Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

2 hours ago, Green23 said:

Daleko je veći problem naći parking kada je utakmica u Pioniru, a i Arena je daleko bolje povezana gradskim prevozom.

 

Ahem, TC Zira, da se ne ponavljam....prvi sat besplatan, posle 80 dinara svaki sledeći. 

Arena, parkiram u Bloku 28 iza, ili beše 25. Najekstremnija varijanta je super Vero pa peške preko petlje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mairosu said:

 

Ahem, TC Zira, da se ne ponavljam....prvi sat besplatan, posle 80 dinara svaki sledeći. 

Arena, parkiram u Bloku 28 iza, ili beše 25. Najekstremnija varijanta je super Vero pa peške preko petlje.

Pa TC Zira je dalje od Pionira, nego Vero od Arene 😄  Vero redovno koristim kao mesto za parking, gotovo uvek ima mesta. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hej Pavkov said:

 

Za prvu dvojicu nemamo ni za 1/3 plate, treci je krs od trenera.

Netacno. Samo zato sto se zapatilo da je takvo izdvajanje novca trosak, a ne investicija. Zato ce se i obiti o glavu Coksu.

 

Bagackis je profesor doktor za naseg Gavru.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ono najvise sto mi smeta je sto me KK sve vise podseca na FK C Zvezda.....

Igramo na mahove dobro a onda  pravimo gluposti tako da vrlo lako primimo brdo poena....

To se desilo i protiv Barse, kao i sad sa Realom....

 

Trener me vec nervira......Neznam sta je mislio sa Nenadicem....

Decko nije ni za ABA ligu....

Tad je razlika i napravljena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Reginald Cousins said:

A Simone Pianigiani? Ne sećam se kako je Armani igrao dok ga je vodio, ali valjda trenutno nikog ne vodi, ima iskustva, nije početnik, ima i te domaće titule.
 


yo bubs! nije to za nas. on je onako, on his way out rekao bih. pritom ko ti garantuje da će se navikne na ovo ovde itd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mairosu said:


yo bubs! nije to za nas. on je onako, on his way out rekao bih. pritom ko ti garantuje da će se navikne na ovo ovde itd.

 

Yo, Johnny! Pa nemam pojma, baš ništa ne znam o čoveku. Vidim da se ne spominje, a pošto mi sve više deluje da se ozbiljno planira sa Gavrilovićem, stvarno sam u fazonu daj šta daš samo da makar ima iskustvo(a da nije Alimpije). 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Reginald Cousins said:

A Simone Pianigiani? Ne sećam se kako je Armani igrao dok ga je vodio, ali valjda trenutno nikog ne vodi, ima iskustva, nije početnik, ima i te domaće titule.
 

On je bio los u Armaniju, ali odlican u Sieni.

Postoji mit da je za to zasluzan Luka Banki, njegov tadasnji pomocnik, a kasnije i trener Milana. Banki je sad u Krasnodaru valjda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nama treba trener. Jebote, pravi se situacija ko da postoji 10 dobrih trenera i to je to. Ne mora da dodje neko sa ne znam kakvim EL iskustvom, ali brate nek dodje bar neko ko je nekad nesto uradio u tom poslu, a ne da se na nama uce Gavrilovici, Jovanovici, Alimpijevici i ostali.

 

 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

Nama treba trener. Jebote, pravi se situacija ko da postoji 10 dobrih trenera i to je to. Ne mora da dodje neko sa ne znam kakvim EL iskustvom, ali brate nek dodje bar neko ko je nekad nesto uradio u tom poslu, a ne da se na nama uce Gavrilovici, Jovanovici, Alimpijevici i ostali.

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Manoly said:

Daj kakav konstruktivan predlog, gazda...

Vidim da si redovan na temi, cekamo sud starog, latentnog cigana!😁

Moji konstruktivni predlozi podrazumevaju nasilje, upotrebu fekalno tretiranih dugih drvenih alatki... za obe strane brda,  i podlezu banu od bar 6 meseci do trajno.:default_coffee:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Prvo , mislim da je ulicarski i prostacki nazivati Gavru ceduljasem, poltronom i svim drugim jos gorim sto je moglo da se procita. To je bas onako sabanski. Covek se nasao u nebranom grozdju i trudi se maksimalno. NIJE ZA TRENERA CZV, ali nije ni za vredjanje bez osnova.

 

Predlazem da svi poslusaju konferenciju i CUJU sta je rekao i za Stratosa i za pojacanje i da ne izvlace recenice iz konteksta kao najgori botovi i spin majstori. Pomislim da ovde pojedinci rade za nekoga. 

 

Dakle kada Gavra kaze nedostajao nam je Filip ne misli na njega licno nego na pozciju koju on defacto pokriva. Da je igrao rezervni plej ili bar Deda,  Zo bi mogao da bude jos agresivniji i da se manje stedi i sa faulovima i energetski. To je poenta njegove izjave. Mi smo se raspali u 4.cetvrtini jer petorka koja je igrala celu trecu vise nije mogla da izdrzi, a nismo imali prave zamene.

 

Druga stvar, jasno je da bi epska glupost bila da dodje plej pre trenera. Opet se spominju Barcokasi , Plaze itd. Takav trener kosta milion evra i nije dugorocno resenje. Zasto kosta toliko? Pa prvo ima veliku platu sam po sebi, drugo vodi svoje pomocnike, trece ti onda moras da isplatis trenutne pomocnike Gavru i Topa . Dakle poenta je da budemo realni i razmislimo ko realno moze da vodi zvezdu u EL( dakle u EL ne u ABA, pasteti itd. ) i da nam je dostupan finansijski.

 

Ja mogu da se setim Dzileta koji otpada jer je grobar, Obradovica koji otpada jer nije Tomic( nece da ostavi klub u sred sezone zbog bolje ponude), Zdovca koji mi ne uliva poverenje i mooozda Pavicevic iz Bara sa kojim bi se lako napravio neki trejd Ojo + Nenadic za Nidama, ali koji ce tesko ostaviti na cedilu porodicni biznis. Ako znate neko realno ime recite.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...