Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Ne bih ja zanemario Gurovica. Prvo, Covic da da odgromne pare za trenera je smesno. Prvo sto on nema na raspolaganja te pare i pita se sns hunta oko toga. Jasno da je Gurovic bot i to ga  stavlja u dobar polozaj za klupu KKCZ. Pare daju vucic, vesic i ekipa i nema tu mnogo filozofije ako ga oni zele. Na Covicu ce biti samo da to lepo progutate i onda ce standardno da se aktiviraju ljudi u sluzbi da vam to sazvacu. 

 

Ispipavaju malo teren i to je sve. Ako vide da ima mesta, on ce biti novi trener. Nekako mi se cini da vi stvarno mislite da Nesha nabavlja pare za KKCZ i da se on sve pita. Jos vise mi se cini da onda ne znate gde zivite. 

 

Licno se nadam da ce ostati Gavrilovic i on ima moju punu podrsku. Bolje vrabac u ruci, nego golub na grani. Vi kako hocete 🙂

Link to comment
Share on other sites

Jako sam skeptičan po pitanju promocije novog trenera i to iz više razloga:

1. Novac - očigledno je da nema novca za pravu stvar, odnosno dokazanog trenera tipa Paskval ili Barcokas. Ako Nebojša i uspe da nađe nekog "Sponzora" za ugovor trenera moraće da nađe novac i za doselekciju jer takvi treneri traže igrače koji njima odgovaraju, biće i onih koji im ne odgovaraju ali se svakako moraju isplatiti.

2. Već pomenuta doselekcija vuče i pitanje Filipa. Očigledno da mu i Gavrilović u svakoj utakmici daje što je moguće više minuta. Najskoriji primer od juče. Trener od imena to svakako neće hteti da prihvati.

3. Atraktivnost lige, ABA i SKLS, Evroliga je tu plus ali pitanje je koliko su domaća takmičenja zanimljiva pomenutim trenerima. 

4. Dostupnost domaćih trenera sa iskustvom. Jednostavno je, nema ih.

5. Jovanović ili neki sličan početnik. Pa Gavrilović mu dođe isti rang zar ne? Zašto bi povlačio Jovanovića iz FMP-a kad već ima Gavrilovića. Topića ne vidim u toj ulozi nikako. Na stranu koliko gotivim i poštujem tog čoveka on nema harizmu da bude prvi trener jedne ovakve ekipe. Alimpijević je svoju šansu potrošio.

 

Sve u svemu situacija ne miriše na neki ishod kojem će se navijači obradovati. Sve mi deluje da će Gavrilović ostati trener još neko vreme, a koliko dugo, sve zavisi od rezultata.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, madafaka73 said:

Meni ja samo žao što neko nije namestio na rame Timu u nastavku meča. Ili neki lakat u rebarca, Gist vs Bolmaro style. Znam da bi Laza to prvi uradio za nekog od saigrača.

Niski poriv je i u meni proradio pa sam pomislio kako bi bilo lepo da ga Odzo poklopi jednom ali brzo me je proslo to sa nasom dobrom igrom.Nema nista lepse nego pobediti takve likove i skroz ih ignorisati.Laza je to odlicno radio u polufinalu aba lige kada su nasrtali na njega i Dzenkinsa a momci su igrali jos tvrdje i jace i na kraju odradili to sto su trebali bez koskanja i tuce.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

I dalje nemamo trenera, pleja i cetvorku? I Partizan i Igokea dovode nove amere samo mi nista, novembar krece 

 

Samo sam cekao kad ces zakukati kao poslednja uplasena strina. Drzava pomaze grobarima a mi ostavljeni sami sa 15 igraca da crknemo od gladi. 

 

P.s. kako to nemamo cetvorku aj pojasni nama slepima? 

  • Like 14
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Samo sam cekao kad ces zakukati kao poslednja uplasena strina. Drzava pomaze grobarima a mi ostavljeni sami sa 15 igraca da crknemo od gladi. 

 

P.s. kako to nemamo cetvorku aj pojasni nama slepima? 

Gde je Braun? Nisam kukao samo konstantovao ako smem, kad je Tomic otisao? I ne mozes da dovedes ni trenera ni da resis problem pleja.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, madafaka73 said:

Meni ja samo žao što neko nije namestio na rame Timu u nastavku meča. Ili neki lakat u rebarca, Gist vs Bolmaro style. Znam da bi Laza to prvi uradio za nekog od saigrača.

 

pa nije laza preminuo, evo već na sledećoj tekmi može nekoga da polomi. 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Tima mi je klasican SS vojnik iz skandinavskih trilera. Tako ih zamisljam. Nemam nista protiv kada ga neko odalami, njega i fernandeza iz Reala.

Sto se tice Gurovica on je lepo u jednom intervjuu objasnio sto vise nece da bude trener i cemu se posvetio. Otvara svoju halu, radice na individualnom nspretku mladih kosarkasa i sto se mene tice njemu svaka cast sto pokusava da vrati nesto kosarci i to u svojoj zemlji.

Za trenera nije jer nema interpersonalne vestine za to, a NC je stari manipulator koji zna da iskoristi njegovu naivnost da podigne pritisak przenicama sa foruma.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milos 3.14 said:

Tima mi je klasican SS vojnik iz skandinavskih trilera. Tako ih zamisljam. Nemam nista protiv kada ga neko odalami, njega i fernandeza iz Reala.

Sto se tice Gurovica on je lepo u jednom intervjuu objasnio sto vise nece da bude trener i cemu se posvetio. Otvara svoju halu, radice na individualnom nspretku mladih kosarkasa i sto se mene tice njemu svaka cast sto pokusava da vrati nesto kosarci i to u svojoj zemlji.

Za trenera nije jer nema interpersonalne vestine za to, a NC je stari manipulator koji zna da iskoristi njegovu naivnost da podigne pritisak przenicama sa foruma.

 

2 hours ago, Sprivel said:

 


Ne, imas cak i u knjizevnom engleskom.

 

 

Može neka literatura/sajt na tu temu?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Cavani said:

Zasto pisa? Upravo je suprotno, hvali se doprinos i reakcija ostalih igraca.

Ako je igrac u losijoj formi sa garantovanim minutima, a na njegovom mestu imamo svakako bolje igrace

koji defanzivno mogu isto sto i on a ofanzivno dosta vise onda nije nerezonski to reci. Nevezano za Lazic/Covic dvojac, imamo pretrpanu bekovsku liniju,

gde je recimo Beronu kao suteru tesko da nadje ritam kada ne sastavi vise od 7-8min u kontinuitetu, Lorencu isto tako.

Slicno ce biti i sa Borisom kada se DBraun vrati, bespotrebno nakrckan roster gde su bar 2-3 igraca visak.

 

Da, neki hvale. Moj post se je odnosio na one kojima je slađe da malo ugaze Lazića, nego da se raduju i pohvale igrače koji su doneli pobedu. I to nema nikakve veze sa tim kako bi idealno trebala da bude raspoređena minutaža na poziciji 2. Ja se tu slažem da Charles može odraditi ovaj Brankov defanzivno specijalni deo bez problema, a da ponudi više u napadu. To nije bio point. Nego sam samo hteo da kažem da se na ružan način nipodaštava doprinos glavnih aktera od sinoč.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Takođe, o tom momentu govorio je i Stefan Jović, bivši Lazićev saigrač iz Zvezde i iz reprezentacije.

"Bio sam bukvalno na toj liniji i tačno sam video šta se desilo. Mislim da je Lazić sa razlogom isključen", rekao je srpski plejmejker, koji je u "Pioniru" dobio lep doček navijača i klupski dres.

 

E moj Jovicu, a Janis Tima ?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...