Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Nerealno je kolko smo mi losi bili veceras. Bukvalno igramo losije nego prosle godine i uopsteno igramo losije iz kola u kolo, jer ovaj lik s klupe nema pojma. Meni je neverovatno da je sprcano ovolko para, da je napravljen ovakav tim i da ce zbog Filipa i toga sto Nebojsa odbija da dovede trenera- cela sezona da ode u kurac.

 

Vec sad je otprilike jasno da je Laza mogao da se oproba u Banvitu, a da je Aleksa trebao da uzme te minute, kao i da je FC3 mogao da se oproba u nekom grckom nizeligasu, a da je moglo da se proba sa Uskokovicem, te da DB nije morao da dolazi jer smo korektni na PF. 

 

Sad treba izvuci sta se moze izvuci i trener se prosto mora potpisati. Filipovski je talentovan lik, cini mi se da gaji disciplinu i ne sumnjam da bi vrlo rado dosao kod nas. Treba ga doslovno sutra potpisati i da ima vatreno krstenje u derbiju. 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Poslednji napad je prica za sebe, ali ono sto je Knipex napisao na live temi. Ljudi nas masakriraju pod kosem, drze se u igri cisto zahvaljujuci fizickoj snazi i skoku i sta uradi tip - stavi Davidovca na 4 i smanji petorku.

 

Sta ovaj ceduljas nama radi ni najgori neprijatelj nam ne bi radio. Oduzeti mu trenersku licencu.

Edited by Del Piero
  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Liska Manjina said:

Lorenco je težak lelemud, čoveku svaka čast. Lepo ga je gledati, ali dok nam je on glavni organizator igre mi se nećemo naosvajati trofeja.

 

Ma brate, aj da mu se nacrta neka akcija ili nesto, daj da trener ima bilo kakav uticaj na igru, a ne da plej koji je igrao 35 minuta mora da improvizuje. 

 

Jbt, nas zadnji napad u regularnom delu gde se lopta dala u ruke Davidovcu wtfff? Koji je pokusao ulazom da resi? Pa jebote, ako je to normalan covek mogao da smisli/nacrta/odluci, ono deluje kao cista improvizacija jer verovatno ne zarezuju ni 2 posto ovog Gavrilovica.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Liska Manjina said:

Lorenco je težak lelemud, čoveku svaka čast. Lepo ga je gledati, ali dok nam je on glavni organizator igre mi se nećemo naosvajati trofeja.

 

A jbt jel si realan...najbitniji igrač za igru jedne ekipe igra u ekipi kojoj trener nije nacrtao niti jednu akciju i ti sad šta tačno očekuješ?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nije nauka, ovom timu treba plej za pozicionu igru i trener, dovoljno je da bude samo solidan. Nebojsa je u nebranom grozdju, sad nam ni ne trebaju jer je kasno za EL. Valjda im je bar veselo na porodicnim vecerama, svesni su oba Covica svega sta su napravila.

Za coveka koji se izborio sa Vujosevicevim Partizanom, nacionalnim projektima iz Cro i Mne ispao je mnogo glup sto ce dozvoliti da mu se sopstveni sistem urusi iznutra zbog sujete. 

 

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Liska Manjina said:

Lorenco je težak lelemud, čoveku svaka čast. Lepo ga je gledati, ali dok nam je on glavni organizator igre mi se nećemo naosvajati trofeja.

Lelemud okej.To tako izgleda bez sistema igre.Jbt covek se muci 30+minuta da uradi nesto i sad on kriv jer eto nema ko da mu to olaksa.Mi bukvalno igramo bez akcije.Tu bi mozda jedino Stef Kari mogao nesto da uradi a ne Lorenco.Jbt.

 

Samo se nadam da nasi mediji nece krenuti da pisu kako je Lorenco glavni problem....

Edited by Milan33
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, NMX said:

 

A jbt jel si realan...najbitniji igrač za igru jedne ekipe igra u ekipi kojoj trener nije nacrtao niti jednu akciju i ti sad šta tačno očekuješ?

 

 

Da bude fokusiran i da organizuje jedan jebeni napad. O čemu ti pričaš? on je barem snažan a dozvoljavao je sebi da centra zove u blok na 10 metara od koša, kao da je Filip. Nemoj zajebavati

Link to comment
Share on other sites

Just now, Liska Manjina said:

Da bude fokusiran i da organizuje jedan jebeni napad. O čemu ti pričaš? on je barem snažan a dozvoljavao je sebi da centra zove u blok na 10 metara od koša, kao da je Filip. Nemoj zajebavati

Ajde brate igraj ti 30+ minuta punim intezitetom.Jbg nema covek svezinu.Moze on na pocetku lagano da prenese al kako vreme odmice gubi se snaga...Jbg.Sad je lako kriviti Lorenca.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NMX said:

 

A jbt jel si realan...najbitniji igrač za igru jedne ekipe igra u ekipi kojoj trener nije nacrtao niti jednu akciju i ti sad šta tačno očekuješ?

 

 

 

Ne znam da li Zo moze nesto da organizuje i da mu se nacrta... nije dodavac, nema osecaj za pas, nema ni neki pregled igre... dovoljno govori prva lopta na mecu za Lazica... 

 

Ovako je dobar igrac, ume da probije, brz, dobar na lopti i u prenosu ali vise u prazno

 

Ali naravno, trener je problem broj 1

Link to comment
Share on other sites

Just now, Milan33 said:

Ajde brate igraj ti 30+ minuta punim intezitetom.Jbg nema covek svezinu.Moze on na pocetku lagano da prenese al kako vreme odmice gubi se snaga...Jbg.Sad je lako kriviti Lorenca.

Nemoj me pogrešno shvatiti, ne krivim ja Lorenca, daleko od toga da je on glavni krivac. Bukvalnk su nas prebili i isterali nas iz reketa, a organizaciju napada nam izmestili na 10 metara.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...