Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Sta ste navalili na Lazica. Lik je ogranicen igrac sa ogromnim nedostacima kosarkaskim, za ovaj nivo kosarke, i moze samo da igra u sistemu kao kod Radonjica. To sto je kapiten ekipe zasluzuje samo sa stazom, a sve ostalo....

Al sve ukupno kad se pogleda da igraci od kojih se vise ocekuje odrade posao bar onoliko koliko odradi on i sta se od njega trazi, bio bi ovo dosta bolji period po nas.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, red_white said:

Pa ko je kriv? Dobric i Davidovac, Simanic? Poslije trenera krivi su i igraci a mi imamo previse stranaca. 

1. covic sr

2. tomic(ali on vise nije tu pa moze da se preskoci u ovom kontekstu)

3. covic jr

4. cedulja

.

.

.

10. igraci, medju njima i davidovac i simanic, podjednako kao i zli stranci koji zauzimaju mesta domacoj celjadi

 

edit: dodao i gavru aka ceduljce...retko vidjena neznalica

 

Edited by Swift Pancakez
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Predragdjape said:

Da li mislis da je Alimpijevic trenutno najbolje resenje ako imamo u obzir da se trazi domaci, mladi, perspektivni trener? 

 

Ako cemo njega, bolje da niko ne vodi ekipu. Mogu igraci i sami da zaseru, za to im i ne treba trener.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Predragdjape said:

Da li mislis da je Alimpijevic trenutno najbolje resenje ako imamo u obzir da se trazi domaci, mladi, perspektivni trener? 

 

To "domaći, mlad, perspektivan trener" je eufemizam za "trener koji će bez pogovora i dodatnih pitanja raditi sve šta mu Čović kaže", i to je glavni problem koji mi imamo u potrazi za trenerom. Jebeš znanje i rezultate, Čović neće da mu se desi da trener na kzš kaže da je ekipa primila dve plate u sezoni.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Zaigrala mečka i sve lagano stiže na naplatu...ne bi problem dugoročno rešili ni sa drugim trenerom ako i on ima samo jednog pleja u timu.

Ubismo sinoć Lorenza preuzimanjem minuta jebenog jazavca...

Ubismo Berona opet ulogom kombo beka jer je dobio duplu porciju batina pa smo najboljeg šutera tehnički onesposobili za tu ulogu...

Deda je na kecu iz istog razloga izgubio previše lopti i svojom sporošću najmanje tri polukontre prebacio u pozicioni napad...

Crni Gavrilo je sa onim uzimanjem kraćeg napada, izbacivanjem Kuza i na kraju Dedom na četvorci sve to krunisao.

 

Od sinoć prebacujem klapnu na rekreativno praćenje prenosa...

takav ljakse sam ispao u nekom fensi kafiću sa urlanjem, gestikulacijom mandrila i proklinjanjem Čovića i Tomića da me je pre produžetka konobar pitao ljubazno:

,, izvinite...koliko još to traje?''

 

Milanu Tomiću...polutreneru i polučoveku...kome je dato da u svojoj prvoj sezoni u EL selektira najskuplji roster KKCZ a on ga napusti kao poslednja sisa bez narednog angažmana već u oktobru...po stoti put želim da u svakom timu koji bude vodio ima po jednog ovakvog ''jazavca u kratke gaće'' kakvog je nama ostavio ...

 

 

...i da mu svakog narednog oktobra vrisne po jedan zupčasti kaiš, senzor radilice ili bar da se usere u bioskopu.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 17
  • Thanks 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Predragdjape said:

Da li mislis da je Alimpijevic trenutno najbolje resenje ako imamo u obzir da se trazi domaci, mladi, perspektivni trener? 

 

Mislim da je Jovanovic najbolje domace resenje ukoliko vec Covic nece da se otvori za stranog, iskusnog trenera

 

13 minutes ago, PERICA!!! said:

 

Ako cemo njega, bolje da niko ne vodi ekipu. Mogu igraci i sami da zaseru, za to im i ne treba trener.

 

Alimpijevic je okarakterisan kao najgori trener ikad... a covek je dosao posle najbolje sezone u istoriji kluba, mlad trener pod pritiskom bez autoriteta i bez pola ekipe od prosle sezone... opet je uzeo dosta pobeda u el i naspram Tomica i Gavrila je bar imao neku viziju iako je pravio dosta gresaka (sto i ne cudi). Jedan Radonjic je bacio dve sezone niz vetar i uspeo da izgubi od kluba pred stecajem usred Beograda kad nam je jedini plan bio ispucavanje do besvesti. Pa je ostao i ostalo je istorija... mislim da je i Alimpije morao dobiti sansu

Edited by vepar
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, vepar said:

Alimpije trenercina i za Gavrila i Tomica

 

I to sa duplo slabijim i rastimanim timom

To sam sinoc i ja rekao odmah posle utakmice.

Pero igrao kardio utakmice,a ne takmicarske.

Lesor po meni ocajan igrac,pogotovo odbrambeno.

Rocesti jedino na sta je mogao da se osloni.

Domaci igraci manje vise isti roster kao i sad plus Danguba.

Feldin toplo hladno.

Stefana Jankovica necu da komentarisem.

Alimpije je sa tom ekipom izgledao smislenije i dobijao na strani Real i Valensiju.Ne kazem da je najbolje moguce resenje,ali od popare sigurno bolje.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sad mi žao što pomenuh Alimpija i pokrenuh debatu. Nisam za Alimpija, ali za ovog mekušca je Aca Nikolić lično.

 

Verovatno je s obzirom na okolnosti Jovanović najbolji izbor (finansije, znanje...), ali se plašim da ćemo ga brzo potrošiti. Opet bi se mladom čoveku dao vruć krompir u ruke i u slučaju realnog neuspeha na kraju sezone, više ni 1 naš mladi trener ne bi dobio šansu. Gledali bismo skupo plaćene, strane, malo iznadprosečne trenere u zemlji Srbiji, zemlji košarke...🙄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ove varijante sa otkrivanjem domaćih talenata (Alimpije, Tomić, Gavra) očito nisu bile uspješne. Nama treba dobar trener za ovu sezonu, a ne neko ko će to možda da bude za 5 do 10 godina. Nama treba ozbiljan trenera sa EL iskustvom, domaći ili strani. Ako za to nema para ili volje, bolje da zaboravimo sezonu. A možda i Zvezdu dok Čović razmišlja kako razmišlja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Ljuba82 said:

Sad mi žao što pomenuh Alimpija i pokrenuh debatu. Nisam za Alimpija, ali za ovog mekušca je Aca Nikolić lično.

 

Verovatno je s obzirom na okolnosti Jovanović najbolji izbor (finansije, znanje...), ali se plašim da ćemo ga brzo potrošiti. Opet bi se mladom čoveku dao vruć krompir u ruke i u slučaju realnog neuspeha na kraju sezone, više ni 1 naš mladi trener ne bi dobio šansu. Gledali bismo skupo plaćene, strane, malo iznadprosečne trenere u zemlji Srbiji, zemlji košarke...🙄

 

 

Realno, niko vise nista i ne ocekuje od ove sezone tako da nam treba neko ko bi imao viziju na duze staze... 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Po meni skroman Asvel, a već 4 pobede.. E to je trener. Ajde Džekiri što je poništio naša sva tri centra, a i četvrtog bi da je bio tu, ali nas je dobio mlađani Žan Šarl. Takođe poništio obe naše četvorke, a i treću jer je i Gist krpio jedno vreme. Zvezdan nam je ukrao pobedu koristeći svoje vrline i naše mane, ekipa mu ne gubi glavu, ne odstupa..

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, vepar said:

 

 

Realno, niko vise nista i ne ocekuje od ove sezone tako da nam treba neko ko bi imao viziju na duze staze... 

 

Pa u EL svakako ne, očekuje se ipak da se uzme ABA primarno, pa i ostali domaći trofeji! Zato sam i ja za dugoročno rešenje, a ne nekog skupog trenera koji bi možda ove godine uzeo neku pobedu više u EL! U ovoj situaciji sa ovim metiljavkom na klupi, bio bih prezadovoljan Jovanovićem i da se podrži dečko i da mu se daju odrešene ruke, pre svega u odnosu sa "zvezdama" ! Pa da se na kraju sezone podvuče crta!

 

Kako znam ljude koji na slavama sede sa familijom, znam da je Nebojša izjavio da se tim pravio da budu bolji od KKP, a šta se uradi u EL, tim rečima! Znači ravnanje isključivo prema njima! Naravno, to je informacija stara 10 dana, mi to nismo znali kad se pravio letos hajp, cigle, Teodosić, gomila ljudi je uzela sezonske zbog EL. Možda dobar marketing i nije mi žao, ali ipak se malo osećam prevarenim...

Edited by Ljuba82
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, mister-no said:

Po meni skroman Asvel, a već 4 pobede.. E to je trener. Ajde Džekiri što je poništio naša sva tri centra, a i četvrtog bi da je bio tu, ali nas je dobio mlađani Žan Šarl. Takođe poništio obe naše četvorke, a i treću jer je i Gist krpio jedno vreme. Zvezdan nam je ukrao pobedu koristeći svoje vrline i naše mane, ekipa mu ne gubi glavu, ne odstupa..

Nije on toliku razliku napravio igrajući protiv Simanića, Fajea i Gista nego protiv Davidovca. Njega je pojeo i to u odlučujućim momentima u 4/4 kada ga je Gavrilović suviše dugo držao na toj poziciji. Ako se ne varam preko njega je postigao 9 poena, ali nije samo to nego lakoća sa kojom su rešavali napad u tim trenucima a mi sa druge strane porađali. Pride se Davidovac umorio toliko da je dve lopte prodao jer nije imao snage ni za dribling. 

 

Trebao je da vrati Simanića u tom periodu jer je bio najodmorniji pa da pokuša nešto da uradi jer je Liviov parnjak Jekiri crkao i jedva se vukao a Simanića su na snagu izgurali u prvom poluvremenu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Swift Pancakez said:

zamolio bih da se, usled utiska koji ostavlja ovaj nastavnik fizickog prerusen u trenera prerusenog u jasara ahmedovskog...ne priziva jos jedna neznalica u vidu nesrecnog nelimpija

 

hvala

To pokazuje u kakvom smo ocajnom stanju. Osudjenik na smrt hvata se za svaku slamku spasa. Rad sam da čujem ko su druge opcije. Ako je jasar, onda dizem obe ruke za alempija. Ako je xavi, onda naravno da alempije nije ni u kakvoj opciji. Mada, da sam na alempijevom mestu rekao bih covicu da me ostavi na miru.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, madafaka73 said:

izmišljaju poeni na obe strane, od igrača kome je to primarna opcija, na stranu iskustvo i respekt kod sudija. Bili i Zo istrošeni, umorni, prebijeni - svaki napad su počeli na 10 metara od koša i dobar deo istih tu i proveli. Vreme napada nam je bilo skraćeno sa 24 na 10  sekundi, a nisu pomagali ni visoki blokovi, delom zbog toga što kretnjama naših centara posle takvog tipa picka ne pravimo nikakav problem protivniku, a delom zbog toga što nije bilo

5 pobeda 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, propolis said:

 

Krenuli standardno ka Delijama i onda je jedan deo publike krenuo da zviždi, a on je prstom pokazao ka svlačionici i svi su otišli.

Kao ne sme njima da se zviždi, a on ih sta? Kao štiti? 😝

Krajnje odvratan potez. 

 

Laza postaje uzasno iritantan,da ne kazem neku tezu rec...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, ИEsA IlIC said:

 

i sta cemo sad? kako je odigrao lorenco? 

ja zivim u svetu realnosti i istine, jedini koji zivite u svom svetu ste vi.

 

 

da kao sto smo gubili protiv makabija, himkija, barse. oh wait? lorenzo u igri 12-9 protiv himkija, filip u igri 36-19. 

 

 

e vala bas se isprdao. napad na +2 u poslednjem minutu davio loptu 20 sec i uvalio biliju da sutira. poslednji u produzetku isto, pa se i sapleo i zavrsio baz upucenog suta. definicija prodate tekme, uzeo dva puta da resava tekmu i oba puta zasrao.

da ne pricam da je imao 7 to. da je filip ovo uradio pa ne znam...

i ne secam se da je zavrteo i jedan pnr. 16 suteva uzeo, od toga 12 u prvom. dvanaest suteva i jedna jedina asistencija. jel to nama treba? joe je za njega bog pnr, asistencija i genralnog uticaja na igru tima.  

on je ok igrac, ima odlicnu kontrolu lopte i dobru odbranu ali nije ono sto nam treba. plus nema sut i sklon je prelako izgubljenim loptama (25 u 8 tekmi el, a ako ne racunamo tekmu sa makabijem kad se povredio to je cele 4 po tekmi). 

 

 

tacno, samo kad to isto uradi filip a ostatak spoljne linije za koje ja pricam da se raspadaju ucini isto kriv je naravno masni vepar.

mi smo danas igrali bez ucinka djenke i stratosa, pa i dobric je falio spolja. 6/25 trojke? o cemu pricamo? a da vepar je kriv. jeste on je kriv i sto nemamo saradnju sa centrima, sto kuz i gist celu tekmu nisu dobili jednu jedinu valjanu asistenciju.

kao sto je i gavrilo kriv sto gista dva puta uzastopno lik blokira na ziceru + promasuje dva vezana bacanja? 
 

 

naravno da nije kraj, ima jos 26 tekmi. kakav crni kraj. ali sta ocekivati od vecito pesimisticnih navijaca kk cz. svake sezone sve isto, kukumavcanje, crne slutnje, osvojiti nista necemo, itd.

kao sto sam vec rekao na veprovom topiku, stici ce nas ta karma vec jednom, ima nade. nije prosle ni prethodnih 5 godina ali polako, tek je kraj el. u nedelju mozda i aba lige. 

 

 

 

ovaj ako nisi obavesten mi smo imali trenera. trenera koji je i selektirao ovu ekipu. sujetno govno nebojsa mu je pruzio priliku da napravi skup tim i on je jednostavno dolucio da ode. 

po meni to je kljucno pitanje svih pitanja? zasto je milan tomic uradio ono sto je uradio na to protiv krke i zasto je naprasno otisao iz kluba, te ostavio ekipu koju je selektirao? sve to posle dve titule i prilike da prvi put samostalno vodi el tim?!

to je pitanje svih pitanja i srz problema. 

da li je u pitanju filip? nebojsa ga je terao da ima minutazu pa ovom dopizdilo? jedino bi mi to bilo realno za ovakvu potpuno nerazumnu i nelogicnu odluku, ali kad se setim njegovih izjava o sinerdziju tesko da je to razlog. oly ga zove i obecava mu nesto? onda je stvarno ispao jadan i ostavio je klub na cedilu. 

sto se tice ispunjavanja zelja, nebojsa je nama ispunio sve sto smo zeleli. kkcz nikad u svojoj istoriji nije bila jaca na svim poljima, nikad nije imala bolje rezultate, vise trofeja. ja ne znam sta jos to sujetno govedo treba da uradi, da osvoji el? 

nego neki toga nisu ni dostojni i ne zasluzju uopste da uzivaju u tim uspesima.  

 

 

kako znas da nije nacrtao? prisustvujes to-a? covek za celu tekmu i 38 min nije zavrteo nijedan pnr, u dva navrata kad je imao posede da dobije tekmu davio loptu 20 sec. sta treba da mu nacrta za poslednji napad gde igra jedan na jedan?

 

 

brate gavrilo vec tri tekme drzi filipa na klupi. jbt.

kad smo kod djenke njega je i magareca glava trosila na pleju. tad to nije bio problem i mogao je da pregura.

 

 

to je to. tu je osnova svih problema. tim je izgubio onu hemiju iz prosle seozne, ove smo je jos trazili i onda neko ko ih je sve sastavio i trebao opet da stvori to jednostavno i naprasno ode. igrajte sta hocete?!

naravno da smo u problemu, timska hemija i samopouzdanje su pola uspeha.

mi trenutno nista nemamo + svaki novi trener koji dodje ce biti u problemu jer nije selektirao tim. 

 

 

slabiji u pozicionoj igri? pa sto smo ga onda i dovodili? jel nama trebao pass first plej i vodja tima ili dobar up tempo plej bez suta? 

 

 

treba nam prvi plej jebeni. 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...