Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

16 minutes ago, mmajstor said:

 

Ово је најбоље могуће рјешење али чак и да је истиниа вијест, ово је у домену теорије јер би газда морао да порази своју огромну сујету. Сјећам се и када је Кари долазио да је помињао да се пожелио рада у Србији, талената, помињао систем преко ФМП инфраструктуре, помињао чак и да се пожелио српске кухиње. Знамо сви како је завршило.

Небојши треба потрчко на клупи који успут мора да ставља и Филипа у тим. То је проблем свих проблема јер ваљда сада  и врапци на грани знају да нам требају тренер и плеј за озбиљан резултат ове године.

Link to comment
Share on other sites

Od silnih spominjanja baklava morao sam da pojedem barem jedno 250 g. Prekrasan kolač.

Mali brejk od mangulice,moram da spomenem Stratosa.Divim se njegovom pristupu igri.Mislim da mu Beograd bas prija kao sto mu prija i nas klub.Za ovih godinu i par meseci me je bas kupio.Gledam ga protiv Himkija kako se baca po parketu,raduje kao 18 godisnjak,igra odbranu kao da je na metu,prija mu atmosfera imam osecaj sto je vise ljudi on je precizniji.To sam primetio tokom PO protiv Partizana i Buducnosti,na svu srecu nastavlja se i ove sezone.Deluje kao neko ko je bas stabilna licnost,pritom pokazuje emocije pri svakoj trojci koju pogodi.Definitivno moj omiljeni Grk,dame i gospodo Stratos Perperoglu:
 
Jedan je Bog.
Ne, ipak Željko.
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, goldberg said:

Nezgodno ce biti u Areni. Koliko je prodatih karata trenutno?

 

Nadam se da ce biti vise od 15 hiljada, preko nam je potrebna dobra atmosfera, ono protiv Himkija nije licilo ni na sta, a igrali smo u Pioniru.

Oko 50ak karata je ostalo za donji prsti, a skoro pola gornjeg prstena je prodato. Tako da biće sigurno oko 16k

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, goldberg said:

Nezgodno ce biti u Areni. Koliko je prodatih karata trenutno?

 

Nadam se da ce biti vise od 15 hiljada, preko nam je potrebna dobra atmosfera, ono protiv Himkija nije licilo ni na sta, a igrali smo u Pioniru.

Pola sata pre tekme je bilo sablasno,ja sam se usrao da ce biti poluprazno.Sutra verujem da ce biti puno,jer je Arena i Real.Pored Čovićevih svedoka dobijamo jos jednu alternativu delije instagram samo u Areni,samo zvucna imena.Sere mi se od likova koji dodju sa devojkom pa se slikaju kao da su na Sanze lizeu.hashtagovi pljuste,boli ih kurac sto nam debeli radi o glavi....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...