Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

2 hours ago, NMX said:

Evo ih momci na aerodromu..izgledaju ko popishani. Bas neka smor atmosfera. 😞

Jebeš ga, kakvi su inače ljudi u šest ujutru?

 

Nego, sinoć sam prvi put obratio pažnju na vašeg trenera, odakle vam ono Jašar, pa čovek je isti Halid Bešlić mlađi.

Edited by 34Barkley
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nije mi radio forum sinoc.

 

Samo da izrazim osjecaj zadovoljstva kad je mali zavrno erbolcinu u klacu. U rangu kuzmiceve blokade protiv Fenera...

 

Ceduljas na klupi je najvece zlo koje nas je zahvatilo ikada sto se tice pozicije ''trenera''. Busna su mu oba dzepa od papira. Za ono izvodjenje Lorenza u zavrsnici i ludacko forsiranje bradate gremlincine je zasluzio sleper pljuvacke.

 

 

Edited by Sector
  • Like 21
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Не бих о синоћној ужасној утакмици у којој је да је нормално стање у клубу требало да рутинирамо комшије.

Ствар је врло проста, КК је заробљеник сујете Небојше Човића и прва два потребна услова (сад је питање да ли је и то довољно) су да хитно лете Јашар Цедуљовски и татин испрдак. Све остало је демагогија. Ако то Звездини навијачи (у најширем смислу) не могу да изнесу звиждањем, негодовањем, писањем исл. онда заслужују да пропадне сезона са буџетом од 8.3М, респектабилним ростером и великим очекивањима.

Edited by Константин
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prilicno sam siguran da je Gistu pun kofer Filipa. Covek je bio najbolji nas igrac u prvih par nedelja. Nacin na koji je igrao i kako se trudio je bio primer za ostale. Jasno je da je on neko ko je citavu karijeru igrao ozbiljnu kosarku sa ozbiljnim saigracima i da je i njemu jasno kakva je ovo sprdnja sa tatinim malim.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Što neko reče, razbijena banda je organizovana grupa za nas! Koliko sam se samo smejao od muke kad Fića rotira posle pika i preuzima druge spoljne i pokazuje prstom da taj neko drugi preuzme dole visokog koji ide na roll! Znači centar ga prirodnom inercijom uvuče dole i ovaj beži gore i ostavlja ga samog, ni faul, ništa!

 

Možda je i bolje da se ovako nešto desilo, pa da neko shvati da moraju da se dovedu trener i plej pod hitno! Ekipa je totalno poprimila mlohavost kvazitrenera i pitanje kako će se izvući iz ovoga!

 

Da su fudbaleri u pitanju, već bi se organizovana grupa skupila na prvom treningu i nalupala par šamara! Žao mi je samo što se sve nije desilo pred našim navijačima!

 

P.S. Ako je onaj zicer Lesora bio metafora za onu sezonu kad nismo izborili EL, plašim se da će bravure Čovkinsa i lupanje glavom LB biti metafora za ovu...

 

P.P.S. Gist je jedan od najboljih PNR centara Evrope, videlo se to i sinoć. Ne možeš ti od njega da očekuješ da zida centre od 2.15 i bude dominantan. Btw ono je bio faul Birčevića kad je izbačen Gist. Sinoć je pobedila manje očajna ekipa!

 

 

Edited by Ljuba82
  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Ne znam za vas, ali ja sam i dalje u šoku da je mali idiot uzeo onaj šut. Kakvo pišanje po saigračima, "treneru" i navijačima. 

 

Vrijedi li uopšte komentarisati ovaj horor od utakmice. Trajala je preko 2 sata, a 3 dobra poteza nisu viđena. Dobro ću razmisliti da li ću gledati ovaj tim dok ne vidim neke promjene. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

OK. Dosli smo do kraja price sa malim Filipom. Jasno je da rezultati trpe, jasno je i da je atmosfera u ekipi narusena zbog njega. Nije Lazic tek tako odreagovao na povike sa tribina. Svima je jasno da je Filip nedorastao i to se sigurno oseca i u svlacionici ako se o tome vec i ne suska po istoj. Njegova reakcija je bila prenagljena i kao takva pokazuje da i on a verovatno i drugi znaju gde je problem. Samo sto je on takav da je reagovao na taj nacin. Lorenzo reaguje drugacije on se lupa glavom. Filipu odajem priznanje jer je uspeo nesta sto niko od nas nije ocekivao a to je da ucini da Lorenzo ne bude ravnodusan na desavanja na terenu.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kokodakalo said:

Prilicno sam siguran da je Gistu pun kofer Filipa. Covek je bio najbolji nas igrac u prvih par nedelja. Nacin na koji je igrao i kako se trudio je bio primer za ostale. Jasno je da je on neko ko je citavu karijeru igrao ozbiljnu kosarku sa ozbiljnim saigracima i da je i njemu jasno kakva je ovo sprdnja sa tatinim malim.

 

Sad da li je njemu pun kufer svega to je njegova stvar, on mora da bude profesionalac. Cim se malo stislo i snage zafalilo njega nema u prici. U poslednje dvije utakmice njega samo ko nije stigo nije ga ni zalijepio. Jos ono soliranje i ispucavanje...

 

Nemoj da me pogresno shvatis, al te njegove greske se ne primjecuju pored fička, al realno da nemamo taj problem, vjeruj da bi odavno pricali o Gistu i njegovoj igri.

 

Ovako izgleda, fičo odigra lose, Gist dobije po pi...jbg.

To je taj mulj u koji nije htjeo Teo da dodje, a i mnogi igraci.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Juce Lorenzo +11 a mali -14. Pa to je 25 poena razlike u istoj utakmici. Slazem se da +- ne pokazuje sve, ali po meni najvise pokazuje bas za pleja, jer je on taj koi treba da organizuje akcije i razigrava saigrace.

Pa mi da smo juce imali dva Lorenza pobedili bismo sa 20+ razlike, a da smo imali dva Filipa izgubili bismo sa stoka razlikom. Ako sve ovo nije dosta onda stvarno ne znam sta jeste.

Pocetak je sezone i dalje. Nije jos kasno za reagovanje datumski gledano, ali sam prilicno siguran da je po atmosferu u ekipi 5 do 12 za reagovanje.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, vepar said:

Ajde da vidimo da li ovaj tim ima muda... tj da li igraci mogu sami da izguraju posto trenera nemamo

 

Ocekujem poraz, jbg

 

Jbg, videlo se da ovaj tim ne moze nista da uradi

 

Radonjicu su trebale 2-3 sezone da srusi barijere i razbije sve ono sto je talozeno 20+ godina

 

Sad smo se posle godinu-dve opet vratili na isto

 

Ovo je opet luzerski tim koji ima strah u svakom mecu i koji ce redovno da gubi derbije

 

Od potencijalno vrhunske sezone smo dosli do toga da cemo tesko medju prve 4 u aba 

 

Trener pod hitno i isprdak napolje inace nema smisla pratiti nastavak

 

Inace, nisam odgledao zavrsnicu ali sam procitao da je Filip sve resio na kraju... kakvo govno malo nezahvalno

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, PERICA!!! said:

 

Sad da li je njemu pun kufer svega to je njegova stvar, on mora da bude profesionalac. Cim se malo stislo i snage zafalilo njega nema u prici. U poslednje dvije utakmice njega samo ko nije stigo nije ga ni zalijepio. Jos ono soliranje i ispucavanje...

 

Nemoj da me pogresno shvatis, al te njegove greske se ne primjecuju pored fička, al realno da nemamo taj problem, vjeruj da bi odavno pricali o Gistu i njegovoj igri.

 

Ovako izgleda, fičo odigra lose, Gist dobije po pi...jbg.

To je taj mulj u koji nije htjeo Teo da dodje, a i mnogi igraci.

Greskom sam ti like udarioumesto quote. Jeste on profesionalac ali nije budala. Ne treba zaboraviti da svi ti ljudi daju i svoje zdravlje dok igraju kosarku. Sad zamisli da dajes celog sebe bacas se , sjebavas ligamente, kolena i ko zna sta jos i onda dodje neki mali tatin sin, koji je u celoj prici samo zato sto mu je tata tu neki faktor i popisa se po svemu tome. Normalan covek bi se zapitao i rekao sebi pa sta ja to radim. Stani malo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sinoc sam dva puta morao da gasim prenos ne bi li sacuvao zdravlje i kucni inventar.

 

Komentarisati glavnu figuru sinocnjeg performansa je suvisno. Ono sto ja cekam je kzs gde je opet tatica da izadje i sa onim ironicnim osmehom 

da brani sina debila kao sto je izasao kad je otisao Tomic i pravio se kako je sve u redu i nema mesta panici. Nego jel ziv Cabarkapa sta taj smecar radi kod nas u klubu?

 

Davidovac kako igra jebes mi sve ako bih ga zvao na basket ispred zgrade. 

 

Gist ili je primio pare ili je dorgiran ili mu je sve dokurcilo pa radi ono sto radi zadnje dve utakmice, nemoguce je da covek ono radi slucajno. 

 

Prvi put u svom zivotu videh ponistavanje bacanja kao u matematici. Ako sam dobro razumeo postojala je cak i mogucnost da posle namerne Jankovica na sutu i tehnicke Zagorca partizan izvede neko slobodno bacanje. Ono kucanje Zoa kada mu je ponisten kos je mozda po strogim pravilima kojih se sudije pridrzavaju ok ali sta je trebao da uradi da pusti obruc i da padne na ledja?! 

 

Na kraju nije tacno da Gavrliovic nema uticaja na tok utakmice, ima taman koliko ne treba da ima. Covek bi pokvario i kliker. Ono je uzasno. Od akcija imamo 

dve koje nam uspevaju, za Berona i Djenku kada im Filip doda loptu i jednu kada spustamo na centra sto se zavrsi cigletinom. Da ga zalim necu, da kazem nije on kriv ne pada mi na pamet posto po 1000 put on prima jako jako lepe za to sto nema pojma. Uvek pomocni prihvati mesto trenera posle ostavke prvog to je normalno samo kod nas pomocni ostane bez zvanicnog ustolicenja mesec dana na mestu prvog. Jebe mi se za finog lika Gavrilovica, trener Gavrlivovic veze nema sa zivotom. 

Edited by Tamburinjo
  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kokodakalo said:

Greskom sam ti like udarioumesto quote. Jeste on profesionalac ali nije budala. Ne treba zaboraviti da svi ti ljudi daju i svoje zdravlje dok igraju kosarku. Sad zamisli da dajes celog sebe bacas se , sjebavas ligamente, kolena i ko zna sta jos i onda dodje neki mali tatin sin, koji je u celoj prici samo zato sto mu je tata tu neki faktor i popisa se po svemu tome. Normalan covek bi se zapitao i rekao sebi pa sta ja to radim. Stani malo.

 

Sve je to ok, al njegova igra je blago receno smjesna u poslednji mjesec dana. Sa i bez fička. Pazi dovedes Gista i ocekujes to sto ocekujes, a on indijanise kao da ima 20 godina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ta zavrsnica zdepastog dripca je kap u moru naspram onog sto je radio citavo drugo poluvrijeme. Privatizacija lopte kakva se ne vidja ni kod najboljih nba igraca. I na sve to ceduljasta poltroncina na klupi koja ga ne bi ni vadila iz igre u drugom da dripac nije dobio trecu licnu. 

 

Treba imati bas jak stomak za gledanje Zvezde 2019/20.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Gavra je tu do zavrsnog turnira kupa, ubedjen sam u to. 

Filip je tu dok je Nebojsa tu. Dva i dva su cetiri. Nema ti nekog nadanja, uslov da se bude trener u Zvezdi je da cvarak igra. Tacka.

Samo jedno pitanje postoji. Da li je Nebojsa samo sujetna budala ili je pride jos i poludeo skroz. Ovo sto on radi ne bi radio normalna covek, taman da je najsujetniji covek od kada je veka i sveta.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, PERICA!!! said:

 

Sve je to ok, al njegova igra je blago receno smjesna u poslednji mjesec dana. Sa i bez fička. Pazi dovedes Gista i ocekujes to sto ocekujes, a on indijanise kao da ima 20 godina.

Ma bezveze... Jeste tačno, da je Gist u teškom kanalu ali nemoj da se zamajavamo. Pa i Davidovac je bio krš.. a tek Kuzma.. Simana svaku petu tekmu nešto odigra.. Baron tako-tako.. Đenka nikako da stane na noge.. Stratos ISO.. oćemo dalje?

I šta sad, sad ćemo svakog pojedinačno da sačekamo kad ne budu optimalni, da jih opljujemo, samo da se ne priča o glavnom krivcu, koji NIKAD NIŠTA dobro za Zvezdu uradio nije.. nemoj, stvarno, nije ni smešno..

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...