Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

8 minutes ago, Šarac said:

Imao je trenera koji dve godine drzi njegovog sina u timu kao backup playa, MT je imao neograniceno pravo da bira svoj tim u skladu sa finansijama kluba.


Novi trener se trazi ali ono sto ovaj klub moze da plati nije dostupno, ono sto ne moze da plati nije u opcija, ono sto je dostupno verovatno ne zadovoljava kriterijume koje klub zeli od svog trenera.

Veruj da je novi trener mogao biti postavlje dva dana posle Tomica da je neko bio dostupan koji odgovora ambicijama kluba, ali molim bez upisa kako su Zdovc, Subotic ili Filipovski slobodni.

Stranac nece biti trener KKCZ jer od kako je NC u kosarci ni u jednom klubu nije imao stranca za trenera. Prihvatite to kao cinjenicu.

Ovo mi je pomalo čudno ako se zna da je ranije bilo pregovora sa Martinezom, Alonsom ...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Šarac said:

Imao je trenera koji dve godine drzi njegovog sina u timu kao backup playa, MT je imao neograniceno pravo da bira svoj tim u skladu sa finansijama kluba.


Novi trener se trazi ali ono sto ovaj klub moze da plati nije dostupno, ono sto ne moze da plati nije u opcija, ono sto je dostupno verovatno ne zadovoljava kriterijume koje klub zeli od svog trenera.

Veruj da je novi trener mogao biti postavlje dva dana posle Tomica da je neko bio dostupan koji odgovora ambicijama kluba, ali molim bez upisa kako su Zdovc, Subotic ili Filipovski slobodni.

Stranac nece biti trener KKCZ jer od kako je NC u kosarci ni u jednom klubu nije imao stranca za trenera. Prihvatite to kao cinjenicu.

 

Ako izbor na kraju bude izmedju Gavrilovica,Jovanovica iz fmp-a i slicnih ja sam uvek pre za Zdovca.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Šarac said:

Imao je trenera koji dve godine drzi njegovog sina u timu kao backup playa, MT je imao neograniceno pravo da bira svoj tim u skladu sa finansijama kluba.


Novi trener se trazi ali ono sto ovaj klub moze da plati nije dostupno, ono sto ne moze da plati nije u opcija, ono sto je dostupno verovatno ne zadovoljava kriterijume koje klub zeli od svog trenera.

Veruj da je novi trener mogao biti postavlje dva dana posle Tomica da je neko bio dostupan koji odgovora ambicijama kluba, ali molim bez upisa kako su Zdovc, Subotic ili Filipovski slobodni.

Stranac nece biti trener KKCZ jer od kako je NC u kosarci ni u jednom klubu nije imao stranca za trenera. Prihvatite to kao cinjenicu.

 

Ajde trener tu i tamo, ali da li ce biti pojacanje na mestu pleja, jer ovo je ocigledno da ne moze da funkcionise?

Znas moje misljenje o FIlipu od ranije, medjutim ovo vise ne moze, najmanje zbog same igre.

"Milion" razloga je da ne bude vise deo ekipe.

Link to comment
Share on other sites



A ko to dobija besplatne sezonske, mislis da je iko od onih 4500 regularno prodatih i 2000 paketa dobio besplatno. 
Znam samo da sponzori dobiju odredjeni procenat dnevnih karata i to one za gornji nivo, da li ti stvarno mislis da je toliki front protiv Filipa Covica ?
Pa na twiteru Avucic ne bi presao cenzus ako bi po tome, isto tako i ako bi se pratile drustvene mreze ista je situacija, tamo gde su najglasniji oni pobedjuju koje opet nema veze sa stvarnim zivotima i ono sto se desava u stvarnosti.
Svako neka dolazi prema svom osecaju , nekom je FC3 problem, nekom je daljina, nekom sto nismo 6.0, nekom je NCovic, nekom je Arena, nekom Pionir, posao, finansije, vreme, ali da se kaze da niko nece doci zbog FC3 zabole me , ja gledam sebe, platio svoju sezonsku, kao i svaku pre ove, i da gledao sam je i sa Uvalinom   a i sada sa Nenadicem ,Ojom i Gistom.
 
#nismoisti


Pa jedino ako nisi svaku od tih 4500 lično prodao i proknjižio kako možeš sa sigurnošću da tvrdiš kako se nekoliko desetina komada nije zagubilo medju Filipovim "prijateljima". A što se tiče fronta protiv Filipa, bilo je ovde prozivki kao idite u halu pa recite Nebojši i sinu mu šta mislite o njima, kad neko to i učini a onda ide priča, nema fronta, ne možete nikako da promenite to što mali igra u tatinom klubu. A što se tiče Vučića i paralele sa Filipom i Twitterom, jbg, postali smo narod koji se saginje i prodaje za jedan sendvič a ne za sezonsku i sve pogodnosti koje idu uz to. Ali kritična masa se polako skuplja, mali dobija sve više i više zvižduka. Kada normalnom narodu u hali bude prekipelo neće ga spasti ni 100 "prijatelja'. Inače i ja volim da gledam Nenadića, Odža i Gista. Za razliku od malog profesionalni su sportisti i niko im nije poklonio ugovor u zvezdi.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Hej Pavkov said:

 

Ajde trener tu i tamo, ali da li ce biti pojacanje na mestu pleja, jer ovo je ocigledno da ne moze da funkcionise?

Znas moje misljenje o FIlipu od ranije, medjutim ovo vise ne moze, najmanje zbog same igre.

"Milion" razloga je da ne bude vise deo ekipe.

Onda znas i moj stav oko toga, da se ja pitam a i mnogi ovde drugi bi se potezi vukli ali se mi ne pitamo.

 

Domaceg playa nema osim ovih sto su u FMPu, oni ne mogu do decembra, strani play koji ima kvalitet a da je slobodan sada nece verovatno pristati da igra 10 minuta, jer Lorenzo je projektovan za 25 do 30 minuta, sto on svojim fizickim predizpozicijama i moze lagano da iznese.

Ako i bude dovodjenja bice kao i svake godine kada se rade doselekcije na polusezoni, kako odlazaka tako i dolasci.

U skorijoj buducnosti imamo kada je KC doveden i koiiko se on pratio i kada je zvanicno presao kod nas.

O ranijim sezonama da i ne pricamo,tako da backup play umesto Covica ne ocekujte danas , sutra ili prekosutra, 

Zdovc je uspeo da ispadne iz aba lige sa Olimpijiom.

Neko je spominjao i Duska IVanovica koji je pred otkazom iz Besiktasa jer je uspeo da veze 6 poraza. Mozda i on koristi Tomicevu taktiku ajde da toliko lose vodim ekipu da bi dobio otkaz i da bi bio slobodan. Ne znam koliko je on realan, a znam da su i posle Radonje i sa njim bili pregovori. Neuspesni na kraju oko cene valjda. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

plasim se da je ivanovic bivsi trener, kao i njegove metode

2 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Gde je Zoran Lukic, sto je radio u Niznjem pre par godina? Ostao mi je u secanju kao dobar trener.

 

deklarisao se kao grobar i to bas nesto jeo govna, tako da od njega nista

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, K.Dot said:


 

 


Pa jedino ako nisi svaku od tih 4500 lično prodao i proknjižio kako možeš sa sigurnošću da tvrdiš kako se nekoliko desetina komada nije zagubilo medju Filipovim "prijateljima". A što se tiče fronta protiv Filipa, bilo je ovde prozivki kao idite u halu pa recite Nebojši i sinu mu šta mislite o njima, kad neko to i učini a onda ide priča, nema fronta, ne možete nikako da promenite to što mali igra u tatinom klubu. A što se tiče Vučića i paralele sa Filipom i Twitterom, jbg, postali smo narod koji se saginje i prodaje za jedan sendvič a ne za sezonsku i sve pogodnosti koje idu uz to. Ali kritična masa se polako skuplja, mali dobija sve više i više zvižduka. Kada normalnom narodu u hali bude prekipelo neće ga spasti ni 100 "prijatelja'. Inače i ja volim da gledam Nenadića, Odža i Gista. Za razliku od malog profesionalni su sportisti i niko im nije poklonio ugovor u zvezdi.

 

 

Ovde na forumu ima ajd 100 clanova, od toga 50 ne prati sport, 25 ne prati czv, od 25 koji prate czv 10 je glasno protiv CZV, a od tih 10, 5 ima 10 prijatelja koji ne idu da prate utakmice zbog Filipa, i ko je onda front? izgleda samo Laki.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, K.Dot said:


 

 


Pa jedino ako nisi svaku od tih 4500 lično prodao i proknjižio kako možeš sa sigurnošću da tvrdiš kako se nekoliko desetina komada nije zagubilo medju Filipovim "prijateljima". A što se tiče fronta protiv Filipa, bilo je ovde prozivki kao idite u halu pa recite Nebojši i sinu mu šta mislite o njima, kad neko to i učini a onda ide priča, nema fronta, ne možete nikako da promenite to što mali igra u tatinom klubu. A što se tiče Vučića i paralele sa Filipom i Twitterom, jbg, postali smo narod koji se saginje i prodaje za jedan sendvič a ne za sezonsku i sve pogodnosti koje idu uz to. Ali kritična masa se polako skuplja, mali dobija sve više i više zvižduka. Kada normalnom narodu u hali bude prekipelo neće ga spasti ni 100 "prijatelja'. Inače i ja volim da gledam Nenadića, Odža i Gista. Za razliku od malog profesionalni su sportisti i niko im nije poklonio ugovor u zvezdi.

 

Niko ne moze da zabrani klubu kome ce prodati i kome ce pokloniti sezonsku, sal ili kapu, nije bitno ,ali ovde se svako etikettira da ako je bilo sta napise protiv onih sto su protiv Fc3 da su sendvicari, sezonske za dzabe, botovi. 

Ali KK klub nije podeliio 20.000 karata kao sto je FK klub podelio da bi napunio stadion za LS, nije prevario svoje sezonce koji su kupili svoje sezonske karte a to sto rezultati nisu u skladu sa ocekivanjima uvek objektivne publike, jbga, kolko sam puta platio kartu za bioskop, pozoriste pa mi se nije svidela predstava ali nisam zverao okolo i raspitivao se da li je Bjela podelio svojim prijateljima karte besplatno da bi mu dali podrsku. Jesam li ja prevaren u tom slucaju sto sam platio kartu i gledao sranje od filma, a njegovi aplaudiraju na silu. Ukusi su razliciti kod svakoga.

Pa i ako ima zvizduka sta to znaci, pa ima li igraca kome neki nas navijac nije upustio zvizduk, zasto bi FC3 bio izoopsten od zvizduka. Svojevremeno su Pizonu zvizdali pa je celoj tribini pokazao onu stvar i na kraju postao zvezdina zvezda.

Da li ce klub da se povije pred zvizducima cele arene zato sto je Filip u timu ili ce vecina u toj Areni doci da bodri svoj klub da pobedi bez obzira da li je on u timu ili ne videcemo u narednom periodu, samo sam replicirao da FC3 niti dovodi niti odvodi publiku u tom velikom broju. Prodato je bilo 14500 karata za Real a da se nije znalo da Filip nece igrati tu utakmicu. 

 

Ne mozes prevariti zvezdinu publiku, ali isto tako smo razmazeni, sebi kada ucrtamo da smo najbolji, najposteniji, najlepsi na svetu pa nema tu niko da im to ospori, ja se ponavljam, javno necu vredjati, pljuvati nijednog igraca bez obzira kako se on zvao sve dok nosi nas dres, onome kome smeta FC3, Lazic kao rekorder po broju utakmica, Omic zato sto je druge vere, Gavrilovic zato sto je pomocni trener, ima opciju, kladionicu, dnevna soba, stream ili hala da taj svoj bunt i to i iskaze. Koliki ce broj to prihvatiti cemo videti ali nemoj ljudi koje misle suprotno okarakterisati kao botove i familiju Covica. Necemo da se vredjamo zamolio bih.

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Stvarno treba biti retko glup i  neintelegentan kao Covic i da prihvati da igra u Pioniru ostatak EL i da mu cena zakupa hale po utakmici El bude skuplje u Pioniru nego u Areni i da pri tom imas na raspolaganju 1000 karata u sloboodnoj prodaji u odnosu na 10.000 karata za Arenu.

Jel znas da je skoro 2000 paketa prodato po 5.000 dinara, sta raditi sa tim ljudima, da im kazes jebiga ne vaze vam vise karte jer eto ima navijaca koji smatraju da nam je isplativije da se igra u Pioniru jer tamo se jace deremo a blizi su nam igraci da im jebemo mater, sto sa tribina sto sa terasice.

 

Cisto ekonomski, 7.000 karata u ponudi po 500 dinara ARENA dok za Pionir mozes eventualno da pustis u prodaju oko 1.500 ( po ceni od 1.000  za tribinu), mozes vise ali opet sta sa ljudima sto su kupili pakete, ako ih pustis u PIonir onda za tribine vise nema u prodaji slobodnih karata.

 

Sta sa ljudima koji su kupili skupe sezonske karte za belu i plavu lozu koji imaju svoje mesto u Areni ali u Vesicevom Pioniru nemas mesto jer nisu obelezena mesta?

Sta sa sponzorima, vip kupcima, koji su zakupili boxove za svih 15 utakmica u Areni , gde njih da smestis u kom vip delu da njih stavis? 

Sta je sa komunikacijom, povezanost sa gradom, NBG i Hale PIonir, parking mesta, petkom je haos u saobracaju, utakmica u 19 h u Pioniru kada i kako stici do tog dela grada/

200.000 ljudi zivi na NBg samo, koliki procenat zvezdasa samo na NBG koji peske mogu iz svakog dela svoje opstine doci do Arene bez da upale kola

Obezbedjen parking u okviru parking Arene, plus jos koliko mesta u okolini u odnosu na livadu pored Pionira koji se vodi kao parking..

Zahtevi EL da sve ekipe imaju halu od plus 10.000 .

Novi Vesicev Pionir je skandal nad skandalima i ne moze da se poredi sa uslovima koje imamo u Areni na svim nivoima.

 

Skoro 34.000 u dve utakmice u Areni, znaci trebala su nam skoro 5 PIonira da ovu brojku dobacimo, a prodatih mozda 7 Pionira da finansijski dodjemo na isto kao 2 Arene.

 

Zasto Fener 16500 a Asvel plus 7000 ? Jel do Covica ili do navijaca koji ce da gledaju protivnika a ne svoj klub, 

Zaligiris ima vec tri poraza kuci a ne spustaju ispod 14.000 nijednu utakmicu. 

 

 

 

 

Sve sto pises stoji,ali ce realnost demantovati racionalne razloge nazalost.Ne znam da li si gledao utakmice pre dve godine u Areni kad je pokusano sa video bimom kao dobrom idejom da se ljudi motivisu da dodju da gledaju Bate Borisov i Baskoniju.Bilo je vise nego tuzno kako nas pune uz skripu patika i zavijanje kopa.Da se igra u Spensu ja bi isao bez obzira na parking i sve ostalo,ali nazalost mi nemamo kulturu gledanja kosarkaskih utakmica.Ja sam jedva cekao da igramo posle dugogodisnjeg posta EL,ali sam posle ovih 6 sezona prilicno razocaran.Sa drugarima koji navijaju za vecitog rivala sam debatovao o tome kako ce biti stalno puno,kako mi nismo samo fudbalska publika,kako  ce puna Arena biti realnost.Ako mozes daj mi procenu koliko ce sutra biti ljudi?Moja procena 7k ljudi max.I molim te odgovori mi da li mi imamo navijacki korpus da zakupimo Arenu za igranje EL i ekonomska isplativost istog plana na godisnjem nivou.A ove loze,sezonske,oznacena mesta je daleko od Srbije i naseg kluba dokazano kad ljudi sa sezonskim kartama nisu mogli da udju na Zvezda Galata jos dok je Rakoc igrao za nas godinu pre EL.Ako ne daj boze krene ova sezona po zlu ova moja pretpostavka ce se prepoloviti pa ocekuj 3 do 4 k ljudi od januara do kraja EL.

P.S.Kao krajnji argument pravljenje budala od nas koji smo kupili sezonske u junu,kad puste ove sa 400 nivoa na nivo 200.Pa koji sam kurac kupovao sezonsku u junu za 13 k,kad sam mogao da je kupim u septembru za 5k.Mala paralela sa FK,kupio sam paket za LŚ a covek ispred Marakane prodaje 7 severa za 3500 rsd.Biti veran klubu znaci biti glup u slucaju naseg SD.Sportski pozdrav

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Šarac said:

Jezik je glavna prepreka.

 

Zašto bi Čoviću bio problem da u google translate ukuca kako se na španskom recimo kaže "Filip mora da igra" ?

 

Ostalo mu očigledno nije bitno, tako da ne mora ništa drugo da zna da kaže. 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 
Ovde na forumu ima ajd 100 clanova, od toga 50 ne prati sport, 25 ne prati czv, od 25 koji prate czv 10 je glasno protiv CZV, a od tih 10, 5 ima 10 prijatelja koji ne idu da prate utakmice zbog Filipa, i ko je onda front? izgleda samo Laki.
7e6357e636413d261260114bf0a74f06.gif
  • Like 2
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, placebo said:

Sve sto pises stoji,ali ce realnost demantovati racionalne razloge nazalost.Ne znam da li si gledao utakmice pre dve godine u Areni kad je pokusano sa video bimom kao dobrom idejom da se ljudi motivisu da dodju da gledaju Bate Borisov i Baskoniju.Bilo je vise nego tuzno kako nas pune uz skripu patika i zavijanje kopa.Da se igra u Spensu ja bi isao bez obzira na parking i sve ostalo,ali nazalost mi nemamo kulturu gledanja kosarkaskih utakmica.Ja sam jedva cekao da igramo posle dugogodisnjeg posta EL,ali sam posle ovih 6 sezona prilicno razocaran.Sa drugarima koji navijaju za vecitog rivala sam debatovao o tome kako ce biti stalno puno,kako mi nismo samo fudbalska publika,kako  ce puna Arena biti realnost.Ako mozes daj mi procenu koliko ce sutra biti ljudi?Moja procena 7k ljudi max.I molim te odgovori mi da li mi imamo navijacki korpus da zakupimo Arenu za igranje EL i ekonomska isplativost istog plana na godisnjem nivou.A ove loze,sezonske,oznacena mesta je daleko od Srbije i naseg kluba dokazano kad ljudi sa sezonskim kartama nisu mogli da udju na Zvezda Galata jos dok je Rakoc igrao za nas godinu pre EL.Ako ne daj boze krene ova sezona po zlu ova moja pretpostavka ce se prepoloviti pa ocekuj 3 do 4 k ljudi od januara do kraja EL.

P.S.Kao krajnji argument pravljenje budala od nas koji smo kupili sezonske u junu,kad puste ove sa 400 nivoa na nivo 200.Pa koji sam kurac kupovao sezonsku u junu za 13 k,kad sam mogao da je kupim u septembru za 5k.Mala paralela sa FK,kupio sam paket za LŚ a covek ispred Marakane prodaje 7 severa za 3500 rsd.Biti veran klubu znaci biti glup u slucaju naseg SD.Sportski pozdrav

Svaku sam gledao , jedinu utakmicu sto sam propustio u Areni je pobeda protiv Armanija u Radonjic sezoni jer mi bila slava (Djurdjic).

Na kop nemoj da racunas, oni su fudbalski navijaci, njih vise od u Kazahstan na utakmicu nego sto ce doci za dzabe na kosarku, Na njih ne racunaj sem ako fk ne izbace iz evrope na 10godina ali onda bi se pojavila neka Surdulica ili Ivanjica kao prioritet da se odere grlo.

Ne znam sta se sa grobljem raspravljas oko posete, pa oni ni za nikada jaci tim ne mogu ni donji prsten da napune sada. 

Mi nemamo kapacitet da punimo arenu svaku utakmicu, a to nemaju ni NBA klubovi da imaju 90 % rasprodatog kapaciteta za sve utakmice, nas klub ce morati da malo prosara sa cenam za neke utakmice EL jer ove skupe karte za loze se najslabije prodaju kada su ovi neatraktivni protivnici. Jebiga Chelsea i Manchester ne igraju El ko je bre taj Asvel ili Baskoinija. Moje dupe dolazi samo na El kada je vazna utakmica, kada ulazimo u top 8 ili dolazi Real.

MI svaku utakmicu u areni pocnemo sa 7.000 ljudi sa sezonskim, a to da ce neko da se spusti odozgo na dole , pa nece se desiti, bas iz razloga sto si naveo pa neka zvrci prazno. Grbovic je obecao neke zavese za manje prodaje, ali ocekujem da bude oko 9 do 10 na ovm manjim utakmicama, a klub je svakako prihodovao sa prodatim sezonskim ali ne moze zvati sada svakog sezonca da dovuce dupe u arenu ako ne zeli.

Navijaci KKCZ treba sa sobom da odluce hoce li klub u El ili KLSu, EL ne zeli da vidi PIonir kao home court bazni za KKCZ , ne zeli ni KKP u Cipiripiju a vi bi sada hteli da nama PIonir budu home court bez ikakvih EL standarda.

I dobijena je takva cena za Arenu da se igranje u Pioniru ne isplati uopste El bez obzira na nas emotivni dozivljaj i atmosferu iz istog.

 

Greske iz Fk su poznate svima u klubu, kao i greske oko cena sezonskih iz prethodnih sezona, kao i to sa prebacivanjem sa gornjeg na donji nivo.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Šarac said:

Domaceg playa nema osim ovih sto su u FMPu, oni ne mogu do decembra, strani play koji ima kvalitet a da je slobodan sada nece verovatno pristati da igra 10 minuta, jer Lorenzo je projektovan za 25 do 30 minuta, sto on svojim fizickim predizpozicijama i moze lagano da iznese.

 

Ah da, opet dolazimo do toga da nema boljeg rijesenja od totalne stetocine koji igra samo jer je tatin sin, jer zaboga ni jedan strani plej nece da igra bek ap pleja u EL ekipi ali im ne smeta da igraju bek ap pleja u Mornaru i FIBA LS timova.

 

:yawn2:

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Šarac said:

Svaku sam gledao , jedinu utakmicu sto sam propustio u Areni je pobeda protiv Armanija u Radonjic sezoni jer mi bila slava (Djurdjic).

Na kop nemoj da racunas, oni su fudbalski navijaci, njih vise od u Kazahstan na utakmicu nego sto ce doci za dzabe na kosarku, Na njih ne racunaj sem ako fk ne izbace iz evrope na 10godina ali onda bi se pojavila neka Surdulica ili Ivanjica kao prioritet da se odere grlo.

Ne znam sta se sa grobljem raspravljas oko posete, pa oni ni za nikada jaci tim ne mogu ni donji prsten da napune sada. 

Mi nemamo kapacitet da punimo arenu svaku utakmicu, a to nemaju ni NBA klubovi da imaju 90 % rasprodatog kapaciteta za sve utakmice, nas klub ce morati da malo prosara sa cenam za neke utakmice EL jer ove skupe karte za loze se najslabije prodaju kada su ovi neatraktivni protivnici. Jebiga Chelsea i Manchester ne igraju El ko je bre taj Asvel ili Baskoinija. Moje dupe dolazi samo na El kada je vazna utakmica, kada ulazimo u top 8 ili dolazi Real.

MI svaku utakmicu u areni pocnemo sa 7.000 ljudi sa sezonskim, a to da ce neko da se spusti odozgo na dole , pa nece se desiti, bas iz razloga sto si naveo pa neka zvrci prazno. Grbovic je obecao neke zavese za manje prodaje, ali ocekujem da bude oko 9 do 10 na ovm manjim utakmicama, a klub je svakako prihodovao sa prodatim sezonskim ali ne moze zvati sada svakog sezonca da dovuce dupe u arenu ako ne zeli.

Navijaci KKCZ treba sa sobom da odluce hoce li klub u El ili KLSu, EL ne zeli da vidi PIonir kao home court bazni za KKCZ , ne zeli ni KKP u Cipiripiju a vi bi sada hteli da nama PIonir budu home court bez ikakvih EL standarda.

I dobijena je takva cena za Arenu da se igranje u Pioniru ne isplati uopste El bez obzira na nas emotivni dozivljaj i atmosferu iz istog.

 

Greske iz Fk su poznate svima u klubu, kao i greske oko cena sezonskih iz prethodnih sezona, kao i to sa prebacivanjem sa gornjeg na donji nivo.

 

Generalno pricamo o istoj stvari,samo sto nisam znao za cenu Pionira.Ja gledam sve tekme,kad sam  ovde(skijanje,putovanja sl.)Aba i Kls.Zivim blizu Pionira,naravno da to nije razlog da ga favorizujem nego mi je zgodno pa cesto povedem caleta i sina te im uredno kupim kartu,ponekad u 100metarskom redu jer radi samo jedna blagajna.Samo mi nije jasno kako od vaskolikog zvezdastva iz Bgda dodje svega 1500 dusa da provede nedeljno popodne/vece.Svakako da zelim da nas sutra bude sto vise,ajde da vise ne malerisem i sacekamo sutra .Za vredjanje Covica se apsolutno slazem sa tobom i prvo sto sam pitao Lakija kad sam saznao da je on u pitanju bilo je nisi valjda psovao?Svakako ne treba vredjati bilo koga, Sasu Pavlovica,Repesu.....pa ni Filipa.Ali misliti svojom glavom je svakako preporucljivo,pa cak i kad nisi upravu.Kad smo vec kod Filipa suska se da trazimo pleja,to je dobro da ugasi vatru.Ali ostaje pitanje,ciji smo i ko nas finansira.Veruj mi da mi se sve zgadilo do te mere da cu posle skoro 40 godina odluciti da apstiniram od KK dok je sns klika na vlasti.Ono Covicevo gostovanje na pinku i prica o finansiranju,a njegov sin igra u Zvezdi mi je do te mere bljutava....

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

 

Zdovc je uspeo da ispadne iz aba lige sa Olimpijiom.

Neko je spominjao i Duska IVanovica koji je pred otkazom iz Besiktasa jer je uspeo da veze 6 poraza. Mozda i on koristi Tomicevu taktiku ajde da toliko lose vodim ekipu da bi dobio otkaz i da bi bio slobodan. Ne znam koliko je on realan, a znam da su i posle Radonje i sa njim bili pregovori. Neuspesni na kraju oko cene valjda. 

Vi ste pricali i da je Pesic izlapeo, pa eno ga u Barseloni. Meni deluje da je vase misljenje slicno Nebojsinim.

 

Iz FMP moze da igra EL, za ABA ne treba. Za njih je i smesno da sad ulaze u proces. Sto mora biti domaci?

 

Imamo osam stranaca, sa tim da nam bar dva ne trebaju?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Onda znas i moj stav oko toga, da se ja pitam a i mnogi ovde drugi bi se potezi vukli ali se mi ne pitamo.

 

Domaceg playa nema osim ovih sto su u FMPu, oni ne mogu do decembra, strani play koji ima kvalitet a da je slobodan sada nece verovatno pristati da igra 10 minuta, jer Lorenzo je projektovan za 25 do 30 minuta, sto on svojim fizickim predizpozicijama i moze lagano da iznese.

Ako i bude dovodjenja bice kao i svake godine kada se rade doselekcije na polusezoni, kako odlazaka tako i dolasci.

U skorijoj buducnosti imamo kada je KC doveden i koiiko se on pratio i kada je zvanicno presao kod nas.

O ranijim sezonama da i ne pricamo,tako da backup play umesto Covica ne ocekujte danas , sutra ili prekosutra, 

Zdovc je uspeo da ispadne iz aba lige sa Olimpijiom.

Neko je spominjao i Duska IVanovica koji je pred otkazom iz Besiktasa jer je uspeo da veze 6 poraza. Mozda i on koristi Tomicevu taktiku ajde da toliko lose vodim ekipu da bi dobio otkaz i da bi bio slobodan. Ne znam koliko je on realan, a znam da su i posle Radonje i sa njim bili pregovori. Neuspesni na kraju oko cene valjda. 

 

Znaci samo plej moze da iznese 25-30 minuta i da bude projektovan da bude prva opcija, a na svim ostalim pozicijama mozemo da imamo dva odlicna igraca?

 

Na pozicijama 2, 4 i 5 imamo po dva stranca, niko se nije setio da Simanic nece biti ni u 12 ako se produzi Faye, pa se on produzio. Gle cuda, pa nismo doveli ubicu na poziciji dva, pa da mu zamena bude Jeremic.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Onda znas i moj stav oko toga, da se ja pitam a i mnogi ovde drugi bi se potezi vukli ali se mi ne pitamo.

 

Domaceg playa nema osim ovih sto su u FMPu, oni ne mogu do decembra, strani play koji ima kvalitet a da je slobodan sada nece verovatno pristati da igra 10 minuta, jer Lorenzo je projektovan za 25 do 30 minuta, sto on svojim fizickim predizpozicijama i moze lagano da iznese.

Ako i bude dovodjenja bice kao i svake godine kada se rade doselekcije na polusezoni, kako odlazaka tako i dolasci.

U skorijoj buducnosti imamo kada je KC doveden i koiiko se on pratio i kada je zvanicno presao kod nas.

O ranijim sezonama da i ne pricamo,tako da backup play umesto Covica ne ocekujte danas , sutra ili prekosutra, 

Zdovc je uspeo da ispadne iz aba lige sa Olimpijiom.

Neko je spominjao i Duska IVanovica koji je pred otkazom iz Besiktasa jer je uspeo da veze 6 poraza. Mozda i on koristi Tomicevu taktiku ajde da toliko lose vodim ekipu da bi dobio otkaz i da bi bio slobodan. Ne znam koliko je on realan, a znam da su i posle Radonje i sa njim bili pregovori. Neuspesni na kraju oko cene valjda. 

 

Zdovc je za mnoge pomenute ovde Fil Dzekson licno.Dosta iskustva,sto sa repkom sto sa klubovima.Tu istu Olimpiju je koliko se secam vodio i u EL.Sasvim dobre rezultate imao i sa repkom...

Naravno da ima i boljih  ali ne znam koliko su dostupni.Od ovih slobodnih,on mi je nekako najbolji izbor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, placebo said:

Generalno pricamo o istoj stvari,samo sto nisam znao za cenu Pionira.Ja gledam sve tekme,kad sam  ovde(skijanje,putovanja sl.)Aba i Kls.Zivim blizu Pionira,naravno da to nije razlog da ga favorizujem nego mi je zgodno pa cesto povedem caleta i sina te im uredno kupim kartu,ponekad u 100metarskom redu jer radi samo jedna blagajna.Samo mi nije jasno kako od vaskolikog zvezdastva iz Bgda dodje svega 1500 dusa da provede nedeljno popodne/vece.Svakako da zelim da nas sutra bude sto vise,ajde da vise ne malerisem i sacekamo sutra .Za vredjanje Covica se apsolutno slazem sa tobom i prvo sto sam pitao Lakija kad sam saznao da je on u pitanju bilo je nisi valjda psovao?Svakako ne treba vredjati bilo koga, Sasu Pavlovica,Repesu.....pa ni Filipa.Ali misliti svojom glavom je svakako preporucljivo,pa cak i kad nisi upravu.Kad smo vec kod Filipa suska se da trazimo pleja,to je dobro da ugasi vatru.Ali ostaje pitanje,ciji smo i ko nas finansira.Veruj mi da mi se sve zgadilo do te mere da cu posle skoro 40 godina odluciti da apstiniram od KK dok je sns klika na vlasti.Ono Covicevo gostovanje na pinku i prica o finansiranju,a njegov sin igra u Zvezdi mi je do te mere bljutava....

A gde se suska, po fb stranicama sa 100 followera, na forumima, twiteru?

Ako dodje 1500 ljudi na kosarku, to je znak da ljude imaju druge zanimljivije sadrzaje u svom slobodnom vremenu, ako fk ne moze tu brojku da prebaci sa pola severa koji ulaze za dzabe a pojedinacna karta kosta od 100 do 300 dinara, zasto bi te poseta na kosarci zacudila. 
Ja sam bio prisutan u Pioniru dok je jos Paspalj igrao za Buducnost gde nas je bilo ukupno 82 na utakmici. A tada nije Covic gostovao kod Sarape pa je izazvao opsti bojkot publike.

Mi nismo generalno sportska nacija sa kulturom odlaska na sportske priredbe, a pogotovo sada u ovom vremenu gde su ljudi navikli na kvalitetniji zivot iz svog doma.

Ljudi nece da se cimaju u prevozu, da trose svoje vreme i novac na sport, a ponavljam svako ima pravo da iskaze svoju podrsku na tribinama ili iz kreveta. 

20 minutes ago, goldberg said:

 

Znaci samo plej moze da iznese 25-30 minuta i da bude projektovan da bude prva opcija, a na svim ostalim pozicijama mozemo da imamo dva odlicna igraca?

 

Na pozicijama 2, 4 i 5 imamo po dva stranca, niko se nije setio da Simanic nece biti ni u 12 ako se produzi Faye, pa se on produzio. Gle cuda, pa nismo doveli ubicu na poziciji dva, pa da mu zamena bude Jeremic.

Za tebe i ostale koji mi u slicnom tonu postavljaju vec 1000 puta ista pitanja imali ste vremena da to pitate Tomica dok je bio  trener, a NC vam je odmah do partera b, samo ograda vas mala deli, nema telohranitelja, nema obezbedjenje, sada protiv Igokea mogao je svako da mu pridje i pita ga to isto posto Tomic nije vise stanovnik ovog grada. Njegov privremeni boravak se zavrsio ranije nego planirano.

 

Ako ocekujes od mene da ti odgovorim zasto Needham nije back up play ili Pulen Waller, LJubicic, Pot, ili bilo koji drugi igrac na ovoj planeti umesto FC3 , ne znam odgovor, sto ne znaci da se slazem sa odlukom kluba da tako oni odluce. 

 

 

Sto se tice Simanica, da se nije planirao ostanak Borise ne bi ga produzili na jos godinu, kada se sklapao roster, Faye je planiran kao treca cetvorka i treca petica, Kuzmic da se nije desilo to sto se desilo ne bi Ojo ostao, a verovatno ni Jovanovic ne bi bio u timu jer je Faye mogao da uzme minute kao petica u small ball varijantama a to smo imali prilike da vidimo kod Tomica.

Ponavljam po 100ti put, ovaj roster je bila ideja Tomica, stim sto su mu ponudjeni Kuzmic i Djenka kao nasi povratnici kao opcije.

Odbio je Simonovica i Jaku Blazicu , a uzeo je Derika Browna i insistirao i pritiskao Stratosa da produzi godinu dana.

Edited by Šarac
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...