Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

@Laki21

Bem ti zivot sta procitah.Sto je najgore ima istine kad pogledas naš i rivalskii kop.Ali jako povrsno i stereotipno.I onda pristojnog coveka @Laki21 razapnu onako samo zbog drugacijeg misljenja.Pa te iste iz kopa posalju ispred Rts-a.A laki stanca tizere sve do blokbastera Filip Covic "moj kosarkaski put".😄

Edited by placebo
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

mislio sam da je pozicija Milka B. kao najveće štetočine u našem dresu apsolutno nedostižna...ali pogreši čovek.

 

mislio sam i da se zvjeri boje ove vatre koja trag mi prati...i to sam mislio.

Izgleda da mnogo kratko pamcenje imas druze... Treba nekad i razred ponoviti kamo li kosarkaske sezone...

 

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

 

 

Edit:

 

 

 

svašta...

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Laki21 said:

To je ono govance koje je protiv Budućnosti izjavilo da je finale za njega preveliki pritisak te zato ne može da pogodi koš sa 20cm udaljenosti?

To je ta vreca nicega, beskorisna masa.

 

Proklinjem dan kad je potpisao za nas.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Milko je na jednoj el utakmici postigao vise koseva nego sto ce zdepasti Gremlin do kraja zivota. 

 

Kapiram hejt zbog plej ofa ali ajde da se ni u sali ne stavlja u isti kos sa likom koji se bavi kosarkom samo zbog tate. 

Edited by Sector
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Laki21 said:

Pa lepo je rečno, nakon Gnoma najveća štetočina koja je obukla naš dres.

To u vezi Bjelice su relativne stvari, on je kao igrac u odgovarajucem sistemu i sa tacno odredjenom ulogom (a gledali smo ga i kod Radonje) davao i odgovarajuci doprinos. Pritom je ostvario zavidnu kosarkasku karijeru i uzeo trofeje i sa Zvezdom.

Sin Filip ni u kakvom sistemu na ovom nivou kosarke ne moze dati doprinos i mozemo traziti minute nekih El meceva u kojima "nije mnogo izgresio i sjebao onoliko stvari na obe strane parketa".

Ipak ne treba uopste gradirati bilo kog drugog igraca u odnosu na njega, pa ni Milka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Hej Pavkov said:

KKP na nas bez Parahuskog, raskinuli su ugovor s njim, verovatno i bez Voldena.

Imacemo opasan zicer da utisamo Mordor i da vezemo Asvel, KKP, Albu pa i Zalgiris sto da ne.

Ali i dalje je sve to dzaba ako ne dodje plej.

Lepo si ti to sve vezao i sve to za sedam dana.  Parahuski nije faktor posto ne igra cele sezone. Kratak je vremenski rok da bi se to sve moglo dobiti. 3-1 bi bilo odlicno, ali realnost je mislim 2-2. Jasno mi da vam ovi klubovi nisu nesto narocito na papiru, ali...samo Alba ima manje pobeda od nas.  Ipak, mislim da je vremenska distanca najbitnija da to ne bude bas kako ti zamisljas.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...