Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

2 minutes ago, Cavani said:

'Neigranje Filipa Covica je oslabilo nasu spoljnu liniju, onemogucilo nas da igramo agresivno.' Poltroncino mutava.

 

DA

 

IGRAMO

 

AGRESIVNO

 

SA

 

FILIPOM

 

:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:

 

Ajmo Gavrilo, sikter. 

  • Like 10
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Del Piero said:

Prva utakmica bez Mise Tumbasa i restrikcije minuta za Zoa i odmah je pokazao kakva je igracina. Floor general partija. Pohvale i za Barona, uspevao je sebi da kreira suteve, deluje da napreduje pomalo u kretnjama bez lopte, a i sa loptom. Ekipi nemam sta da zamerim, izvlaci se koliko se moze na zelju, domaci teren i improvizaciju, ali bez trenera to moze da ide samo do odredjene granice.

Gotivan mi je Zo, odigrao je dobro, u odbrani dosta bolji nego inace, mada je imao nekih gluposti i tu, ali MORA da bude aktivniji u organizaciji. Cesto bude previse pasivan, dribling, pick, pa dodavanje, pa opet uzme loptu. Kako je krenula tekma, ista akcija se igrala 10 puta i nije moglo nista da prodje. Mora neko dodatno da radi s njim jer on moze mnogo. Kad bi konstantno napadao bio bi za top 10 EL timova. Treba nam trener koji ce mu dati svu slobodu i ubaciti dodatne akcije + da mu se stavi do znanja da klub ima poverenja u njega.  

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Lose je druze,zaostajes dve pobede za osmim mestom i izgubio si dve kuci. Moramo uzeti nesto u gostima u naredna tri kola ili mozemo da pricamo o odustajanju od elite.

mi smo 16/17 2 meseca igrali najbolju kosarku u Evropi pa nismo usli u 8.

Cilj mora biti svaka utakmica za sebe.

Odigrati svaku sledecu sto bolje.

12 pobeda puna kapa.

ali ppre svega trener+plej. 

Link to comment
Share on other sites

Jel realno da baš ovoliko nije normalan lik? Jel duvaš s Nebojšom Gavrilo crni? 

 

Jeste nam falio plej(ne onaj cirkuzant), fali od početka sezone, ali fali i trener umesto sendvičara.

 

Kad si već tu ni kriv ni dužan, bar ćuti ( kao što radiš u toku utakmice)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Milan33 said:

Ako je Gavrilo to stvarno izjavio onda o cemu vise da pricamo.

Samo što je tu izostavljen jedan mali detalj, rekao je agresivnost u napadu ... najbolje da svako pogleda i posluša.

Igra sa tim što ima i to je to ... da ne pominjemo njegov status. Bilo je i pitanja o doselekciji ...

Link to comment
Share on other sites

Lorenzo je dobro odigrao i pored nešto slabijeg otvaranja utakmice, još da ima neko da ga odmeni...gde je mali od gerija rukavice iz kišnog Sijetla?  

Ne bi me iznenadilo da je Nebojša namerno ostavio nerasta kući da bi pustio po svojim redakcijama analize narednih dana kako nije problem u Filipu. 

Link to comment
Share on other sites

A što se tiče Tomića zaslužio je veliki kredit za onako dominantan plej of i povratak u EL. Šta se tačno dogodilo pred početak i na početku sezone još uvek ne znamo. Verovatno ga je tražio Oli i ovaj hteo da ide. E sad da li je bilo bolje pustiti ga ili ga držati tu nezadovoljnog.. Možda je i tu Čović morao da preseče, nego da kreće u ovu neizvesnu avanturu. U svakom slučaju je mnogo veća Nebojšina odgovornost. A da je Tomić dalabu jeste.
A za ovo klasično čovićevsko eksperimentisanje sa Andrijom bi ga trebalo linčovati.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, pepe sancez said:

Ne nadaj se.

 

mislim da cemo trenera dobiti prije ili kasnije - kakvog god

 

za pleja se i ne nadam nesto, jedino da mali pukne sam i digne ruke od ovoga (ili da dodje bas ozbiljan baja na klupu koji ic nepotizam ne bi tolerisao ni minut)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

 

mislim da cemo trenera dobiti prije ili kasnije - kakvog god

 

za pleja se i ne nadam nesto, jedino da mali pukne sam i digne ruke od ovoga (ili da dodje bas ozbiljan baja na klupu koji ic nepotizam ne bi tolerisao ni minut)

Pre ili kasnije je ozbiljna razlika.

 

Sujeta Nebojse Covica i teranje inata jos jednom odnosi pobedu. Ali i krajnji poraz za njega, a to ce tek osetiti.

 

Ja cu to jednostavno resiti time sto cu skroz izgubiti ocekivanja.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kankkunen said:

rekao je agresivnost u napadu ...

Sto je u sustini istina. I slabost koju treba rjesavati. Braun je bio izuzetan u svim aspektima, ali jos nije na nivou da diktira i mijenja tempo. Mi smo imali odlican sut za tri, a dali smo 60 poena. Ne znam jesmo li imali asistirani kos pod tablom (onaj Kuzmi na kraju). Odigrali smo 20 minuta na petama u napadu. Dobro, ima i do toga sto su postaviki i strujni dalekovod u reket.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Sector said:

 

mislim da cemo trenera dobiti prije ili kasnije - kakvog god

 

za pleja se i ne nadam nesto, jedino da mali pukne sam i digne ruke od ovoga (ili da dodje bas ozbiljan baja na klupu koji ic nepotizam ne bi tolerisao ni minut)

 

Čović je promenio 8 trenera od 2011, mali govnar nije igrao samo kod Radonje. Tako da mi je strepnja dublja od nade da će sada tu doći neki neviđeni autoritet koji će ovoga da otera. Realnije je očekivati neku novu cedulju, ako Gavra cedulja uopšte bude smenjen.

Edited by Haggard
Link to comment
Share on other sites

Just now, pepe sancez said:

Sto je u sustini istina. I slabost koju treba rjesavati. Braun je bio izuzetan u svim aspektima, ali jos nije na nivou da diktira i mijenja tempo. Mi smo imali odlican sut za tri, a dali smo 60 poena. Ne znam jesmo li imali asistirani kos pod tablom (onaj Kuzmi na kraju). Odigrali smo 20 minuta na petama u napadu. Dobro, ima i do toga sto su postaviki i strujni dalekovod u reket.

To je to ... čudo je Tavares.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Gotivan mi je Zo, odigrao je dobro, u odbrani dosta bolji nego inace, mada je imao nekih gluposti i tu, ali MORA da bude aktivniji u organizaciji. Cesto bude previse pasivan, dribling, pick, pa dodavanje, pa opet uzme loptu. Kako je krenula tekma, ista akcija se igrala 10 puta i nije moglo nista da prodje. Mora neko dodatno da radi s njim jer on moze mnogo. Kad bi konstantno napadao bio bi za top 10 EL timova. Treba nam trener koji ce mu dati svu slobodu i ubaciti dodatne akcije + da mu se stavi do znanja da klub ima poverenja u njega.  

Imas poentu, u prvoj cetvrtini kad smo uz cetvrtu najvise poradjali poene bio je dosta pasivan, cesto u korneru. Da mu se promeni malo mindset, takodje da dodje trener i da ne bude vise sve puka improvizacija, nego da se zna ko gde stoji, a onda ce i on lakse da igra pnr. Svidja mi se sto je danas odmah uzeo dve trojke iz kornera, bez oklevanja, promasio je, ali je onda uzeo i trecu i pogodio. 

Ja sam to pisao, meni on lici dosta na Jovica po kretnjama na terenu, onako lagano, usporeno, smireno. I Jovic je npr imao periode u 14/15 sezoni kada je bio na terenu a nije organizovao napade (samo sto je Jovic bio drugi plej tada), sto moze da se desi igracima sa takvim laganim stilom igre, tanka je linija nekad izmedju strpljive igre i pasivnosti, ali stvar sa Jovicem je da se on neverovatno brzo prebacio iz uloge back up defanzivnog pleja u glavnog organizatora igre. Mislim da Zo ima vise nego potreban kapacitet da nosi nas napad, samo da se uradi to sto si rekao - dati mu apsolutnu slobodu i staviti mu do znanja da je prvi plej ekipe, sto bas i nismo uradili do sada.

Edited by Del Piero
  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Bas da zalim Gavrilovica jebem mi se. Nisu ga puskom terali da bude trener a i prima lepe pare za to sto statira pored klupe. Sutra kad ga skartiraju utolice tugu kupovinom novog Audija i jednim skupim letovanjem a ja cu i dalje biti sipka trans u vesicgradu. Ako nisi za prvog trenera ne prihvataj se uloge ako jesi onda prihvati i odgovornost i kritike. 

 

U momentima kada treba da prelomimo nama Gist sutne trojku bez da razmisli o posledicama, da ne spominjem onu kontru koju je poveo... 

Celu utakmicu nam igraci idu iznad bloka na 9 metara. Nervni slom sam dobio gledajuci Brauna i Dobrica kako cuvaju sut na centru i ispadaju na prvom koraku.

Pocetak 3/4 8 poena primamo iz iste akcije 2 na 2 sa istim uspadanjima nasih odbrambenih. Ako to nije do trenera onda ne znam sta je.

 

P.s. jel se seca neko kada smo imali poslednji put 2+1 u EL?

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Unistio nas je Tavarez. Prosto nas je izbacio iz reketa i okoline i naterao nas je da sutiramo samo spolja, a uz njihove, poslovicno, tvrde bekove jako je tesko bilo bilo sta uraditi spolja. Odatle samo 60 poena.
Ne kažem da bi sigurno pomoglo ali zar nije bilo logično da krene Kuzmić na njemu, ili čak Odžo malo čvršće. Da probamo da ga isečemo i izbacimo iz igre, pa posle da uđe Gist. Umesto toga mi ga razigramo i uvedemo u utakmicu. Mislim, nije to sad neka minijatura koju mogu samo Duda ili Kari da smisle. J.bem mu miša to je nešto što bi svaki redovni priučeni gledalac uradio. Ono što isti svakako ne bi uradio a što je uradio ovaj pripravnik je sezonski debi Nenadića. Naročito u onom hrkljusu od igre u tom trenutku. Ako je već morao Lorenzo da odmori, mogao je Djenka to da odradi. Osim što je glup potez, on oslikava i nedostatak talenta, osećaja i harizme za taj posao. Da ne pominjem da on ne prepoznaje određene situacije u utakmici a kamoli da reaguje na njih. Ne oseća igrače pa oni često pružaju i manje od mogućnosti, umesto da ih oseti i ubrizga dodatnu dozu samopouzdanja i motiva pa da eventualno pruže i više no što je realno.
Sve u svemu čovek iz dana u dan pokazuje zašto u 54 godine nikad nije bio prvi trener. Ali nema ko da vidi. Naročito onaj koji bi to trebalo ne da vidi, nego i da predvidi.
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...