Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

23 minutes ago, AgroUrban said:

Ne sećam se sličnih izjava u slučaju Omića, Lazić baš pokazao kakav je čovek, savija se kako tribina i Nebojša duvaju.

Ne lupaj gluposti.

Lazic je bas u par navrata ozbiljno odjebao tribinu, i kad ide da pozdravi na kraju meca uradi to krajnje protokolarno.

Cini mi se da je protiv Olija ozbiljno napusio par telecih glava.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Nikog do sad nije branio a vređani su mnogi igrači i treneri KKCZ. Izgleda da je Filip stvarno veliki ortak zbog kojeg i igrači i novinari rado ulaze u rasprave sa navijacima. Kapiten Zvezde koji ne zna da je Laki navijač je prilično jadno. Lazic se tu debelo obrukao 

  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, losmi17 said:

Ne lupaj gluposti.

Lazic je bas u par navrata ozbiljno odjebao tribinu, i kad ide da pozdravi na kraju meca uradi to krajnje protokolarno.

Cini mi se da je protiv Olija ozbiljno napusio par telecih glava.

 

Sori, ne pratim toliko Zvezdu da ispratim odnos prema tribini na utakmicama, nego sam replicirao na to sto je usao u klinc sa Lakijem, a to nisam video u Omicevoj situaciji, i sto je o tome pricao u intervjuu, sto opet nisam video u obrnutoj situaciji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Skromna NBA karijera u prvim sezonama u najkvalitetnijoj košarkaškoj ligi sveta. Ali i status “ubice“ u Evropi. Šejn Larkin je u prošloj i u ovoj sezoni jedan od najopasnijih rivala u Evroligi. Međutim, ako pitate njega samog protiv koga ne voli da igra…
Hmm. Čarls Dženkins je verovatno jedan od najtežih odbrambenih igrača. Brz momak, jak momak, atletia”, hvali Larkin zemljaka iz Crvene zvezde u intervjuu za specijalizovani košarkaški sajt Eurohoops.

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, losmi17 said:

Ne lupaj gluposti.

Lazic je bas u par navrata ozbiljno odjebao tribinu, i kad ide da pozdravi na kraju meca uradi to krajnje protokolarno.

Cini mi se da je protiv Olija ozbiljno napusio par telecih glava.

Sto opet ne menja da je tacno ovo sto je @AgroUrban napisao, mogao je da stane i u Omicevu zastitu ako je vec dosledan, dziberski je pretiti svom navijacu

koji iskazuje misljenje. I ova izjava sada mu je na nivou osnovne skole.

Time sto je stao u odbranu nekoga ko sahranjuje sopstveni tim, za mene nije nikakav kapiten i moze zajedno sa Filipom da potrazi srecu negde drugde sa svojim Ugovorom.

Protiv Olija nije napusio telece glave nego je imao raspravu sa nekim kretenom nakon tekme, u svakom slucaju respekt za to.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, perkos said:

Nikog do sad nije branio a vređani su mnogi igrači i treneri KKCZ. Izgleda da je Filip stvarno veliki ortak zbog kojeg i igrači i novinari rado ulaze u rasprave sa navijacima. Kapiten Zvezde koji ne zna da je Laki navijač je prilično jadno. Lazic se tu debelo obrukao 

 

Pa da li je onaj potez bio nevaspitan? 

-Jeste. Znaci Laza je u pravu. 

 

Da li cilj opravdava sredstva? 

-Za to svako ima svoje misljenje u skladu sa uverenjima. 

 

Da li je drzanje svog sina u klubu gde si predsednik nevaspitano? 

-Jeste. Znaci vecina nezadovoljnih navijaca ima pravo. 

 

Da li cilj opravdava sredstva? 

-Za to svako ima svoje misljenje u skladu sa uverenjima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Sori, ne pratim toliko Zvezdu da ispratim odnos prema tribini na utakmicama, nego sam replicirao na to sto je usao u klinc sa Lakijem, a to nisam video u Omicevoj situaciji, i sto je o tome pricao u intervjuu, sto opet nisam video u obrnutoj situaciji.

Ne pratiš ali ti ne smeta da komentarišeš? Laza nije pozdravio "najvernije" posle utakmice sa Olijem u Areni... Jedini. Tada nije bio kapiten.

 

 

Na utakmici sa Olijem, kada je vređan Omić, kao kapiten odveo je igrače u svlačionicu... bez uobičajenog pozdrava sa "najvernijima".

 

Vrlo bi rado da čujem o nečemu sličnom, kada je odnos igrača kkp i vaših "najvernijih" u pitanju?

 

Laza je poslednji kome navijači kkcz mogu nešto da zamere ali je ovo ludilo po forumima oko Filipa, otišlo u zonu sumraka

 

 

 

 

 

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

 

 

 

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Laza je samo stao na stranu Omica u Podgorici, kad su milovi i bokanovi batinasi krenuli da vredjaju Alena.

 

A to sto pricate da nije stao na njegovu stranu kod dileja. To i nije njegov zadatak vec predsednika kluba. Sta ocekujete, da se pokaci sa celom tribinom? Koji igrac je to ikad uradio?

Igraci kkP godinama pevaju uvredljive pesmice sa njihovim kopom, pa ni njihov kapiten koji ima veliki kredit kod te horde nije nikad pokusao da to prekine. Mada mozda ima malo i do licnosti tu...

Edited by losmi17
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I meni u malom mozgu stoji ovo o cemu prica @Setite se 2011 a ovo dole za Podgoricu sam i izbrisao iz sjecanja.

 

O incidentu sa Lakijem sam se izjasnio, pogresan je obostrano i mada smatram Lazinu reakciju moralno ispravnom volio bih da mu je ova naknadna izjava drugacija. Trebalo je da iznese dosta pomirljiviji stav, da ne djeluje osudjujuce i ovako naknadno vec vise edukativno.

 

Ali ok, sportisti u kolektivnim sportovima imaju mnogo manje obaveze da jasno artikulisu svoje stavove na bilo koju temu van terena pa je i ocekivano da imaju manje odmjerene izjave. Uz to Lazi se svasta moze zamjeriti u tehnickom smislu, ali beskompromisan pristup, hrabrost i visok nivo profesionalnosti i odgovornosti na terenu ne. Takodje, u njegovom karakteru nema niceg dodvornickog, nikad se nije ufuravao tribini, ljubio i tetovirao grbove, pokazivao nepostovanje prema protivniku i sl. Tako da sam uvjeren da on nije Filipa stitio jer je tatin sin nego zato sto je njegov saigrac.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 

Da se opet osvrnem na trenera. Kako vrijeme prolazi postaje jasno ono sto se moglo i ocekivati:

- treneri ne rastu na grani i tesko je naci adekvatno rjesenje

- posebno je tesko to uraditi u toku sezone u to na nacin kako mi to izgleda hocemo - da nas neko zamoli da trenira

- ozbiljnije je igrati sa 8 igraca nego bez trenera, a mi izgleda hocemo da dokazemo da je sve moguce. Ako treba mjesec, dva, nema veze, moze to Gavra.

- najjace je to sto ce covjek ni kriv ni duzan najebati, a adresa za kritiku je samo jedna

- ovo je jedan od najvecih gafova Covica od kada je poceo Zvezda epopeju. Apsolutno diletantski. Pri tome i ne pokusava da nesto objasni, vjesto ce izmanipulisati javnost da je kriv zvalavi Tomic, trapavi Gavra, pa cak i njegov skraceni sin prije njega, a istina je da je njegova sujeta ostavila rupu kao kad se radi operacija pa se rana ne zasije.

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Setite se 2011 said:

Ne pratiš ali ti ne smeta da komentarišeš? Laza nije pozdravio "najvernije" posle utakmice sa Olijem u Areni... Jedini. Tada nije bio kapiten.

 

 

Na utakmici sa Olijem, kada je vređan Omić, kao kapiten odveo je igrače u svlačionicu... bez uobičajenog pozdrava sa "najvernijima".

 

Vrlo bi rado da čujem o nečemu sličnom, kada je odnos igrača kkp i vaših "najvernijih" u pitanju?

 

Laza je poslednji kome navijači kkcz mogu nešto da zamere ali je ovo ludilo po forumima oko Filipa, otišlo u zonu sumraka

 

 

 

 

 

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

 

 

 

Ljudi kratko pamte i zluradi su , lako opljunu po nekom i daju pausalne ocene karaktera na osnovu svojih iskrevljinih slika. Sledeci zbog koga ce da se vrsi kolektivno samoubistvo je Lazic. Cim Covic ode.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, pepe sancez said:

- ovo je jedan od najvecih gafova Covica od kada je poceo Zvezda epopeju. 

 

Vjerovatno jeste kad su posljedice u pitanju, mada je veća budala ispao u slučaju onog Stefana Jankovića.

 

Pretpostavljam da je u Čovićevoj glavi Milan Tomić trebalo da bude slična trenerska priča kao Dejan Radonjić. Bio je spreman da ga podrži i kad su ga svi tjerali, kao što je podržao Radonju. Međutim, za razliku od Dejana, Tomić niti je ima jasnu ideju kakav tim želi da stvara, niti je zapravo želio da ostaje u Zvezdi. A Čović to očito nije shvatao.

 

Nebojša je čovjek koji u košarci ima svoje ime i prezime, nije ni amater ni apartčik, ali svake godine kao da sve više gubi konce. Previše je nerezonskih stvari, od onog dovođenja Alimpija za trenera prekaljenim evro-veteranima, do ovog tvrdoglavog držanja Filipa u timu kad svi vide na šta to liči. Kad još u obzir uzmemo da je sve manje trenera koji s njim hoće da sarađuju, da je sve manje ljudi čiji savjet hoće da posluša, da klub standardno nema efektivnog sportskog direktora, stvarno nisam siguran šta možemo da očekujemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ljudi kratko pamte i zluradi su , lako opljunu po nekom i daju pausalne ocene karaktera na osnovu svojih iskrevljinih slika. Sledeci zbog koga ce da se vrsi kolektivno samoubistvo je Lazic. Cim Covic ode.

Moj jedini problem sa Lazicem je sto vec tri sezone ne isporucuje gotovo nista i ima mesto u timu samo na stare zasluge, ali avaj, to sam samo nezahvalni ja. Doduse, letos sam iznosio stav da se trebamo izljubiti i pozdraviti s njim, ali dosta ljudi nije bilo slicnog misljenja. Cinjenica je da su Lazic i Covic visak u ovom timu, dok od Laze moze biti neke vajde kada povremeno odigra dobru odbranu ili ubode neki spot up sut, od tatinog malog koristi nema i necemo prestati da to napominjemo i dizemo glas zbog toga, dok god je zbog nepotizma nezasluzeno u timu koji svi volimo i na koji nam ode odredjeni deo vremena u zivotu.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...