Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

34 minutes ago, Udomitelj said:

Dajte neki spisak cutovanih plejeva, neki ajzea brisko bi nam legao fino...btw Norense Odiese je letos bio jako blizu FMP al i Tejic za sad pokazuje iznenađujuće dobre partije,mada teško da će biti upotrebljiv za CZ

3ftxtv.jpg

 

 

Ovo Igor Rakocevic fat edition? 

  • Ha-ha 5
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Neću ništa novo reći ako konstatujem da smo u velikim govnima. Nebojša je otišao u krajnost, sujeta ga izjela a tada, i da hoće ne može da donosi racionalne odluke. Da šutne pomoćnika i sina, priznao bi poraz, a to je za njega vrlo teško, da kažem, nemoguće. Sa druge strane sužen mu je manevarski prostor. Para nema da dovede kakvog takvog trenera od integriteta i sa dovoljno znanja. Naime, takvi su skupi, bar za Čovićeve pojmove a svakako bi tražili da sami odlučuju o rosteru. Tako da Jovanović mu ostaje kao jedino rešenje. Smatram da ni sam Jovanović ne bi preterano bio voljan da proba da vadi Čovićeve fleke, ali Čović mu je gazda kako okreneš, dali u FMP-u dal u Zvezdi, eventualno. Tako sam, tako reći siguran da će Jovanovića da gurne u vatru, ni krivog ni dužnog. Šta je sa Filipom, to ćemo ubrzo videti. Nebi me iznenadilo da se primiri neko vreme, pa kad vežemo par poraza ili Lorenzo zabaguje, opet uđe sa pričom, šta da se radi nema se za boljeg, neka Filip zakrpi malo, a videli smo da može prošle sezone blablabla Da se ima para verovatno bi izvukao nekog isluženog asa d se raja neko vreme loži, ali posle Dangubinog, biće još batova i igranka će trajati do zore. Samo, plašim se da će račun na kraju platiti Zvezda i mi sa njom u vidu duševnih poremećaja.

I zaboravih, čuo sam i ja da je dobar momak i komunista.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja cuo da je dobar momak.

nek te vodi na matursko...i Lazić je dobar skijaš

...ali dajte nekog košarkaša za promenu...ipak smo KK.

 

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

 

 

 



nek te vodi na matursko...pa i Lazić je dobar skijaš...ali dajte nekog košarkaša za promenu...ipak smo KK.
 
Послато са SM-J330F помоћу Тапатока
 
 
 




Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Nemamo mi neki tragican pocetak u EL da bi se vec praznila hala. 2-5 je ok s' obzirom na raspored, da je Beron pogodio onaj sut u Izraelu onda bi tek imali dobar skor.

 

Ni neki mnogo dobar trener ne bi rijesio problem nemanja bilo kakve krstene opcije na bek ap pleju. Mislim da svaka EC i FIBA LS ekipa ima bolje rijesenje na bek ap pleju od nas sto samo govori koliko se gazda izglupirao sa sinom.

 

Nije to ni jedini problem, jos cekamo nase najvece pojacanje da zaigra i da adekvatan doprinos, sa Derickom u iole pristojnom stanju plafon tima je mnogo veci uz sav respekt prema Fayeu. Kuzmicu ce trebati vremena iako nakon svega premasuje ocekivanja, takodje i Djenka mora da uhvati kakvu takvu formu u napadu, bar otvorene suteve da pogadja u vecem procentu ali on me najmanje brine. Lazic je potpuno nepotreban u ovom sastavu a i generalno je daleko od EL nivoa.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Sector said:

Nemamo mi neki tragican pocetak u EL da bi se vec praznila hala. 2-5 je ok s' obzirom na raspored, da je Beron pogodio onaj sut u Izraelu onda bi tek imali dobar skor.

 

Ni neki mnogo dobar trener ne bi rijesio problem nemanja bilo kakve krstene opcije na bek ap pleju. Mislim da svaka EC i FIBA LS ekipa ima bolje rijesenje na bek ap pleju od nas sto samo govori koliko se gazda izglupirao sa sinom.

 

Nije to ni jedini problem, jos cekamo nase najvece pojacanje da zaigra i da adekvatan doprinos, sa Derickom u iole pristojnom stanju plafon tima je mnogo veci uz sav respekt prema Fayeu. Kuzmicu ce trebati vremena iako nakon svega premasuje ocekivanja, takodje i Djenka mora da uhvati kakvu takvu formu u napadu, bar otvorene suteve da pogadja u vecem procentu ali on me najmanje brine. Lazic je potpuno nepotreban u ovom sastavu a i generalno je daleko od EL nivoa.

Na papiru je zaista tezak raspored. Ali kad vidis Gavrilovice reakcije odnosno nereagovanja u ovih par meceva, sve jasno.

Moglo je vise da se izvuce.

Mi smo domacica, nemamo sta da trazimo na strani, tako da brojim do jedno 10 pobeda max. Sto bi bilo ispod svakog nivoa za ovaj tim.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pepe sancez said:

Ako zaista mislimo da dovodimo trenera (u sta sumnjam) sada je posljednji voz. Kuci smo 10 dana, mozda novi trener i uspije sastaviti 10 postenih treninga. U svakom slucaju biti mjesec dana bez rijesenog pitanja trenera je....

Baš se odužilo, dovesti novog trenera ili potpisati Gavrilovića da bi moglo normalno da se radi ... ovo je najgore stanje.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Kankkunen said:

Baš se odužilo, dovesti novog trenera ili potpisati Gavrilovića da bi moglo normalno da se radi ... ovo je najgore stanje.

Trener se sigurno ne trazi. Pisao sam pre neki dan.

 

Nece ni u jednom trenutku objaviti da je Gavrilovic head coach da se ne bi talasalo. Time se dize buka, ovako ce necujno oststi kako jeste.

 

Covic je to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Azazelkg said:

Zbog čega li ste otvarali temu o FČ, pitam se, pošto ga i dalje pominjete na svim mogućim temama.... Blago rečeno, udaviste, aman, bre.....

 

Sad je normalno da se pominje jer je povredjen.

 

Ono sto nije normalno je da je apsolutno sve oko njega u klubu tajnovito, prvo se nije znalo do kada je potpisao ugovor, sad se ne zna za koliko ce se vremena vratiti.

 

1 hour ago, Udomitelj said:

Pošto Primorska ima problema sa zatvaranjem budžeta i u finansijskom su kolapsu, dal da im ponudimo Prestolonaslednika i nekih 100k za Šiška? Možda dete nije EL nivo al za Filipa dete je dobar igrač dete je pouzdan igrač. 

 

Kakvo zatvaranje budzeta, kakvi finansijski problemi?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

 

Sad je normalno da se pominje jer je povredjen.

 

Ono sto nije normalno je da je apsolutno sve oko njega u klubu tajnovito, prvo se nije znalo do kada je potpisao ugovor, sad se ne zna za koliko ce se vremena vratiti.

 

 

Kakvo zatvaranje budzeta, kakvi finansijski problemi?

Edin je sinoć u prenosu pomenuo da su u problemu da zatvore budžet i da je pitanje kako će završiti sezonu, tako nekako. 

E sad s obzirom da je Šiško Slovenac nadam se da bi ga prihvatili izvođači radova .

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Sector said:

Nemamo mi neki tragican pocetak u EL da bi se vec praznila hala. 2-5 je ok s' obzirom na raspored, da je Beron pogodio onaj sut u Izraelu onda bi tek imali dobar skor.

 

Istina, od 7 mečeva do sad, igrali smo 6 sa ekipama  iz TOP 8 trenutno, sedma je Fener koji isto može samo da raste! Sa druge strane, SAD JE MNOGO TEŽE SAMO TAKMIČENJE, jer ima 18 timova, što znači da nije dovoljno 50% pobeda, nego 55, 60%! Što znači da sada da bi bili kompetitivni, mi moramo da imamo minimum 50% pobeda i opet bi bili ispod crte top 8, a ne kao ovih godina da možeš da uhvatiš priključak ako si tu malo ispod 50% pobeda. Mi ako ne dobijemo 3 od sledećih 4 i ne budemo imali skor 5:5, vrlo lako može da se desi raspad sa publikom!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U kafiću u kojem pratim prenose KKCZ svaki put kada Filip dobije loptu ista ekipa bivših košarkaša sa najbližeg stola gađa zakrivljeni Samsung UHD 55 inča semenkama suncokreta već 4-5 tekmi u nizu.

 

Gazda je grobarčina pa pokazuje razumevanje za muku i visok stepen frustracije svojih gostiju...još im je obećao turu za svaku Filipovu trojku u EL...:whistling:

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...