Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Prvo , mislim da je ulicarski i prostacki nazivati Gavru ceduljasem, poltronom i svim drugim jos gorim sto je moglo da se procita. To je bas onako sabanski. Covek se nasao u nebranom grozdju i trudi se maksimalno. NIJE ZA TRENERA CZV, ali nije ni za vredjanje bez osnova.
 
Predlazem da svi poslusaju konferenciju i CUJU sta je rekao i za Stratosa i za pojacanje i da ne izvlace recenice iz konteksta kao najgori botovi i spin majstori. Pomislim da ovde pojedinci rade za nekoga. 
 
Dakle kada Gavra kaze nedostajao nam je Filip ne misli na njega licno nego na pozciju koju on defacto pokriva. Da je igrao rezervni plej ili bar Deda,  Zo bi mogao da bude jos agresivniji i da se manje stedi i sa faulovima i energetski. To je poenta njegove izjave. Mi smo se raspali u 4.cetvrtini jer petorka koja je igrala celu trecu vise nije mogla da izdrzi, a nismo imali prave zamene.
 
Druga stvar, jasno je da bi epska glupost bila da dodje plej pre trenera. Opet se spominju Barcokasi , Plaze itd. Takav trener kosta milion evra i nije dugorocno resenje. Zasto kosta toliko? Pa prvo ima veliku platu sam po sebi, drugo vodi svoje pomocnike, trece ti onda moras da isplatis trenutne pomocnike Gavru i Topa . Dakle poenta je da budemo realni i razmislimo ko realno moze da vodi zvezdu u EL( dakle u EL ne u ABA, pasteti itd. ) i da nam je dostupan finansijski.
 
Ja mogu da se setim Dzileta koji otpada jer je grobar, Obradovica koji otpada jer nije Tomic( nece da ostavi klub u sred sezone zbog bolje ponude), Zdovca koji mi ne uliva poverenje i mooozda Pavicevic iz Bara sa kojim bi se lako napravio neki trejd Ojo + Nenadic za Nidama, ali koji ce tesko ostaviti na cedilu porodicni biznis. Ako znate neko realno ime recite.
Alimpijević, plus ne bismo morali da bacamo pare na dovođenje još jednog pleja.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, K.Dot said:
18 minutes ago, Milos 3.14 said:

 

Alimpijević, plus ne bismo morali da bacamo pare na dovođenje još jednog pleja.

Ajde diskusije radi da se slozim da je NC djubre koje nece, a MOZE , da plati Plazu da bi mu igrao sin. Posto je on djubre necemo imati takvog trenera. Ko bi onda po tvom misljenju bio najbolje resenje ? Pokusavam da budem konstruktivan i da pokrenem argumentovanu diskusiju.

Link to comment
Share on other sites

 

Dakle kada Gavra kaze nedostajao nam je Filip ne misli na njega licno nego na pozciju koju on defacto pokriva.

 

ako gavra cedulja misli da nam je nedostajao backup plej...onda gavra cedulja to moze i da kaze

a ne da daje municije tatinoj botovskoj ceti

 

sam je sebi odredio po cemu ce se pamtiti njegov boravak u kkcz

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, djordjem said:

Ako se već nema para za skupog trenera, treba dovesti nekog perspektivnog koji mozda nema trenutno kvalitet da vodi evroligaša, ali može da raste vremenom. 

 

Ja bih recimo voleo da vidim Juricu Golemca na našoj klupi. 

Probalo se sa mladim trenerom koji je delovao perspektivno ( Alimpije). Znas kako se to zavrsilo.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Milos 3.14 said:

Probalo se sa mladim trenerom koji je delovao perspektivno ( Alimpije). Znas kako se to zavrsilo.

Alimpije imao jednu dobru polusezonu u FMP-u, Golemac već par godina ima dobre rezultate u Primorci. Lepo gradi karijeru, bez preskakanja stepenica. 

 

Plus ne bi bio čovićev potrčko kao Jovanović iz fmp-a. 

 

 

Edited by djordjem
Link to comment
Share on other sites

Ajde diskusije radi da se slozim da je NC djubre koje nece, a MOZE , da plati Plazu da bi mu igrao sin. Posto je on djubre necemo imati takvog trenera. Ko bi onda po tvom misljenju bio najbolje resenje ? Pokusavam da budem konstruktivan i da pokrenem argumentovanu diskusiju.
Onda Jovanović iz FMP-a.
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Ako Radanova ne vratimo u prvi tim na polusezoni neko u klubu debelo trokira .

 

Bolje da tamo vodi tim nego da kod nas bude 19 igrac

 

To od sl sezone kad se rascisti guzva... eventualno ako ne bude neko potpuno menjanje ekipe u toku sezone sto nikad nije dobro

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, krzna said:

Gde je i sta radi Darko Ruso?Vodio je mocnu Viennu, ne znam ima li angažman?


nedavno mi zablinkovao vajber sa notifikacijom da Darko Ruso više nema broj na +381 nego na +971, tj. UAE. Ode Darko da jevanđelizuje svetu igru po Emiratima, drugim rečima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Milos 3.14 said:

Ajde diskusije radi da se slozim da je NC djubre koje nece, a MOZE , da plati Plazu da bi mu igrao sin. Posto je on djubre necemo imati takvog trenera. Ko bi onda po tvom misljenju bio najbolje resenje ? Pokusavam da budem konstruktivan i da pokrenem argumentovanu diskusiju.

 

Dule Ivanovic. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

Meni se cini da je strpljenja za Gavrila nema i da nas Jovanovic preuzima. 

 

Jovanović je jedino rešenje koje je gore od Gavrilovića. Neka ga u FMPu, odlično ide sve, šta mu treba da sad potencijalno uništi sebi karijeru, nije Alimpije toliko davno bio mladi trener koji obećava. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Reginald Cousins said:

 

Jovanović je jedino rešenje koje je gore od Gavrilovića. Neka ga u FMPu, odlično ide sve, šta mu treba da sad potencijalno uništi sebi karijeru, nije Alimpije toliko davno bio mladi trener koji obećava. 

 

Gavrilo je bukvalno uspeo da ne donese ni onu pozitivnu energiju koja bude kod igraca kad dodje novi trener. Apsolutno identicno izgledamo, sumnjam da njega tu iko ozbiljno posmatra i da ga gleda kao nekog ko ce da bude tu na dugorocne staze. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...