Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

E baš fino što sin ne igra večeras. Možda nam to konačno donese konstantnu odbranu. 

Što se napada tiče, tu svakako štucamo, pogotovo u pozicionom, pa će petorka bez LB verovatno morati da ima i Djenku i Stratosa.

 

Od Nenadića, ako bude igrao, ne očekujem ništa jer ne igra od početka sezone. Plej svakako nije

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da se razumemo, Laki treba da nastavi s ovim, jer se samo tako i uz oglasavanje u hali moze oterati nedonosce.

 

A taj stvor da ima obraza otisao bi sam. Tako da nemojte one price o dobrom decku vise.

Pored standardne bot brigade, zabrinjavajuce je da postoje ljudi koji ga brane iz ubedjenja. Ubedjenja da je kosarkas.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Matador said:

E baš fino što sin ne igra večeras. Možda nam to konačno donese konstantnu odbranu. 

Što se napada tiče, tu svakako štucamo, pogotovo u pozicionom, pa će petorka bez LB verovatno morati da ima i Djenku i Stratosa.

 

Od Nenadića, ako bude igrao, ne očekujem ništa jer ne igra od početka sezone. Plej svakako nije

 

Nenadić možda nije u stanju da poveže i organizuje, al može da igra odbranu i da pomogne u skoku. Eto već dve stvari više nego vepar.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, losmi17 said:

Sectore, ja ne znam sta je tebi za uzivanciju kad gledas te klipove.

 

Ma sprdam se.

 

Nego mi se ne svidja nacin na koji ga sklanjaju. Bacice Nenadica medju lavove da kao vidimo kako ne moze ni on (otkrivanje Amerike) a mali ce da dobije 30 minuta protiv nekog KLS tima poput Cibone da ga hvalisanju informer i bljuc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...