Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

2 hours ago, placebo said:

Ja vodim klinca vec dugo,nikada mi nisu trazili.Sad ima 7 pa cu da probam.Valjda nece...

Ja mog i sa 9 bez karte...jos uvek.

Na fudbal LŠ nije moglo prosle godine, za basket do sad nikad problem.

 

Edit: malo patetike: prva tekma u Pioniru mu je bila sa CZ portiklom vs Olimpija zadnje kolo za opstanak u ABA, neka nedelja u podne. Od tada, ima  vec ozbiljan staz.

Edited by leki bg
Link to comment
Share on other sites

Pa Limar će biti relevantan u košarkaškim krugovima dok je žvalonja na vlasti i gotivi njegov tupe (iako to sad izgleda da će trajati još ohoho), ko živ ko mrtav dok njegovi našljednici stasaju za seniorsku košarku. Čo senior je sa druge strane večan, jači od svakog sistema, sa veštinom preživljavanja koji pokazuju samo pojedine bakterije.

  • Like 12
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, HAMMER said:

jebote sta ako ispadne da su dobri. ono bas dobri igraci? to bi me bas skenjalo.

 

Ima izreka za šutere, da moraju da operu ruke u Moravi u Čačku

 

I druga i SFRJ kad su pitali nekog selektora zna li sastav za prvenstvo a on odgovorio:

 

Centra ćemo da uzmemo i Hercegovine, beka iz Čačka, a ostalo ćemo da vidimo.

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, K.Dot said:

Kakvu kampanju Nebojša vodi, svaka mu čast. Je l' zna neko od upućenijih forumaša da li i ovi tekstovi o malom ulaze u budžet za ovu sezonu?

Glavni lik je neki Sarić,vec dugo radi za gazdu.Covic vodi borbu na dva fronta.Sa lakijem i KkPartizan,pa je nesto izvlacio analize koliko reprenzitativaca iz Fmpa,a koliko iz KkP.Generalno spinuje za njega,e sad da li ide iz budzeta ili je zastrasivanje ne mogu da dokucim.Generalno na NeBojsi i Terzi moze da nam pozavidi svaka mafijaska organizacija od Milana do Palerma.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Botovi su jedva docekali krstenu partiju nedonosceta, rade punom parom na tviteru a i kroz medije.

 

Videcemo kad nas nedonosce bude osakatilo u bitnom trenutku, tada ce spinovati i naci drugog krivca.

 

Sizofrena situacija, a tek ce eskalirati jer bitni mecevi tek dolaze.

 

Btw sa onom igrom od sinoc se ne moze pobediti nijedna od top 6 ekipa na strani. Tuga, a mi jos trenera nemamo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vepar said:

Ristic 30 poena protiv Zenita... doduse, 14 sa slobodbih al opet svaka cast protiv el ekipe

 

Sigurno bolja opcija sl sezone od Odza koji je potpuno beskoristan igrac 

14/17 iz igre. Za dva poena 12/15 i 2/2 za tri poena.

 

20.3ppg 10.8 rpg i  24 efficiency. Znaci, treci u ligi po broju poena, prvi u u skokovima i indexu u VTB ligi posle cetiri kola. Astana je odlican klub za povratak igraca u zivot ili za dalju prodaju. Domaci igraci nikakvi, imas dobre uslove i dosta vremena na parketu. Retko ko tu propadne od stranaca. Problem je sto se dobiju nekad pogresni zakljucci o igracu na osnovu indexa, mada nije ovo lako uraditi.

 

Nisam gledao danasnji mec, ali to 14/17 je sut iz igre, pa si tu pogresio verovatno, nista bitno ali da ispravim radi Ristica 🙂

Edited by Pavaroti
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, leki bg said:

Ja mog i sa 9 bez karte...jos uvek.

Na fudbal LŠ nije moglo prosle godine, za basket do sad nikad problem.

 

Edit: malo patetike: prva tekma u Pioniru mu je bila sa CZ portiklom vs Olimpija zadnje kolo za opstanak u ABA, neka nedelja u podne. Od tada, ima  vec ozbiljan staz.

Mom klincu prva tekma bila nasa prva u EL sa Lokosima u Areni, kad su nas ugazili Markus i Derik. I danas se sprdam s njim kako se rasplakao na pola tekme, i trazio da ide kuci "jer ovi ljudi mnogo vicu i psuju"😂

Kakva transformacija u derana koji uredno skandira "izadji mala" u petoj utakmici finala proslogodisnje ABA😎

 

  • Like 4
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Pavaroti said:

Problem je sto se dobiju nekad pogresni zakljucci o igracu na osnovu indexa, mada nije ovo lako uraditi.

 

Brate, ja, gledajući Ristića u ABA i KSL prošle godine, sam zaključio da momak ne ume da hoda, a ne da se bavi profi sportom, kamo li košarkom, on nije mogao protiv Tamiša ili Banovaca da bude dvocifren i da odigra nešto iole smisleno. Izgledao je baš kao neko ko je na terenu jer je visok momak i to...

 

Tako da su meni ove cifre nestvarne iskreno. A nije mu ovo jedina ovakva partija.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, placebo said:

Glavni lik je neki Sarić,vec dugo radi za gazdu.Covic vodi borbu na dva fronta.Sa lakijem i KkPartizan,pa je nesto izvlacio analize koliko reprenzitativaca iz Fmpa,a koliko iz KkP.Generalno spinuje za njega,e sad da li ide iz budzeta ili je zastrasivanje ne mogu da dokucim.Generalno na NeBojsi i Terzi moze da nam pozavidi svaka mafijaska organizacija od Milana do Palerma.

 

juventusa

2 hours ago, placebo said:

Oja poslati Tom Hanksu ako bude snimao green mile 2.

forest gamp 2

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, placebo said:

Glavni lik je neki Sarić,vec dugo radi za gazdu.Covic vodi borbu na dva fronta.Sa lakijem i KkPartizan,pa je nesto izvlacio analize koliko reprenzitativaca iz Fmpa,a koliko iz KkP.Generalno spinuje za njega,e sad da li ide iz budzeta ili je zastrasivanje ne mogu da dokucim.Generalno na NeBojsi i Terzi moze da nam pozavidi svaka mafijaska organizacija od Milana do Palerma.

 

 

Otac koji lamentira nad sudbinom svog sina... 

 

 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Stondisha said:

 

Brate, ja, gledajući Ristića u ABA i KSL prošle godine, sam zaključio da momak ne ume da hoda, a ne da se bavi profi sportom, kamo li košarkom, on nije mogao protiv Tamiša ili Banovaca da bude dvocifren i da odigra nešto iole smisleno. Izgledao je baš kao neko ko je na terenu jer je visok momak i to...

 

Tako da su meni ove cifre nestvarne iskreno. A nije mu ovo jedina ovakva partija.

Ovde igra preko 37 minuta po utakmici. Da je igrao i u Zvezdi bi imao dobre brojke. Odbrana mu i dalje nije jaca strana, ali napad u principu nikad nije bio problem kod njega. U Zvezdi je bio 12-13 opcija, snalazio se sam u napadu. Kad god je primio loptu, krenuo je ka kosu kao june. Sad je prva opcija, igra u lezernoj ligi i to po 37 minuta po mecu. 

 

Njemu ce najveci problem biti brzina. On sa 214cm ima 110kila sto nije puno, ali izgleda kao da ima motku na ledjima. On dolazi iz dve odlicne kosarkaske skole i to iz Amerike i Srbije, ima u njemu znanja i kvaliteta. Ne znam za koji nivo, ali  je za vise od Astane to je bar sigurno.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...