Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

27 minutes ago, placebo said:

Jel zna neko primer da je pomocni trener u nuzdi ostao do kraja sezone,a pritom da je sezona na skoro samom pocetku.

 

Kime Bogojević 1998. Uprava KKP oterala Mutu zbog loših rezultata, Kime ih odveo do polufinala EL i polufinala domaće lige. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Cavi Paskval je zamijenio Duska Ivanovica u 2007/2008 sezoni. Nije opcija da pomocni zamijeni glavnog nuzno losa.

 

Losa opcija je to sto mi sada imamo. Pomocnog koji glumi glavnog i sto to traje. Ako ostane mjesec pa ga zamijene novim igraci ce zamijeniti tri trenera, tri filozofije i nacina treninga u dva mjeseca sto je apsurd.

 

Ja mislim da Gavrilovic ne zeli, ali nije svjestan da ga Covic gura u tu ulogu. Nada se da ce on da uspije da dobije Asvel plus jednu u gostima (Partizan bi bio bonus) u narednih deset dana da bi rekao gdje ovakvog covjeka da mijenjamo.

 

Bude li obratno i mimo plana samo ce ga zamijeniti prvim koji prihvati, bio to Zdovc, Filipovski ili neko trece ime.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, pepe sancez said:

Cavi Paskval je zamijenio Duska Ivanovica u 2007/2008 sezoni. Nije opcija da pomocni zamijeni glavnog nuzno losa.

 

Losa opcija je to sto mi sada imamo. Pomocnog koji glumi glavnog i sto to traje. Ako ostane mjesec pa ga zamijene novim igraci ce zamijeniti tri trenera, tri filozofije i nacina treninga u dva mjeseca sto je apsurd.

 

Ja mislim da Gavrilovic ne zeli, ali nije svjestan da ga Covic gura u tu ulogu. Nada se da ce on da uspije da dobije Asvel plus jednu u gostima (Partizan bi bio bonus) u narednih deset dana da bi rekao gdje ovakvog covjeka da mijenjamo.

 

Bude li obratno i mimo plana samo ce ga zamijeniti prvim koji prihvati, bio to Zdovc, Filipovski ili neko trece ime.

Bastac - Lesnjak situacija.Ova ga tera,a ovaj kao nece...Generalno covek sebe nikada ne vidi realno.Ili sebi daje kvalitete koje nema,ili se obeshrabruje ili ga skromnost sprecava da iskoristi svoje potencijale.E to je Filip koji veruje da je pro korarkas i Borisa koji se samosputava.Gavru stavljam u kos sa Filipom.

Link to comment
Share on other sites

Nebojši je trenutna situacija sa Gavrom idealan smouk skrin za diverzantsko skretanje pažnje sa problema: ,, jedini EL tim sa jednim plejom ''...očekujem da pomoćnog razvuče tamo do srpske nove, uštedi još dve trenerske plate a posle toga ni kraj sezone nije daleko. Gist sile nema da ostane u narednosezonskoj Zvezdi...jazavac mu već sada opasno ide na ganglije...otpirlitaće na prvo kašnjenje plate pa se onda gledamo kako je i red.. preko BAT-a.

 

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, placebo said:

Bastac - Lesnjak situacija.Ova ga tera,a ovaj kao nece...Generalno covek sebe nikada ne vidi realno.Ili sebi daje kvalitete koje nema,ili se obeshrabruje ili ga skromnost sprecava da iskoristi svoje potencijale.E to je Filip koji veruje da je pro korarkas i Borisa koji se samosputava.Gavru stavljam u kos sa Filipom.

Tako ocenjuješ čoveka koji nikada nije imao ambicije da bude glavni trener, malo si se pogubio

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Decembarski said:

Jbg,ko nam je kriv sto nemamo love za stranog trenera.😏😏😏

 

Ili još bolje,  a koji je to bolji dostupan domaći trener od njega? 

 

Zvuči mi nešto poznato taj izgovor, ali nikako da se setim gde sam to već čuo... 

Link to comment
Share on other sites

Kažu da je Čović dan poslije Tomićevog odlaska na stolu imao spisak slobodnih trenera. Činjenica da još nemamo trenera pokazuje da mu ni jedan nije bio po volji, ili da ni jedan nije pristao da radi u Zvezdi. E sad, ovo v.d. stanje nema više nikakvog smisla. Nije fer ni prema navijačima, ni prema igračima, ni prema samom Gavriloviću, koji bi možda nešto i pokušao da promijeni kad bi znao da nije samo privremeno rješenje.

Ne znam šta se čeka. Da neki trener negdje dobije otkaz, pa da dođe u Zvezdu? Da neki drugi iz čista mira spusti cijenu? Ili možda Čović jednostavno neće da promoviše Gavru jer bi onda morao da mu poveća platu, a ovako ga plaća kao asistenta. Ko zna...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

   

Ima i pozitivnih primera?
“Ima, naravno. Evo, na primer, trener FMP Vladimir Jovanović. Pogledao sam nekoliko utakmica FMP i oni igraju zaista ozbiljnu košarku i to pokazuje da je momak talentovan. Imate i primer nekadašnjeg trenera Crvene zvezde Dušana Alimpijevića. Njega je jedna lopta Matijasa Lesora koštala karijere. Imao je odličan rezultat u Evroligi, mlad je trener, perspektivan. To je ono što mogu da vidim ovako, sa strane. Njega je jedna lopta delila od nastavka karijere. Onda je napravio grešku i otišao je u Avtodor, klub s ludim gazdom... Ali, eto, vidite kakve se stvari dešavaju zbog kojih karijere nekih trenera odu stranputicom“.

 

Zvezdan Mitrović o domaćim trenerima

Link to comment
Share on other sites

Ako je već takva situacija da se ne može ili neće dovoditi ni plej ni trener onda da se proba da se na najbolji način iskoristi igrački kadar koji već imamo. Poziciju bekap pleja bi, na primer, mogao da pokriva Dženkins kada je u petorci zajedno sa Davidovcem, možda čak i Beron u nekim varijantama, Filipu smanjiti minutažu, Laziću takodje. Možda u prelaznom roku ABA lige da se prebaci neki igrač iz FMP-a, Radanov a možda i Uskoković, koji jeste mlad i neiskusan ali i svakako veoma talentovan plejmejker.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...