Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Ovo nam ni Dule Vujošević ne bi servirao šta nam gazda i njegov sin zakuvaše ove sezone. Mnogo toga je napisano i sad bi trebalo preći na konkretne akcije protiv štetočina u KKCZ.

Znali smo u prošlosti da podignemo glas pa očekujem da se to pokaze već u Berlinu

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Baron23 said:

Dajte ljudi onaj Abrahamov post gde je potanko predvidio sudbinu Nebojšine KKCZ.

 

Dobro bre nije neki Nostradamusov ep nego nesto sto smo svi videli da ce se pre ili kasnije desiti. 

 

Kao kada bi Tito ili Valter samokvotovali sebe sta pricaju vec 5 godina pred svaku sezonu.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wingwalker said:

Pretpostavljam da Gist nije suspendovan zbog loših partija u zadnjih nekoliko kola, tehničke od sinoć ili zbog uštede. 

Garantovano je sinoć napušio redom i Čoviće i ovu model lutku iz izloga robne kuće tamo osamdesetih.

Gist je ime i zadnjih desetak sezona je starter i visoko kotiran...na početku sezone je pokazao koji je to level profesionalizma, vuk'o je za sve pare...podržavao igrače, delio savete...ali kako je banda nastavila sa uguravanjem jazavca međ ozbiljne igrače tačno se videlo da on ima najmanje tolerancije za tu vrstu sprdnje na ovom nivou.

Videli smo Berona kako ne može da veruje da je Filip uzeo šut za tri u tako ranoj fazi napada dok nam bekovi pokušavaju da se demarkiraju.

I flegma Lorenzo se na klupi ''poklonio'' Filipovoj bravuri u završnici.

Nije tačno da će igrači svejedno isporučivati svoje jer su profesionalci i dobro plaćeni...baš taj Beron zna da će nakon prve sezone u EL sa ovakvim Cirkus Medrano pristupom imati na kraju jezive procente u CV-u, da će hajlajci njegove igre biti ispunjeni mučenjem na kecu umesto šutevima nakon istrčavanja iz bloka i da će njegova cena ako dolazi iz kluba koji ništa nije osvojio od domaćih trofeja a u EL imao 3-4 pobede....biti znatno niža.

 

Pošto ne očekujem od jednog Nebojše Čovića da popusti jer govedo se saginjati neće da poliže zasrano...želim mu da iz sve snage ide do kraja i u kost...a ja idem da platim onu fensi stolicu sa recepcije hotela koju sam izlomio nakon cirkuske tačke : ''...a sada dragi gosti atrakcija: Jazavac hoda po liniji ''. 

 

...iskreno jedva da sam je šutnuo Terrex-om 43 i 2/3 ali neki žabarski hipsterski dizajn sa tankim nogicama...i samo se sklopila.

 

sledeći Zvezdin duel ski jakna, sluške, sansimilia i dva sata lagane šetnje sa psom oko jezera...gospodin čovek. 

 

 

 

Veruj mi da mi je pomoglo na poluvremenu sinoc,vise se smejao nego da gledam pajtonovce.Tako da je delotvorno u toku tekme generalno sam video siru sliku,te se smejao i jednima i drugima.Ono sinoc je bio cirkus...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Tamburinjo said:

 

Dobro bre nije neki Nostradamusov ep nego nesto sto smo svi videli da ce se pre ili kasnije desiti. 

 

Kao kada bi Tito ili Valter samokvotovali sebe sta pricaju vec 5 godina pred svaku sezonu.

I trenutno ko je u pravu? Tito, Valter ili ti koji si nas video kao megafavorite a ni u Abi se ne sastavlhamo. Stratos hronican sa povredama, Gist i ostali nista, to je kao kad smo u fudbalu doveli Ailtona i rekli vauu veliki igrac , i videli smo sta je bilo, tako je i sad sa KK. Jedan bre Sisko ili Mozli bi ovom timu doneo bar tri pobede vise i naravno trener a kamoli jos neki bolji igrac.

Link to comment
Share on other sites

Serem se na svako rešenje ove krize, ako u prvoj rečenici ne stoji da se klub zahvaljuje na trudu i saradnji i želi uspeh u daljoj karijeri Filipu i Jasaru. A ti Nebojša, hvala ti na za dobre stvari, definitivno ih je bilo, ali posle ovog sranja sa tvojom nedonoscetom, definitivno mi nećeš nedostajati...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Wingwalker said:

Pretpostavljam da Gist nije suspendovan zbog loših partija u zadnjih nekoliko kola, tehničke od sinoć ili zbog uštede. 

Garantovano je sinoć napušio redom i Čoviće i ovu model lutku iz izloga ''1.maj Pirot'' tamo osamdesetih.

 

Na ovo je kvota 1.0000000000000000000000000000000001

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, quentin said:

And it only gets better...

Videh sad na onom drugom forumu neko piše da je Lorenzo "na ledu".

Nadam se da nije istina, ali u ovoj Zvezdi...

Ne sme onako da se lupa glava o reklame dok Filip gine za pobedu.

Posle Silbovanja i Mekelovanja ne gine nam Braunovanje, Covic samo da izabere od dvojice kandidata.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast Gistu

 

Jasno da igraci nece samo da cute i igraju jer su placeni... cak i da ih skroz zabole za klub, svaka sezona im je preporuka za bolji ubod u nastavku karijere... 

 

Ovde treba da se pokazu Zvezdasi na delu i da se zvizdi Filipu pri svakom kontaktu sa loptom... ali realno, pickasta smo mi publika i vise volimo da jedemo govna i kukamo na forumu

 

Inace, zamislite da je Filip pogodio trojku haha ne bi ga se resili do kraja karijere

 

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, dulematic said:

Aj molim te sumiraj onda sve pošto ne mogu da pohvatam.

Nikako mi nije jasno ako su dosudjene te tri stvari, kako posed moze biti za nas.

Izvini ako smaram.

Probacu.

 

Sudili su odmah licnu Jankovicu (2 bacanja) i posle kraceg dogovora tehnicku za Zagorca (1 bacanje + nastavak igre tamo gde se stalo) inamernu Davidovcu (2 bacanja + posed). Onda je Boltauzer otisao do Gavrilovica da mu saopsti lepe vesti, a ovaj mu nesto rekao na sta je Boltauzer krenuo da kaziprstom crta kruzic u zraku i da gleda sa Majkicem snimak. Posle snimka je sve ostalo isto, osim sto su valjda videvsi da su preterali sa Davidovcem, dali nesportsku i Jankovicu (koju je svakako zasluzio).

 

Nesportske su se ponistile, ostala je tehnicka Zagorca. Tu ide bacanje + nastavak igre u momentu tehnicke. Posto je Filip bio fauliran (imao je loptu), onda je nastavak igre lopta za nas.

 

Da su ostali pri odlukama pre gledanja snimka bila bi tri bacanja za nas (faul + tehnicka), zatim dva bacanja + posed za komsije (nesportska). Malo je komplikovano, nadam se da kod ove varijacije na temu ne gresim...:)

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

 

Onda ona situacija sa Lorenzom i zakucavanjem? Da se nije uhvatio za obruč bukvalno bi poginuo. Ulazak lopte u koš je bio prirodno stanje, prirodna posledica i nastavak kretnje, lopta nije ušla zato što se Zo okačio za obruč već zato što je po svim zakonima fizike ušla. Dozvoljavam da ovo nije po pravilima, a ako je tako - serem im se u pravilo.

 

 

 

Po 2-3. put čitam ovu nebulozu. Ljudi odakle vam ideja da primena nekog pravila treba da zavisi od toga da li se igrač previše zaleteo, pa može da padne ili slično?  Baš komična tvrdnja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni Bombarder said:

Dokle ce se tolerisati onakvi povici i skandiranja sa tribina? Ja mogu da shvatim da navijaci prozivaju,pa i vredjaju igraca licno. Nije to nikakav ekskluzivitet domacih mandrila i dogadja se i na stranim terenima i uobicajeni je deo navijackog folklora. Cak bih se usudio da to nazovem i legitimnim ponasanjem jednog dela navijaca (obicno tzv.ultrasa). Ali vredjati neciju porodicu je sasvim druga stvar. Pisao sam vec i na starom forumu - da sam profi sportista i da me navijaci prozivaju (cak i na nacionalnoj osnovi npr) mislim da bih to iskulirao. Ali da mi neko neprestano vredja majku,suprugu ili sestru..pa na znam ni sam kako bih reagovao. I te price kako smo nemocni da tome stanemo na kraj..nemocni smo jer necemo da delamo i jer cekamo da neko drugi u drustvu resava probleme za i umesto nas. Cim krenu povici da se mec prekine. Spiker upozori navijace. Ako se sa tim nastavi da se pokusa praznjenje dela tribina. Ako i to ne uspe onda se utakmica prekida i mec registruje sluzbenim rezultatom 20:0. Molim lepo. Pa sledeci put isto ako se scene ponove. Pa cemo videti da li se ponoviti i treci put. Isti arsin primenjivati u svim slicnim situacijama. Nikada mi nije palo na pamet da opravdavam ovakvo ponasanje nasih navijaca.

 

 

organizacija (Aba Liga jtd)  koja nema cojones da se sudija čuju, a snimak vidi dok većaju o prekršaju i prestupu, kao što u normalnim ligama vidiš/čuješ,  treba da izsprazni Arenu od 10-15k navijača... 

Iskreno živim za taj dan, ali taj film nećemo uskoro gledati,...   jebi ga pleme smo i lepo nam je kad uletimo u tudje selo i pobijemo, popljačkamo i silujemo sve što hoda,  al zajebano kad to isto urade nama.


Svaka čast za ovaj upis, jer ovo o čemu ti pišeš je jedan od razloga mog neposećivanja sportskih borilišta diljem lipe naše...

14 minutes ago, kalistenika u rutini said:

 

nego sta nego da smo gist ... ja sam nekad i mwill.

 


 

  Reveal hidden contents

 

6gi4FDG.jpg

 

:kece:

 

 

 

rapidly climpbing ranks of most beloved forumaši vox92.net foruma :s_d:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Moze li negdje copy/paste tog pravila? Ovako protumaceno, svako inicijalno promaseno kucanje, gdje ipak lopta prodje kroz obruc bi trebalo da je ponisteno, a nisam siguran da je to slucaj. Ako igrac visi na obrucu, i ima jos dodatni kontakt sa loptom, to je ok da se ponisti. Ovo sto je Zo odradio, mi se cinilo legitimno.

 

Isto poravnavanje nesportskih mi je glupost. Nisu bili isti prekrsaji, tj. da su se dva igraca posibala/pogurala, pa dobiju obojica nesportske koje jedna drugu poniste. Ovo sa Jankovicem i Davidovcem su dva odvojena incidenta, i trebala su oba da se ispostuju, pogotovo sto je Filip bio na polaganju i svakako je trebao da ima dva slobodna bacanja.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Obraz-najskuplja srpska rec. Jbt, znas da ne umes, da ne mozes, da nisi za to. Znas da svi to vide, znaju. Znas da te zbog toga psuju. Znas da upropastavas klub. Sve to znas i koji kurac trazis vise. 

Imas bre covece nesto ljudski u sebi valjda. Imas li morala malo, dostojanstva...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Del Piero said:

Ponisteno Zoovo zakucavanje je dobra odluka. To da li bi on izginuo ili ne da je pustio obruc nema.veze sa pravilima, ne sme da se vuce obruc.

zapravo sme ako igra pre toga nije prekinuta  :)

ali u ovom slucaju sviran je faul tako da kao sto ne sme da se dira iznad zamisljenog levka iznad obruca ne sme ni sam obruc/mrezica da se dira. karakterise se kao novi sut. 

sasvim ispravna odluka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, berti said:

Obraz-najskuplja srpska rec. Jbt, znas da ne umes, da ne mozes, da nisi za to. Znas da svi to vide, znaju. Znas da te zbog toga psuju. Znas da upropastavas klub. Sve to znas i koji kurac trazis vise. 

Imas bre covece nesto ljudski u sebi valjda. Imas li morala malo, dostojanstva...

 

 

ima  300.000 dobrih razloga da te ne poluša.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...