Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

7 minutes ago, berti said:

Gavra je tu do zavrsnog turnira kupa, ubedjen sam u to. 

Filip je tu dok je Nebojsa tu. Dva i dva su cetiri. Nema ti nekog nadanja, uslov da se bude trener u Zvezdi je da cvarak igra. Tacka.

Samo jedno pitanje postoji. Da li je Nebojsa samo sujetna budala ili je pride jos i poludeo skroz. Ovo sto on radi ne bi radio normalna covek, taman da je najsujetniji covek od kada je veka i sveta.

I ja sam se uhvatio u misli, da se pitam, jel su ovi Čovići sasvim OK u glavu, mentalno i to.. sasvim ozbiljno, bez da vređam nekoga ili bilo šta.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, berti said:

Steta sto je zgusnut raspored i nema se vremena za jos jednu konferenciju za stampu. Mada, iz aviona moze da se nesto improvizuje.

A kad je Covica nesto sprecavalo da odrzi konferenciju.Za njega je to sveto mesto.

40 minutes ago, Laki21 said:

 

Ne moram da pravim filmić, čitava sezona u pet sekundi.

Vidi se da je Lorencu stalo bilo sinoc.Nije bas da je lelemud kako neki ovde pricaju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, kalistenika u rutini said:

Mirno veče na forumu posle poraza u derbiju kece.gif

 

 

 

 

Da, mirno vece jer je pao forum (ja sam barem do jutros dobijao poruku da je neka greska u sistemskoj konfiguraciji ili sl.). A mozda i zbog rezignacije....

 

Jebiga, utakmica u kojoj Covic ima najvise poena.... Govori to vrlo dobro kakvu nakazu od utakmice smo sinoc gledali i kako smo mi igrali. Uzas. Nakazno. Na kraju nas razbio Gordic ne ulascima nego trojkama i sutem sa distance.

 

Kod nas je mnogo igraca koji su povredjeni, nisu u formi, ne mogu ili nemaju volju da igraju. Jednom recju, mi smo u kanalu. Ja sam zaista iznenadjen da mi sinoc nismo izgubili -20. Ovako opet imamo izgovor da smo izgubili na jedan posed. Nikoga ne interesuje da smo izgubili od ekipe koja je masivno razocarala. Meni se komsije kao tim svidjaju jer imaju tim koji je solidno sastavljen i ima smisla. Na svakoj poziciji imaju adekvatne zamene.

 

Kod nas? Gavrilovica ne komentarisem, Covica takodje, osim da je ono sinoc na kraju toliko tragicno da mi ga je skoro pa zao (njegovog oca ne zalim nimalo, naprotiv). Lorenco je ok, ali nije game changer. Moze mnogo, ali to pokazuje samo s vremena na vreme. Davidovac odsutan duhom i telom. Dobric sinoc neprimetan. Jenkins se budi, ali vrlo sporo. Gist po meni nije petica i trenutno je u padu. Kuzmic jos nespreman, Ojo bolji nego inace. Baron se moze ukociti ako se stavi flaster na njemu sto ekipe koje skautuju i disciplinovano igraju redovno i rade.  Lazic je non-factor poduze. Odigra prvih par minuta, napravi inace svoja dva brza faula ili neke slicne gluposti, ispromasuje se za tri i pravac na klupu. Faye je dobar igrac, simpatican, ali takodje manje bitan nego sto bi mi to zeleli. Simanic bljesne svakih 5-6 utakmica i posle toga padne u depresiju (a i mi sa njim). Perperoglu se po ucinku priblizava Simanicu s tim da isporucuje svake 2-3 utakmice. Nenadic nema kvalitet za EL ili to ne pokazuje. Jovanovic? Ne znam. Sinoc je Kuzmic bio realtivno slab, tesko da bi Jovanovic uspeo da bude mnogo gori. D. Brown i povrede... Nas tim nije lose selektiran, ali mi smo ili izvan forme ili nemamo trenera koji ce da podigne moral ekipe. Trinchieri bi nam legao samo tako. Pesic takodje. Od igraca je ovo sa Raglandom prosvecenje, ako imamo mozga i ako on zeli da dodje. Generalno, mi smo od odlaska Radonjica postali suterska ekipa koja ako zakaze ili ako je protivnik ukoci nema odgovor na to. Igre preko centara ili drugi odgovori izgleda da ne postoje. Gubi se vreme ne samo na prenosu lopte nego i na postavljanju napada 10-11 metara od kosa. Redovno smo u situaciji da zavrsavamo napad u zadnjih 3-4 sekunde.

 

Na sudjenje ne bismo trebali da se vadimo, ali ono sa ponistavanjima slobodnih bacanja je bila vrhunska minijatura Boltauzera (sa namernom greskom za Davidovca umesto za tehnicku). Moglo je da bude i gore da nisu preinacili Jankovicev faul u namernu. Napisao sam i na Live temi, Lazicu su prosle ili pretprosle sezone barem jednom odsudili faul + namernu za mnogo manje stvari od ovog faula Jankovica na Covicu. To bi u ovom slucaju bila 4 slobodna bacanja + posed (komsije su bile u bonusu). A namerna Davidovcu je bespotrebno siljenje patke. On je odgurnuo Zagorca koji je poceo da bespotrebno sere od Filipa. Obojici tehnicka i cao. Ovako "samo" namerna jankovicu, tehnicka Zagorcu i namerna Davidovcu. Mada, ako cemo pravo, Jankovicu oni nisu hteli da dosude namernu, nego je to samo posledica cinjenica da su uvideli da su preterali. Ako je Gavrilovic ista dobro uradio sinoc, to je bilo da je mirno uverio Boltauzera da pogleda snimak. Tek tada je Jankovic dobio namernu. Bilo je tu jos situacija kad sam se prisetio sezona kad su nas guzili i kad je svaki napad protivnika bio ili kos ili slobodna bacanja.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Fica opravio forum sinoc 🙂

Malo je falilo da ga sinoc odrobijaju Bili i Zo, Bili mu je nakon airball-a pokazivao nesto nesto tipa daj mi loptu jbt.

Ali nema frke, nece ga niko napusavati dok je tu Laza kapiten. Covek se popeo rapidno na mojoj shit listi, vazno je da mu kaplje lova a svi cemo da se pravimo ludi dok nas mali sahranjuje.

Drago mi je da smo detektovali problem, Gist je dakle uzrok losih igara. Nije kompatibilan sa sinkom, a moguce je da je vec hteo da ga pridavi.

Bravo Sherlok, sledeci potez je Braunovanje, samo da vidimo kojeg od dvojice.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, piksi said:

I ja sam se uhvatio u misli, da se pitam, jel su ovi Čovići sasvim OK u glavu, mentalno i to.. sasvim ozbiljno, bez da vređam nekoga ili bilo šta.

 

Zato to pitaš?

ponašaju se kako klasični Srbi, samo što ti useravaju nešto što ti je srcu drago pa ti bode oči...  Imaš ovakvih primera mali milion, samo što ovaj bode oči navijačima KK CZV...  za ostatak srba to je normalno jer ko će kome, ako neće da namesti 300k eura posla za koji nije kvalifikovan, nego svoj svome  i to još da ga potpiše na 3 godinice...

XYZ  primera kako su se ljudi snašli: Krkobabići, Tabakovići, Vučići... snadjenih u srbiji kolko oćeš i to sve snadjeno od naših (državnih) para... al nam to ne smeta toliko koliko nam bode oči FC3.

Drugari realnost je to, ne znam čemu zgranjavanje i zblažavanje...  sve je ovo uzročno posledično jbga...  i za kraj naravno: setite se 2011  godine  i ostale ko nije za sebe nije ni za druge mantre.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, drakon1 said:

 

Na sudjenje ne bismo trebali da se vadimo, ali ono sa ponistavanjima slobodnih bacanja je bila vrhunska minijatura Boltauzera (sa namernom greskom za Davidovca umesto za tehnicku). Moglo je da bude i gore da nisu preinacili Jankovicev faul u namernu. Napisao sam i na Live temi, Lazicu su prosle ili pretprosle sezone barem jednom odsudili faul + namernu za mnogo manje stvari od ovog faula Jankovica na Covicu. To bi u ovom slucaju bila 4 slobodna bacanja + posed (komsije su bile u bonusu). A namerna Davidovcu je bespotrebno siljenje patke. On je odgurnuo Zagorca koji je poceo da bespotrebno sere od Filipa. Obojici tehnicka i cao. Ovako "samo" namerna jankovicu, tehnicka Zagorcu i namerna Davidovcu. Mada, ako cemo pravo, Jankovicu oni nisu hteli da dosude namernu, nego je to samo posledica cinjenica da su uvideli da su preterali. Ako je Gavrilovic ista dobro uradio sinoc, to je bilo da je mirno uverio Boltauzera da pogleda snimak. Tek tada je Jankovic dobio namernu. Bilo je tu jos situacija kad sam se prisetio sezona kad su nas guzili i kad je svaki napad protivnika bio ili kos ili slobodna bacanja.

 

I dalje mi nije jasno pravilo da se ponistavaju bacanja. Od kada je to uvedeno? I kako namerna Davidovcu to tek sada citam? Jbt ja sam lud majke mi. Protiv Asvela onaj njihov plej u zadnjem minutu skoci da sutne i napravi duplu i niko nista ne svira sinoc pokazuju tri minuta kod zapisnickog stola neke prekrsaje, od svega jedno bacanje... 

Link to comment
Share on other sites

Ali klimanje glave Ficka nakon neke troljke frljoke je bio haos. 🙂 Nakon deset sekundi mu je Gordic sasuo na drugoj strani.

Po igrama Gordica se nekako vidi kakva nam je sezona, uvek kad smo bili odron nas je drao, iako je skroman kosarkas.

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Srecom pade forum sinoc, pa nisam zaradio epitet stoke neotesane....

Sada malo hladnije glave:

Ovo vise nije moja Zvezda koju volim i gledam otkako sam shvatio sta je poenta ove igre i poceo da razlikujem boje. Ovo je neki mutant nastao u zatocenistvu grupnim silovanjem iskomleksiranog nedonosceta i kosarkasa u pokusaju i njegovog tate magistra nepotizma, i coveka enormne sujete, a nepostojecih moralnih normi, a sve to, dok ima repata ikebana, na poziciji odela pored klupe glumi sefa struke.

Poslednje dve utakmice bukvalno nisu bile dobre za moje zdravlje, i mislim da je dosta bilo. Jutros me sramota samog sebe, kad se setim salve psovki i ispljuvanog televizora nakon sto je mali degen zavalio air ball, dok me zena i klinci gledaju kao da sam sisao sa uma.

E, pa neces ga vise majcin sine, bukvalno cu da zapalim sezonsku, i postedim sebe mozdanog udara, a ukucane Hulka u papucama, tako sto cu pre da gledam stupidnu komediju sa Jennifer Aniston, nego ovo izivljavanje greske prirode i njegovog tatice, nad klubom koji volim od malih nogu.

Pozdrav braco, i zelim vam pre svega dobro zdravlje, jer je ono bitnije i od Zvezde i od bilo cega drugog, a o tati i sincicu ne bih dalje...postoje stvari koje normalan covek ne treba da izgovori🤯

 

  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

Ciganska posla sto bi se reklo. Dok se ne dogodi neko tesko sranje, apsolutno niko ne vidi od drveta sumu.  Ovo je vec pljuvanje u lice i ono sto je njagore ceh placa crni Gavrilo kao u Porodicnom blagu i evo sad Gist, sledeci su jos neki igraci. Energija treba da se usmeri na jedinog krivca, a to je Nebojsha Dr Covic. Toliko jedno bahato sns ponasanje, da je to skroz neverovatno. Napravili smo supertim gde njegov sin reseava tekmu i iz ''povrede'' ligamenata dolazi i trese ceo mec i na kraju preuzima odgovornost 🙂

 

Ima Boga, pa je sve usrao kao sto i normalno za igraca njegovih mogucnosti. Sreca je tu sto je jos Novembar.  Mi kao navijaci smo uzas i to je ono najgore. Na svim tekmama jedini je Laki uspeo da pljune malog hobita, dok su drugi njega gledali kao budalu i u fazonu sto to? Nisam video da mu se neko pridruzio ni pre ni posle. 

 

Na kraju ce ceh da plate Gavrilo,Gist itd...Covicevi svedoci i ostali ''poznavaoci'' igre ce opet braniti jedno te isto,cak i sad. Samo malo da nadju sta i kako. Na ovaj tim nama dva ''najbolja'' igraca su Odzo i Filip koji su usrali mec.

 

Bukvalno nam prezidente pisa u usta a mi se deremo, daj jos...sipaj prezidente...

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

vidim da se opet ulazi u klasicnu ciganjsku zamku teranja igraca

neki nece nikad nauciti

 

da, nasi igraci imaju mane, svi do jednog

uloga trenera je da te mane, u meri u kojoj je to moguce, prikrije...a sa druge strane istakne ono u cemu su dobri

kad nemas trenera nego cedulju, jasno je da ce sve lose da ispliva na povrsinu

 

ne trebaju nama novi igraci, samo trener i 1 plej

 

 

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nemam zivaca vise, ovo je sve vidjeno i govorio sam od pocetka i sve se ispostavilo kao tacno. Ej nama je Covic prvi plej a pomocnik trener i hocemo da pobedimo Partizan koji je doveo 7 igraca i ima trenera sa evroligaskim iskustvom, koji ima igrace koji su zeljni pobede i da idu dalje naredne sezone. Zasto bi se cimao Gist? 33 godine gde ce?, Stratos je tu samo zbog Tomica , on kad je otisao i on nije tu, Djenka u kanalu jos iz prosle sezone, Dobric igra malo, i tako mozemo nabrajati do kraja. Vec tri poraza na Jadranu ali dobro citam juce Gavrilovica kaze cilj je plej of e ok da znamo bar to, da se ne lozimo na titulu ili nesto slicno, to nek jure Olimpija i Partizan mi cemo 4 mesto.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Tamburinjo said:

 

I dalje mi nije jasno pravilo da se ponistavaju bacanja. Od kada je to uvedeno? I kako namerna Davidovcu to tek sada citam? Jbt ja sam lud majke mi. Protiv Asvela onaj njihov plej u zadnjem minutu skoci da sutne i napravi duplu i niko nista ne svira sinoc pokazuju tri minuta kod zapisnickog stola neke prekrsaje, od svega jedno bacanje... 

To "ponistavanje" vazi vec nekoliko sezona, nije novost. Ali, kako se orgije faulova ne dogadjaju cesto, onda se to ne primeti. Racunica kako su je sudije na kraju napravili je u redu. Samo ono sto je na racunu, nije ok. Po meni, Jankovic barem namerna, Zagorac tehnicka i Davidovac u vrh glave tehnicka. Davidovac je dobio tehnicku zbog odgurivanja Zagorca koji je nesto priseravao Covicu posle faula Jankovica. Covic je posle faula dobio i po glavi i malo se uzjogunio, ali su ga nasi zadrzali. Na to je Zagorac (retko iritantan lik) poceo da prilazi i priserava, a Davidovac je stao ispred njega i malo ga odgurnuo. Za to je dobio namernu.

Edited by drakon1
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, drakon1 said:

To "ponistavanje" vazi vec nekoliko sezona, nije novost. Ali, kako se orgije faulova ne dogadjaju cesto, onda se to ne primeti. Racunica kako su je sudije na kraju napravili je u redu. Samo ono sto je na racunu, nije ok. Po meni, Jankovic barem namerna, Zagorac tehnicka i Davidovac u vrh glave tehnicka.

Ni meni nije jasno kako je Davidovcu suđena namjerna, kad je prekršaj napravljen u prekidu igre. Mogla je valjda da bude tehnička, možda i isključujuća, ali ne shvatam da je mogla da bude namjerna. Ako možeš da pojasniš, molim te.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, quentin said:

Gist suspendovan. Vjerovatno završio priču kod nas.

Kažu ovi koji su obaviješteni da je razlog uglavnom velika plata. Gledamo da zaradimo, kad nam već ne ide na terenu.

 

Bukvalno sam se plašio da jutros otvorim forum i vidim ovako nešto. 

 

Šteta što je Abraham u trajnoj banovini, da ga zamolimo da izvuče onaj post o Dr. Čoviću sa starog foruma (probaću ja posle). Gde je do najsitnijih i najtačnijih detalja opisao životno bitisanje Nebojše Čovića i čime to uvek rezultira na kraju kad je on u pitanju. Od sujete preko beskonačnog i ničim utemeljenog "ja jedini znam" do teranja surovog inata i posle mene potop.

 

Šteta što sam jutros morao na avion ali bukvalno mi je došao Laki mod da priđem ovom na aerodromu i pitam ga, jbt, ajde pogledaj ovih ostalih 11 profesionalnih igrača pored tebe i reci da te nije blam šta inače radiš i šta si sinoć si napravio. Btw...opet se veprina nagojila. Preko leta je skinuo par kg, sad je lagano vratio. Krenula sezona slava, valja se. 

 

Sramota šta mi igramo. Nula akcija. Nula pokušaja da se iskoristi neka prednost koju imamo (jedino je prošlo par minuta sa Ojom a onda je on nastavio da gura kocku u otvor za loptu i dokazao IQ).

 

Sutra kuću, okućnicu, njivu i traktor na keca. 

 

edit...vidim da se na svu našu nesreću mnogi ovde oduševljavaju Partizanom kao ekipom sa glavom i repom. Napisao sam pre par nedelja i opet ću. Tanka, pretanka ekipa koja će pod najmanjim pritiskom pući kao balon (kao prošle sezone samo sada sa značajno skupljim rosterom). A mi ako se nekom magijom konsolidujemo do PO, tu komšije nemaju šta da traže.  

Edited by NMX
  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, DownUnder said:

#Laki21

Ovo ne smes da propustis. Sansa za zivtno delo jer Covicima je skoro nemoguce da ovako nesto ponove

Sa nestrpljenjem ocekujem ....

 

.

 

Nisam vise siguran...

 

Kad je zalepljen pri pokusaju trojke na 13 sekundi, nesto slicno sam pomislio i otisao da se igram s klincima..ipak  u njihovim glupostima ima vise inteligencije od onog sto se desava u klubu i u tih nekoliko sekundi do kraja utakmice..

 

" Kosarkas " koji se posle par minuta u igri, i stealth rezima  na terenu radovao faulu .. ne kosu , ne 2+1 situaciji .. nego obicnom qurcevom faulu , stisnutom pesnicom, kao da je gol  dao ili sta vec , je  docekao  da stisne yayca i klacuje)))...

Verovatno se umorio na kraju decko, ipak je igrao vise od 22 min, a pre samo 48 sati nije mogao ni minut))

 

U  poziciju  klacera ga stavlja "pomocnik Bob" na 2: 40 do kraja utakmice...Mislim, nisam bio u cirkusu od svoje 12 godine, ali evo i nekoliko decenija posle ja imam prilike da gledam klovna...stavite coveku crvenu kapicu na nos, jer izjava da se mi s ovim timom borimo za play off aba  je urnebesna...

 

 

Ipak od svega ovog gore je jedino to sto je forum pao sinoc...i sto sam , verujem sa svima vama ostao uskracen za remek dela forumskog stiva, jos nabijenog emocijama...

 

.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...