Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

7 hours ago, Laki21 said:

 

 

Браво Лаки, само напријед!:Hail:

 

Ја бих само да додам: Када ове милионе за буџет буде обезбјеђивао његов тата Небојша из свог џепа, а не гребући се од државе, онда па да и инсистира да му син игра.

Овако је, само на други начин демагог као и ови комшијски демагози који се ложе да су опозиција и у запећку државе а такође све добијају гребући се од исте државе...

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Mizerija od profesionalnog košarkaša i nikad tužnija spodoba na poziciji pleja.

A mi to moramo da vodamo po Evropi kao mečku...:whistling:.

 

Gist se pre potpisivanja ugovora očigledno raspitivao kod komšija u vezi CZ rostera i dobio tople preporuke.

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

Najfascinantniji podatak je da sa Juniorom imamo 6x manji timski indeks, odnosno, 6x veći kada on nije na terenu. 

 

To je verovatno neki rekord, čisto sumnjam da je još neko to ikada postigao.

ono sto je vestbruk u stanju da ucini nebojsin mali moze samo da sanja.

Link to comment
Share on other sites

Moram da priznam da sam bio naivan i ubedjen da ce u klubu da preovlada razum sto se tice naseg razervnog(prvog) pleja. To se nece desiti, jednostavno resili su da jednim potezom sjebu sve dobro sto su uradili tokom leta i to je tuzna cinjenica!

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Tony said:

Moram da priznam da sam bio naivan i ubedjen da ce u klubu da preovlada razum sto se tice naseg razervnog(prvog) pleja. To se nece desiti, jednostavno resili su da jednim potezom sjebu sve dobro sto su uradili tokom leta i to je tuzna cinjenica!

 

Ma od toga nema nista. Jasno je sve bilo jos kad je onaj baklava novinar snimio klip gdje ga brani, pa Sportklub koji brise epizode zbog ''autorskih prava'' i na kraju bljuc i informer sa onim bahatim hvalisanjem veprine nakon Cibone.

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sector said:

 

Ma od toga nema nista. Jasno je sve bilo jos kad je onaj baklava novinar snimio klip gdje ga brani, pa Sportklub koji brise epizode zbog ''autorskih prava'' i na kraju bljuc i informer sa onim bahatim hvalisanjem veprine nakon Cibone.

 

 

Strasno, da je ostao jos malo u igri, izgubili bi ladno i od raspale Cibone. Ma ja ni ne ocekujem da ce ovi komentatori u toku prenosa da kenjaju po njemu, al nemoj da ga hvalis tako ti Boga, svaki put moram da popijem presing posle toga 😞 Radanov igra u FMP, Covic igra u Zvezdi, jebem te zivote!

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na pocetku ja se uvek nekako ponadam da bi mogli napravit nesto u Evropi. Naravno bitna je i ABA ali ja prizeljkujem veci napredak u Evropi. I tako prosle godine u EK, vazili za jednog od favorita, a mi posle dve utakmice tankovali sezonuu EK, tako isto i ove. Ne znam zasto uopste i izlazimo da igramo Evropu kad ne svatamo ozbiljno. Kao i vecina ABA ligasa, svi se raspadaju u EK, kao Partizan nesto malo, videt cemo ih u narednoj rundi. Stvarno nesto pod hitno treba da se desi u sportu u Srbiji generalno, jer ovako kako je sada sve vise tonemo. Treba nam privatizacija klubskog sporta, pod hitno. Pa kad budu ziveli od svojih igara u domacoj a i EUropskoj konkurenciji, mozda im dodje iz du. u glavu. 

Link to comment
Share on other sites

Mali brejk od mangulice,moram da spomenem Stratosa.Divim se njegovom pristupu igri.Mislim da mu Beograd bas prija kao sto mu prija i nas klub.Za ovih godinu i par meseci me je bas kupio.Gledam ga protiv Himkija kako se baca po parketu,raduje kao 18 godisnjak,igra odbranu kao da je na metu,prija mu atmosfera imam osecaj sto je vise ljudi on je precizniji.To sam primetio tokom PO protiv Partizana i Buducnosti,na svu srecu nastavlja se i ove sezone.Deluje kao neko ko je bas stabilna licnost,pritom pokazuje emocije pri svakoj trojci koju pogodi.Definitivno moj omiljeni Grk,dame i gospodo Stratos Perperoglu:

 

Edited by placebo
  • Like 14
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Strasno, da je ostao jos malo u igri, izgubili bi ladno i od raspale Cibone. Ma ja ni ne ocekujem da ce ovi komentatori u toku prenosa da kenjaju po njemu, al nemoj da ga hvalis tako ti Boga, svaki put moram da popijem presing posle toga [emoji20] Radanov igra u FMP, Covic igra u Zvezdi, jebem te zivote!

 

Ajde Toni (Katiću) nije te poslao po kiselo grožđe no po burek cccc..

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...