoj igri.

 

Ovako izgleda, fičo odigra lose, Gist dobije po pi...jbg.

 

Mogu donekle da se slozim. 
Da li je razlog postojanje nepotizma i igranje sa amaterom u timu ali cinjenica je da Gist na svakoj utakmici ima solidnu dozu poteza koji nisu njegov posao, iz kojih naravno idu greske, kao kada konstanto povlaci kontre i polukontre, a sa druge strane i nedostatak onih poeza koji su njegov posao (precesto se desavalo da ne zagradi i uhvati loptu koja mora da bude centrova). 

Naravno sve ovo nije razlog da bude silbovan, ali to bi jos jednom bio klasican Covicevsko sabanski potez

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bobby Axelrod said:

Ja ne znam sta se cudite,jbt kao da ste zaboravili sezonu sa,Alimpijem?Ili lik i delo Nebojse Covica,lik nije glup,svestan je situacije,nego je zao,sujetan i podao.Spreman na sve,a posebno da tera inat ako mu ne ide kako je zamislio.

 

Vec vidim da rsb bagra preti da ce da bije u ponedeljak protiv Mornara ko bude vredjao sincica,a cenim i da ce sincic biti izostavljen zbog povrede.

 

rsbovci da nekog biju? :lol_2: 

 

zar oni nisu najobicnije strine koje samo treniraju strogocu na njihovom forumu?

 

valjda su delije zaduzene za zavodjenje reda po tribini? bar je tako bilo pre.

 

msm, sta kao vesiceva zena ce nekog da bije, ona je bese admin na rsbu? :classic_biggrin:

Edited by kalistenika u rutini
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...