Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

31 minutes ago, Knipex said:

Čemu ovo? Ljudi uđu u svaki derbi maksimalno napaljeni i motivisani za razliku od naših igrača i ne vidim šta je tu problem. Birčević je šabančina što je opšte poznato, ali ovi ostali što si nabrojao su ok momci i ne sećam se nekog nesportskog ponašanja sa njihove strane.

Ne mislim ja na ponašanje njih, nego na overall kvalitet 

Edited by Threekola
Link to comment
Share on other sites

Srećom izbegli smo najgoru moguću stvar, a to je da ovakvi nikakvi, i mučno katastrofalni, dobijemo derbi sa malim amaterom na parketu. To bi nam zapečatilo sezonu, mada i ovako nije daleko. Sada će barem morati da smeni Jasar Ahmedovski cirkuzanta

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Moraće. Mislim da amateru nije bilo ništa tj da nije bio povredjen kad je propuštao utakmice. Ovo je bio dobar pokušaj, pa i prilika, za familiju Kompleksirani da ga prikazu kao neophodnog clana ekipe. Srećom ni Trinkijeri nije mogao toliko da proda utakmicu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ali treba nam trojka i pripravnik drži kepu i Kuza u petorci.. Jbm mu mater ja mislim da niko nije toliko glup, sve kontam da je nešto namerno.

Što se tiče mene završio sam sa Čovićem, neka se nosi sa sinom i Gavrom gde hoće, marš iz Zvezde. Ovaj period posle Tomića je samo kap u čaši. Prva stvar borimo se za tu EL i nikakav iskorak, čak iz kluba potenciraju uvek da se ne borimo za top 8. Nego eto dokle doguramo. Taj stav ne mogu da svarim. Ne tražim borbu za F4 (mada ne vidim problem i da se tu iskoraci) ali bar za top 8.. Na sve to ovaj čist nepotizam sa sinom, i ovaj pokušaj brice da od guzice napravi lice sa crnim Gavranom. I sjebavanje sezone na svim nivoima pre kraja novembra.

Na sve bljuvotine do sada sam gledao kroz prste, pre svega zbog toga što ako on ode dolazi nam neki Djuka bizon ili slični. Ali jbg ne mogu više, piša čovek u prepunu čašu..

 

Edit: Boltauzer je najveće govno koje se pojavilo među sudijama još od Ljuce.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Moraće. Mislim da amateru nije bilo ništa tj da nije bio povredjen kad je propuštao utakmice. Ovo je bio dobar pokušaj, pa i prilika, za familiju Kompleksirani da ga prikazu kao neophodnog clana ekipe. Srećom ni Trinkijeri nije mogao toliko da proda utakmicu
Ovo je zaista vrlo vrlo moguc scenario.
Sto samo po sebi govori dovoljno.

Elem, htela sam samo da kazem da je uradio istu stvar u polufinalu sa kkP u prvoj utakmici, sutnuo je trojku preko ruke, 10tak sekundi pre kraja napada, kada smo imali fazon +3, 4 u poslednjem minutu.
Onda je Vanja dao tricu i uslo se u produzetke.

Dakle, nakon toga je uradio istu stvar.
Kakav je to bezobrazluk, nepostovanje i sramota, ja nemam reci.

Igrac koji je jedino mogao da igra u FMPu, danas igra u 30es godina EL i 22minuta u derbiju, znaci kao PRVI plej, u nikad skupljoj ekipi protiv nikad skupljeg Partizana.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites


Igrac koji je jedino mogao da igra u FMPu, danas igra u 30es godina EL i 22minuta u derbiju, znaci kao PRVI plej, u nikad skupljoj ekipi protiv nikad skupljeg Partizana.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk



Jednom su nam rivali bili suviše slabi, a nismo imali ni toliko toga na talonu da izgubimo. Sreća nas/ga je ipak pogledala
Medjutim ove sezone rezultati zasluženo stoje i oslikavaju sve ono sto je učinjeno u KKCZ
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...